Opinie o Walcownia Metali Dziedzice w Czechowice-Dziedzice Kaniowska 3

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Walcownia Metali Dziedzice. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Walcownia Metali Dziedzice o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja miedzi, ołowiu, cynku i cyny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Walcownia Metali Dziedzice w Czechowice-Dziedzice Kaniowska 3

Chocolate

Witam, pracowałem tam parę lat temu i polecam. Praca na produkcji ciekawa ale czasami ciężka, ludzie bardzo fajni i pomocni zwłaszcza Ci starsi. Związki zawodowe było coś takiego ale szkoda słów wolałem opiłek w oku i smar grafitowy w uszach byle tylko nie słyszeć tego PRL-go bełkotu pana J.

PanT
@Chocolate

To za czasów pana J związek zszedł na psy

Czy w Walcownia Metali Dziedzice są szkolenia zewnętrzne?

berta

takie które są potrzebne do pracy np. wózek widłowy, suwnica, uprawnienia energetyczne SEP, spawanie itp.

Mieć w paluszku, to język polski by się przydało. Dramat

Lysy

Ja polecam firmę. Tylko brakuje w niej poważnego kierownika produkcji który zna się na rzeczy a nie kabinie I na niczym się niezna . W tej firmie panuje komuna jak wcześniej ludzie opisują. Noj są układy, dziwne awanse. Warunki na odlewni cieszkie dla zdrowia. Panuje Kolesiostwo niestety.

@Lysy

Który kierownik produkcji? jest ich kilku, tak jak jest kilka wydziałów produkcyjnych. Dla mnie bardzo dużo psują związki, które są tylko na papierze.

@berta

Kierownik produkcji jest jeden, nie wiem gdzie Ty pracujesz ale chyba nie w tym zakładzie ???? Nie zgodzę się z tym że kierownik na niczym się nie zna ale jeżeli chodzi o relacje kierownik-pracownik to jest miękką fają bo daje się nabierać na wchodzenie w tyłek a niestety niektórzy to bardzo wykorzystują co mnie bardzo śmieszy w tym zakładzie.

berta

kierowników produkcji jest 3. Odlewnia, prasownia i taśmy :) chyba sam nie wiesz gdzie pracujesz.

@berta

Kierownik Produkcji jest 1 ;) i tu się zgodzę, są osoby co wchodzą w tyłek jak ktoś wcześniej napisał, urlopy w piątki lub w poniedziałki, przekładanie wczasów, takie kolesiostwo. Najlepszym przykładem jest mały wytatuowany kolega z brygady 5. Co dużo zamieszania robi swoja gadką a nie potrafi się popisać na zadnym urządzeniu :) ale tacy tez musza być

5 brygada
@pracownik

Chyba wszyscy wiemy o kogo chodzi :)

Brałeś udział w rekrutacji do Walcownia Metali Dziedzice. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Leszno
Iga

@lysy a czym ty się tam zajmowałeś ?

Czy w firmie Walcownia Metali Dziedzice są regularne szkolenia pracownicze?

xxx

tak, związane z zajmowanym stanowiskiem suwnice, wózki, wciągniki, żurawie, energetyczne itd.

xxx

witam Chce się zatrudnić od przyszłego roku do tej firmy .Czy polecacie tą firme i ewentualnie jak tam jest?

west
@xxx

wiej z stamtad przed zatrudnieniem

arnold

Witam. Chętne osoby które chcą wiedzieć więcej na temat pracy i warunków zapraszam na priv arnold-77@wp.pl Praca spokojna w miłej atmosferze.

Witam. Warto złożyć cv w tej firmie? Planuję zmienić pracę ponieważ tam gdzie pracuje to synuś tatusia bez wykształcenia i kompetencji przejmuje firmę... Posiadam uprawnienia na wózki i suwnice. Jak wyglądają u Was zarobki?

@Zainteresowany

Jeżeli złożysz Cv daj znać jak Ci poszło. Interesują mnie warunki zatrudnienia i wynagrodzenie jakie można spodziewać się na początek.

@Jacek

Wynagrodzenie na początek na produkcji to ok 2800zł brutto, czyli wychodzi jakieś 2100-2200zł na rękę. Umowa po 3 miesiacach jest na rok, albo na trzy lata, po tym czasie na czas nieokreślony.

@Yanos

Dzięki za odpowiedź. Czy podstawy, którą podałeś można dorobić premiami lub pracą na akord?

@Jacek

Ten zakład jeszcze śmierdzi czasami komuny. Premie dostają ciągle jedne i te same osoby, więc ciężko liczyć na cokolwiek, a akordu nie ma już od dawna. Kilka lat wstecz można było przychodzić na nadliczbówki w weekendy (sobota, niedziela 100% płatne), ale teraz już nie ma takiej możliwości, rzadko kiedy jest nadliczbówka. Więc jak ja ci się uda przepracować jedną nadliczbówkę w miesiącu to na start będziesz mieć 2400-2500zł brutto. Ogólnie robota nie jest zła, ale zarobki kiepskie. ;)

Oczywiście chodziło o netto*

@Zainteresowany

W całej Walcowni jest taka sama zasada, minimalna stawka na okres próbny to 120% minimalnego wynagrodzenia brutto ogłoszonego na dany rok przez Radę Ministrów. Jest to zapis z Układu Zbiorowego Pracowników, któremu podlegają pracownicy zatrudnieni w Walcowni. Na dzień 1 stycznia 2020 jest to 3120 zł.

Katarzyna
@berta

Dzięki za dokładne informacje o zarobkach w Walcownia. A powiedz, czy oprócz podstawy są jeszcze jakieś dodatki? Mam na myśli np. trzynastki, wczasy pod gruszą itp.

Aktualnie na początku dostajesz 3120zl brutto

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Walcownia Metali Dziedzice?

berta

Zależy o co dokładnie piszesz. Obecnie umowa o pracę na czas określony może być proponowana pracownikowi jedynie trzykrotnie. Łączna długość umów na czas określony u jednego pracodawcy nie może być dłuższa niż 33 miesiące. Jeśli umowy przekroczą ten okres albo będzie ich więcej niż trzy - zostaną uznane za umowy o pracę na czas nieokreślony. Jeżeli chcesz wcześniej to musisz wykazać zaangażowanie i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji. Są osoby, które po 6 miesiącach otrzymywały umowę na czas nieokreślony, ponieważ same wystąpiły z taką prośbą.

mko

Witam planuje się zatrudnić od przyszłego roku w tej firmie.I pytam was jak tam jest czy polecacie tą firme

@mko

Polecam, tylko nie wiem na jaki Dział masz chęć się przyjąć. Napisz coś więcej to pomoc będzie dokładniejsza.

Joi

Pracuję już kilka lat i w sumie nie mam na co narzekać, narzekają tylko Ci, co sobie sami załatwili różne przeszkolenia na stanowiska, a potem nie chcą przy tym, a przy tym robić, jest u nas z 3-4 takich, jak siedzisz cicho i robisz swoje i robisz to w miarę OK to nikt się Ciebie nie czepia, najważniejsze - myśleć i uważać na siebie, lepiej żeby rozwaliło jakieś urządzenie, panel itp. niż Ciebie, więc lepiej odsunąć sie, nawet uciec, trzeba przede wszystkim mieć dobre oczy i uszy oraz być w miarę sprawnym fiz. reszta tak naprawdę nie ma większego znaczenia, nasz majster jest naprawdę w porządku, ma swoje za uszami też, ale to jest akurat zrozumiałe

@Joi

A kto jest Twoim majstrem?

jj

jak wygląda praca w tej irmie / jaki tryb zmiany mają Jak najszybciej dojechać do tej firmy rowerem

pytajacy

Jakie są zmiany w tej firmie czy można pracowac w tej firmie na 3 zmiany czy nie prosze o komentarz I jak wygląda praca w tej firmie

n

czy jak ktoś dostał dyscyplinarke rozwiozali umowe itp może wrócic do tej samej firmy jeszcze raz czy nie

@n

Miałeś taką sytuację związaną z firmą Walcownia Metali Dziedzice? Pracodawca zwolnił Cię dyscyplinarnie? Przepraszam, że zapytałem, lecz chciałbym dobrze zrozumieć Twój wpis, ponieważ na chwilę obecną wygląda to tak, jakbyś chciał znów wrócić do tego pracodawcy. Opisz nam, jak to wygląda.

Szukający
@n

A co myślicie o panie prezesie ?

@Szukający

Niestety sa nim zle słuchy tak to jest jak dostaje się stołek po rodzinie

@Marek

Twoja opinia brzmi niepokojąco. Czy w firmie maja miejsce jakieś wydarzenia świadczące o tym, że zatrudniane są niekompetentne osoby?

Dyrektor

Podobno sławny szef utrzymania ruchu M. N. zostanie dyrektorem. Makabra.

k

czy ktos wie dlaczego wypłat nie było dzisiaj ( 10 lipiec)

I
@k

Bo były 09.07

Jerzyk

@Aaaa W styczniu wygasł list intencyjny i na razie zostaje tak jak było.

Najlepszego lata pracy WPM 1981-1999 zarobek netto był od 1600zł do2500zł Kazek pracowałem jako wózkówy na odlewni ekspedycja i. pracownia wlewkuw

Lysy

Witam serdecznie. Nie polecam pracy na wydziale utrzymania ruchu. Kierownik jest nieludzki chamski i traktuje pracownikow jak by byli drogiej kategorii.On bardzo duzo obiecuje ale na tym wszystko sie konczy. Traktowanie pracownikow przez niego jest kargodne. Jezeli jestes osoba z ambicjami nieszukaj tam pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Walcownia Metali Dziedzice - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Walcownia Metali Dziedzice?

Zobacz opinie na temat firmy Walcownia Metali Dziedzice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Walcownia Metali Dziedzice?

Walcownia Metali Dziedzice
2.8/5 Na podstawie 91 ocen.

Walcownia Metali Dziedzice