Opinie o STILL POLSKA w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie STILL POLSKA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w STILL POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż wózków magazynowych i wyposażenia magazynu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STILL POLSKA w Poznań

mati

Pracuję w firmie Still w DWU od paru dobrych lat - firma rozwija się systematycznie, oraz z roku na rok rośnie zatrudnienie. Obserwując obecny rynek pracy firmę Still wyróżnia stabilność zatrudnienia , jak i solidne wynagrodzenie.W firmie panuje otwartość i istnieje swobodny przepływ informacji między pracownikami wszystkich szczebli, pozwala to uniknąć wielu nieporozumień i niedomówień. Nie ma czasu na wzajemne żale i urazy. W firmie Still pracują ludzie odpowiedzialni i umiejących podejmować szybkie decyzje w związku z tym aż żal się czyta wpisy sfrustrowanych kombinatorów którzy nie potrafili zagrzać tam miejsca.

Jeja

Odradzam stanowczo odradzam pracy w dziale DWU (Dziale wózków używanych) W Mrowinie. Wcześniej jak dział był w koziegłowach to podobno było lepiej. Teraz jest tak jak w jakimś(usunięte przez administratora) i ten gamoń co lata i drze się po całej hali żeby tylko go góra słyszała. Ludzie i atmosfera całkiem ok. Oczywiście mowa o kolegach technikach. Ale jak popatrzeć co brygadziści i inne osoby decydujące wyprawiają to płakać się chce.. Innymi słowy. Dajcie sobie spokój...

MR

Nawiązując do wpisu poprzednika: "stare nie wróci" a szkoda, bo to stare było dobre, dawało dobre zarobki, i dobrą atmosferę pracy wyniki firmy były super, firma rosła, ludzie byli zadowoleni przyszło nowe i nie ma już ani jednego ani drugiego.... I jak wielu pracowników jestem zdania, że nie zależy to od rynku, klientów etc, tylko od ludzi nie każdy może być piekarzem, chirurgiem jak i szefem jeśli, jak rynkowa wieść niesie, niektórzy są bardziej niemieccy niż Niemcy.... skutek jest, jaki jest znam ludzi z innych firm na rynku i nie wszędzie jest taka padaka

ddab

do "psz"! Człowieku, nie strasz! w każdym corpo tak jest, ale jak wpływa na konto punktualnie wyższa kasa niż w polskiej firmie (znacznie wyższa) to banan na twarzy masz! Znam STILL-a (do tej pory żałuję że odeszłam) i to jest na prawdę DOBRA i ROZWOJOWA firma!!!! jak się nie boisz roboty i chce ci się to idż - bedziesz zadowolony. Polak szefem i zawsze można było się dogadać!!!!

psz
@ddab

można się dogadać?? hahah... z kim?? oni sami podejmują decyzję i z nikim się nie liczą... kiedyś było inaczej, już nigdy nie będzie tak jak kiedyś... do tego układy układziki... nawet dobrego inżyniera przenieśli do innego działu tylko dlatego bo został zauważony w Hamburgu.. jak widać prezesowi się to nie spodobało.. tylko czekać jak kolejne osoby odejdą...

Actirex
@psz

Uwielbiam komentarze w stylu "kiedyś było inaczej, już nigdy nie będzie tak jak kiedyś...". Oczywiście, że było inaczej!!! I stare nie wróci bo zmienił się rynek, klienci, wymagania. Zmiany były, są i będą a niestety wszystkich zadowolić się nie da. Pracowałem wcześniej w różnych firmach, polskich i zagranicznych. I akurat Still wypada naprawdę dobrze na tle pozostałych. Oczywiście do ideału daleko i wiele rzeczy wkurza ale nadal jest więcej plusów niż minusów. Od samego narzekania świat się nie zmieni...

