Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.

Opinie o Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.

wł.

cd. -manager od(usunięte przez administratora)

wł.

Witam, Czytając to odnosi się wrażenie niezadowolenia w najgorszym jego wydaniu . Ale dlaczego tak jest ? Przecież w tak wielkiej i znanej firmie zapewne dobrze się zarabia , przynajmniej domyślam się że na godnym poziomie .Są umowy z nieograniczonym czasem pracy , są umowy zlecenie . Nie wiem na jakich Wy tam pracujecie ale przedstawię średnią krajową w podobnej firmie bardzo dobrze znanej mi. jeśli przedstawione warunki płacowe są podobne lub mniej więcej podobne to o co chodzi ? . A mianowicie : -pracownik zwykły (usunięte przez administratora) - 8godzin pracy bez sobót i niedziel. -kierownictwo od4(usunięte przez administratora)br /> -kierownik regionów,oddziałów (usunięte przez administratora) -manager (usunięte przez administratora)

;)

(usunięte przez administratora) premi itak nie dostaniesz:)buhaha

ex

Tak owszem. Sprawy prywatne trzeba załatwiac w nocy bo pracując po 14 godz. na dobe nie ma na nic czasu. (usunięte przez administratora)

a mnie się pracuję bardzo dobrze- firma rozwojowa, dobra atmosfera, wypłata na czas. W razie problemów osobistych można zawsze liczyć na pracodawcę; rzadko coś takie się zdarza, kto miał wcześniej do czynienia z innymi firmami na pewno potrafi docenić pracę w takiej firmie.

no tak

wszędzie znajdziesz jednostki ,które donoszą, które się podlizują.Ludzi ,którzy uwielbiają w pracy żyć życiem innych. Ludzi,którzy będą mądrzejsi od ciebie i tych mniej mądrych.Tacy są ludzie. Tacy jesteśmy my wszyscy. Świata nie przeskoczysz! Co możesz zrobić ? Zacznij zmieniać świat od siebie!

tika

To co wypisujecie świadczy tylko o poziomie jaki reprezentujecie. Pracowałam kiedyś w tej firmie i mogłabym wiele powiedzieć ale czy jest sens wyciągać takie brudy? Po co? Czy to coś zmieni? Wątpię. Nikt nikogo na siłę nigdzie nie trzyma. Każdy ma wolny wybór. Stwierdzenie "kto mieczem wojuje, od miecz ginie" jest bardzo prawdziwe.

chrupek

Czuje sie w obowiazku aby pionformować o tym gazete. Może jakiś "ciekawy' artykuł napisza o firmie EUROFIRANY...he he he

nn

witam wszystkich ponownie . Rozumiem ze nie piszecie tego wszystkiego z komputerów firmowych ? No bo rozumiecie iż to działanie na szkodę firmy.I powód do zwolnienia w trybie natychmiastowym.Rozumiem również iż większe "mądrale" wiedzą jak się usuwa historie z komputera jak i "ciasteczka" bo to one pamiętają podawane przez was "nicki" i po tym najprościej dojść do tego który komp. jaki nick wpisał . Ale to było proste i każda "mądrala" zapewne o tym wie . Ale tego co teraz napisze na pewno nie ! Od jakiegoś czasu firma Google Analitycs wprowadziła możliwość zalogowania się w ich system dla lepiej przedstawienia i podpatrzenia swojej strony www... w internecie- darmowo! . Reasumując można tam włączyć historie www... i niema szans tego usunąć bez loginu i hasła bo to jest na ich serwerze .(to była również podpowiedź dla firmy )Napisałem to po to bo szkoda mi osoby jakakolwiek ona jest co przedstawiacie ją z imienia i adresu i może zastanowi się ktoś przed biurkiem firmowym zanim coś napisze . Powodzenia / Pozdrawiam nn

z innej beczki

strasznie mnie denerwują błędy ortograficzne,Ty się wróć do szkoły i poucz się trochę

o Nie!!

tylko nie koniec!! to lepsze niż seriale.. aż mi się spać odechciało.. a przerywniki proszę jakieś nowsze :)

bladi

i tu masz racje THE END ale jeszcze jedno : Dlaczego dowcipy o blondynkach są takie krótkie? - Aby brunetki mogły je zapamiętać... - Aby mężczyźni mogli je zrozumieć...

PADŁO NA MNIE

KONIEC!!!!! KTOŚ MĄDRY MUSI TO ZROBIĆ PIERWSZY!

Zostaw merytoryczną opinię o Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j. - Żywiec

• Jak się pracuje w Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.?

Kandydaci do pracy w Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.