Opinie o ControlExpert Polska Sp. z o.o. w Warszawa

ControlExpert jest niezależnym przedsiębiorstwem usługowym działającym na pograniczu branży motoryzacyjnej i ubezpieczeniowej. Została założona w 2002 roku przez ekspertów z branży motoryzacyjnej i informatycznej w Niemczech, na polskim rynku działa od września 2010 roku.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ControlExpert Polska Sp. z o.o. w Warszawa

baner wywiady
M :)

Ludzie, szanujcie się. Nie rozumiem po co po tyle lat tam pracujecie i narzekacie. Ja już tam nie pracuję, dzięki Bogu. :) Jest tyle pracy, że bez problemu sobie coś lepszego znajdziecie. Po co te frustracje? Zwolnijcie się i tyle

S :)
@M :)

Jeśli nie chcesz słuchać narzekań to przestań wchodzić na tą stronę. Serio, nie musisz czytać tego, co inni mają do powodzenia tym bardziej, że już tu nie pracujesz i nie masz prawa zabraniać ludziom swobodnie wypowiadać się o swoim aktualnym miejscu pracy. Polecam iść na spacer a nie siedzieć na profilu byłego pracodawcy.

Czy pracując w firmie ControlExpert Polska Sp. z o.o. można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

@Administrator

Zwariowałaś/eś?

M :) Nowy wpis

S :) Nowy wpis
@M :)

Halina Nowy wpis
@S :)

napisał, że jest tyle pracy.. czyli wokół faktycznie konkurencja ma o wiele lepsze warunki czy właśnie nie bardzo? jak do tego można się odnieść, są alternatywy?

Halina Nowy wpis

I Pan właśnie tego wyboru dokonał, skoro widnieje oznaczenie, że były pracownik? jaki był konkretny powód jeśli można spytać. I co tak naprawdę zachęciło, żeby wcześniej tej pracy tutaj się podjąć?

@Administrator

Zwariowałaś/eś?

Halina
@Agnieszka

w sumie 3 miesiące to taki dość relatywnie krótki okres czasu, trudno się dziwić Twojej reakcji. Ale skoro tak to jaki okres czasu jest relatywny wobec firmy? Z rok?

Andrzej
@Halina

Tu nie ma awansów, za najniższa krajowa siedzisz. Nie ma opcji na podwyżkę pracownicy czekają na podwyżki najniższej krajowej.

Ilona
@Andrzej

A są chociaż jakieś premie albo dodatki na święta?

Czym w ControlExpert Polska Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

To
@Pytanie

Niczym Podwyżki od 5 lat brak .. Ani złotówki ! Za chwile będzie się tu zarabiać poniżeń najniższej krajowej . Odebrano wszystko Brak pracy wyższe cele nie idzie wykonać Darmowe nadgodziny i święta Nie polecam

Joanna
@To

A czemu wszystko odebrano? Ktoś z szefostwem o tym rozmawiał? Może warto i wtedy coś się zmieni?

To
@Joanna

Nie ma opcji od 5 lat tekst ze podwyżek nie będzie narazie Kto ma dobry etat siedzi cicho zamiast powalczyć o pracowników

Agnieszka

Jakie są wasze doświadczenia z firmą ControlExpert? Polecilibyście pracę w tym miejscu innym? Bardzo bym prosiła o to, żebyście opowiedzieli na forum coś o tej pracy, a szczególnie interesuje mnie to, jakie jest wynagrodzenie oraz proponowane benefity. Chętnie dowiem się czegoś o możliwościach rozwoju.

Stefan z Bogdańca kuzyn Zbyszk
@Agnieszka

A jakie zarobki z pracą z niemiecki zdalną?

logo firmy Only for Native Speaker English
GoWork.pl
(496 opinii)
logo firmy Aplikant Adwokacki do Kancelarii Adwokackiej
Kancelaria Prawna Pasternak Legal
Wyślij CV
logo firmy Kancelaria zatrudni aplikanta na umowę zlecenie
Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Kurcman
(2 opinie)
logo firmy Ogłoszenie o pracę na stanowisko Asystent/ Asystentka
Jabłoński Koźmiński Kancelaria Adwokata i Radcy Prawnego Spółka Partnerska
Aplikuj na wiele ofert
Maro

Nie polecam ,pracowałem tam..marna podstawa,totalny chaos. Ciągła zmiana zasad,kierownictwo totalnie nieprofesjonalne. Ciągłe obietnice bez pokrycia,wręcz kłamanie w żywe oczy. Podwyżki żadnej nie otrzymałem,jak widzę nawet dochodzi do sytuacji że nie wypłacają pensji na czas...ta firma to jedno wielkie nieporozumienie.HR robiące łaskę i z bardzo dziwnym stosunkiem do człowieka co widać na tym forum. Ta firma próbuje robić pozory,a rzeczywistość jest taka że niedocenia pracownika,ciągle masz pracować dłużej, ciągle masz odpowiadać na te same zapytania...masz się tłumaczyć...i brać udział w spotkaniach które totalnie nic nie wnoszą. Bardzo źle się tam dzieje,prezes ma wy*ebke na pracowników. Mają zachrzaniac i tylko to się liczy... Szkoda słów

