Opinie o "KI-GEN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Świebodzice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie "KI-GEN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w "KI-GEN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "KI-GEN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Świebodzice

Czy ta firemka jeszcze istnieje?

Olga

Pytanie zadanie zostało tak trochę tendencyjnie? :/ Bo z tego co się orientuję to normalnie funkcjonują. więc w czym w ogóle problem z takimi pytaniami?

Czy ta firma jeszcze istnieje? To dobre pytanie A jeśli istnieje to dlaczego zmieniła nazwę???

To jak się tak świetnie orientujesz to napisz jak się pracuje w tej firmie?

Olga

A co konkretnie byś chciał wiedzieć? Jakie stanowisko Cię interesuje?

@Olga

Przedstawiciel tej firmy Jakie warunki pracy? Jakie wymagania? Jaka atmosfera pracy? Czekam na odpowiedź Pozdrawiam

@Olga

I co Olga...gdzie ta odpowiedź? Taka byłaś zorientowana w sytuacji tej firmy...

@Kandydat

Chyba Olga została zaorana przez tą firmą bo nie odpowiada.

Iza

Braliście ostatnio udział w procesie rekrutacyjnym do K.I.Samen Polska? Czy cały proces jest zdalny? Zastanawiam się czego szukają w idealnym pracowniku i jaka atmosfera panuje na rozmowie. Mam wielką prośbę: jeżeli jesteście nowymi pracownikami firmy, lub nie udało się Wam przejść procesu rekrutacyjnego, dajcie znać jak było.

Genetyk
@Iza

Nie masz co się wysilać.W tej firmie nikt nie chce pracować.Zero kultury,zero satysfakcji i zero przyszłości. Jak chcesz przekonać się sama to aplikuj do tej firmy.Powodzenia P.S.I napisz jak było.

Marzena
@Genetyk

Pisał ktoś, że firma wymaga, aby jeździć od domu do domu, ma to na celu znalezienie nowych klientów, czy raczej przekonanie obecnych, by pozostali? Czy ktoś mierzy skuteczność takich wizyt, ile domów odwiedzono, a ile zgodziło się na współpracę?

Bzdurnepytanie
@Marzena

Zadaj to pytanie temu właścicielowi jeśli ta śmieszna firma jeszcze istnieje.

@Bzdurnepytanie

A czemu według Ciebie miałaby nie istnieć? To jest Odniesienie do negatywnych opinii na forum czy masz jakieś inne informacje na ten temat?

admin

Warto zatrudniać się w firmie K.i.Samen Polska Sp. z o.o. na dłuży okres? Wiesz jaki typ pracowników ceni sobie szef? Dodaj swój komentarz! Czekamy na Twoją opinię.

ex
@admin

wszystko to prawda naciągają własnych pracowników . a numer z GPS to pokaz chamstwa nie pomogą a jeszcze prezesik powie że trzeba jeździć od domu do domu jak świadkowie jehowy burak i (usunięte przez administratora)

Paragraf
@ex

Zawiadamiajcie PIP o ich praktykach.Takich ludzi i takie firemki powinno się eliminować z rynku.Ciekawe czy holenderski właściciel marki SAMEN wie jak te chamy traktują pracowników. Czas ich o tym powiadomić.

@ex

Ciekawe ile jest jeszcze firm, które pozwalają pracownikom jeździć gdzie im się podoba i ich nie kontrolują. GPS to zabezpieczenie przez złodziejami w firmie i poza nią - jak widać działa, skoro jesteś taki oburzony. Gdybyś uczciwe pracował nie byłoby problemu.

Rix
@Bella

Dziwnym trafem znam bardzo dużo firm, gdzie pracownik może używać samochodu służbowego do celów prywatnych, również w weekend i nikt nie siedzi przed komputerem i obserwuje gdzie na gpsie przedstawiciel obecnie się znajduje.

@ex

Hej @ex, nie zrozumiałam Twojego komentarza do wpisu @admina. Piszesz, że "wszystko to prawda"? Rozwiniesz myśl? Admin zadał tylko pytanie: jak wygląda sytuacja w firmie i jakich pracowników docenia szef. Proszę napisz konkretnie, czemu uważasz, że "naciągają własnych pracowników"?

@Rix

@Rix, to czy pracodawca użycza Ci samochodu do celów prywatnych leży w jego dobrej gestii. Nie ma takiego obowiązku, z racji faktu, że samochód jest jego własnością. Możesz powiedzieć na jakim dokładnie stanowisku pracowałeś i jak długo? Zależy mi na zbadaniu, czy w firmie jest duża rotacja pracowników. Pomożesz?

