Opinie o sia Abrasives Polska Sp. z o.o w Goleniów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy sia Abrasives Polska Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie sia Abrasives Polska Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o sia Abrasives Polska Sp. z o.o w Goleniów

Jerzy

Panie dawidzie i Pani Ewo. Hala za wiele- dziesiąt milionów, a nie ma klimatyzacji - dlaczego ?

Głos prawdy 2

Ja jestem ciekaw co na to pani Krystyna jakoś ostatnio zamilkla czy ta sprawa była zgłoszona liderowi hehe ostatni dzień meczarni nic nie podpisuje i w żadną sobotę nie przychodzę po prostu o 22 zaczynam urlop a co dalej myślę że do 10 może się dużo zmienić raczej nie wracam dziś jak będzie zebranie to trzeba poważnie z nimi pogadać o tym całym (usunięte przez administratora) i tej dodatkowej przerwie czasami myślę że w boschu kodeks pracy nie obowiązuje ......pozdrawiam chłopaków z linii. ...

Rolnik dorabiajacy

I tak właśnie wylana została fala hejtu ,brawo wy ,dziękuję ludziom którzy stworzyli taką stronę jak ta aby opisać swoich pracodawców ,to jest coś pięknego. Niech czytają to wszyscy, niech wszyscy wiedzą co tutaj się wyprawia. Kierownictwo nie potrafi ogarnąć tego chaosu ,chwala się tylko milionowymi zyskami. Wiecie co, idę bo nie dobrze mi się robi jak opisuje tą firmę, wszyscy co napisali opinię to święta prawda. (usunięte przez administratora) !

ANONYMOUSEM jest Głos prawdy dla jasności-pozdrawiam,jak każdy popełniam błędy i przyznaje się do tego,tworząc wpis umknęło mi podpisanie i przy wklejaniu komentarza utworzyło nowy nick.Tak to ja Głos prawdy i mam nowe postanowienia a więc w miarę wolnego czasu i nowych dziwnych sytuacji na naszym zakładzie postaram się przybliżyć sytuacje jakie mają miejsce w tej jakże zabawnej firmie.Mam nadzieję że to co będe opisywał szefostwo weżnie pod uwagę i zacznie reagować i zrobi cokolwiek aby pracownicy chcieli tu pracować bo jak na razie wygląda to słabo gdyż tak jak opisywałem mnóstwo ludzi przychodzi ale również bardzo dużo odchodzi i nie przekonuje mnie tłumaczenie że w zakładzie pracuje coraz więcej osób bo zatrudnić ludzi którzy są bo są tylko na chwile by za jakiś czas nie dłuższy niż rok uciec do innej firmy to chyba raczej nie o to chodzi-czyż nie?Na koniec dodam że niech te nasze kierownictwo na czele z dyrektorem zacznie na zebraniach poruszać temat co trzeba zrobić aby praca w zakładzie przebiegała w dobrej atmosferze a także jak działać aby ułatwić jej wykonanie bo to kuleje niesamowicie bo pracowników mało obchodzą wasze słupki i wykresy zrozumcie to -dla pracownika ważne jest to aby funkcjonować w dobrej atmosferze,jak najprościej wykonać pracę i dostać za nią godne wynagrodzenie tak myśli ponad 90%pracowników albo i więcej a ta reszta która myśli o wyższych celach to tylko odłamek który chce wspiąć się wyżej i dla nich jest jedna recepta- zostańcie liderami bo jeszcze ich mało na hali ,niech każda rolka papieru JUMBO ma swojego lidera,mnie niestety to nie kręci mimo że nie ma zaników pamięci jak większość z nich nie staram się w życiu robić co nie sprawiać mi będzie przyjemności gdyż będe musiał wysłuchiwać mądrości Pana Rafała a tego bym raczej nie zniósł już zdecydowanie wolę naszego Michała bo coś ma w sobie jednak oprócz zaników pamięci a mianowicie szybkość psucia dobrej atmosfery -to wychodzi mu genialnie.Mistrz świata!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie sia Biuro Technologiczne sp. Z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Mario AT 8 2

Aaaa i jeszcze jedno, Pozdrawiam mojego operatora Marcinka :) powiedzialem Tobie źe dzis dodam post i nie będę anonimowy :) no i dodałem jak widzisz nie jestem gołosłowny :)

Alvaro ferdandes
@Mario AT 8 2

Mario masz szacunku. co wy robicie z ludźmi przy 32stopniach C. Ludzie mdleja a Wy martwcie się sobota przed urlopem i, a co z naszą koleżanka która dostała upomnienie za tylko wodę mineralna, to jest jakaś paranoja, a gdzie dodatkowa przerwa, Teraz tak Panie Prezesie, Panie Rafale i inni za chwilę pozbędziesz się pracowników którzy są sumiennie ale to wkurza, WSZYSCY SĄ TACY SAMI, JEST MI CHOLERNIE WSTYD CO WY ROBICIE, PO URLOPIE , JAK W TEJ PIOSENCE TO BYŁY TYLKO CHWILE

Alvaro ferdandes
@Alvaro ferdandes

Motto wszyscy są Tacy sami?

Głos prawdy 2

Witam tez podpisuje się pod krytycznymi opiniami jest bardzo źle w końcu trzeba się ogarnąć i szukać nowej pracy bo to co się dzieje przekracza ludzkie pojęcie śmiech na sali brak kompetencji wśród liderów kierownikow próbują robic z nami to co chcą oczywiście nie polecam tej pracy najgorszemu wrogowi szkoda słów. ...

To są jakieś żarty ludzie mdleja na hali na której jest 32 stopnie. Zmuszają do przyjścia w sobotę. Napic się nie można wyjść na stołówkę bo zaraz są pretensje. Co my mamy zrobić przez 20 min na JEDNEJ PRZERWIE. A góra co zadowolona i nie tylko oni liderzy tak samo. Siedzą sobie w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Mario AT 8 2

Dziś na zebraniu z naszym Liderem Wojtkiem powiedzialem źe na źadnych nadgodzinach nie będę i źe jeśli firma chce mnie zwolnić nie będę miał zadnego źalu do Wojtka, poniźsze krytyczne opinie co do Boscha podpisuje się swoimi rękoma, anonimowy nie jestem i nie bede sie Ukrywał.

Łukasz

Ja też mam w planie odejście z tej smiesznej firemki bosz :) to co sie dzieje w tej firmie to brakuje juź słów aby opisać, to jakiś źart, rok temu ponad głośno było o firmie bo znane logo marka BOSCH źe wyjazdy do Szwajcari a tu wyszło dno, naprawdę braķ słów aby opisać tą firme , nie polecam nikomu Boscha i za jakiś czas poźegnamy się nie pozdrawiam tych pajaców w biurze i wasae strachy na lachy mam gdzieś tak jak gość ponizej pisał nara pajace ;)

JuEfO

ACHTUNG !!! ACHTUNG !!! nadgodziny odwołane są więc naród nie bedzie pracował po 10 godzin ;) ale kto chce to sobota dla WAS ;)

Nowe Volvo Pana Dawida

Zastraszanie mówicie, w tej firmie nie ma nawet kamer aby udowodnić kto jak pracuje ( ściemnia ) kto co robi gdzie chodzi z kim rozmawia a wy piszecie tu o mobingu ???? ponoć na monitoring nie zgodzil sie sam dyrektor , ciekawe dlaczego ????

Firma Szwajcarska Bosch

Oferta nowa Boscha jest taka że kolejna maszyna do odwołania pracuje od jutra po 10 GODZIN plus SOBOTA więc ZAPRASZAMY serdecznie do Firmy Bosch oczywiście zastraszanie nagana i brakiem całej premi takie słuchy do mnie dziś dotarły

Mariolka
@Firma Szwajcarska Bosch

Bzdura nie było mowy o nagraniach i premii w firmie pilota goni płot sami się nakręcacie

Zgred
@Firma Szwajcarska Bosch

Zastarszanie podlega pod mobbing

Cezary

Czy wiecie coś o nowej ofercie?

Cz6e6r6ń
@Cezary

Jaka oferta ???

BoSZ

ADELAJDA Dokładnie, urlop dostać cięźka sprawa....

Fanka

Pozdrawiam Patryka K ;) fajny z Ciebie chłopak ;)

Upadły Anioł

Witam, wydruki są po to aby nie stawac twarzą w twarz z ludzmi gdyź zawsze cos sie nie zgadza i nie wiedzą jak sobie poradzic z tym burdelem jaki mają, dlatego wprowadzili wydruki, pani pawlak jest z ikea ... te same nawyki wprowadza te samo (usunięte przez administratora) co tam identycznie, nawet juź kadry w wyznaczonych godzinach i to samo zrobili kiedys w ikea ... oni nie chca rozmawiac z ludzmi i myśla ze nie bedzie sie upominac o swoje, to samo sie dokładnie dzieje i te same zasady sa wprowadzane co tam, nic na wydruku sie nie zgadza no i kolejna sprawa, masz 15 zł ... 16.50.... 16.80 .... 17 zł zarabiasz tyle samo ... o premi nic nie wiesz gdyź na wydruku jej nie ma

Sia
@Upadły Anioł

Stary wymyśliłeś świetna teorie spiskową, ale fakty są takie, ze drukowanie odcinków płacowych i ich fizyczne rozdawanie to PRL, firma ma kilkuset pracowników i do sprawnej wymiany informacji potrzebuje systemów informatycznych, które wdraża. Każdy ma wgląd do systemu i jeszcze przed wypłatą może sprawdzić czy policzona ilość godzin i nadgodzin jest ok, wystarczy tylko chciec.

