Opinie o Fanlogic Sp. z o.o. w Wałbrzych

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fanlogic Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fanlogic Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fanlogic Sp. z o.o. w Wałbrzych

Kierowca

Te dwa (usunięte przez administratora)psełdo szefowie tylko potrafią gadac i ładnie oczy mydlic kierowcą poza tym nic nie robią jak masz problem to możesz sie poskarżyc do.matki z kalkuty i do radia maryja może cie na audycji wysuchają

Driver

Skąd te informacje?

Długi

Za kółko do włoch płacą nawet ponad 5 tysi. dla kierowcy a fan logic szefunio dołożył smieszne 100zł do starego wynagrodzenia imysli ze tym skusi ludz żenada i kpina

@Długi

To się zwolnij A nie jęczysz na forum.

@Długi

Zwolnij się i walcz o swoje w sądzie.

Halina

Spoko zalecenia od firmy szef chodzi i namawia do utajnienia jak ktos ma gorączke zeby nie dzwonic na sanepit dla nich sie liczy kasa a nie człowiek stawki ma włochy poszły razy trzy wiec niema sie dziwic ze na sile wysyłają kirowcow na włochy banda decydentów

Masakra
@Halina

Spanikowany szef który boi się podać rękę i przebywać z kierowcami w pomieszczeniu zapewnia kierowców że nie ma co panikować :( a dla bezpieczeństwa każe (usunięte przez administratora) po krzakach. Oczywiście o rekompensacie za ryzyko i utrudnienia nie ma mowy!!! A jak zachorujesz to będziesz siedział za 80% minimalnego wynagrodzenia.

Firma Fanlogic Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Praca - mechanik pojazdów samochodowych. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Koronowirus

W związku z zagrożeniami koronowirusem pamiętajcie żeby stosować się do otrzymanych zaleceń; Na parkingach NIE korzystać z toalet publicznych. A jeżeli będziecie mieli już wyższą potrzebę biologiczną to w krzaki, albo na gałęzie ;)

Kierowca

Swieta prawda kolego tyle co tam się ludzi pozwalniało to jakas masakra oni myslą ze cały czas kierowcami z ukrainy sobie braki uzupełnią ale któregos dnia i ich zabraknie i sobie beda sami jezdzic

@Kierowca

Dlaczego ludzie zwalniają się z Fanlogic? Są niewypłacalni? Czy dają grosze?

Mam Cię

Jak Ty się zwalniasz ...to jeszcze nie znaczy że wszyscy ????

Czy jest możliwość w Fanlogic Sp. z o.o. pracy na część etatu?

Driver

To chyba trzeba zadzwonić do firmy in zapytać

@Driver

Patrząc na kasę 20 za cały miesiąc. Otrzymujesz pensję jak za pół etatu ????????????????????????????To chyba można tak pracować ????????????????????????

MARCIN SLAWINSKI

Co tu piszesz ? Zarabiam na tobie dobre pieniądze. Nie chcę - nie działa. U nas wszystko w porządku. ????

MARCIN Slawinski

tak jest. masz rację

Daj spokój

Nie wiem jak miedzynarodowka i autobusy ale jesli chodzi o jazde "na miejscu" to lipa totalna. Auto połapane na drut i trytki i ciągła opowiesc "bedziemy naprawiac".Z opon druty.Kasa na poziomie pracownika produkcji w fabryce z tym ze taki pracownik ma oskladkowane wszystkie godziny a tutaj jest najnizsza krajowa a reszta pod stolem,bez dodatkow za nadgodziny i soboty. No typowa polska druciarnia i typowe historie polskich druciarzy jak chcesz o czyms pogadac. Żałuje,ze sie tu przyjąłem,bo nic tu nikogo nie czeka w takiej pracy.W biurze w Walbrzychu soedzisz na fotelach Sparco a w ich aucie fotel w ktorym nawet oparcie sie nie reguluje a co dopiero marzyc o tym zeby sie pompowal i pracowal góra-dół.

@Daj spokój

Przykro mi to czytać i jestem ciekawa jak jest na międzynarodowych trasach. Właśnie w sieci jest ogłoszenie Fanlogic sprzed 2 tygodni: https://www.olx.pl/oferta/zatrudnimy-kierowcow-kat-c-e-CID4-IDBYjb9.html Szukają kierowców na trasy międzynarodowe, ale o stawkach nie ma mowy, jedynie o umowie o pracę. Czy ktoś mógłby podzielić się wiedzą? Będę wdzięczna.

Ada
@Halina

Słuchaj Halina jak się już na OLX ogłaszają to już totalna kicha. Pamiętaj z PORZĄDNEJ FIRMY kierowcy się nie zwalniają. A tam Ukraińcy już nie chcą pracować.

0.47 zl za 1 km, max do 10 000 km

Kierowca

To co piszesz i skomlesz trzeba się z tamtąt jak najszybciej ewakułowac jak zrobiła to cała masa innych kirowców bo lepiej tam już nie bedzie tylko gorzej.

KIEROWCA

Jest dzisiaj 23.12.2019 :( Ciężko i uczciwie pracowałem cały miesiąc i znowu nie otrzymałem swojego wynagrodzenia. Gdzie są moje pieniądze!!!

Ada
@KIEROWCA

Co Ty tam jeszcze robisz?? Zastanów się!!

KIEROWCA
@Ada

Napewno nie robię tego co Ty...

Mikołaj)

Biuro, warsztat i magazyn zaproszeni są na wigilię. A kierowcy ...?

Prawda

Naprawde nie polecam atmosfera fatalna kierowce maja za nic. (usunięte przez administratora) Na trasach miedzynarodowych zarobisz tyle co na patelni wkoło komina tyle ze na patelni jesteś codziennie w domu a fan logic nie wiesz kiedy wrócisz kompletnie nie ma tam z kim gadac ukraina z kupionym prawo jazdy lepiej traktowana jak polacy zapomniał bym dodac zero podstawy i oszałamiająca umowa na 1500zł omijac ich szerokim łukiem.

@Prawda

To dlaczego jeszcze nie jeździsz na patelni? I jaki z Ciebie kierowca jak noty nie potrafisz zrobić?

Prawda
@Kierowca

Właśnie jeżdżę, zwolniłem się z tamtąd jakiś czas temu,

Normal

Nie ma co rozmawiac bo tam niema z kim gadac trzeba sie ewakułowac najlepsze rozwiazanie

Furg
@Normal

Jak to jest że Ci którzy najwięcej krzyczą na firmie że się zwalniają najdłużej pracują?

Naj

A może pomówmy sobie o zagrożeniach wynikających z jazdy na takich wysokich notach. Jazda bez używania hamulca zestawem 40t to zagrożenie na drodze!!!

Normal

O jakiej ty naj podstawie mowisz. Jak tam nie placa i nie beda placic podstawy a zaplata za noty czy też za oszczednosci za paliwo to sa dodatki tak zwane benefity pozaplacowe a nie ze on ci kapnie za noty pod warunkiem ze zrobisz i ty mowisz ze to podstawa przelicz sobie za cały miesiac za trasy smieszne4800zł za miesiac jazdy na anglie na miedzynarodowce kpina a noty zrobisz albo nie to jes twoja wyplata wszystko poza 4800 zl czyli za noty to jest dodatek zabraknie pare km i dziekuje kasy za fleetboarda juz nie masz

@Normal

Zgadzam się!!! Ale nie atakuj mnie bo najwidoczniej mnie nie zrozumiałeś. Stawki za kilometr są zdecydowanie za słabe, a to co jest premią to powinno być podstawą i bez łaski zapłacone!!! Powinniśmy przedstawiać konkretne argumenty i walczyć o swoje a nie atakować siebie na wzajem.

Normal

Bo w żadnej normalnej firmie nie ma jakis idiotycznych not jak w fanlogicu.Wszystko to zeby uszczuplic i tak beznadziejna wypłate kierowcy.Firma która nabija se kieszenie kosztem nielicznych polskich kierowców a w szczegolnosci kierowców z ukrainy mega rotacja nawet ukraincy sie zwalniaja to o co chodzi

@Normal

Noty by mogły być, ale nie jako podstawa. Forma ktora jest obecnie jest niesprawiedliwa i jest ze strony pracodawcy nie uczciwa.

Tak sobie

Firma w której bardzo mocno postawiono na świeżo przybyłych do Polski Ukraińców,którzy (z wiadomych względów) muszą się gdzieś nauczyć jeździć i zdobyć troche praktyki w Polsce,żeby móc pójść gdzieś dalej.W związku z pracą z takimi Ukraińcami ludzie w tej firmie poczuli trochę władzy i stracili poczucie rzeczywistości.Uwierzyli w to,że polski kierowca w Polsce,który ma jakieś doświadczenie,pozwoli sobie na takie samo traktowanie jak Ukrainiec który świeżo przyjechał do Polski i zależy mu na tym żeby ktokolwiek go przyjął na początek,bo często nie ma pojęcia jak cofnąć zestawem pod rampe po prostej drodze.I to jeszcze uwierzyli w to,że to wszystko jest możliwe w 2019 roku,gdzie pracy jest multum,a firmy na strefach oferują niekiedy lepsze warunki niż oni za kierownicą. No ja nie mowie,ze to jest najgorsze miejsce w jakie można trafić,ale napewno jedno z bardziej niepoważnych.Polecam szukać czegoś innego.

Zostaw merytoryczną opinię o Fanlogic Sp. z o.o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Fanlogic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fanlogic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fanlogic Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fanlogic Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Wrocławska 16
    58-309 Wałbrzych