Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.

Opinie o Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.

Niktoś

Jako były współpracownik tej firmy, składam wyrazy głębokiego współczucia dla pracowników, franczyzobiorców oraz współpracowników. Każdy, kto miał do czynienia z firmą, wie o czym mówię.

Bystrzak

Jako była pracownica mam kilka słów do powiedzenia. Jeżeli chodzi o warunki pracy tj. wynagrodzenie, wypłaty, godziny pracy - bez zarzutów. Jeżeli chodzi natomiast o atmosferę, którą tworzą współpracownicy - TRAGEDIA! Tyle jadu, zawiści i podłości nie spotkało mnie jeszcze w żadnej pracy. Dziewczyny potrafią zabić, za ten 1% prowizji. Obgadują na oczach, donoszą do kierownika, kłamią, nie pomagają nowym pracownikom, aby Ci nie mieli szansy być odrobinę od nich lepsi. Wykorzystują nowe osoby, a kiedy nie chce się wykonać ich "rozkazu" lecą na skargę. O podbieraniu "lepszych" klientów nie wspomnę. Tylko kiedy trzeba przetłumaczyć z angielskiego, na polski, bądź kiedy nie ma się jeszcze swojego numeru pracownika i nabija się na ich konto potrafią być przemiłe!

gosc

Miałam przyjemność byc na rozmowie w sprawie pracy, praca bardzo fajna z tego co pani opowiadalaa, ale prosiłam o telefon czy bede pracaowac czy nie obiecała ze nie zaleznie od decyzji zadzowni do tej pory nie zadzowniła nie odpisuje na wiadomosci, dodkadkowo ciagle dodaje ogłoszenie ze szuka pracownikow i wysłały kolezanki to wszystkim odpisywała to samo. Tak traktowac ludzi porazka.. szuka nie wiadomo kogo..

agi7173

właśnie sie dostałam do leszna

agi7173

margolcia - czy juz wiesz na czym polega ten weksel in blanco w tej firmie prosze o pomoc bo mam właśnie podpisać umowe

mm

realista

takie sa skutki pracy w eurofiranach, komentarze muwia same za siebie: (usunięte przez administratora)

łysy

Tak.Prawda

Słyszałem, że w salonach każą sowim pracownikom podpisywać weksle in blanco. Czy jest to prawda?

romo

dobrze płacą?

Marina

Podejrzewam, że wszystko zależy od tego kto na jakim stanowisku występuje. Jeżeli jednak jest tak, że każdy dostaje te same pieniądze to wydaje się być to potwornie niesprawiedliwe. Wie ktoś chociaż czy planowana jest na najbliższy czas jakaś rekrutacja otwarta w której można wziąć udział i się nie zawieść?

gość

import-eksport to stanowisko na którym powinno sie dobrze i biegle znać języki typu angielski niemiecki...bo prowadzimy z różnymi krajami biznesy...i akurat w tych misiącach letnich jest ich najwięcej

Lada

Czy ktoś mi powie o co chodzi z stanowiskiem specjalista import-eksport w Żywcu? Chciałam składać tam podanie ale ogłoszenie dotyczącego tego stanowiska pojawia się dokładnie co roku w czerwcu. Ktoś może pracować w Żywcu na tym stanowisku albo coś wie??)

?

pracowałem w tej firmie przez 12lat. 10lat jako kierownik o [usunięte przez moderatora] nie mogę powiedzieć nic złego byłem ze starej brygady proszę zapytać o tak zawna [usunięte przez moderatora] czy[usunięto przez moderatora] każdy starszy pracownik tam mnie zna nie pracuje tam od stycznia 2013r. jeżeli chcesz pracować a nie obijać się pomiędzy regałami to masz szansę zostać kimś. jeszcze raz dziękuję szefostwu za [usunięte przez moderatora]

Pampidura

Słuchajcie czy z orzeczeniem o niepełnosprawności też przyjmują do roboty? Poszukuję stabilnej roboty żeby już więcej nie zmieniać szkoda czasu :)dziękuje

mhm

właśnie sa jakies przyjecia?

Czytam to forum i nie mogę się powstrzymać od komentarza, jestem byłą pracownicą. Pewne powiedzenie było by tutaj bardzo na miejscu..." wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma" tak niestety znaczna większość z nas twierdzi...nic bardziej mylnego. Firma rzetelna...jak w każdej zdarzają się male potknięcia, które powinniśmy pomiędzy sobą rozwiązywać. "Rozmowa" - to ona odróżnia nas od zwierząt. Jeśli tak bardzo coś komuś nie pasuje to ma dwa proste wyjścia - popracować nad poprawą sytuacji (usunięte przez administratora)jest otwartą osobą- gotową na mediacje) - podziękować za wspólnie spędzony czas i odejść z honorem

Ank

Jak dostac sie do eurofiran? Sa wogole przyjecia?

witam. Jutro ide na probe tydzien albo jako magazynier... da mi ktos jakies wskazowki? Co mi kaza robic na poczatku? pozdr

xxxxxxxxx

każdy wie jak to było załatwione. NAJ............ zobowiązuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j. - Żywiec

• Jak się pracuje w Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.?

Kandydaci do pracy w Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.