@Sia

To jest oczywiście wielki obrońco ściemniaczy Twoja opinia ,zdanie to po pierwsze, ludzie widzą swoje a biuro widzi swoje, wiesz gdzie ja mam Twoje zdanie ? coś cos trwa od lat nie oznacza że jest złe, a na oko widać jak biuro rozmawia z ludzmi i jak sie nie zgadza na każdym odcinku, możesz sobie pisać swoje brednie itd, tak jak z czytnikami ludzie narzekają, mogli dac jeszcze na końca hali te czytniki aby sobie pochodzic ...OBROŃCO BIURA ... ciężko ejst cokolwiekk w tej firmie załatwić, to co napisałem tą są nie tylko moje opinie...nie pozdrawiam gdyż jesteś Kłamcą ....ludzie widzą swoje ok ? miało być lepiej jest gorzej,znaczy dla biura jest lepiej nie trzeba z ludzmi miec kontaktu, Nara

Sia
@Upadły Anioł

Na serio, musisz mieć niezłe kompleksy jak tak dzielisz ludzi w firmie. Poza tym jak uważasz ze lepiej jest chodzić co chwile do kadr i pytać się o stan urlopów, o odcinki płacowe, latać po podpis do przełożonych z papierowym wnioskiem o urlop niż moc to wszystko załatwić przy kompie to chyba musisz znaleźć inna prace, nie wiem, może w budżetówce...

@Sia

Źadnych kompleksów nie mam gdyź inni teź podzielają moje zdanie i slysze co mówią, napisałem swoje jak jest to zadne udogodnienie bo nic sie nie zgadza i tak trzeba iść wyjaśniać to, jeden komputer nie załatwia sprawy ... aha mamy źyć firmą mamy byc godzine prszed pracą i zoatawać godzine po ... kaźdy wie jak jest i widzi, kiedyś nie mieli telefonów był jeden majster i dawał rade... dziś biuro aie tak rozroslo i nadal nie ogarniają niczego tylko maja czas wtedy jak beda pytać o bhp i inne sprawy czyli takie gnębienie Polaka przez polakow, to nie sa wymogi Uni jak nam sie wmawia poniewaź ludzie pracują za granicą i takich rzeczy nie widzą , rozumiem źe boli no ale ktoś musi bronić posady za 6 tys zł a nie za 2 tysiące, niestety ale zabronic nie mozecie pisać wypowiadać sie gdyź zyjemy w wolnym państwie i ludzie maja prawo, i nikt nikomu nie zabroni a takie straszenie na zebraniach to dopiero jest smiech na sali ale to dobrze, niech ludzie i szwajcaria to widzi, to widać jak wiele jest do naprawy w tej firmie itd, a co do zwolnien ludzi to nie musicie ich zwalniać... sami odchodzą wiec... Twoje wypociny tu na portalu ...no mozesz bronic gdyz Wiele masz do stracenia i nie pisze nikt zakompleksiony a ten który straszenia na zebraniach ma gdzies ... tak jak inni ludzie ... bogami nie jestescie .Mozesz sobie cos tam... stary odpisać... ale tyle Twojego

Adelajda
@Sia

Wolę już latać do przełożonych z papierowym wnioskiem i od razu wiedzieć czy podpiszą patrząc im prosto w twarz niż wysłać do systemu i czekać w niepewności do ostatniej chwili czy zostanie zatwierdzony czy nie. Bo np: któryś zapomni podpisać albo nie będzie chciał po prostu dać ... Jeśli planuje się urlop to w jakimś konkretnym celu i wcześniej. A co jeśli na ostatni dzień mi przełożony nie podpisze. Wiadomo przecież jak u nas ciężko dostać wolne nawet jak niema roboty.

....

Te nowe wydruki beznadziejne. Nic mi się nie zgadza, wypłata normalna była ale na wydruku o połowę mniej hehehe

Krystyna

@Głos Prawdy, dzięki Twojej opinii wiemy o sposobie organizacji przerwy śniadaniowej. Pewnie warto by o tym porozmawiać z przełożonymi, bo to stały i niezwykle ważny element codziennego wysiłku. Myślę, że sprawę uda się rozwiązać. Natomiast uczulam Cię na używanie personaliów, bo jak pewnie wiesz podlegają one szczególnej ochronie.

No bez jaj ma ktoś już wypłatę?

Masakra
@17433

Mam wypłatę ale chyba premii nie wypłaciłi

@Masakra

Naprawdę? Hahaha coraz lepiej widzę :)

Gosc
@Masakra

Widocznie nie zasłużyłeś na premie.

Andre Andre!
@Masakra

Premia jest normalnie 13 % no chyba że nie zasłużyłeś z tego na 5 % od kierownika! Pamiętajcie że za 1 czerwca zapłacono nam w poprzednim miesiącu jako że odrabialiśmy go w jedną z sobót. I wypłata znów na czas ale co niektórzy i tak muszą zabawić się w Suareza! Ale wkurza mnie to że nie można odebrać swojego własnego wypracowanego i ustawowo należącego się Urlopu tylko trzeba prosić a i tak nie chcą dać. Porażka ta firma.

A inne zakłady wypłaty miały już w piątek. Dziś 10 a u nas jeszcze nie ma porażka.

Zostaw merytoryczną opinię o sia Abrasives Polska Sp. z o.o - Goleniów

• Jak się pracuje w sia Abrasives Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy sia Abrasives Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w sia Abrasives Polska Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 9 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

sia Abrasives Polska Sp. z o.o