Opinie o HOJO Clean w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie HOJO Clean. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie HOJO Clean o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HOJO Clean w Warszawa

Magda

Unikać ich jak ognia. Ciągle kręcą z wypłatami, koordynatorzy bez wiedzy i chęci pomocy, brak dostaw środków i sprzętu do sprzątania, pani Iwona która powinna nami zarzadzać ciagle jest niedostępna a jak już uda się z nią skontaktować to twierdzi ze ma inne ważne sprawy. Umowy oczywiście śmieciowe a wymagania większe niż przedstawione podczas rozmowy. Stracone 5 miesięcy w których mogłam pracować i zarobić więcej w innym miejscu.

szczery

Miko - z tego co wiem to nikt tam nie ma umowy o pracę. Ja jakiś czas temu bylem przez kilka miesięcy podwykonawcą ale zrezygnowali ze mnie bo nie chciałem zaakceptowac pewnej propozycji kierownika sprzedaży p. Michała. Zaznaczam też że nigdy nie dostałem przelewu na czas. Zawsze musiałem dzwonić i się dopominać o rozliczenie. Ta firma to pośrednik i pracują na naiwnych podwykonawcach. Całe szczęscie moja współpraca nie była długa.

kilo

pracuje w tej firmie dorywczo i tak zwana kordynatorka jak sie jak ma szkolic nowych pracowników to na wet nie wie jak sie maszyne opsłóguje wogle o niczym nie ma pojencia tylko wie jak sie ślinić do ochroniarzy i znimi kafkować i na wet nie dozoruje ludzi

Dobra stawke placa. ja pracuje dla hojo o chwale sobie.

Brałeś udział w rekrutacji do HOJO Clean. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

ja polecam. pracuje u nich od miesiecy. pomagaja mi i jestem zadowolona

Szymon

dobre stawki u nich. i placa w czasie.

Magda

Same brednie. Dobra firma i tyle. Za dobrze robiona robote placa bardzo na przyzwoitym poziomie.

Joleczka

Hojo to tragedia ! W 21 wieku, traktują ludzi jak niewolników ! Pracowałam przez pół roku bez jakiejkolwiek umowy a do tego jeszcze nie wypłacili mi wszystkich pieniędzy ! Polecam Hojo ! Mijać szerokim łukiem !

Krzysztof

Dobra firma. Płaca na czas.

opos
@Krzysztof

Co ty bredzisz ? Ludzie w tej firmie nie otrzymują wynagrodzenia po kilka miesięcy !

Ziuta
@Krzysztof

jakieś zarty z ta płacą na czas jeśli jest po 17 danego miesiącato jest cud

Maria

Proponuję pracować dla Evera. Tam dopiero jest ciekawie. hojo jak dla mnie bardzo dobra firma. zlecają mi dużo pracy w mieszkaniówce i ja ich polecam.

Prawdziwy!

Wszystkie pozytywne opisy na tym forum to opisy "grubego" czyli pracownika z biura. Prawda jest taka, że biorą wszystkich na umowę o dzieło, nikogo w biurze nie mają z doświadczeniem praktycznym. Reklamują się jako sieć usług sprzątania a tak na prawdę do zwykły pośrednik. Odradzam, chyba że chcesz żeby zrobili Cie w JOJO.

Zrobiony na szaro

Firma,którą należy omijać z daleka. Umowę otrzymałem po miesiącu, po wielu monitach, a w niej zapis o wynagrodzeniu 69 zł miesięcznie, w dodatku brutto oraz zapis,że ma się aktualne badania lekarskie.Obowiązek badań spoczywa na pracodawcy.

Czyżby się nie udało? Ja już jakiś czas pracuję w Hojo i jest mi bardzo dobrze. Zmieniać pracodawcy nie zamierzam!

s12

Tragedia z tą firmą!! Nigdy więcej hojo i podobnych firm. Jeśli najdzie cię ochota pracować w tej firmie to - usiądź w kącie i poczekaj spokojnie aż to minie. NIE POLECAM.

niedoszly

masakra - nawet pracownicy administracyjni na umowe o dzielo!

@niedoszly

e tam, ja mam umowę o pracę :)

Zostaw merytoryczną opinię o HOJO Clean - Warszawa

• Jak się pracuje w HOJO Clean?

Zobacz opinie na temat firmy HOJO Clean tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOJO Clean?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 14 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HOJO Clean
2.8/5 Na podstawie 67 ocen.

HOJO Clean