Rix
@Iza

W tym momencie nie wiadomo czy dana firma jeszcze istnieje. Co do aut wszystko rozumiem lecz nie rozumiem siedzenia z nosem w komputerze i śledzenia pracownika który za przeproszeniem zjechał na siku do lasu, albo stoi za długo w jednym miejscu... no ale jak zobaczyłem kiedyś na jakich oponach jeżdżą przedstawiciele to się za głowę złapałem, po rozmowie okazało się że najlepiej by przedstawiciel płacił za naprawy. Szok... Ja akurat byłem klientem tej pseudo firmy i jak naprawdę 10 lat temu było naprawdę spoko tak nagle zostałem powiadomiony czyli jak miałem nasienie w komis przyszła faktura płatna w dwa tygodnie na całą kwotę bo jednak komisu nie będzie. No i jakość na początku rewelacja. Potem zrezygnowałem bo mimo brania praktycznie tego samego jakość spadła praktycznie na zero... Obecnie jak kilka osób z okolicy brało towar tej firmy tak obecnie nikt nie chce.

Toprawda
@Rix

Jak widać po tym poście ta pseudofirma (usunięte przez administratora)nie tylko pracowników ale i klientów. Ciekawe czy jeszcze istnieją. Ktokolwiek widział,ktokolwiek wie???

Beata
@Toprawda

Skoro życzą wesołych świąt na swoim fejsbuku to chyba istnieją raczej? A Tobie co tam takiego zrobili?

Leszno
Inseminator

Byłem świadkiem rozmowy przez telefon tego pseudoszefa z przedstawicielem. Ręce opadają po tym co usłyszałem i ten ton. Z poczty pantoflowej również wiem o sprawach sądowych o odszkodowanie od pracowników, bo jak to "szef" powiedział że go okradli. W życiu nie odważyłbym się na pracę z takim człowiekiem.

Poinformowany

Uwaga.W tej firmie (usunięte przez administratora) ludzi.Aby odzyskać wypłatę musisz iść do sądu! Omijaj tu pracę szerokim łukiem.Mobbing na porządku dziennym.

Łapajzłodzieja
@Inseminator

Ten właściciel wszystkich mierzy własną miarą.Szuka złodzieji a ja musiałem własną pensję odzyskiwać w sądzie.I kto tu jest złodziejem?...ten który najgłośniej krzyczy łapaj złodzieja...

@Poinformowany

Powiedź, jakie sytuacje "mobbingowe" spotkały Cię w K.I.Samen? Czy dobrze rozumiem, że firma nie chciała wypłacić Ci wynagrodzenia? Jak zakończyła się cała sytuacja z sądem?

ex

Tycjan nie wiesz o czym piszesz praca dla tych ludzi to marnowanie życia nawet 1 godziny nie warto za to warto ostrzec innych przed taką wtopą

Rock
@ex

A ile godzin uczciwie przepracowałeś dla tego pracodawcy? A ile to kosztowało pracodawcę?

Poinformowany
@Rock

Rock,Bella,Mac pisanie pod wieloma nickami przez właściciela tej firmy bałwochwalczych komentarzy nic nie da. Czas zrozumieć ,że czasy ucisku I pańszczyzny bezpowrotnie minęły a jeśli chce się zatrudniać wysokiej klasy fachowców po studiach kierunkowych to trzeba poczytać o kulturze pracy.Czas też pojechać w teren I dowiedzieć się co o tej firmie mówią klienci,a zaręczam,że nie są to miłe słowa.

Sk
@Rock

12 lat człowieku....

@Sk

@Sk imponujący staż pracy! Mam nadzieję, że znajdziesz chwilę i opowiesz, jak Twoim zdaniem zmieniła się przez te wszystkie lata struktura firmy. Czy przez ten okres udało Ci się wypracować awans lub podwyżkę?

JA

@ex a co robią z tym gps-em?

Mateusz

Jaki tam jest wymiar godzin?

Prawda

Wyzysk w biały dzień ! Pod żadnym pozorem nie idźcie tam pracować!!!

Kamil
@Prawda

Dlaczego tak źle oceniasz tę firmę? Dobrze byłoby, gdybyś powiedział nieco więcej na temat K.i.Samen Polska. Jestem ciekaw co wpływa na Twoje negatywne zdanie o tym pracodawcy, czekam na więcej szczegółów.

Prawda
@Kamil

Szczegóły masz w innych postach dotyczących tej firemki.Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem.

