Opinie o Ars Group Sp. z o.o. w Bieruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ars Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ars Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ars Group Sp. z o.o. w Bieruń

Halo, a pracownik kontroli jakości też ma 20 proc. dodatku do godziny przepracowanej w sobotę, jak tutaj czytam o pracownikach produkcji? Podstawowa stawka 27,70-28 zł za godzinę brutto... Myślałby ktoś, że od kontrolera zależy jaki produkt finalnie trafi do klienta i czy go do siebie przekona. Wiec niby odpowiedzialność jest...za minimalną krajową. Ech

Witold

Ktoś napisał ze praca ma przejśc z dwóch na trzy zmiany. Już tak jest? A co z grafikiem? Można elastycznie wybrać sobie zmianę albo wziąć pół etatu czy trzeba się dostosować do tego co odgórnie narzuca pracodawca?

Eda Nowy wpis
@Witold

Praca na 3 zmiany ,odpowiedziałeś sobie sam ,3 zmiany to 3 zmiany

Pracownik fiata Bielsko

Pracownik fiata Bielsko Firma ARS z Bielska dobrze pracuje i wykonuje swoje obowiązki a zarobki mają marne. W tych czasach wynagrodzenie za sobotę powinno być od 50% a nie 20%. To jest jakaś porażka. Jaki pracodawca płaci tak mało swoim ludziom za soboty. A tym bardziej na  umowy zlecenie. Umów o prace nie chcą dać bo sami nie wiedzą jak będzie dalej z pracą. A umowa zlecenie to jest śmieciowa umowa. Ludzie zróbcie z tą stawka coś bo to jest śmieszne. A jak nie chcecie płacić 100% za sobotę a tak powinno być to chociaż w granicy 50%-80%.

Beata Nowy wpis
@Pracownik fiata Bielsko

No jeśli są to umowy zlecenie, to nie mają obowiązku wypłacania zgodnie z kodeksem pracy, bo umowa zlecenie nie podchodzi pod kodeks pracy, a cywilny ;( A te nadgodziny w skali miesiąca to często się zdarzają, podasz ile z nadgodzinami można u nich zarobić?

Taki jeden

Firma żenująca. Zarobki poniżej krytyki (20 proc za nadgodziny i soboty!!!, Najniższa stawka, umowa zlecenie!!!!) a roboty pełno i trzeba (usunięte przez administratora) Pracowałem tam i nie polecam!!!!! Koordynatorka na Adiencie konfliktowa i obija się, a od ludzi wymaga zapierd.lania, nie da się z nią normalnie dogadać

Prawdziwy
@Taki jeden

Tak, sama praca na Adiencie w tej firmie jest ok. Jedynie patologiczne zachowanie koordynatorki zniechęca by dałoby się tam wytrzymać psychicznie i fizyczne. A szkoda bo dawało się z siebie wszystko.Co do stawki to fakt mogłoby być lepiej ale i przy dobrej organizacji stawka ta mogłaby być adekwatna do mniejszego wycisku pracy.Taka prawda.

Anonim Nowy wpis
@Taki jeden

To prawda P. SYLWIA JEST BEZNADZIEJNA KORDYNATORKA TAM. PÓŁ DNIA POTRAFI SIEDZIEC Z ŻONĄ PREZESA NA STOŁÓWCE A LUDZIE NIE WIEDZA W CO RĘCE WŁOŻYĆ

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Ars Group Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Zwolniłem się jakiś czas temu..powody ..umowa zarobki i kierownik który nieprzemyślanymi decyzjami utrudniał pracę innym .

Ilyam3216@gmail.com

Jak miał na imię Kierownik? Pozdrawiam

Asia

Te dwie młode dziewczyny, to one są w pracy czy w kawiarni???? Dołóżcie im więcej roboty

Bronisław
@Asia

Czy ich rozmowa sprawiła że zostałaś źle obsłużona? Bo jeśli nie, to w czym problem?

