BUSINESS CONSULTING SP. Z O.O.

Katowice

Opinie o BUSINESS CONSULTING SP. Z O.O.

były

Firma pozbawiona jakiegokolwiek HR.. kupa przypadkowych osób (lub krewnych i znajomych). Skostniały Zarząd, a inicjatywy kierowników i dyrektorów są brane pod uwagę tylko jeśli pozwolą obniżyć wydatki. Brak kompleksowych inwestycji, szkoleń, szans awansu (chyba, że poziomo). Płace w średnim i niższym pionie systematycznie spadają od 3'ch lat. Dobra praca dla studenta na czas studiów. Bagno dla osoby planującej życie i karierę w branży.

Zostaw opinię o BUSINESS CONSULTING SP. Z O.O. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUSINESS CONSULTING SP. Z O.O.