Opinie o Walcownia Metali Dziedzice w Czechowice-Dziedzice Kaniowska 3

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Walcownia Metali Dziedzice. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Walcownia Metali Dziedzice o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja miedzi, ołowiu, cynku i cyny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Walcownia Metali Dziedzice w Czechowice-Dziedzice Kaniowska 3

Irek

Czy sytuacja jest już wyklarowana? Można myśleć o pracy w firmie. Podpowiedzcie jakie stawki są w firmie?

@Irek

Podobno ma to przejąć KREZUS SA więc nie wiadomo jak będzie.

Ferdek

Tak zwalniaj sie z utrzymania ruchu i beda. Sam tam robie i tez bede sie zwalnial. Kierownik oraz Majster, nieszanuje ludzi wiec niem co tu szukac. Pieniadze bardzo marne. Wiec tego dzialu niepolecam.

@Ferdek

A co z przejęciem przez KREZUS sa ? Cz już coś wiadomo ?

@Marek

Nie ma jeszcze oficjalnej decyzji. Wszystko co mówią na ten temat to tylko plotki.

FS

Żadne plotki, jest już decyzja na przejęcie WMD od UOkIk, także to kwestia kilku tygodni. We wrzesniu juz wszystko powinno być wiadomo. :)

A jednak mają przejąć .

Mabu
@Marek

Nikt nic nie przejmuje, inaczej poinformowali by pracowników. Kazdy zostaje na swoim miejscu i nowego inwestora nie będzie. Pensje również zostaną takie same.

Piper

Ogólnie rzecz ujmując NIE POLECAM pracy na WMD. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej przeczytaj wszystkie opinie tutaj zamieszczone. Masz okazję się zatrudnić w innym zakładzie to tak zrób.

Edyta

@Piper, rozwiń proszę swoją wypowiedź. Dlaczego polecasz innym pracę w Walcownia Metali? @Zainteresowana, czy masz zamiar aplikować do tej firmy? Wysyłałaś już swoje CV? @Asne, a Ty jesteś obecnie pracownikiem firmy? Jeśli tak, to zapraszam Cię do dłuższej wypowiedzi na temat tego jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę!

To była ironia. Nie polecam nikomu pracy na WMD

Zainteresowana
@Edyta

Witam tak zastanawiam się nad zmianą pracy Obecnie pracuje od 10 lat w jednym zakładzie Ale myślę nad zmianą A pytam jak jest u was bo niechcialabym sobie pogorszyc ????

@Zainteresowana

Kobietą szczerze odradzam, chyba że masz uprawnienia na suwnice to na takie stanowisko możesz śmiało aplikować. Praca dla kobiet w tym zakładzie nie należy do przyjemnych ale z drugiej strony jest mało zakładów w okolicy w których zarobiła byś tyle co tutaj ale kosztem cięższej pracy. Umowa jest o pracę od razu pod zakład i po kilku latach na czas nieokreślony, chyba że się poprosi to można otrzymać ją wcześniej. Zarobki: 2500zl podstawa 180zl premia motywacyjna 900zl wczasy pod gruszą

Brałeś udział w rekrutacji do Walcownia Metali Dziedzice. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Dawid

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

@Dawid

2500zl brutto jest na początek. Jeśli będziesz pokazywał zaangażowanie to po 3 miesiącach dostaniesz podwyżkę

frodo

Ostatnio podobno coraz więcej ludzi zwalnia się z utrzymania ruchu. Ludzie z kilkuletnim stażem mają stawki góra 3000 brutto plus marna premia... A przy zatrudnieniu oczywiście obiecuje się podwyżki.. haha(100-200 brutto) raz na kilka lat.

Micky
@frodo

Skoro się zwalniają to mają powód. A stawki jak sam wymieniles mowia same za siebie... Wszystkie firmy daja teraz wiecej

Edyta

@Kamil, więc może zechciałbyś się podzielić zasłyszanymi opiniami z innymi użytkownikami? To będą na pewno pomocne informacje dla osób, które zastanawiają się czy aplikować do Walcownia Metali Dziedzice.

Kamil

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy.

Pracownik produkcji

Zarobki na poczatek to umowa na kwote 2550 brutto. Po okresie próbnym czyli 3 miesiace jakas skromna poprawa typu 100-200zl i comiesięczna premia 180zl. Praca jak każda inna... trzeba robić swoje i tyle. Jak sie pracuje i nie cwaniaczy to kierownictwo i mistrzowie sie nie czepiaja. Jest mozliwosc pracowania w niedziele za kase. Ale nie zawsze. W miesiacu trzeba przepracowac 1 sobote za tzw okienko. Sa wczasy pod grusza i dodatki na swieta ale skromne. Ludzie sa rózni. Od konfidentów i pupilków kierownika i majstra po normalnych ludzi którzy przychodzą przepracować 8h i ida do domu. Zakład jak zakład. Trzeba pracować i tyle... Jak wszędzie. Sa plusy i minusy. Nikt nad pracownikiem nie stoi z batem i nie gania do roboty jak woła. Wyskoczy pilny urlop lub inna sprawa to kierownik czy mistrz zawsze w takiej sytuacji urlopu udzieli itp. Mniej piękna strona zakładu to taka ze. Jest duży hałas (stopery lub słuchawki obowiązkowe) W lecie jest gorąco i duszno. W zimie znów jest zimno na hali(czapa, kalesony i gruba bluza) Jest to huta wiec sterylnie i czysto nie będzie. Praca w tym zakładzie polega na czymś więcej niż staniu przy maszynie i puszczania kolejnych sztuk. Trzeba myśleć i samemu potrafić organizować sobie robotę. Niestety nowym pracownikom brakuje myślenia bo bardziej sa nastawieni na prace przy automatach(wkładanie i wyciąganie asortymentu z maszyny) Wbrew wszystkim opinia nie pracuje się źle. Oczywiście po kilku latach można liczyć na sporo większa stawkę niż ta początkowa. Ale trzeba się wykazać i czegoś nauczyć . Mowa o produkcji. Odlewnia to osobny temat

Edyta

@Piper, Twój komentarz nadal nie wiele mówi o pracy w Walcownia Metali Dziedzice. Napisz proszę o swoich doświadczeniach z tą firmą. Będzie to pomocne dla innych użytkowników forum, którzy są zainteresowani pracą w tym miejscu. Może mógłbyś napisać coś o warunkach zatrudnienia?

