TRANS BIOECO TRADING SP. Z O.O. SP.K

Chorzów

Opinie o TRANS BIOECO TRADING SP. Z O.O. SP.K

Ted

Mam takie marzenie, aby dostać tutaj pracę i zastanawiam się czy to możliwe, bo o TRANS BIOECO TRADING SP. Z O.O. SP.K słyszałem dużo i przeważnie dobrego

OK

Rzeczywiście Wasze opinie są bardzo wiarygodne. Oceniacie tylko po rekrutacji, której nie przeszliście.

dw

(usunięte przez administratora) O rozwoju możesz zapomniec, (usunięte przez administratora)

DW

Firma za wiele nie oferuje, bałagan organizacyjny, brak struktur zarządzania(usunięte przez administratora)

AW

A co do reszty firmy to mozna ja okreslic jako nielad organizacyjny.

Zostaw opinię o TRANS BIOECO TRADING SP. Z O.O. SP.K - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRANS BIOECO TRADING SP. Z O.O. SP.K