Opinie o ControlExpert Polska Sp. z o.o. w Warszawa

ControlExpert jest niezależnym przedsiębiorstwem usługowym działającym na pograniczu branży motoryzacyjnej i ubezpieczeniowej. Została założona w 2002 roku przez ekspertów z branży motoryzacyjnej i informatycznej w Niemczech, na polskim rynku działa od września 2010 roku.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ControlExpert Polska Sp. z o.o. w Warszawa

P.

Witam. Czy aktualnie poszukujecie kogoś do pracy w firmie?

Ag

Przyznam, ze moje odczucia są całkiem inne. Może to zalezy na jakim dziale sie pracuje. Ja mam same dobre doświadczenia z ta firmą - Dział Kompletacji Baz Danych. Po pierwsze, bardzo sympatyczni ludzie. Mówię tu o pracownikach jak i o przełożonych. Atmosfera pracy bardzo przyjemna, jest dużo śmiechu na sali, dbają też o integrację zespołu. Wynagrodzenie, nie mam zastrzeżeń. Tyle ile było powiedziane na rozmowie, tyle było w umowie. Umowa, bardzo szybko podpisana, nawet na okresie próbnym była do podpisania dnia następnego od rozpoczęcia. Do tego zawsze idzie się dogadać co do godzin pracy, dni wolnych, można odpracować na spokojnie spóźnienia itd. Sama się bałam takiej korporacji i wykorzystywania, ale przynajmniej na tym ddziale, uważam że wszytsko jest naprawdę w porządku.

kostas

nie wiem jak na innych stanowiskach, ale jeśli chodzi o uzupełnianie baz danych w języku niemieckim, to warunki są naprawdę dobre. ktoś pisał o (usunięte przez administratora)brutto. To prawda, ale to tylko podstawa. Zarabia się w systemie prowizyjnym, więc po kilku miesiącach można naprawdę porządnie zarobić.

nowy

Witam. Jakie są aktualne warunki zatrudnienia w tej firmię? Coś się zmieniło? Czy jest tak jak piszecie? Dostałem dzisiaj odpowiedź z tej firmy zaprosili mnie na rozmowę wstępną na 7 grudnia i zastanawiam się czy warto? Jest tam w ogóle jakaś ścieżka rozwoju?

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Devil

A czego wy oczekujecie przez pierwszy miesiąc,dwa? Jeżeli zobaczą ze sie nadajecie to podniosą wam pensje. To logiczne. Nikt w ciemno na wstępie nie da wam 4000 :) ale lepiej isc do biedronki i nie mieć perspektyw na przyszłość oraz brak możliwości jakiejkolwiek podwyżki, do tego tyrac jak wol i płacić za popsuta żywność z wlasnej kieszeni...

Wars

Ty,fachowiec - RBG a nie RGB ;)

Wszyscy "opisywacze pojazdów" chcieli by 5000 koła i może jeszcze jakąś "wdzięczność". Firma stabilna rozwja się i potrzebuje normalnych pracowników. Jeżeli płacili by 1600 to nikt by dla nich nie robił i nie obsługiwali by Allianza

Nie naiwny

Nie bądź naiwny. Te (usunięte przez administratora)brutto miałbyś szansę zarobić może po kilku miesiącach treningu ale pod jednym warunkiem - musiałbyś pracować przy komputerze 25 godzin na dobę codziennie bez wyłączania sobót i niedziel oraz dni świątecznych.

obiektywny

Rozśmieszyła mnie opinia "specjalisty" piszący wcześniej jak jesteś taki ekspert to dlaczego szukasz pracy. Dla ciebie to i 6000 jest mało bo jesteś specjalista. Najlepiej porozmawiać z pracownikami którzy tam pracują i nie słyszałem jakiś złych opinii. Fakt muszą zapierniczać ale mają systemy wspomagające a zarobki średnie do wyższych

Specjalista
@obiektywny

Uwierz mi obiektywny. Aby przekroczyć te(usunięte przez administratora) brutto miesięcznie pracując w domu w SLS-się przez VPV musisz pracować dłużej niż 8 godzin miesięcznie i jeśli chcesz weryfikować uczciwie. Ci co tę kwotę przekraczają jak świstaki siedzą przy kompach po kilkanaście godzin na dobę oraz w soboty, niedziele i święta (dopóki nie oślepną).

nie pracownik

Tyle się rozpisaliście a 300 szkód na miesiąc to zaledwie 15 szkód dziennie. To za co chcecie pieniądze i ile zarobić?- wartościowi rzeczoznawcy. Gdzie normalnie w TU min. limit na dzisiaj to ok 30 dziennie trzeba zweryfikować. Poprostu chcecie pieniądze za nic? Oni mają narzedzia i ich rzeczoznawca potrafi dziennie zweryfikować ok 40 z tego co słyszałem. A jeszcze pozwalają pracować w domu. Faktycznie idzcie do Biedronki

zainteresowany
@nie pracownik

Nie zrozumiałeś wypowiedzi poprzednika, 300 szkód ale weryfikacji może być 600-1000 albo i więcej, bo w każdej szkodzie robisz wycenę, weryfikujesz kosztorys warsztatowy, weryfikujesz dodatki i odwołania, weryfikujesz odwołania i inne. W towarzystwie ubezpieczeniowym na etacie sprawny likwidator obrabia 150-200 szkód miesięcznie pracując 8 godzin dziennie teoretycznie (dla kadr), w praktyce dłużej.

JA
@zainteresowany

Mnie zastanawia tylko jedna rzecz czy osoby wypowiadające się o firmie ControlExpert mają na mysli tą samą firmę co i ja???? Ja aktualnie pracuję w tej firmie prawie rok i nie mam im nic do zarzucenia. Zastanawiam się czy ktokolwiek z Was pracował tam chociaż jeden dzień i doświadczyły tych strasznych męk jakie nakłada pracodawca na pracowanika?! Niech wypowiadają się osoby zainteresowane i obeznane w temacie a nie fani biedronki i zdesperowani magistrzy z zerowym doświadczenieim oczekujący od pracowdawcy 5ty miesięcznie za to że łaskawie przyszli do pracy i jeszcze nie można od nich nic wymagać!!!!!

niejeleń

Witam, Rozmowa kwalifikacyjna w Warszawie. Warunki jak powyżej. A więc jeśli nie masz w pobliżu Biedronki, żeby zarabiać więcej niż w tej firmie oraz nadmiar gotówki żeby dojechać do Warszawy na rozmowę kwalifikacyjną (po której oczywiście mogą Ciebie nie przyjąć...:)) Żałosne. Firma szuka naiwniaków i tyle. Nie polecam.

hahaha

Cała prawda:D

Zostaw merytoryczną opinię o ControlExpert Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ControlExpert Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ControlExpert Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ControlExpert Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ControlExpert Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ControlExpert Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 60 ocen.

ControlExpert Polska Sp. z o.o.