Igor

Skąd takie rewelacje macie o tej sprzedaży?

Aa
@Igor

Aa
@Aa

Ktoś coś wie na ten temat?

Witold

Czy tak dobrze się tu pracuje, że nikt nie zagląda?

@Witold

Zatrudnij się to sam sprawdzisz jak się pracuje na WMD. Serdecznie polecam. To może być Twoja przygoda życia!????

Aaaaa

Czy to prawda ze walcownie sprzedadzą?

Zainteresowana

Witam chciałam zapytać jaka stawkę na początek ma początkujący pracownik Pozdrawiam

Asne
@Zainteresowana

2500zł brutto, czyli wliczając premię po okresie próbnym (3 miesiące) wychodzi około 2000zł na rękę.

Edyta

@Edek z krainy kredek i te 200 zł jest na cały rok i potem już drugiej podwyżki w ciągu roku nie ma szansy dostać? @Mike977 czyli nie polecasz pracy w firmie Walcownia Metali Dziedzice dla kobiet? Nie ma szans, że któraś da radę?

robotnik
@Edyta

W tym roku byla podwyzka 200zl ,z tego 100zl zabrane z premi(bylo 280,jest180) ale premia powroci do 280zl nie wiem kiedy.Co do pracy kobiet chyba nie jest az tak ciezka ,prawie wszystko przenosza suwnice ale lepiej niech one sie wypowiadaja,jak widze to im ta praca odpowiada(widac po przyjeciach).

@Edyta

Z mojego punktu widzenia, nie polecam pracy na WMD kobietom. Może i większość materiału jest transportowane suwnicami. Ale pozostaje tak zwane kulanie na sortowaniu czy załadunek i rozładunek piecy do odprężenia gdzie suwnice na nie wiele się zdają i w tym właśnie momencie pozostaje ręczne przerzucanie ton. Nie jest lekko. Szacunek dla kobitek co tam haruja od lat.

Edek z krainy kredek
@Edyta

Czasami są podwyżki indywidualne, na początku roku można dostać te 100zł i indywidulne w 2-3 kwartale zaś koło 200.. a potem długo długo nic. Dużym plusem pracy jest duża samodzielność stanowisk, nikt nie stoi nad głową i nie pogania.

Ona

Jak wyglada atmosfera w pracy między pracownikami u was?Czy kobiety mają ciężką pracę?

Mike977
@Ona

Tak, dla kobiet na produkcji to ciężka praca.

Edyta

@Edek z krainy kredek ile mniej więcej trzeba poczekać? Rozumiem, że powinno się wykazać, żeby móc dostać kolejną podwyżkę? @Xyza myślisz, że po prostu nie jest tak, że ciągle jest zapotrzebowanie i firma Walcownia Metali Dziedzice nie zdejmuje tych ogłoszeń?

Edek z krainy kredek
@Edyta

Co roku są podwyżki ok. 100 -150zl więcej tylko dla "zasłużonych". Ogólnie 200zł to zdaniem kierownictwa duża podwyżka.

Edyta

@Piper może i powinno się o to ich zapytać, ale jednak na forum wypowiadają się pracownicy firmy Walcownia Metali Dziedzice i może macie jakieś przypuszczenia czemu tak właśnie się w tej firmie dzieje.

@Edyta

Żyją w innym świecie. Myślę, że zatrzymali się jakieś kilkanaście lat temu kiedy to pracownik szukał zatrudnienia. A jak wiadomo nie od dziś rynek pracy się zmienia i w dniu dzisiejszym jest dokładnie odwrotnie. A szanowne kierownictwo sobie nadal myśli, że nic nie robiąc, nadal będą mieli wykwalifikowaną załogę.

Edyta

@Piper no rozumiem, że nie jest motywujące takie zdanie. Ale czemu firma Walcownia Metali Dziedzice ma przeświadczenie, że jest dużo innych osób do pracy, skoro @Xyza pisze, że nikt nie chce pracować za taką kwotę?

Xyza
@Edyta

To władza tak myśli że wszyscy walą drzwiami i okanami byle pracować w tej "renomowanej" firmie. Prawda jest taka patrząc na portal moja praca kropka pl już kilka miesięcy sa te same ogłoszenia...

@Edyta

O to trzeba zapytać zarządzających tą firmą.

Edyta

@Ruben czyli tylko jedna osoba Twoim zdaniem psuje atmosferę w firmie Walcownia Metali Dziedzice? A czemu jak się jest młodym to lepiej nie zatrudniać się w tej firmie? Spowodowane jest to tym kierownikiem?

Zostaw merytoryczną opinię o Walcownia Metali Dziedzice - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Walcownia Metali Dziedzice?

Zobacz opinie na temat firmy Walcownia Metali Dziedzice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Walcownia Metali Dziedzice?

Walcownia Metali Dziedzice
2.8/5 Na podstawie 91 ocen.

Walcownia Metali Dziedzice