@Prawda

Jak chcesz pracować uczciwe, to nie masz się o co martwić. Powinieneś zapytać czym się zasłużyli, ci co tak trują. Ile godzin pracowali w ciągu dnia dla siebie a ile tak naprawdę dla firmy. Jeżeli podpisujesz umowę na etat to 8 godzin to twój obowiązek, z którego masz się rozliczyć. Jeżeli chcesz pracować w innym wymiarze godzin - możesz zawsze otworzyć działalność gospodarczą i mieć urlop każdego dnia. Tylko kto zrobi przelew na konto? Oto jest pytanie.

Obserwator
@Bella

Firma słabiutka pod każdym względem.Bez pomysłu na rozwój.Każda próba konstruktywnej pracy jest tłumiona przez właściciela który uważa pracownika za parobka.Kultura pracy na zerowym poziomie a warunki pracy poniżej zera. (usunięte przez administratora)

Zły miś

Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami. Firma krzak, która chce wykorzystać każdego pracownika, zero szkolenia, inwigilacja gps i podsłuch (o czym nie informują), agresja ze strony pracodawcy (pozory dobrych manier znikają w przypadku najmniejszego nieporozumienia) . Potencjalni klienci zrażeni do firmy bardzo często trefnym towarem, który kiedyś zamówili, bądź dowiedzieli się od innych (jednak takie rzeczy najszybciej się rozchodzą pocztą pantoflową). Większość klientów nie chce nawet rozmawiać, nie mówiąc już o minimalnej szansie sprzedaży, która jest praktycznie niemożliwa. Co tu dużo pisać, jeżeli siedziba firmy mieści się w pokoju szeregowego domku, narzędzia pracy to sprzęt pamiętający czasy pierwszych konkwistadorów, profesjonalizm objawiający się kwiatkami takimi jak mail firmowy z domeną onetu zakładany pewnie przez wnuczka co się zna na tych wszystkich "kumputerach", a poziomu kultury szefostwa można szukać w okolicach rowów oceanicznych. Jeśli chcecie zarobić i wzbogacić swoje CV bardziej polecam bezrobocie.

Mac
@Zły miś

Bardzo ciekawy watek na temat podsłuchu - człowieku zastanów się dobrze co ty piszesz. Wydaje ci się, że jesteś agentem tajnego wywiadu, że toś będzie tracił czas na takie (usunięte przez administratora) A z takim ego to tylko bezrobocie. Uważajcie pracodawcy na takiego pracownika.

Benek

Szef wielkie zero, zero wiedzy, zero doświadczenia, zero kultury, zero rozumu. Wymagania europejskie a warunki pracy jak w Indiach. NIE POLECAM.

@Benek

Ciekawe, na co liczy pracownik zatrudniając się w firmie i pracując w terenie, że nikt go nie będzie kontrolował, nie będzie nic wymagał i chwalił za to, że jest? Może czas zaprać się do ROBOTY i dać coś od siebie a potem oczekiwać gór złota. Spróbuj zatrudnić takiego pracownika jakim jesteś a potem możesz dyskutować z pracodawcą na którego plujesz. Ciekaw, czy będziesz zadowolony? A co najważniejsze czy coś ci się uda zarobić?

Jaki jest wkład kierownictwa K.i.Samen Polska Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Użytkownik

Po co pytać o takie rzeczy jak w tej firemce poziom kultury to czysta abstrakcja.

Tycjan

Zawsze można zmienić prace jeśli jest tak źle ale na pewno nie wszystkim tak jest. Wystarczy dobrze pracować!!!

Genetyk
@Tycjan

A Ty ile tam dobrze pracujesz I na jakim stołku???

Frod

Tragedia, zero szkoleń, najniższa krajowa, szef podnosi często głos przez tel. , księgowa żona właściciela wyzywa od nienormalnych, nie polecam

Miko
@Frod

Potwierdzam.To jacyś psychopaci.Z daleka od pracy w tej pseudofirmie.

J-23
@Miko

Ja też potwierdzam.To chamy i prostaki.Pracowników traktują jak parobków .GPS to ich ulubiona zabawka a płace śmiechu warte.Niech sobie sami jeżdżą z tym nasieniem i innymi gratami.

PIP
@Frod

Odradzam pracę u tych ludzi.Nie dość ,że są chamscy to jeszcze nieuczciwi.Oszukują na wynagrodzeniu I próbują naciągac pracownika w różny bardzo perfidny sposób.

Zostaw merytoryczną opinię o "KI-GEN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Świebodzice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "KI-GEN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w "KI-GEN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"KI-GEN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

"KI-GEN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