Kindly help me

Dear Madam Kindly advice me what I do for work permit job Thanks Sanjay Datta UAE +971-506246332 Honored Sir Help me find any appropriate positions, please. If you provide me a job, I'd like to come over with a visit visa. I need your offer Later for visa application I am fully committed to working with your organization. kindly assist me, I appreciate you Yours sincerely Sanjay Datta UAE Honored Sir/Madam It was great getting to know you. Please get in touch with the client for a later offer and a work permit based on my resume and previous experience as a storekeeper/accountant. In Abu Dhabi, United Arab Emirates, I submitted an application. You can either submit all required papers on your own for the Ambassy Interview or myself use VSF Global for Visa Application Center. Dealing with United Arab Emirates for the past ten years I hold a Bachelor of Commerce (B.com Graduate 1984 from Calcutta University and a one-year trade diploma in front office operation & hotel accounting (IHMCTAN) in India, where I work as a storekeeper/finance administrator. 20 years' experience as an accountant I'm ready to go right away. Could you please assist me I currently don't have anyone besides you. Regards and thanks Sanjay Datta United Arab Emirates +971-506246332 Watsup-0588314249

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
psz

Pracowałem w firmie STILL i jedyne co mogę napisać jest tam coraz gorzej! Odkąd przyszedł nowy dyrektor finansowy to na każdym kroku zaczęło się oszczędzanie, optymalizacja etc... Od początku tego roku premie nie są wypłacane na czas, ciągle jakieś zaległości.. zwolniła się dyrektor serwisu (ponad 10 lat stażu).. menadżera full service z 20 letnim stażem wywalili z dnia na dzień.. ostatnio nawet menadzer serwisu się zwolnił... ciągłe tylko zmiany, rotacje i oszczędności... nowe plany naprawcze, tylko aby słupki się zgadzały.. ceny części ciągle ida do góry... firma wg mnie straci wielu klientów... nie dostosowuje się do rynku.. kto mądrzejszy i bardziej odważny szybko ucieknie z tej firmy... dla początkujących ludzi nie jest tak źle, ale dla kreatywnych mających jakieś cele w życiu i chcących mieć zdrową psychikę ostrzegam przed tą firmą!!! tabelki, raporty, gps, permanentna inwigilacja, mobbing!!! plany coraz większe, a kasa coraz mniejsza!! żenada !!!

Grzegorz_

Pisaliście o zarobkach dla handlowca a jak wygląda sprawa dla koordynatora serwisu? ile można zarobić? jest tam jakiś social? Dzięki za info!

Niko

A czego ty nie rozumiesz? 4k pln podstawy brutto. Naucz się czytać.

Niko

Praca jako przedstawiciel - orka, od rana do nocy Jak orzesz 24 h to cos sprzedasz i zarobisz nawet niezle pieniądze Ale bez orki 4 k pl n podstawy i koniec Brutto oczywiście

Swazy

Hej Widzę ze jest ogłoszenie na koordynatora serwisu ale niestety na stronie nic nie piszą o obowiązkach, czy coś może wiecie o tym stanowisku i Ew. Na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku?

Rufik

Życie i wszechobecne fora nauczyły mnie jednego, na forach wylewa się tylko żal i frustrację! Nie ma firmy idealnej i pewnie nigdy nie będzie. STILL jak każda z korporacji ma zalety jak i wady a zasada jest prosta jeśli firma ma więcej zalet niż wad lub daje odpowiednią kwotę na koniec miesiąca to znaczy że jest się w dobrym miejscu! Osobiście jestem zadowolony tak z firmy jak i przełożonych co nie znaczy, że nie mam jej czasem dość ale to jak z żoną ;)

Olivier

swoim samochodem nie ale mowa tu jest o służbowym (a takowym jest samochód serwisanta) to każdy pracodawca (bo przecież pracodawca "tankuje"). Czyli idąc tym tropem każda osoba posiadająca samochód służbowy, nie mająca STAŁEGO MIEJSCA pracy (handlowiec, kurier, kierowca ciężarówki, itp -każdy prowadzi samochód służbowy i nie ma stałego miejsca pracy) powinna mieć liczony czas pracy od dojazdu do pierwszego klienta? To życzę powodzenia i sukcesów zawodowych z takowym podchodzeniem do sprawy :) Dobrze, ze u nas tak nie ma...

niewidomy

Cytuję (worshow Z moich informacji wynika, że Serwisant Still'a pracuję 8 godzin 48 minut. Oczywiście ma zapłacone za 8 godz dniówki gdyż ktoś sobie wymyślił iż dojazd i powrót do klienta nie jest płatny ) Jestem ciekaw który pracodawca zapłaci ci za dojazd z miejsca zamieszkania do miejsca stałej pracy gdy pojedziesz swoim samochodem lub autobusem .Tutaj pracę zaczynasz jak zapalisz samochód służbowy który stoi pod twoim domem na parkingu płatnym za który masz zwrócone a zarobki do małych nie należą ,za nadgodziny masz zapłacone i przychodzi 1 masz pieniądze na koncie

