Opinie o sia Abrasives Polska Sp. z o.o w Goleniów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy sia Abrasives Polska Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie sia Abrasives Polska Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o sia Abrasives Polska Sp. z o.o w Goleniów

Nowogardzanin!

Gdzie te Darmowe dojazdy z wybranych kierunków które są na ulotce rozprowadzanej przez firmę?? Jak na razie niema żadnych, Nawet z Goleniowa niema w ogóle dojazdów załatwionych przez firmę więc to wielkie KŁAMSTWO które propaguje firma. Normalnie WSTYD!!! Moglibyście chociaż z Nowogardu załatwić ale bezpośrednio i nie przez Wioski to by się więcej osób zgodziło np: za 100 zł miesięcznie póki jeszcze reszta nie uciekła do miejscowych otwierających się tam firm... Bo potajemne podwyżki płac mogą nie wystarczyć!

Krystyna

@speedy gonzales Widzę, że jesteś lub byłeś pracownikiem firmy sia Biuro Technologiczne. Może zatem podzielisz się szczegółami tej współpracy? Jaka dokładnie atmosfera panuje w firmie? Każdy szczegół jest ważny i uwiarygadnia opinię.

Serwach

Zapraszam do Serwach stawka dla Pań 2500zł netto

Zniesmaczony

Chciałbym pozdrowić Panie z kontroli jakości za piękne , długie włosy ocierajace się o maszyny . Nie boicie się Panie że Wam głowę wciągnie ?

Kolo
@Zniesmaczony

No chyba nie afera będzie wtedy jak się coś jednej stanie.

Pepco
@Zniesmaczony

Przecież trzeba się lansować i latać co chwilę na papierosa.

@Pepco

Może ktoś w końcu poobserwował by co się dzieje na palarni? Niektórych podczas produkcji gdy są potrzebni można znaleźć tylko tam. Tak dla ich zdrowia. Zawsze to kilka czy nawet kilkanaście papierosów dziennie mniej.

Ernesto
@Pepco

Może ktoś w końcu z "góry" zainteresował by się tym co dzieje na palarni i coś z tym zrobił? Niektórych podczas produkcji, gdy są potrzebni można znaleźć z reguły w ciemno tylko tam. Przy okazji tak dla ich zdrowia. W końcu zawsze to było by kilka a nawet kilkanaście papierosów dziennie mniej. I po co wtedy pakiety medyczne?? Myślmy pozytywnie!! Normalnie same oszczędności!!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie sia Biuro Technologiczne sp. Z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Technik Instalator AV
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
KolejnyNumerek

Powiem tak... jestem aktualnie pracownikiem w sia, potrafię obsługiwać kilka maszyn a zarabiam mniej niż facet który obsługuje jedną maszynę i w dodatku pracuje krócej odemnie. Jest to niesprawiedliwe, no ale robię swoje. Generalnie jeśli chodzi o sama prace to w Goleniowskiej sia Abrasives jest chaos. Kierownictwo dodaje nam tylko obowiązków średnio raz w miesiącu dochodzi jakiś nowy obowiązek, no a do wypłaty nic nie dochodzi. Chce być obiektywny wiec muszę powiedzieć ze praca jest lekka. Ale to dość mało abym wypowiedział się o tym miejscu głównie pozytywnie. Dodam jeszcze że przyjęty został lider który już kiedyś został zwolniony z tej firmy za mobbing. I nie dziwie się facet jest okropny, i sprawia ze odechciewa się chodzić do pracy. P.S. Gdyby ktoś chciał zapytać o to czemu nie odejdę skoro jest według mnie zle i niesprawiedliwie? Odpowiedz brzmi: ponieważ byłem na szkoleniu w Szwajcarii i mam umowę lojalnościową, to mnie tam jeszcze trzyma.

speedy gonzales
@KolejnyNumerek

i co wart bylo impodpisywac lojalke przeciez im nie mozna ufac dluzej niz do pierwszej wyplaty ucikeaj koleszko tam szukaja baranow do golenia na kase szacunek w tej firmie nigdy nie istnial tylko szybciej wiecej mocniej lepiej pytanie jest tylko jedno gdzie ludzie maja oczy ?

Zły duch
@speedy gonzales

Oni już wiedzą że brakuje rąk do pracy, wszyscy omijają boscha taka jest prawda.

bhp

przestańcie narzekać zmień ie sobie na ing i zobaczycie wypłata nawet o 22 się zagsieguje ja posiadam i zawsze przed czasem powodem jest ze 90 procent firm posiada w Ing i jedno kliknięcie masz na kącie. A ja z tą firmą nie mam już nic wspólnego z zaczynając od Andrzeja i nie Rafała i długiego oraz najwszego debile na maksa

Sąsiad
@bhp

Za 1900netto można i poczekać xd

Bartek

Z reguły podwyżki dostają osoby, które sobie zapracowały na nie.

@Bartek

Albo te które odchodzą.... Bo dostały za późno :)

Baton

Ojaaa wypłata 9 a jutro nie jest sobota. Czy firma bosh nie jest wspaniała.

@Baton

W którym banku?

Baton
@.

Credit agricole

Wiesmen robi się nie ciekawo

Podwyzki są ale dla nielicznych tajniacko i po cichu ,

Nie narzekam
@Wiesmen robi się nie ciekawo

No to powiedz nam kto dostał tą podwyżkę

@Nie narzekam

Jak to kto???? Zaklamane kierownictwo hahah

Gryzelda

No ale co nie ma co narzekać impreza też była fajna. Dzień Różnorodności "wszyscy jesteśmy równi nie ma wyjątków" słowa samego prezesa. Ale mam nadzieję że biuro dobrze się bawiło w piątek. Hym bony świąteczne gdzie człowiek się spojrzy tam się firma ogłasza że są. A co do czego przychodzi Wielkanoc to nie święto. Darmowe dojazdy miały być ale nie ich nie ma. Wyszło na to że sami musimy je sponsorować.

Pracownica Bosch
@Gryzelda

To była jakaś impreza?? Chyba dla biura bo z tego co mi wiadomo produkcja produkowała a nie bawiła się. Pojedynczym osobom z produkcji udało się wyjść po pracy i co niektórzy dostali nawet pendrive^^ A dziś jedenastki miały zebranie motywacyjne bo chyba trochę słupki ostatnio spadły mimo pracy po 10 godzin, więc trzeba było zdopingować do lepszej, efektywniejszej pracy. Może tak po 12 godzin tym razem i będzie cool!

Adek.
@Pracownica Bosch

Nie masz czego żałować :) Ciesz się tym że jutro do roboty!!

Ag

Ciiiisza bo trwa zakrojona akcja rekrutacja. Czarowanie nowych pracowników i te sprawy. Jeszcze których z nich tutaj zajzy i co ? I mam nadzieję że będzie rozglądał się za inną pracą !

Pracownik Bosch
@Ag

Taka akcja jest co tydzień jak widać mało skuteczna bo rzadko widzimy nowych szkolących się w boksie ludzi, więc nadal musimy pracować za dwóch lub więcej. Akcja Pączek chyba nie pomogła. Latem będzie jeszcze gorzej pozyskać pracowników a ostatnio znów kilka osób rzuciło podania powoli żegnając się z firmą. W czerwcu/lipcu kończą się pierwsze lojalki a urlopy tuż tuż. Czekam na na ustalenie rozplanowania urlopów bo chciałabym w końcu wyjechać gdzieś i odpocząć psychicznie od tej firmy. Przydało by się trochę wolnego by nabrać siły do dalszej pracy ...

Obosche

Wszystko się zgadza.

@Pracownik Bosch

Lojalki się kończą a nowych pracowników nie ma ????będzie beka hehe

Lola

Wszyscy narzekają jak im jest źle, ale zawsze mogą zmienić pracę, to są prości ludzie z którymi nie ma co robić. Nie pasuje to do biedronki itp i fajna praca i jestem szczęśliwy, niedługo podniosą zarobki bo nikt nie będzie pracował za garść srebrnikow. Pozdrawiam wszystkich i was kocham

@Lola

I co podnieśli Ci pensje? Chyba o 75 groszy brutto porażka

Dejv

Dobrze gadasz Panie

@Dejv

Wiem piszę to co widzę z tym podejściem pracowników nie zyskają

Pracownik Bosch

Popieram w 100 % przedmówcę "Patryk uj z sia". Krystyna dajcie ludziom pisać prawdę niech ci na zewnątrz dowiedzą się jak tu jest a nie tylko kasujecie posty. Jest kilku ludzi w tej firmie co będą ją bronic, bo mają w tym być może interes albo dobrze zarabiającego członka rodziny w innej firmie więc, im to nie przeszkadza co się dzieje, jednak naprawdę niema nic przyjemnego w tej pracy. Normalne że trzeba pracować ale powinny być do tego stworzone warunki a tak tylko obiecywanie nic więcej no i te słupki które tylko interesują górę. Miał być pakiet medyczny i cisza. Miały być dojazdy darmowe z wybranych kierunków i też cisza. Są tylko dojazdy autobusem miejskim ale tego firma nie załatwiła. Z tym dojazdem z Nowogardu za 200 zł i to przez Maszewo to już w ogóle porażka. Nadal taniej wychodzi dojazd samochodem bo na paliwo idzie ok 300 - 320 zł miesięcznie (benzyna) a zabierając jedną tylko osobę wychodzi o połowię mniej czyli ok 160 zł na osobę. Ludzie z Nowogardu zaczynają odchodzić bo tam też się firmy otwierają dając na początek dużo więcej niż u nas. Nowych pracowników jak na lekarstwo. Praktycznie brak. Jeśli firma chce by ludzie zostali muszą niestety zachęcić ich, nie mobingiem ale lepszymi wypłatami. Takie są już realia nie tylko w naszym Paku przemysłowym. Teraz to firmy walczą o pracownika a nie pracownik o firmę. A u nas nadal uważa się że bezrobocie w Polsce jest największe w historii.

100 % rzetelna opinia.