Magdalena
@Maro

@Maro z czego wynikał ten chaos? Wydaje mi się, że w poważnej firmie rozmawia się konkretnie o warunkach umowy i wszystkim na co można liczyć podczas współpracy czyli awans, podwyżka, to wszystko powinno być relanie i uzasadnione. Jak było w Twoim przypadku jeśli chodzi o zasadność?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie ControlExpert Polska Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Jan

Siedząc sobie i rozmyślając o przeszłości, o ciężarze życia, który ze sobą nosiłem, przypomniała mi się firma, w której pracowalem i spędziłem w niej sporo czasu. Pamiętam, że wtedy wydawała mi się w porządku, byłem młody i pełny optymizmu, wiedziałem, że jestem tutaj tylko na chwilę. Nie było tragedii. Wypłata starczała mi ledwo na przeżycie oraz na drobne szaleństwa. Na szczęście mając trochę rozsądku i wiele ambicji niewielkie nadwyzki inwestowałem w siebie, w rozwój i umiejętności. Miałem sporo szczęścia, że w życiu mi się poszczescilo. Wyciągnąłem jednak lekcje z tego miejsca odnośnie zarządzania, komunikacji, motywacji pracowników, wynagrodzeń, szacunku do innej osoby - to jest naprawdę świetny antyprzyklad, wszystko inne niezwykle z tym miejscem kontrastuje. Jednak cieszę się, że tego doświadczyłem, dzięki temu jestem w stanie docenić to co mam aktualnie. Dlatego jestem niezwykle wdzięczny za możliwość pracy w tym miejscu. Szczerze dziękuję.

Iga

@maro może są jednak jakieś plusy ?

Ricko

Acha, pensje już nie są wypłacane na czas. Były, dopóki nie zatrudnili nowej osoby do zarządzania finansami. Chciałbym poinformować, że skoro pensja ma wpływać do konca ostatniego dnia miesiąca, to MA BYĆ na koncie pracownika ostatniego dnia miesiąca. A nie dopiero wtedy być wysłana! Przykład? Pensja została wysłana 31 stycznia. To był piątek. do większości pracowników nie doszła, była dopiero w poniedziałek, 3 lutego. Fakt opóźnienie niewielkie ale mimo wszystko niezgodne z umowa. Pracownicy ostatniego dnia miesiąca muszą mieć dostęp do pieniędzy i móc nimi dysponować.

@Ricko

Sytuacja o której pisze "RICO" zaistniała tylko jeden, jedyny raz w historii firmy. Przelewy zostały wysłane ostatniego dnia miesiąca, ale niestety niektóre banki nie dokonały księgowania w tym samym dniu.

Ricko

(usunięte przez administratora) Zarobki śmieszne- nawet nie jak na Warszawę, a ogólnie na całą Polskę.(usunięte przez administratora) Premii praktycznie już nie ma, bo im bardziej się starasz wyrobić target i cokolwiek zarobić ponad nędzną podstawę, to szefostwo co miesiąc zmienia zasady premiowania - byleby tylko nie zapłacić, byleby pracownik nie dał rady wyrobić targetu, (ale jednak się narobił i zapier*alał, usiłując wyrobić). Praca niemalże charytatywna, a wcale nie taka łatwa. Ludzie sfrustrowani, atmosfera beznadziejna. (usunięte przez administratora) Jeżeli chcecie koniecznie pracować w tej firmie, to tylko w IT lub completion niemieckim, absolutnie w polskim lub jako technicy. (usunięte przez administratora)

Nicko

Jakie są zarobki na stanowisku Pracownika do wprowadzania danych?

Ewelina
@Nicko

Z tego co wiem, to w tej chwili ControlExpert nie prowadzi żadnych rekrutacji? Czy jednak jakieś ogłoszenie wisi? Jeśli tak, to możesz podrzucić?

@Nicko

Starzy pracownicy wyjadacze maja po 2500 netto wiec nie licz na wiecej jako swiezak.

anonymous

Omijajcie z daleka, nawet nie wysyłajcie Cv.(usunięte przez administratora)

Anonim
@anonymous

Pracuję w tej firmie już kilka lat i różnie bywało ale nigdy nie było tak źle jak piszecie. Opinie wystawiają osoby, które w naszej firmie się nie sprawdziły i po okresie próbnym przestały z nami współpracować. Obecnie wprowadzono wiele zmian usprawniających pracę. Jest dużo dobrego min. raz w tygodniu świeże owoce, bywają też dni w których dla wszystkich pracowników jest zamawiana pizza!(kawa i herbata zawsze były dostępne dla pracowników). Priorytetem obecnego Zarządu jest stworzenie zespołu ludzi wartościowych, na których zawsze można liczyć. Myślę, że w chwili obecnej tylko tacy u nas pozostali:) Bardzo proszę o wypowiedzi, które są zgodne z prawdą.

