Opinie o Fanlogic Sp. z o.o. w Wałbrzych

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fanlogic Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fanlogic Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fanlogic Sp. z o.o. w Wałbrzych

Kierowca

Słyszałem że te cwaniaczki co się cały czas trzęsą za tymi nota mi żeby je tylko zrobić znaleźli nowy sposób grzebią w tacho i coś przestawia ją ciekawe czy Marcinek będzie zadowolony z tak pomysłowych kierowców hamulec ręczny nie przeszedł to może tacho pójdzie panowie żenada do jakiego poziomu można się zniżyc

J F L i M
@Kierowca

Ile trzeba jeździć harleyem bez kasku żeby osiągnąć taki poziom intelektu?

@J F L i M

Tylko cieki jeżdżą na harleyah

@Kierowca

Dużo wiesz pracujesz tam czy juz nie?

@Kierowca

Mam nadzieje ze chłopaki Cię kiedyś na mierzą i zajada w kakao za ten wpis

J F L i M
@Driver

Albo w gałęzie ;)

Strachu

Kierowca zawodowy z doświadczeniem zarabia tak samo słabo jak kierowca z Ukrainy z kupionym prawem jazdy.

@Strachu

kto powiedział ci, że kierowca z Ukrainy kupuje prawo jazdy? aby kierowcy z Ukrainy nie pobili cię za te słowa ?

Wredny karakan
@Kierowca

Jaki szef tacy kierowcy :) Oni udają kierowców, a on że im płaci.

Janka
@Kierowca

Bo tak jest . Sama rozmawiałam z kilkoma Ukraińcami i samo to potwierdzili . Kupują i to za pare groszy.

C63 amg

Jest dobrze na umowie już nie ma (usunięte przez administratora)tylko pełna płaca minimalna :) Kierowcy rozliczani ze stawek kilometrowych ((usunięte przez administratora)) oczywiście z fikcyjną podstawą i premią. A w okresie postoju ,,koronawirus" przymusowe podpisywanie urlopów bezpłatnych, mimo tego że kierowcy mieli nie wykorzystane urlopy z poprzedniego roku :( Oczywiście nie polecam pracy w tej ,,firmie"!!!

C63 amg
@C63 amg

(usunięte przez administratora)A prawdą jest że panowie byli na tyle ... w swich poczynaniach że jeszcze niedawno zatrudniali na umowy opiewajace na (usunięte przez administratora). Rozliczają kierowców z kilometra ma kwotę (usunięte przez administratora)ł/km. Jeżeli piszę nieprawdę proszę o pozwanie mnie za pomówienie!!!

Zibi

Tylko na angli sie zarabia? zobaczymy teraz jak bedziecie zarabiac jak bedzie anglia moze na jedno gora dwa auta w tygodniu no i oczywiscie juz sobie smiesznych not nie zrobicie to zobaczymy wtedy ile zarobicie cwaniaczki

Fanlogic
@Zibi

Są tacy co zrobią,

Firma Fanlogic Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Praca - mechanik pojazdów samochodowych. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Płaczesz i płaczesz jak baba !! Zwolnij się ! Nikt tęsknił nie będzie !

Heniu

Żołnierz z definicji to ktoś odważny, szlachetny, uczciwy. A Ty jesteś zwykłym tchórzem z kompleksami, który obrabia ludziom tyłki anonimowo w internecie ! Zwolnij się i przestań jęczeć, bo chyba tylko to Ci nieudaczniku wychodzi!

Brutal
@Heniu

(usunięte przez administratora)Żołnierz to człowiek podległy, wykonujący rozkazy przełożonych bez możliwości własnej inicjatywy. Patrząc ma Twoje wypciny to ktoś taki jak Ty...

Heniu

Nie ubliżaj mi, sam jesteś pustakiem. Bądź żołnierzem, podejmij raz w życiu męską decyzję. Zwolnij się, bo przyjaciół juz tu nie masz!

Aha lama

Micha Beata to poradom czy zdzieli

Heniu

Jak to jacy? Najlepsi z najlepszych!!! Ty to chyba tam przypadkiem trafiłeś!!

Żołnierz karakana

Odezwał sie lizak szefa widac jacy ludzie tam robią

Szaf zamiast starać się opanować sytuację w tym trudnym okresie, to wywołał konflikt z kierowcami i pracownikami. Efekty są opłakane i atomosfera która od zawsze była w tej firmie napięta stała się nie do zniesienia :(

Witam chcialem sie podzielić opinia niestety negatywna rotacja Pracowników duża zarobki słabe nie polecam dotyczy kat.c+e ,plus D jesli chodzi o jazde na przewozy pracownicze pod Jaworem zero kantyny 8 godzin W autobusie ,słabe stawki .

Damian
@Marcin

Bylem u nich na rozmowie przed wirusem zaproponowali od 3-5 tyś, stały karnet na basen w Jaworze i obiady. Umowy nie zdążyłem podpisać bo przyszedł wirus.