zdzichu

Firma bardzo szybko się rozwija i wiążą się z tym zarówno dobre jaki złe strony. Jeśli ktoś jest zamknięty na zmiany, nie ma własnej inicjatywy, jest bumelantem i kombinatorem, to nie ma w tej firmie czego szukać. Systematycznie wzrasta zatrudnienie, ale równocześnie optymalizuje się koszty. Coraz więcej rzeczy podlega kontroli i ograniczeniom, wiec rozumiem niezadowolenie niektórych. Należy pamiętać,ze są firmy, gdzie rozpoczyna się optymalizację od zwalniania ludzi. W tej firmie wręcz przeciwnie. Trzeba się postarać, żeby wylecieć. Zauważyłem, że opinie na temat różnych pracodawców na tym portalu, to w większości książka skarg i zażaleń :). Zadowoleni tutaj nie piszą, albo mało. Uważam, że główne zalety pracy w Stillu to relatywnie dobra atmosfera wśród współpracowników i niezłe pensje. Pomimo ciągłych zmian ludze starają się nie niszczyć tej atmosfery. Przynajmniej w serwisie. Co będzie dalej zobaczymy... Niech moc będzie z kadrą kierowniczą w tym zakresie :) Trzeba mieć również świadomość, że łatwo trafić na firmę gdzie jest gorzej w obu, wcześniej wspomnianych aspektach;) Jest też cała lista rzeczy, które mi się nie podobają, ale (póki co) jest przewaga zalet nad wadami.

worshow klient

Z moich informacji wynika, że Serwisant Still'a pracuję 8 godzin 48 minut. Oczywiście ma zapłacone za 8 godz dniówki gdyż ktoś sobie wymyślił iż dojazd i powrót do klienta nie jest płatny dla serwisanta bo rzekomo nie wykonuje on w tym czasie żadnej pracy. Oczywiście Firma S wystawia fakturę z dojazdem do klienta co świadczy o tym, że wg niej serwisant jednak tę pracę wykonał. Dodatkowo źle interpretuje się przepisy o samochodzie służbowym -dojazd i powrót z pracy dla pracownika posiadającego samochód służbowy jest bezpłatny w przypadku gdy pracownik posiada stałe miejsce pracy, jeżeli jednak pracuje w terenie jego praca liczy się od rozpoczęcia prowadzenia samochodu służbowego co w przypadku serwisanta mobilnego musiało by mieć zastosowanie. Niestety z żalem nie można polecić (mimo kolorowo wyglądającej otoczki wokoło)

Janusz

Powolny upadek zaczął sied od momentu jak zwolnili dyr finansów i na jego miejsce przyjęli nowego pistoleta. Teraz oszczędności, ciecia i ciśnienie w każdym dziale, dokładnie w każdym....

wafelek

Lyla to ty się mylisz .Atmosfera w Stillu jest napięta na tyle ze sama Królowa Poznania ucieka z tonacego okretu.Nikt poza tym nie mówił o spodufalaniu się z szarakami tylko o traktowaniu ROBOLI przez Górę ...Krecik ma racje Znam politykę Stilla od podszewki i nie polecam zatrudniania sie tam

krecik

Ja pracowałem w tej firmie trochę czasu i było spoko dopóki nie zaczeli kombinować Zamkneli magazyn z częściami zwalniając 3 chłopaków , którzy byli spoko.Zwykli robole spoko tylko gorzej od supervisiorów w góre, a zwłaszcza bardzo wysoko .Niezbyt dobrze traktują zwykłych pracowników, ganiając ich jak w obozie żeby sami sobie zapełniali kabzy forsą.

Edward

Dla mnie firma Still wygląda bardzo profesjonalnie, może nie wiecie, czy to tylko wrażenie, czy jest tak naprawdę?

?

a gdzie teraz pracujesz?

X

Czy ktoś może coś powiedzieć a raczej napisać o warunkach pracy dla handlowców? Układach? Współpracy z ludźmi lub czy po jest duża rotacja?

FR
@X

Jak dużo pracujesz to dużo zarabiasz proste.

Zostaw merytoryczną opinię o STILL POLSKA - Poznań

• Jak się pracuje w STILL POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy STILL POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STILL POLSKA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STILL POLSKA?

Kandydaci do pracy w STILL POLSKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STILL POLSKA