Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

kolczu

Siemka, jedzie ktoś może w niedziele do Neumunster do DHL???

szromu
@kolczu

hej jade do noumunster zaczynam od 01,07 wiec wyjezdzam dopiero w poniedziałek busem

@szromu

ja tez jade na 01.07 zobaczymy jak bedzie a z kad jedziesz kolego moze sie spotkamy

chetny
@szromu

oni tam na tym dhl to z 30 osob maja.. jakies opinie?!

slusaez

Zalatwili mi prace w Augsburgu, pojechalem, ale po 2 dniach meister stwierdzil, ze za wolno pracuje i chcial mnie zwolnic, ale pani z zeitmanna ponoc pokrzyczala na ta leitfirme i mnie przeniesli. teraz jestem 30 km od augsburga, pracuje i na razie ok, takze oni s ok, ale zachowanie niemcow pozostawie bez komentarza...

micwac

Kto jest w freiburgu w pracy lutowanie smd, jakieś opinie?

Felek

Pracowal ktos u nich jako monter podzespołów elektronicznych w Freiburgu? Jakieś informacje ?

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
bremen

Do pracujących w Bremen: jak tam jest? Kasa OK?

adik12

Miałem ofertę w zeitmane w Berlinie przez pośrednika tam na miejscu i okazało się że jak dojechałem do firmy skazanej przez pośrednika to okazało się że wogule w tej firmie nie znają i niewią kim ja jestem i okazało się że ktoś iny dopiero jedzie do tej firmy .Dopiero kiedy zadzwoniłem do pośrednika okazało się że miałem być za tego co dopiero jedzie ale ja sam trochę się spóźniłem się trochę nie z mojej winy . To radzę uważać przy podpisywaniu umów na miejstu z pośrednikami w Niemczech i sprawdzać ich rzetelności być czujnim i ostrożnym

Berlińczyk
@adik12

facet miałbyć w pracy na 7 rano pojawił się po 10. Więc już go nie chcieli jak się spóźnił pierwszego dnia 3 godziny. Najlepsze że gość przyjechał dzień wcześniej miał mieszkanie i zaspał. Chyba nie ma co komentować. Wszyscy na budowie wiedzą o tej sytuacji. NIe rozumiem po co tacy przyjeżdżają do pracy i czy na prawdę chcą pracować. Ja jak poszedłem pierwszy dzień do roboty na tej samej budowie to byłem 30 minut przed czasem już przebrany. NIe ma o czym nawet pisać, porażka żeby tak dać ciała pierwszego dnia. Długo cię zapamiętamy kolego

aaa

skad wiecie ze to Szhanzer?

aaa

ja tez ide na spotkanie w srode

kto to?
@aaa

bójcie się Schanzer nadjezdza!!!! Ratoj sie kto może :)

lem
@kto to?

w Katowicach tyz byli, specjalnie sobie wolne wiolem! nie wart tragiczna kase daja, ni oplaca sie z domu ruszac!

szukam pracy

Idę na ich spotkanie z pracodawcą w środę. Ktoś idzie?

masteterblaster

co to jest za gościu antykomuna napewno ma z 20 lat i najlepiej wie jak to za komuny było nawet czytac nie umie nierób jakiś tam instrókcje udziela ludziom z wieloletnim starzem pracy na zachodzie a po zatym praca w niemczech za dobre pieniądze już sie kończy najlepiej szukać pracy bezpośrednio we firmach a nie przez leitfirmach