Prac.

zgadzam się w 100% z Anonimem

już niezainteresowana
@Anonim

Skąd wiesz, kto pisze opinie? Dyskredytowanie ludzi krytykujących, to taktyka dla ludzi, którzy nie mają solidnych argumentów na to, że opinia jest nieprawdziwa. Naprawdę będę omijać firmę szerokim łukiem, a zastanawiałam się już nad wysłaniem CV. Nigdy nie chciałabym być w takim miejscu.

Pfff
@Anonim

Faktycznie rewelacyjna firma, kupuje ludzi za parę kawałków pizzy i skrzynkę jabłek.

ig

Motto główne tej firmy: "Jakby tu oszczędzić na wypłatach dla pracowników".

Jony
@ig

ig czyli co dostają raz na 2 miesiące? nieterminowo co za głupoty wypisujesz

Ja
@Jony

pensja jest terminowo ale zaraz w ogóle mogą nie mieć z czego jej wypłacać.. a IG może chodzi o to, ze firma woli zatrudnić za marne grosze osobę bez doświadczenia i ją szkolić od podstaw niż zatrzymać starego pracownika który jest dłużej i sie stara. Prezes tez lubi dawać podwyżki a później zabierać. Teraz w całej firmie obcięta jest premia za targety a ludziom zostawili tylko słabe podstawy. Zle się dzieje, dlatego większość rzuca papierami.

@Ja

Nie jest tak do końca jak piszesz jak byś się starał to byś został doceniony przez firmę. Skoro piszesz takie rzeczy to masz problem ze sobą i radzę szukaj innej pracy gdzie docenią Twoje cwaniactwo.

@58

58. Doceniony Hahaha weź nie pisz takich zeczy bo nie wiesz co mówisz! No chyba ze jesteś podstawiony:p

Warsawa
@ig

Po ponad dwoch latach od Twojej wypowiedzi- nadal nic się nie zmieniło, to cały czas główne motto firmy :P

@Warsawa

Skąd taka opinia? Masz wgląd w finanse firmy? Wiesz na co, ile wydaje?

Tak
@58

Niestety, wiele firm uważa, że płacą wystarczająco (chociaż podwyżek nie było od dawna) a starania pracownika uważają za coś naturalnego, czego nie trzeba wynagradzać. O "docenianiu" w wielu firmach krążą legendy a tak na prawdę doceniane jest to, że się nie idzie po podwyżkę tylko grzecznie pracuje. Gdy jednak po tą podwyżkę idziemy jest ogólne uciekanie od tematu, że budżet nie pozwala itp. Ogólnie dla mnie jest sytuacją śmieszną pracować powiedzmy przez 2,3 lata z rzędu bez jakiejkolwiek podwyżki, ale wiele firm po prostu uważa, że po co dawać podwyżkę skoro pracownik odejdzie i na jego miejsce zatrudni się nowego, który też z 2 lata o podwyżkę się nie upomni. Oczywiście w swojej wypowiedzi pomijam wszelkie IT bo tam wiadomo, że realia są zazwyczaj lepsze.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w ControlExpert Polska Sp. z o.o.?

aga
@Pytanie

Wysyłasz swoje cv, kontaktuje się z Tobą ktoś z C€ i zaprasza na rozmowę. Idziesz na rozmowę z szefem działu, jeśli wymaga tego stanowisko, jest krótki test znajomości niemieckiego. Czekasz kilka dni na odpowiedz i już.

Warsawa

Kiedys zaciekle bym ich bronił, dzisiaj odradzam z całego serca...

@Warsawa

Jakieś argumenty? Czemu odradzasz? rozumiem, że jesteś pracownikiem?

Omn
@ControlExpert Polska Sp. z o.o.

Byłem pracownikiem i potwierdzam. Targety, które i tak były trudne do wyrobienia, po tym jak wielu udawało się je osiągnąć, były bezczelnie z miesiąca na miesiąc podnoszone. Doprowadzało to do sytuacji, że żeby zarobić cokolwiek ponad podstawę, trzeba było pracować ponad normy godzinowe, często w weekendy. Oczywiście nie było to obowiązkiem ale praca za nieco ponad 2 tys. to jakieś nieporozumienie.

Tore

Najgorsza praca, bardzo niskie zarobki, brak kompetencji, współpracy i kwalifikacji ze strony kierownictwa, brak znajomości j. niemieckiego ze strony kierownictwa i przełożonych współpracujących z działem w Niemczech. (usunięte przez administratora) Ogólny chaos, odradzam.

