PRiM Chemorozruch

Oświęcim

Opinie o PRiM Chemorozruch

Kto pyta nie bładzi

kto jest właścicielem firmy chemorozruch? Prywaciarz czy skarb państwa?

Karolina

@Pekrozumiem, że już od dłuższego czasu pracujesz w PRiM Chemorozruch. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swojej pracy? Czego mogą spodziewać się osoby, które dołączą do działu, w którym pracujesz? Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które myślą nad podjęciem pracy właśnie w tej firmie.

Pek

Wypłaty w miejscu stoją od kilku lat a "góra" udaje, ze wszystko jest dobrze - dla nich pewnie tak ale za rok, dwa zostaną z ręką w nocniku jak nic nie zrobią w tym kierunku

Smith abc

Wypłacalni są wypłaty w terminie premia też wypadnie robota jest tragedii nie ma

Welder

Witam a wie ktoś możne czy są wypłacalni i terminowi do osób krore są na dzialalnosci . Mam okazje z nimi podjąć współprace na działalności ale nie wiem czy sie w to ładować?

Radek

Witam jak sie maja tigowcy na poczatek jaka stawka . Spawacz z 5 letnim doswiadczeniem

Radek

4rty

@kumin dla jednych to bedzie malo dla drugich duzo..standard

dirty

My w Gdańsku mamy kierownika któremu zależy na ludziach jest przerób jest kasa nie podoba mu się ponadto to że kadra biurowa ma płacone do 1 i mają stałe pensje ,ma on zamiar w przyszłości nawet oderwać się od chemo i zacząć działać na własną rękę w tej samej dziedzinie zabierze ludzi zmieni nazwę i po

Tomek

4000 tys buhahahahahahahahahahahah 1500 dadza i nara

dirty

Slusarz-spawacz podstawa mała ale premią idzie nadrobić

dirty

W Gdańsku super się pracuje ze dwie uszczelki się wymieni coś tam pospawa o 14 do domku mimo niskiej podstawy cztery tysie wpadną kierownik do urobienia jak dziecko we mgle

dirty

W Gdańsku super się pracuje ze dwie uszczelki się wymieni coś tam pospawa o 14 do domu mimo niskiej podstawy cztery tysie wpadną

były

nie opłaca max 1800 zł jak nie bedzie roboty to dostaniesz młotek i klucz palony

kolo

złodzieje i tyle

welder

Witam Ile tam zarobi nowy spawacz w MAG-u? Opłaca się w ogóle nimi interesować jako potencjalnym pracodawcą?

rikelme

Spawacz

rikelme

jak sie pracuje w oswiecimiu jaka atmosfera panuje czy jest mozliwosc robienia nadgodzin pozdrawiam

kurczak

Co to za pała z biura wypisuje te pozytywne opinie potrafią zapłacić 1000 zł na rękę z miesiac tyrki tłumacząc się ze nie ma przerobu

aga

A jak tam praca na stanowiskach w administracji. Widzę że kogoś szukają na to stanowisko... Jakie zarobki?

Mark

"Powielam" - W biurach jest coraz więcej młodych osób i to jest na duży plus. Tylko na ile starczy im zapału i chęci jak z miesiąca na miesiąc dostają coraz mniejsze wypłaty. Konkurencja nie śpi i za chwilę wszystko się może zmienić i pewnie tak będzie. Dlatego tylko ocena dostateczna

marcin

@tha Te ,,dobrze można zarobić,, to 1300-1600zł jak w ostatnim miesiącu? Co miesiąc niższe wypłaty.Ostatnie zbliżają się do najniższej krajowej.Firma bez perspektyw.

Tomek

a spawacz z wynajmu 40 zł na godzinę tam ! A spawacze z firmy 16 -18 brutto !

Kumarr
@Tomek 18.01.2016 17:18
a spawacz z wynajmu 40 zł na godzinę tam ! A spawacze z firmy 16 -18 brutto !

Jezeli płacą 40pln na działalności to nie ma tam szanujących się i dobrych spawaczy

klaun

pracuje tam to chyba wiem

klaun

firma porażka, połowa kadry to głąby nie znają się na niczym, pracownicy nawet ok ale 50 procent to sprzedawcy co meldują na górze o tym nawet ze klocka teraz walisz

puc

Buhha dobre praca odpowiada spawacze za 1800 zł robią na delegacji kasjerka w biedronce ma więcej ,Pozytywne opinie wypisują PO paprań cy z biura ja sam robię za 13 brutto spawam kręcę kluczem i wszystko naraz dajcie se spokój jak już raz wejdziesz w takie g....no to potem ciężko wyjść wiem po sobie

dick

inblanco to nastepny debil z biura prawa reka ,albo nie umie czytac albo udaje głubka maz wyzej opisane co sie tam dzieje lub po prostu temat zmienia

Dick

Ostatnie trzy wpisy to wpisy obecnych pracowników dostali przykaz z góry by trochę rozjaśnić syf jaki tam panuje ,robią z pracownikiem co chcą jest tak podstawę za normę godz. dostaniesz bo są to grosze nadgodzin nie piszą wogóle w ten sposób kierownicy którzy pracuja tam po 30 lat ratuja swoje tyłki i chronią firmę przed 50 i 100 za nadgodziny a co do premii raz jest a raz jej niema co do warunków na delegacji po 8 na pokoju z 1 wc do tego bez obiadów delegacyjne tez nie wiadomo kiedy wpłynie i czy wogóle

thor

taaa wez pod korekte ze to wszystko brutto...i teraz banana na ustach nie ma.

pracowałem tam

Warunki są dobre chodź jak ja tam pracowałem były dużo leprze. Jest tak ze dyrektor obiecuje i nie dotrzymuje słowa, ale atmosfera w firmie jest ok chodź zdążają się wyjątki ale wszędzie jest zawsze coś, ja nie miałem problemów z wypłaceniem mi nadgodzin zawsze się zgadzały 50 czy 100-setki tylko na premii oszukiwali. Co do delegacji zdarzają się i straszą tez zwolnieniem ze jak nie pojedziesz to szukaj innej pracy, no i jeszcze najgorsze jest to ze brak dobrego sprzętu do pracy najważniejsze to klucz palony i młotek. Co do spawaczy to naprawdę nie szanują i spawacze wo gule się tam nie rozwijają dla nich też młotek i klucz palony i na robotę.

5lat

Dajcie sobie spokój z ta firma chyba że chcecie pracować po 14-16 godzin + weekendy to wtedy tak. Zarobisz te 2600 tylko co z tego jak roboty 2 miesiące w miesiącu. I przykładowo zrobisz 340 godzin a zapłacą ci za 280 bo resztę pracowałeś mało efektywnie a później znowu każą ci zostawać bo jak nie to jak przyjdzie zima to się pożegnać i takie praktyki stały się już rutyną także nie polecam zdecydowanie!

greg

Max co tam zarobisz to 2200-2400 ale robota naprawdę ciekawa spokój i spoko ekipa oczywiście z wyjątkami

gość

Witam . czy ta firma jest wiarygodnym pracodawcom ???

Poszkodowany

Chemorozruch to skandaliści !!!!NIE PŁACĄ ZA WYKONANĄ USŁUGĘ!! W księgowości informują ze dyrektor decyduje o płatności. Z dala od takich ludzi-firmy.

Men
@Poszkodowany 01.12.2015 23:44

jaka miales sytuacje ?

Zostaw opinię o PRiM Chemorozruch - Oświęcim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRiM Chemorozruch