AntyKomuna
@masteterblaster

jak najlepiej bezpośrednio to po co siedzisz na profilu zeitmana od kilku miesięcy i piszesz te swoje wywody ? Jak nie jest ci potrzebna leitfirma to piszesz o niej opinie jedziesz do swojej bezpośredniej firmy i zeitmana i inne leitfirmy masz w dupie bo taki jesteś kozak! A tu co nie chcą cię ? Bo jak by chcieli to byś miesiącami tych swoich wynurzeń nie pisał. Mam 39 lat i wystarczająco dużo pamiętam żeby tęsknoty nie czuć. A jak byś był taki fachowiec za jakiego się uważasz to byś czasu na pisanie tutaj nie miał - haha ;)

ali

To ze sa nocki i czasem praca w weekendy w Niemczech wcale nie cieszy a wrecz odstrasza od takiej pracy. Zaplaca 20 albo 25% wiecej za nocke czyli bardzo malo. Nawet w Polsce i to za glebokiej komuny wiedzieli ze nocka to minimum 50 % wiecej. Za prace w sobote nie ma nic wiecej..zwyczajne 8,80 i jeszcze na zeitkonto pojdzie wiec szybko tej kasy nie zobaczysz albo wcale nie zobaczysz bo zapomna rozliczyc jak do Polski wrocisz...ja tak kiedys mialam. Dopiero w niedziele troche wiecej jest no i w swieta dobrze placa...ale praca w swieta to rzadkosc. Pracjesz na nocke a mieszkasz w mieszkaniu wieloosobowym to zapomnij zeby sie w dzien wyspac po przyjsciu z pracy. Chodzisz pozniej jak zombie z braku snu.

do wszystkowiedzacych
@ali

to po g.... wszyscy do tej roboty do niemiec jezdzicie?!

AntyKomuna
@ali

dzięki za te wartościowe informacje, jednak zostaje w cudownej zielonej wyspie Polska i będę dalej żył z bezrobocia ale będę wyspany i będzie mi tak dobrze jak za komuny. Co za brednie piszecie. To są komentarze ludzi który nawet euro nie zarobili tylko chcą jechać ale zawsze wszędzie jest źle i w końcu nigdzie nie jadą ale do powiedzenia mają najwięcej. Nostalgia za komuną im się włącza, jak tak bardzo wam źle na zachodzie to jedzcie do Białorusi do roboty. :D

masteterblaster

dla tego pacana pierwszaka ja pracuje w Niemczech już parę lat tak więc jak zadowala cię praca za te 1072 euro na miesiąc to niech zapiepsza non-stop najwięcej do powiedzenia mają wlaśnie pierwszaki nie wiesz pierwszaku że na Niemieckiej umowie pracuje się tygodniowo 35 godzin a nadgodziny rzadkość idą na konto+ no ale pierwszaki bardzo dobrze wiedzą jak to jest nawet na 6 klasie podatkowej powodzenia w pracy

masterblaster

dla wiadomości wszystkich pierwszaków wyjeżdżających do niemiec atrakcyjna stawka wynagrodzenia to 8.80 brutto na ręke wychodzi w 6 klasie podatkowej 6,70 - mieszkanie jakieś 250-300 euro przy 160 godzinach zarobisz 600-700 euro i to jest właśnie atrakcyjna płaca polecam ????

StopTrollowi
@masterblaster

6,70 razy 160 godzin daje 1072 euro netto mieszkanie opłaca ci firma pacanie wszystko wiedzący więc jak wpadną ci nocki lub weekend to zarobisz nawet więcej. Tak jest w Bremie ale ty nie byłeś nie widziałeś ale masz najwięcej do powiedzenia. Twoje nic nie wnoszące komentarze są tu już patologią. Stop Trollowi

zastanawiam się

W jakiej firmie pracowałeś?

wzż

Ja wiem że odpadł tylko gość co miał padaczkę ale nie wiem czy sam się zwolnił czy oni jego zwolnili i jeszcze dwie osoby zrezygnowały same. Będzie tutaj coś między 40 a 50 osób, dokładnie nie wiadomo tak jak pisze mój przedmówca. A na jakim jesteś mieszkaniu ?