Dann

Beznadziejna firma

R

Pracuje nie od dziś w tej firmie praca jak każda inna robić trzeba ciężko nie jest.Wyplata zawsze na czas albo dużo wcześniej.Kto pisze te komentarze? Czyżby konkurencja?oczernianie firmy w sieci nie jest bezkarne. (usunięte przez administratora)zachowania koordynator z adienta też nie doświadczyłem. Praca na 2 zmiany wkrótce 3 Co do grafiku można się dogadać

Edyta
@R

O to miła niespodzianka jak wypłata nawet dużo wcześniej. Ile wcześniej na przykład? :D

Po prostu ja

Do kierownictwa ARS Group Weźcie zapłacćie dobrze swoim pracownikom i nie bierzcie ich z ulicy! Stawiajcie kandydatom do pracy jakieś wymagania, a nie bierzecie przypadkowe osoby do pracy, których inne firmy nie chcą zatrudnić albo ludzi zaraz po szkole. Teraz te osoby, które pracują to jakaś porażka, szczególnie młode osoby. Najgorsze chyba są te dwie młode dziewczyny, jedna niska, a druga wysoka. Zawsze chodzą razem, najczęściej z poszyciami, nieźle udają że pracują. A ta niska do tego jest pyskata i ma o wszystko pretensje., czyżby była tu za karę?!

Po prostu ja
@Po prostu ja

Acha, jestem pracownicą Adient. Obserwuję ludzi z innych firm zewnętrznych (Aktrion, Exact Systems itp) i niestety Ci z Ars Group są najgorsi.

Dorota
@Po prostu ja

Możesz bardziej rozwinąć myśli? Co masz na myśli mówiąc że to ci z Ars są najgorsi? Nie są wyszkoleni?

Prawdziwy 2

Miałem przyjemność pracować w tej firmie i wczorajszy Pit przypomniał mi abym tu zaglądnął .Miałem przyjemność pracować również na Adiencie gdzie wspominam to jako bardzo miły czas choć przyznam że było co robić.Koordynatorka może się zmieniła bo Pani Sylwia to jedna z najlepszych osób w tej firmie.Organizacja pracy na bardzo dobrym poziomie.Polecam i myślę o powrocie.Idz na nexter tam poznasz co to patologiczne zachowanie koordynatora

Prawdziwa

Firma kogucik. W tej firmie,pracownik sumienny,dokładny długo się nie popracuje.Tam trzeba poprostu umieć ściemniać i połowicznie pracować. Za dokładność tam zwalniają,podkreślam.

Pattro
@Prawdziwa

W tej firmie pracownik sumienny i dokładny jest doceniony a nie wykonujący poleceń zostaje zwolniony ..Proste

@Pattro

Doceniani są tylko Ci przyjęci po znajomości . Robią co chcą.

@Pattro

Doceniani poprzez umowę zlecenie ? Słabe jak na te niepewne czasy. Myślę,że stać każdego na coś więcej tj umowę o pracę chociażby na okres próbny. Tutaj tego firma absolutnie nie proponuje.

RK
@Pattro

@Pattro weź nie żartuj i nie wybielaj firmy ????, nie cenią pracowników i się nimi nie interesują. A jak szala się przeważy i im to powiesz to cię zwolnią lub nie przedłuża umowy. Śmiechu warte

Taka jedna
@Prawdziwa

@Prawdziwa, osmielę się nie zgodzić. Pracowałam poprzez Ars Grup, teraz znowu pracuję. O dobrych pracownikach pamiętają i proponują pracę ponownie.

Justyna
@Taka jedna

I co, można u nich dostać inną umowę niż zlecenie czy nie? Jeśli są zleceniówki to ma to chociaż jakiś dobry wpływ na wysokość stawek?

Rambo

Niedawno PIT przypomniał mi, że tam pracowałem. Bardzo śmieszna firma. Na rozmowie wyelegantowany prezesik opowiada Ci bajdy jaka lekka, przyjemna i wspaniała to jest praca, a kiedy wreszcie lądujesz na miejscu, okazuje się, że brak jest podstawowych rzeczy, jak chociażby przyzwoite miejsce do przebrania się i musisz zasuwać na linii na czas, nie mogąc nawet wyjść do toalety. Jak niewolnik. Zdecydowanie odradzam.

Helena
@Rambo

A długo pracowałeś w Ars Group? Może teraz już nieco inaczej wygląda praca w tym miejscu. Wiadomo, że na rozmowie każdy chce wypaść jak najlepiej - również pracodawca :) Możesz napisać, czy na tej rozmowie, w której brałeś udział, miałeś do wykonania jakieś konkretne zadania?

Rambo
@Helena

Owszem, wysłuchać ponad godzinnego monologu wspominanego krawaciarza. Łatwo nie było, ale dałem radę. ;) Na szczęście nie pracowałem długo.

Dar

Bardzo dobra firma ARS.. Wszystkie negatywne komentarze wystawiane przez bierunską patologie która zapomniała że jak przychodzi się do pracy to wypadałoby być trzeźwym.Ochrona na bramie nie jest od parady

Adar
@Dar

100%prawdy

@Dar

Generalnie to chyba pracował pan w innej firmie i pomylił się przy wystawianiu oceny. Albo na przestrzeni 4 miesięcy po pańskim komentarzu firma zrobiła tak olbrzymi krok w tył że nie pamiętają jak obchodzić się z pracownikami

@Adar

Bawi mnie jak ARS sam sobie podbija pozytywną ocenę. Co następnym profilem będzie Bdar? Skoro mamy już Dar i Adar?

Witold
@R

Masz odmienne zdanie na temat firmy Ars Group? Ogólnie wszedłem do tego wątku z nadzieją, że uda mi się coś ustalić lecz niestety brak jednoznacznych informacji na temat tego pracodawcy. Może Ty sprecyzujesz, jak wygląda tam praca? Będę bardzo wdzięczny.

Beet

Praca ok zarobki wiadomo zależy jakie stanowisko zajmujesz .Atmosfera zawsze pozytywna .

Joooo22

Firma i praca ok. Zlecenia na fiacie i na Adiencie .Jeszcze w Bielsku ale tam tylko ludzi z Bielska mają. Możliwość nadgodzin zresztą wszystko da się uzgodnić.Nie narzekam nie mam na co .

Co słychać w firmie Ars Group Sp. z o.o. w mieście Bieruń? Oczekujemy na nowe sprawozdania. Może znajdzie się osoba, w firmie Ars Group Sp. z o.o., który ma jakieś wieści?

...

Słychać to co zawsze czyli wieczny nieogar, bałagan, kłamstwa że strony kierownictwa.. Ta firma chyba nigdy się nie zmieni. Wola zatrudnić Ukraińców albo ludzi z ulicy a zwalniają dobrych pracowników bo nie mają na pensje.

@...

Zgadzam się !

Aagoo

Praca ok .Atmosfera bardzo dobra. Możecie aplikować .

jaaaaa

Firma ok praca spokojna kontroluje części to nie praca na produkcji .Jak się komuś nie chce robić to jak w kazdej innej firmie nikogo się nie zmusi

XYZ

Firma nie wypłaca na czas wynagrodzenia za przepracowane godziny, serdecznie nie polecam

Antek

Może trzeba ją zmienić? Może uda się znaleźć choć w części tak dobrego pracodawcę jak Ars Group ?

@Antek

Każdy inny jest całkiem spoko

Zostaw merytoryczną opinię o Ars Group Sp. z o.o. - Bieruń

• Jak się pracuje w Ars Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ars Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ars Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ars Group Sp. z o.o.
  • Rynek 9