@Damian

Basen i obiady zabrali. Podobno jak się skończy wirus to wrócą.

Pasażer
@Damian

Chcesz mi powiedzieć , że za to że pracujesz rano godzinę, po południu godzinę, 6 godzin siedzisz na basenie i masz darmowy obiad zarabiasz 4 tyś? (usunięte przez administratora) zwalniam się z fabryki!

Pasażer
@Kierowca

Masz rację, to że zamknęli restauracje i baseny to też oczywiście wina Twojego pracodawcy!

Józek

Pracuje tu od początku i jest super:)

@Józek

Dolacze do Ciebie, jest ok! Dostalem nowy ciagnik i kase dziesiatego ????

@Robson

A ile tej kasy dostałeś? Jak minimalną to już sukces. I nie 10tego tylko 11tego (to po raz pierwszy w historii tej firmy). Może Panowie wiedzą że ustawowo należą się odsetki za te przetrzymywanie wynagrodzeń? :)

Żołnierz karakana

Jesteś bardzo dobrym pracownikiem i masz szczególne względy... A tak na poważnie to nie podszywaj się pod kierowcę :) Bardzo łatwo udowodnić jest termin przelewów wynagrodzenia :)

Stachu
@Żołnierz karakana

@Żołnierz karakana zamiast siedzieć na l4 i pisać (usunięte przez administratora) polecam pojechać w trasę. Wypłata będzie solidna a i premia może wpadnie. Z tego narzekania kasy nie będzie.

@Żołnierz karakana

Dostałem 10 tego! 7600 i mam na rachunki! Ty chyba nie, bo cały czas na L4 byłeś!

@Żołnierz karakana

Na jaki adres mam Ci wysłać wyciąg z konta?

Robson

Zły adres podałeś. Poczta odbija!

Masakra

Ci co zawsze najwiecej krzyczeli tak zwani fleet bordowcy siedza w domu przestraszeni bo sie boją jezdzic smiechu warte

@Masakra

A naiwniacy jeżdżą za śmieszne stawki :)

@Masakra

Masz racje siedza w domu i wypisuja glupoty!

Jest 11.05. dlaczego nie dostałem jeszcze swojego wynagrodzenia za pracę?

Bo dostaniesz 20tego

@Driver

A według jakich to przypisów? Bo napewno nie prawa pracy. W tej firmie nie szanuję się człowieka ani prawa!!!

Firma duża Ale a zarządzanie słabe pisze że dobra kadra nie potrafią odebrać,tel. Zarobki słabe praca jak dla Ukraińców nie szanuja ludzi szkoda czasu nerwow nie polecam firmy zwłaszcza na przewozy pracownicze .

Masakra

Nie ma angli to anemiki nie chca jezdzic gdzies indziej bo noty se popsuja.nauczyli ich jak małpy jedno i to samo jezdzic to co sie dziwic

Fanlogic
@Masakra

No zostali sami prawdziwi kierowcy, szef będzie z was dumny, ???? może premie jakieś dostaniecie na leki,

@Masakra

Przynajmniej na Anglii się zarabia A nie jak Ty 4000tys na rękę i jeszcze Ci zabiorą za brak noty.

I co z tym kierowcą?

kiero

A jak płacą?

kierowca

Szefowie nie dbają wogóle o pracownika kierowca który wracał w piątek z Włoch kazali mu wjechać na lotos stacja paliw na wjezdzie do wałbrzycha bo zgłaszał ze zle sie czuje nie kazali mu dzwonic na numer alarmowy naczepe podpieli pod inny ciągnik i zabrali ze stacji a kierowcy przywiezli auto osobowe z resztą do dzis stał sam ciągnik siodłowy na tej staci bo szef twierdzi ze po około dwóch dniach zarazki znikną i bedzie bezpiecznie . Ktos powinien sie za nich wziąść

@kierowca

Przeciesz szef dba o bezpieczeństwo ale oczywiście swoje. Wygania kierowców z biura jak bydło!!! Jednocześnie twierdząc żeby nie panikowali i tyrali na nigo za marne pieniądze. Straciłem już dawno resztki szacunku do tego ,,człowieka"

@kierowca

Co z tym kierowcą? Dalej jest na chorobowym?

pytanie

Czy firma teraz zatrudnia kierowców? poszukuje pracy, na jakie stawki można liczyć?

@pytanie

Zastanów się czy napewno chcesz tam pracować czytając wszystkie komentarze co tu piszą bo mi już się odechciało ...

Żołnierz karakana

Rozumiem że ortografia i znaki interpunkcyjne są Ci obce, a dopiero czytanie ze zrozumieniem. Współczuję tej Twojej Renacie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Fanlogic Sp. z o.o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Fanlogic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fanlogic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fanlogic Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fanlogic Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Wrocławska 16
    58-309 Wałbrzych