pracuś
@wzż

Pracuję w Bremen od 4.05, czyli od początku. Teraz jest około 39 osób, bo w ciągu tego miesiąca odpadło około 5 osób, 2 zwolnili, bo podobno źle pracowali, jeden gość ( z mojego mieszkania) się opił i faktycznie miał atak padaczki, więc też go zwolnili. A jutro dojeżdża podobno kolejne 10 osób z zeitmanna, ale z tego co wiem, to na 50 się nie skończy, bo firma ma bardzo duże zapotrzebowanie. Ja jestem zadowolony, bo pracuje też na nocki, a wiadomo stawka wtedy wyższa. Mieszkanie też jest naprawdę w porządku, to są normalne mieszkania z kuchnią, łazienką i pralką, a nie hotele pracownicze. Przed przyjazdem dostalem zdjecia mieszkania od zeitmanna i faktycznie jest tak jak powiedzieli. Praca sama w sobie ciezka nie jest, wiec jak znacie troche jezyk to uderzajcie do Zeitmanna i niech wam zalatwiaja ta robote, bo warunki sa naprawde ok.

kamil1129
@pracuś

mówisz znacie trochę niemiecki ??? ale co to znaczy dokładnie ??? rozumiesz co mówią wniemieckiej telewizji czy umiesz uzyskać i udzielić informacji ....

sdds
@kamil1129

to znaczy tak mówić żeby przejśc ich test językowy przez telefon. Zadzwoń i się przekonaj, jak zaproponują ci robotę znaczy że jesteś komunikatywny...

rulsek

Ja dziś dostałem telefon z zeitmanna z oferta na magazynie w Lauda- Konigshofen, dzwonil niemiec i na wtorek mam dojechac. Ktos tam juz jest albo tez sie wybiera? Ja jade samochodem z okolic Wroclawia i moge kogos zabrac

wojtek

pracowałem z zaitmana jako kierowca w fabryce mercedesa zeitman mówił mieszkanie zadarmo ale po 6miesiącach musiałem płacic 450eu plus abonament rtv 108euro za miesiąc plus opłata za śmieci 84eu po tych 6miesiącach ucięto nam godziny pracy z 8godzin na 6godzin i w tedy stwierdziłem ze czas spadac

marek
@wojtek

ale przez te 6 miesięcy było chyba ok ? Bo pewnie inaczej to byś tam nie siedział. Napisz jak było, ile kasy szło zarobić i jak było w robocie, lepiej tam siedzieć czy jeździć po Niemczech ? Zastanawiam się nad tą robotą bo już mam dość gonienia po całej europie.

Podhalanczyk
@wojtek

Chłopie cos krecisz abonament rtv kosztuje 17 euro miesiecznie. Smieci oplata hausmajstra woda. Na dwie osoby place 90 euro. Za 500 euro to ja mam dwu pokojowe mieszkanie z oplatami a Ty za apartament placiles czy w centrum Monachium mieszkales?

pit

czy zeitmann ma oferty dla murarzy?czy są to zorganizowane wyjazdy np.grupa która jedzie na tą samą budowę.jak z j.niemieckim.proszę o odpowiedź.z poważaniem piotrek

elekrys

są ok?

oniludek

co maja na magazyn?

Olaf
@oniludek

cały czas tłuką magazyny w Bremie, ja czekam na odpowiedz, ma ktoś do mnie dzwonić z Niemiec.

miroz
@Olaf

Do mnie dziś dzwonili z Bremy i kazali przyjeżdżać na 08.06 a później Zeitmann mi potwierdził i wysłał wszystkie dokumenty. Prawda to, że od nich tam już prawie 40 osób jest?

eeee
@miroz

no gdzieś tyle będzie może troche więcej

xyz
@miroz

od 4 maja co tydzień przyjeżdża po 10 Polaków, więc teoretycznie powinno być już 50, ale pewna część osób albo zrezygnowała albo została zwolniona... 40-stu mogło zostać, ale ile dokładnie jest nas, nie wiadomo

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 40 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1762 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA