counter
4 9 22 5 1
Dawid

Pracowałem w tej firmie prawie rok, wypłaty na czas, imprezy firmowe, nagrody kwartalne np. 2 dni w spa, wymagania jak wszędzie, jeżeli się starasz i ciężko pracujesz a nie bezmyślnie klikasz w ekran, robisz wyniki to praca marzenie, wynagrodzenie dobre, szkolenia są organizowane dla wszystkich oddziałów. Ogólnie polecam dla ambitnych osób :)

Ola
@Dawid

Dokładnie, mam takie samo zdanie jak Dawid. Jeśli jesteś zaangażowany to praca świetna i dobrze płatna. Wszystko zależy od podejścia i chęci. Ja osobiście polecam! Jest super :)

aaaa Nowy wpis
@Dawid

HAHAHA SPA i nagrody kwartalne, nigdy w życiu tego nie było !!!!!

Andrzej Nowy wpis

Wymieniłaś negatywne aspekty pracy w Patkar Holding Group. Może jednak znajdą się też jakieś pozytywy? Co możesz mi powiedzieć na temat atmosfery panującej wewnątrz zespołu? Mam nadzieję że niedługo mi odpowiesz.

Natalia Nowy wpis

Niedawno zakończyłam "szkolenie" na spedytora w oddziale w Bytomiu. Nie, nie i jeszcze raz nie! Jestem zdziwiona że ludzie decydują się korzystać z usług tej firmy po tym co zobaczyłam. Pracownicy nie znają się na spedycji, kierowniczka ledwo duka po angielsku, i zdecydowanie nie jest osobą która powinna kierować zespołem ponieważ nie ma pojęcia jak to robić. Jak dla mnie firma kogucik!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 472 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Patkar Holding Group Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Kate

Nie polecam

Ciekawe
 Rekomendacja

(usunięte przez administratora) W skrócie ucinane za wszystko , zarobek marny,słyszalem od pracowników o jakiś miniratkach,dla nowicjuszy nie polecam(usunięte przez administratora) Byłem przez chwile i to co zauwazylem przeraza,(usunięte przez administratora)

Jerzy
@Ciekawe

Piszesz, że pracowałeś dość krótko, więc może nie poznałeś wszytkich plusów i minusów zatrudnienia. Czy do niewysokiej jak wspominasz pensji można było dorobić płatnymi nadgodzinami lub premią?

Michał

Pracowałem w oddziale Gliwice, z pracy jak i kierownictwa jestem zadowolony, miła atmosfera w pracy (są nawet gry typu rzutki), wypłaty na czas. Wymagane jest duże zaangażowanie, przy rzetelnej pracy można bardzo dobrze zarabiać, wszystko zależy od Nas, nie każdy się niestety nadaje.

Robson:)

Pracodawca w porządku. Organizują szkolenia, no i na plus to- nie wymagają od razu 25 letniego doświadczenia;P Atmosfera w pracy bardzo przyjazna każdy sobie pomaga, nie ma chorej rywalizacji. Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, zawsze na czas

Hania

Pracowałam kilka miesięcy po czym musiałam wyjechać z polski, teraz pracuje za granicą ale chętnie bym wróciła do PATKARU, najważniejsza chyba atmosfera w pracy a tutaj jest świetnie ! Pieniądze na czas, praca wymaga zaangażowania :)

Bartek
@Hania

Zgadzam się Hanią, atmosfera w pracy i podejście do pracownika świetne. Wypłaty na czas, organizowane szkolenia i możliwość rozwoju oraz awansu to główne zalety.

Dominika

Całkowicie nie zgadzam się z "Ninkaa7"... Pracowałam w firmie PATKAR Holding Group i szkolenie trwało 2 dni a nie tydzień i było prowadzone przez kierownika oddziału (usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o atmosferę to zgadza się jest luźno ale nie do przesady. Stanowisko spedytor to nie praca w banku czy w urzędzie... Nie zauważyłam, żeby paliło się w biurze a osoby palące wychodziły na zewnątrz. Ja osobiście bardzo dobrze wspominam pracę w tej firmie. Niestety w związku z przeprowadzką nie mogłam sobie pozwolić na dłuższą wpółprace ( zbyt daleki dojazd ). Bardzo miła atmosfera, fajna ekipa pracowników oraz możliwości rozwojowe jakie daje firma organizując szkolenia ze specjalistami wydaja mi się bardzo ważnym aspektem w pracy. Szczególnie dla młodych osób. Polecam :)

Ninkaa7

Odradzam każdemu, (usunięte przez administratora) Szkolenie trwa tydzień(Jest bezpłatne), oczywiście przeprowadzają je pracownicy którzy sami pracują tam 2-3 miesiące, nie tłumaczą niczego, każą siedzieć i się przypatrywać, bo niestety nie zostali odpowiednio wyszkoleni by sami mogli takowe szkolenia przeprowadzać. Kierowniczka uznaje luźną atmosferę w pracy, szeroko rozwiniętą. (usunięte przez administratora) Jak dla mnie, zero profesjonalizmu, kiepska atmosfera w biurze,(usunięte przez administratora)

zażenowany

(usunięte przez administratora) zatrudnianie ludzi z ulicy kompletnie nie znających zagadnień branżowych. Kompletne dno.

byłem
@zażenowany

Niestety to prawda. Brak wiedzy to główna wada. Chęć rozwoju i ambicje z kolei duża zaleta. Firma mało profesjonalna(usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o pracę to (usunięte przez administratora) Żadnych szkoleń z prawdziwego zdarzenia.

PiesPluto

Ciekawa firma. Jeśli tylko (usunięte przez administratora)faktycznie będzie szło drogą którą sobie założyło, to firma ma szansę stać się naprawdę świetną firmą logistyczną. Jest tam chęć rozwoju i pracy i bardzo ambitne plany. Odszedłem ponieważ to nie była praca dla mnie, natomiast firma daje dużo możliwości.

Vicccki

Bardzo dobry pracodawca. Warunki jakie oferuje pracownikowi są uczciwe i korzystne. Pracowałam w oddziale Bytom, kierowniczka super, jedna z najlepszych jakie mi się w życiu trafiły, zawsze pomocna, serdeczna i uśmiechnięta :) Praca wymaga zaangażowania, ale jak ktoś daje z siebie 100% to firma to wynagradza. Polecam z czystym sumieniem!

Kasia
@Vicccki

Mam rozpoczqc prace w oddziale w Bytomiu,czy moge zapytac o powod Pani rezygnacji.Waham sie,zeby rozpoczac prace musze porzucic zajmowane dotad stanowiska i postawic wszystko na jedna karte.Obawiam ze po 2 tygodniach zlece nia zostane kompletnie bez pracy.Prosze o odpowiedz.Pozdrawiam

@Vicccki

@Kasia jeśli jesteś gotowa podpisać lojalke na rok to śmiało ;)

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda praca w firmie Patkar Holding Group Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe opinie od pracujących na temat Patkar Holding Group Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Zostaw merytoryczną opinię o Patkar Holding Group Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zobacz wywiad