Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.

Opinie o Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.

pytanie

Jak wygląda u was praca magazyniera- jakie zarobki, czy są dodatki wakacyjne świąteczne?

pytanie

Jak wygląda u was praca magazyniera- jakie zarobki, macie dodatki wakacyjne świąteczne? Praca ciężka?

Zapytanie

Proszę o opinię osób, które miały styczność z tą firmą. Co jest nie tak, że ogłoszenia na grafika pojawiają się średnio raz na 3 miesiące? Mobbing? Niska płaca? Niby duża rozwojowa firma, ogłoszenie obiecujące ale coś tu śmierdzi....

@Zapytanie

Powielanie ogłoszeń na grafika jest związane z silnym rozwojem strony e-commerce i potrzebami obsługi mediów społecznościowych. Posiadamy własną pracownię fotograficzną, zatrudniamy najlepszych specjalistów, a zakres działań w rozwijających się obszarach wymaga zatrudnienia dodatkowych osób. Pojawiające się braki kadrowe uzupełniamy sukcesywnie w zależności od rosnących potrzeb.

??
@Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.

grafik też wykonuje zdjęcia, czy jest do tego fotograf?

Sławomir

W tym roku nie pojawiły się praktycznie żadne merytoryczne opinie, które mogłyby podpowiedzieć potencjalnym kandydatom jakim pracodawcą jest firma Eurofirany. Jak wyglądają relacje pomiędzy pracownikami, a kierownictwem? Jaki czas pracy?

Doti

Pracuje w siedzibie firmy Eurofirany w Żywcu w części administracyjnej. Pomimo kilku poważnych problemów z organizacją na wyższych szczeblach , firma jest nadzwyczaj stabilna. To co najważniejsze wyliczę w kilku punktach: - wypłaty zawsze na czas - ewentualne nadgodziny zawsze wypłacane - premie ( zazwyczaj się w okresie świątecznym) - naprawdę fajni ludzie którzy tworzą super atmosferę / oprócz kilku niefajnych;/ - stabilna finansowo firma - zachodzące na plus zmiany: powoli i mozolnie ale się dzieje. To czego brakuje to kilku atrakcyjnych dla nowo zatrudniających się ludzi aspektów pracy: np karty multisport, wyjazdów integracyjnych - pracowników jest sporo i bywa ze ludzie nie maja okazji się poznać bliżej a to zespala zespół. Może to utarty frazes, ale mówi się ze nie ma pracy idealnej i zawsze coś będzie nie tak jakbyśmy tego chcieli. W Eurofiranach jest kilka ważnych minusów ale plusy tez są. Każdy musi spróbować na własna rękę by się przekonać.

nick

Nie polecam pracy w tej firmie. Na początku obiecują rozwój zawodowy i finansowy, a w rzeczywistości tylko się sprząta i wykłada towar, którego zabrania sprzedaży kierownik, ponieważ ma się umiejętności przyjmowania zleceń dekoracji. Brak czasu na przygotowanie wycen dla klientów, a nawet na przygotowanie zleceń do wydania klientom. Brak narzędzi do pracy: cenników, zdjęć z realizacji, miarki, długopisów, papieru i etc: Niekompetentni i konfliktowi kierownicy, nieznający się na prawie pracy i podstawach dekorowaniu okien, a krytykujący doświadczone dekoratorki. Kierownik ciągle zmienia decyzje, zabiera narzędzia sprzedaży nie dając możliwości wyrobienia premii, eliminuje i wciąż krytykuje pracowników. Podsumowując atmosfera pracy na salonie jak w JASKINI PEŁNEJ JADOWITYCH ŻMIJ, wyśmiewanie, obgadywanie, snucie intryg, utrudnianie pracy, (usunięte przez administratora) Na to wszystko przyklaskuje i przyzwala kierownik regionalny, a firma nie przeciwdziała mobbingowi. Jeszcze raz odradzam pracę w Eurofiranach.