@Tore

Jako pracodawca ubolewamy, że osoba pisząca powyższą nieprawdziwą, krzywdzącą, oczerniającą opinię, nie ujawniła swojej tożsamości. Anonimowość, brak odpowiedzialności za napisanie nieprawdy, bezkarność w sieci, są niestety polem do popisu dla byłych pracowników, którzy nie radzą sobie w pracy w C€ i swój brak kompetencji, umiejętności, frustrację, wyrażają oczerniając pracodawcę. Niestety nie mamy możliwości prowadzenia rzeczowej dyskusji, popartej konkretnymi argumentami z osobą, której brak cywilnej odwagi do podania swojego nazwiska. Wszystkich zainteresowanych realną sytuacją, pracą w ControlExpert Polska Spółka z o.o. zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, z kadrą kierowniczą, działem hr, pracownikami naszej firmy.

@Tore

Opinia o braku kompetencji kierownictwa współpracującym z działem w Niemczech jest kompletna bzdura. Pracuję w tym dziale. Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe na różnych stanowiskach i powiem że jeszcze nigdy nie pracowałem w tak miłej atmosferze. Ponadto każdy pracownik otrzymuje na bieżąco ogromne merytoryczne wsparcie ze strony kierownictwa. Praca całkiem ciekawa bo wymaga od pracownika pewnych umiejętności analitycznych oraz dokładności. Tak jak w każdej międzynarodowej organizacji zdarzają się czasami trudności we współpracy z centralą w Niemczech. Kierownictwo jest jednak w stanie takie problemy rozwiązać. Chaosu tutaj nie widzę.

już niezainteresowana
@ControlExpert Polska Sp. z o.o.

Zobaczyłam ofertę pracy w tej firmie i jak zawsze w ramach researchu sprawdzam opinie na gowork. Muszę przyznać, że tak ofensywna, pasywno-argesywna odpowiedź na czyjąś opinię skutecznie mnie zniechęciła. Będę omijać szerokim łukiem.

On
@ControlExpert Polska Sp. z o.o.

Przestańcie juz w ten sposób odpowiadać wiemy że dział HR nie jest waszą mocną stroną ale bez przesady. Ja rownież odradzam prace w tej firmie

Omn
@Pracownik

Odpowiedź tego typu idealnie pokazuje nastawienie pracodawcy. Zamiast słuchać opinii swoich pracowników, nawet i byłych i wyciągać wnioski z informacji zwrotnej to jedyne co robią to zrzucają odpowiedzialność na niekompetencje pracowników. Więcej pokory, w ten sposób zapętlacie się sami w swojej arogacji.

Aktualność
W deszczowy, niedzielny poranek 8 września br., wzieliśmy udział w Business Run Poland. Zmierzyliśmy się z 796 drużynami z Warszawy  i nasza firmowa sztafeta zajęła 186 miejsce! Mimo uporczywego deszczu, trudnych warunków pogodowych, wszyscy na metę wbiegaliśmy z uśmiechem.
Mamy nadzieję, że za rok, w równie dobrej formie, wystartujemy ponownie:).
Madzia

Witam nie zgadzam sie z opiniami zlymi o tej firmie.Pracowalam zdalnie pare lat w tej firmie ludzie tam pracowali bardzo mili wyksztalceni I pomocni.Pracodawca I reszta pracownikow wiedzieli co robia znali jezyki.Ci co obrazaja taka firme sa nie poinfirmowani I mierza wszystkich jedna miarka.Powinno sie karac za takie obrazy.

Aktualność
W wyjątkowo przyjaznej, ciepłej i miłej atmosferze spotkaliśmy się 7 grudnia 2018 roku na przyjęciu świątecznym.
Przy wigilijnych potrawach, świątecznych przebojach oraz rozgrywkach bowlingowych, przyjacielskim rozmowom, żartom i tańcom nie było końca…
W doskonałych nastrojach, acz z żalem, opuściliśmy gościnne Arco i już czekamy na kolejne wspólne świętowanie.

Poniżej krótka fotorelacja:

Wtorkowe witaminki:)
Mieczysław

9/10 !

Jeżeli to fakt że zmienił sie zarząd to wielkie gratulacje dla właściciela firmy ???????????? kto teraz zarządza spółka ?

@Były pracownik

Bardzo dziękujemy i zapraszamy na oficjalną stronę www.controlexpert.com

janusz
@Były pracownik

To już nieaktualne, połowa nowa, a połowa nie

Jo
@janusz

Tzn co nieaktualne ?

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o ControlExpert Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ControlExpert Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ControlExpert Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ControlExpert Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ControlExpert Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ControlExpert Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 60 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

3. olx.pl - praca 3 255 228
ControlExpert Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii