Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

york

Jak wygląda praca w Inglostadt przy produkcji fotelików do samochodu? Słyszałem, że jest ciężko

jabo33
@york

Jest ciężko ale jak nie jesteś obibok to dasz rade. Najgorszy pierwszy tydzień i uwazaj na Polaków oni prędzej cie podpierdola niz pomoga. Ja pracowalem na fotelach prawie rok i przez ten czas widzialem trochę osób co wymiklo i wrócili do Polski. Ale wedlog mnie to kwestia charakteru i determinacji.pozdrawiam

artur 37

Dużo pozytywnych wpisów o tej firmie to chyba się zdecyduję na wyjazd z nimi pracuje ktoś na produkcji w ingolstadt? Jak tam jest?

Robo

Don Vito i Wojtek :):)Szacun :):)Już dawno się tak nie uśmiałem:):)A Zenek się zajarał,bo mu mówili ,że jedzie do papierkowej roboty.myślał,że do biura,a tu okazało się,że ma wytrzepywać cement z worków papierowych.bez obrazy Zenek,uśmiechnij się.Pozdro Rodacy.

don vito

Zenek.wyluzuj.to jest tekst satyryczny.nie wyczules ironii?to jest odpowiedz na post powyzej.facet sie obrazil,ze mu kazali naciagac obicia na fotele.i odpowiedz dla wszystkich polakow ,ktorzy mysla ,ze u niemca powinno byc 8 godzin palenia papierosow ,a godzina tylko pracy i sa zaskoczeni ,ze jest odwrotnie:)..........a tak powaznie ,to wyobraz sobie ,ze pracuje w biurze.pozdrawiam,zenek.

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Zenek

co ty gadasz, jak to ci mówili że masz do biura do pracy jechać? a co tam niby w tym biurze miałeś robić???

don vito

Sluchajcie!!! Czy to prawda?!Bo sie ostatnio dowiedzialem(mowia to wszyscy polacy ,ktorzy wrocili po trzech dniach),ze w niemczech jak cie zatrudnia ,to trzeba pracowac i znac jezyk?!do pracy tak co trzeci dzien to bym sie zmusil moze,ale ten jezyk.nawet gdybym sie nauczyl niemieckiego,to jak mnie wywala,to zostane z tym jezykiem jak kto glupi:):):):)................pozdrawiam wszystkich obibokow ,ktorym zeitmann nie powiedzial,ze jada do pracy fizycznej ,a klamali,ze do biurowej:):):):):)

janek

Czesc.sluchajcie ludzie:)najprawdopodobniej dostane prace akurat przez zeitmanna.i.jezeli dostane ta prace to w nastepna niedziele czyli 17.11,wyjezdzam,bo od poniedzialku 18-tego rozpoczalbym prace.przeszedlem te wszystkie szczeble rekrutacji przez telefon,ale nie mam potwierdzenia.......ale w czym rzecz.jezeli ,to bede jechal samochodem z okolic lublina,przez wroclaw na monachium.mam samochod ale nie mam prawa jazdy,a samochod ten jest kolegi i musze mu dostarczyc przy okazji.on jest w monachium.nie dostane pracy to nie dostarcze.przez polske bedzie jechal moj kolega ,ktory zostanie na granicy.potrzebuje kogos na niemcy z prawem jazdy,ktora to osobe zgarnalbym po drodze.(usunięte przez administratora)

Bieniu

ja jestem przez nich w Boblingen pracuje jako kierowca C+E na transporcie wewnetrznym ponad 2 lata - polecam firma uczciwa

Zyggi

Pracuje ktoś od nich jako kierowca C+E

tobii32

Jak przeszedłeś rozmowę w zeitmannie to znaczy że znasz wystarczająco niemiecki aby poradzić sobie w tej firmie do której jedziesz. Tym się nie przejmuje w końcu mają kasę za to że znajdą odpowiednią osobę do pracy i to jest w ich interesie żebyś robił jak najdłużej. Na miejscu uczysz si (usunięte przez administratora) szybko niemieckiego nie ma porównania z nauka na sucho w Polsce. Tu każdy gada do ciebie po niemiecku i lapiesz blyskawicznie. A koledze powyżej nie po mogę bo u nas sami wózków i magazynier z żadnego mechanika nie ma

luka

a pracowal moze ktos u nich jako mechanik

max

Jak wygląda sprawa z niemieckim tam na miejscu? Trzeba znać super, czy wystarczą podstawowe słowa? Czy jeśli ktoś słabo zna to mogą go wyrzucić z pracy? Da rady podszlifować tam język? Pytam bo jstem po rozmowie po niemecku i niby ok..

Roman

standardowo pracujesz po 8 h ale są takie dni że więcej ale na nadgodziny nie ma co się napalać bo tu dużo jest chętnych a ci co są długo i mają chody u brygadzistów zawsze cię (usunięte przez administratora)

albert

To po ile godzin dziennie pracuje sie?

Roman

ja robię już 3 miesiące i na żadnym wysokim składzie nie byłem ani żaden z chłopaków ode mnie - nie przejmuj się tylko ślij im to cv i jak będą cie chcieli to jedz do roboty nie ma co się pierdolić i zastanawiać - wszyscy dają se tu rade - no może nie wszyscy bo w zeszłym tygodniu wymiękł chłopak bo był (usunięte przez administratora) i brygadzista nie robił przerw ale to się często nie zdarza

albert

*jasiek* bo w ogloszeniu jest uprawnienia na wozki widlowe, wysoki sklad nie jest wspomniany. Czy jak nie mam wysokiego skladu to moga mnie na rozladunek Tirow wyslac?

jasiek

praca na hali na wysokim składowaniu, ale byłem też wcześniej na rozładunku dostaw z tirów na halę. Wszystko zależy gdzie trafisz, jest kilka magazynów i obsługują je różne firmy logistyczne.

albert

Jak wyglada praca w BMW na wozkach widlowych? Pracuje sie na hali? Na wozkach wysokiego skladowania czy zwyklych?

konkretny

Plusy: - szybki wyjazd - pieniądze na czas - umowa o prace niemiecka - mieszkanie sami załatwiają - jest kontakt z ich biurem po wyjeździe Minusy: - pieniądze bez rewelacji - mieszkanie zwykle po 3 osoby w pokoju - kindergelt załatwiasz sam - musisz znać dobrze niemiecki żeby z nimi wyjechać

MałyT

u nich zwykle podpisujesz umowe pierwszego dnia pracy. ja przynajmniej tak miałem a byłem z nimi dwa razy. mi też dawali odrazu namiar na mieszkanie i fabryk gdzie pracowałem. mieskzanie w moim wypadku było do zniesienia ale żadnych luksusów nie było :D Nie wiem jak jest w Monachium. u nas było trzy osoby na pokój więc troche dużo ale dało się przeżyć. pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 44 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA