Simply Market

Toruń

Opinie o Simply Market

Marta

A ktoś wie jak wygląda wynagrodzenie na stanowisku Manager działu Samoobsługa? Nadal jest poszukiwany pracownik na to miejsce i wiele innych, więc warto, żeby pracownicy aktualni Simply Market wypowiedzieli się na temat pracy w tym sklepie.

janek

Manager działu Samoobsługa|(Artykuły spożywcze/Suche, Napoje, Chemia/Non Food, Nabiał i Mrożonki) jest u nich teraz potrzebny. Nie wiem tylko jak wygląda to kasowo.

zawiedziona

praca tylko na taką wygląda w opisie. A w rzeczywistości zasuwasz jak wół za kilka osób i za kilka stanowisk. Jesteś managerem, magazynierem i sprzątaczką ...

Aninim

Krótko, atmosfera do bani kierownictwo we Wrocławiu na Hubskiej nie ma pojęcia jak pracować z ludźmi i jak doprowadzić sklep do normalności oraz organizować prace. Kierownicy potrafią tylko migać się od pracy "poleceniami służbowymi". Wieczny problem z grafikiem zmieniającym się co 3 dni i przerzucaniem pracowników z jednego działu na drugi bo za mało ludzi, a kiedy przyjechać ma dyrektor raz w tygodniu to praca od 5 a nawet od 4 rano żeby jakos sklep yglądał. Prazownicy nowo przyjęci zarabiają 1950 brutto a Ci co pracują dłużej nawet powyżej 10 lat 1850 brutto, magazynier 2000 brutto liderzy jakies 200 zł więcej po. Ogólnie odradzam prace w tym sklepie a pracuje tam już bardzo długo i każdy kto nia ma paru lat do emerytury ucieka z tej firmy.

Zostaw opinię o Simply Market - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Simply Market