Patryk uj z sia

Pani krystyno to ja rzetelnie odpowiadam ze ta firma to jedna wielka porażka ludzi traktują jak śmieci wypłaty są takie ze ledwie od 10 do 10 starcza na halach kierownicy jak bogowie nawet już nie wiedzą co mówią naprawdę to wszystko człowieka denerwuje brak ludzi na produkcji nikogo to nie obchodzi ważne są słupki wykresy i taśmy nie ważne czy dwie osoby czy 5 trzeba (usunięte przez administratora) ja powoli odchodze jeszcze nikomu nic nie mowie robie taka mala niespodziankę. ...na moje miejsce będzie tysiące chetnych a na koniec jeszcze im wszystko wyzygam niech wiedzą chociaż i pewnie mniejsza połowa ludzi to (usunięte przez administratora) które podpiepszaja wszystkich no cóż takie życie a właściwie ostatnio co to za hejt ze Magda niby ma iść na policje bo ktoś ją oczernil tutaj znowu straszenie jakieś. ...myślicie że policja nie ma nic innego do roboty jakby tak wszystko mieli sprawdzać to by musieli pozamykac internet hehe i sami widzicie firma oparta na kłamstwie szantażu grozbach. ...i gównie zawinietym w ładnym papieru oto cały bosch

@Patryk uj z sia

Rzetelna opinia !

SiaPan

Fałsz i obłuda motto zakłamanych kierowników i rządzących tym pseudo boschem. Poziom zakłamania sięgnął 100 %. Naprawdę wielki wstyd zero profesjonalizmu.

LokaLoka

Nie ma jeszcze hejtu na wypłatę?

Kiki

Ma ktoś już wypłatę? :)

Marcin Ł.
@Kiki

Tak W PKO BP właśnie wpłynęła 4 minuty temu.

ktos

Zgadzam się z pojazdami tak jak zdenerwowany mówił A Andrzej spodoba dłoń mało powiedziane

SiAmen

Za dobrą gadanie dać temu panu 30 gr podwyżki ! A niech ma ! A na dojazd będzie miał ten darmowy ! Czekamy na nowe odcinki !

Pracownik jeszcze...

Wydaje mi się a nawet jestem pewien że jak będą się kończyć lojalki ludziom to wtedy i znajdą się podwyżki dla nich. Ale dopiero wtedy bo wykwalifikowanych ludzi trzeba będzie docenić i zatrzymać. Tylko szkoda że dopiero, ale wtedy już mimo dobrych chęci ze strony firmy może być za późno. Skąd takie przemyślenia?? No cóż tak już bywało jak ktoś rzucał podanie i była wtedy jedna czy dwie propozycje zmiany stawki. Ale nie słyszałem by to spowodowało pozostanie jakiegokolwiek pracownika w tej firmie... Widocznie za mało proponowali albo ci co odeszli byli do tego zdeterminowani lub zmuszeni sytuacją w firmie.

zdenerwowany mocno
@Pracownik jeszcze...

i kurła gdzie sa kubeczki przy wodopojach bo bede chodzil na stolowkie co 20 min bo mnie smoli a kubkow nie ma (usunięte przez administratora) co to za kpiny sa wogle wy k wy h wy c i wy pomioty szatana!!!

włuczykij

ta firma jest lepsza niz kabaret na zywo bo codziennie na no ubaw po pachy co chodzi o papier do podtarcia to mysle ze granulacja 16 bylaby lepsza .

zdenerwowany mocno
@włuczykij

no bo co. plakac? placze co miesiac 10 jak musze wydac z 1800 zl na reke 300 na dojazdy. to robie kabaret bo co nam zostalo? chociaz wam chumory poprawie. i moze dostane te 30 gr podwyzki na dojazdy:)

Typ 4.1
@zdenerwowany mocno

Nie wstydzisz się swoich błędów ortograficznych ? Przecież dzieci w podstawówce wiedzą jak napisać humor. 30 gr dojazdy ? Za co jak Ty nawet pisać nie umiesz. Wstyd. Nie umiesz pisać to podejrzewam, że poza pakowaniem lub prasowanie nic nie umiesz, bo to za trudne, dlatego nie spodziewaj się cudów w wynagrodzeniu. Ci ,co trochę mają umiejętności zarabiają, ale to Ciebie nie dotyczy. ,,Chumory'' hehehehehe widziałeś to ? Właśnie pokazuję te posta 12 - letniej córce i ona nie wierzy, że to napisała dorosła osoba hehehehehheheheh

Glnp
@Typ 4.1

Odezwał się ten co z prasy awansował po 10 latach na gilotyne i wielki kozak za 17 brutto z dojazdem.

Proponuję co rano szklaneczkę meliski, albo nerwosol. Jakiś Pan niezdrowo nerwowy.

Aaa

Będą dziś wyplaty?

Ing
@Aaa

Nie ma nawet ing.

@Ing

Porażka, Ing będzie pewnie mieć jutro a niektórzy dopiero w środę.

Zostaw merytoryczną opinię o sia Abrasives Polska Sp. z o.o - Goleniów

• Jak się pracuje w sia Abrasives Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy sia Abrasives Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w sia Abrasives Polska Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 9 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

sia Abrasives Polska Sp. z o.o