@nick

Szanowna Pani, dziękujemy za opinie na temat pracy w jednym z salonów naszej firmy. Pragniemy poinformować, że jako firma szanujemy każdego pracownika i dokładamy wszelkich starań aby współpraca była satysfakcjonująca dla obydwu stron. Prosimy o kontakt w wiadomości mailowej (kontakt@eurofirany.com.pl), abyśmy mogli wyjaśnić zaistniałą sytuację i podjąć odpowiednie kroki. Pozdrawiamy serdecznie

Maarta

Odradzam pracę w tej firmie. Pani (usunięte przez administratora)jest niekompetętna co chwilę zmienia zdanie. Źle traktuje pracownikow Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić dyrektora regionalnego

@Maarta

Doceniam to, że mimo nie najlepszych doświadczeń zechciałaś wejść na forum i opowiedzieć nam o nich. Co prawda - Twój wpis jest nieco ogólnikowy, bo tak naprawdę porusza tylko jedną kwestię, ale może zechcesz napisać coś więcej w swoich kolejnych postach. Nadal pracujesz w Eurofirany B.B. Choczyńscy? Może warto byłoby zgłosić zachowanie osoby, o której nadmieniasz, jakimś jeszcze wyżej postawionym instytucjom. Rozważałaś takie rozwiązanie?

Tamara

Takie cenne uwagi zgłasza się do firmy a to jest przecież forum pracownicze.

Karol

23 lutego robiłem zakupy w salonie w Katowicach. Na dziale z firanami dwie panie zajęte prywatną dyskusją z niechęcią odpowiadały na pytania traktując mnie jak intruza. Nie polecam .

Dominika

Czy ktoś ostatnimi czasy aplikował do firmy Eurofirany? Jak wygląda proces rekrutacji w tym przedsiębiorstwie? @Niko, jeśli obsługa w sklepie nie spełniała Twoich oczekiwań powinieneś zgłosić swoje uwagi na miejscu. Na forum GoWork.pl dzielimy się opiniami na temat pracy, warunków zatrudnienia i atmosfery w firmie. Nie zniechęcam do aktywności na forum jednak niewielu użytkowników będzie mogło realnie Ci pomóc w opisanej sytuacji.

Dominika

Dawno nikt z Was nie pozostawił merytorycznej opinii o Eurofirany jako pracodawcy. Czy zaszły w firmie jakieś istotne zmiany, ważne z perspektywy osób tam pracujących? Jeżeli jesteście poinformowani o planowanych lub obecnych rekrutacjach, to proszę Was o pozostawienie wypowiedzi na ten temat. Wasze wpisy pomogą osobom, które są zainteresowane rozpoczęciem pracy w Eurofirany.

...

...

Dominika

@andas, może napiszesz nam co należy do Twoich obowiązków? Może warto tak zorganizować sobie dzień w pracy by był urozmaicony? Obecnie poszukiwani są sprzedawcy, na jaką stawkę może liczyć osoba nie posiadająca doświadczenia większego niż rok?

andas

Praca za biurkiem może być często bardziej wyczerpująca niż ta fizyczna @we ale nie ma co tutaj raczej o niej gdybać bo żadne ogłoszenie do tego działu się nie pojawiło. Szukają tylko sprzedawców, krawcowych i dekoratorów

Weronika

Wszystkie ogłoszenia trzeba sprawdzać na oficjalnej stronie. To praca dla ludzi sumiennych i otwartych na ewentualne uwagi. Weksle podpisują tylko śćiśle określone osoby i nie są to pracownicy. Okres próbny 3 miesiące i jeśli pokażesz się z najlepszej strony to masz od razu umowę na stałe. Z całą pewnością nie dla studentów. Nie należy łączyć pracy w salonie czy stoisku z pracą w siedzibie. W siedzibie zatrudniają sami właściciele Eurofiran a w salonach franczyzobiorcy. Powtarzam nie dla studentów i leniwych. Na przedstawicieli handlowych zatrudniają mężczyzn. Kobiety pracują tylko w biurze. Oczywiście mężczyźni też. W biurze pomimo nawału pracy panuje sielanka.Jako wieloletni pracownik mogę powiedzieć, że to moja ziemia obiecana. Ciężka przyjemna praca.

Jaka metoda można dostać się do pracy do biura?

jolka389

HEJ.czy moze ktos napisac ,jakie tam sa zarobki?

antek111

Witam,jak wygląda tam praca na magazynie?Zarobki?

zonk

haha na czym polega u nich praca w dziale impoprt-eksport. Co luty/ marzec i czerwiec ciagle wystawiają ogłoszenie? Co szukaja na 3 miesiace a potem do pola... i znowu na 3 miesiace ktos inny?

Viola

Jak wygląda praca przedstawicieli handlowych w tej firmie,ja się kształtują wynagrodzenia,czy są jakieś przyjęcia bo nie ma żadnych ofert?

Zostaw merytoryczną opinię o Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j. - Żywiec

• Jak się pracuje w Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.?

Kandydaci do pracy w Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.