Opinie o ControlExpert Polska Sp. z o.o. w Warszawa

ControlExpert jest niezależnym przedsiębiorstwem usługowym działającym na pograniczu branży motoryzacyjnej i ubezpieczeniowej. Została założona w 2002 roku przez ekspertów z branży motoryzacyjnej i informatycznej w Niemczech, na polskim rynku działa od września 2010 roku.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ControlExpert Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Norbi

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Może dowiem się jak idzie rekrutacja?

W tej chwili firma przechodzi metamorfozę, jest nowy zarząd. Od razu wprowadzono zmiany, historia z kuchnią to już legenda :) Atmosfera uległa poprawie, pracodawca zapewnia owoce dla wszystkich. Wprowadzono „politykę otwartości”, nowy prezes z szacunkiem i uśmiechem odnosi się do pracowników. Widać, że coś się dzieje, bardzo pozytywnie. Jeszcze 3 miesiące temu nie polecałbym tam pracy nikomu, dziś zapraszam do nas z pełną odpowiedzialnością.

Znam firmę

Historia z kuchnią to nie legenda tylko fakt. Zarząd się zmienił, bo firma pewnie była już na skraju upadku. Jeżeli owoce mają ludzi przekonać do pracy w waszej firmie to faktycznie macie super poziom.

@Znam firmę

Jeżeli chodzi o kuchnię to fakt, że już od długiego czasu jest otwarta, a jeżeli chodzi o upadek firmy to wielka fikcja, ponieważ cały czas tam pracuję. Jeżeli chodzi o owoce to mnie przekonują, miło że pracodawca myśli o pracownikach. Zapraszam do kontaktu info@controlexpert.pl. Pozdrawiam.

Patrycja

@Znam firmę, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że nie pracujesz już ani nie pracowałeś w ControlExpert Polska. Skąd więc posiadasz takie informacje? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w ControlExpert Polska? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

Patrycja

@RoMi, a czy mógłbyś powiedzieć, czym zajmujesz się w ControlExpert Polska i jak wygląda Twój przykładowy dzień pracy w tym miejscu? @Pracownik, rozumiem, że atmosfera w pracy także się poprawiła, tak? Polecasz aplikować do pracy w ControlExpert Polska osobom młodym, bez większego doświadczenia zawodowego?

RoMi
@Patrycja

Halo Patrycja; na ogół zajmuje się kontrolą kosztorysów na oparciu zasad naszych klientów. Ale najlepiej jest zobaczyć opis pod linkiem: http://web-cdn.controlexpert.com/fileadmin/pl/documents/jobs/20160715_pracownik_ds_kontroli_technicznej.pdf Poza tym mogę podpisać sie pod wypowiedzią od „Pracownik“. Pozdrawiam !

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
RoMi

Pracuję w tej firmie od kilku dobrych lat i nie mogę narzekać, atmosfera jest super i bardzo dobrze rozumję się z wszyskimi, współpracownikami czy przełożonymi. Może powinno przepracować przez jakis pewien czas zanim złoży się jakąś wykwalifikowana opinię. Ja mogę tę firmę tylko polecić ! Pozdrawiam wszystkich z i w C€!

Grzegorz

Czym jest podyktowana ta metamorfoza o której piszecie?

Blam

Myślę, że firma jest w porządku. Nigdy żadnych opóźnień jeśli chodzi o wynagrodzenia. Umowa od ręki. To na co się umawiasz, dostajesz. Ludzie tak jak wszędzie, różni, ale w zdecydowanej większości przyjażni i fajni. a pracować trzeb, tak jak wszędzie:)

Witam, miałem okazję całe szczęście chwile tam pracować. Mogę przekazać kilka info odnośnie tego pracodawcy. Zamykana kuchnia, którą otwierają w wyznaczonych godzinach :] Pensja z reguły około (usunięte przez administratora) tys, netto + premia nieosiągalna chyba, że dla pracoholików lub starych pracowników. Beznadziejna atmosfera , zero szkolenia i kiepscy kierownicy. Jak ktoś jest bardzo zdesperowany to i tak proponuje poszukać czegoś innego. PS. Sam odszedłem więc nie muszę wymyślać głupot dla zemsty.

Bartek

Dobrze słyszeć takie opinie. Miałem zamiar aplikować i teraz mam jasna sytuację , że warto

Pytek

Jak myślicie, z dobrym niemieckim dostanę chociaż(usunięte przez administratora)k do łapy? Bo aktualnie poszukują i zastanawiam się, czy aplikować.

leh
@Pytek

Tyle nie ale (usunięte przez administratora)tys. średnio przy dużej ilości pracy możesz.

Patrycja

@Karol1 niestety czasy są bardzo roszczeniowe i dużo osób wymaga od pracodawcy dużych zarobków przy braku pracy. Niestety tak to nie działa. Myślisz, że dlatego pojawiają się negatywne opinie, bo ludzie inaczej postrzegają jak powinna wyglądać praca?

old

Dziwne reguły i zasady w firmie skutecznie zniechęcaly do pracy. Premia rozliczana co trzy miesiące, ciągle zmieniające sie warunki finansowe, zarzad wydaje sie oderwany od rzeczywistosci. Nie polecam pracy w tym miejscu, chyba ze nie masz nic innego do roboty.

Karol1
@old

Chyba jednak tam nie pracowałeś! bo byś wiedział, że premia jest wypłacana po 2 miesiącach, a nie po trzech jak piszesz. Myślę, że na świecie nie ma pracodawcy, który by Cię zadowolił, chyba że gdzieś jest taki który płaci za nic ;) podaj namiar może też tam wyślę aplikację.

Patrycja

@On a Ty pracowałeś ControlExpert Polska? Powiesz więcej o swoich doświadczeniach z firmą? Czemu uważasz, żeby ich omijać? Ważne, by na forum była argumentacja, więc proszę wyjaśnij wszystkim.

Patrycja

Inni pracownicy też odczuwają to samo co @old? @old czy coś jeszcze przeszkadzało Ci w firmie? Osoby poszukujące pracy chętnie porównają sobie opinie.

Tom

Zdecydowanie odradzam jedna wielka pomyłka nie wspominając o zasadach jakie tam panują np kuchnia czynna tylko w określonych godzinach jeśli masz inna możliwość nie wachaj się

Enr

Praca w dziale Kompletacji Baz Danych bardzo spokojna. Zarobki to podstawa prawie (usunięte przez administratora)tys. + system prowizyjny, dodatkowo płatne weekendy oraz dni świąteczne, godziny pracy elastyczne. Ogólnie oceniam na plus i polecam.

Były Pracownik
@Enr

Bzdura. Podstawa to 2500 netto, premii za wyrobienie dodatkowych sztuk już nie ma, są tylko płatne nadgodziny, (usunięte przez administratora). Jest też premia uznaniowa przyznawana wtedy gdy cały zespół przekroczy określoną ilość zrobionych spraw i dostają ją tylko te osoby z zespołu które według kierowniczki na to zasłużyły. Tak więc możliwości dorobienia sobie ponad podstawę są znikome, o podwyżkach nie ma co marzyć. Duża rotacja pracowników, kto tylko popracuje rok zaczyna szukać innej pracy. Podejście do pracownika całkowicie pozbawione szacunku. (usunięte przez administratora)Jeżeli macie możliwość zatrudnienia gdzieś indziej, omijajcie ControlExpert szerokim łukiem.

@Były Pracownik

Nie sądzę. Pracuję w tej firmie od kilku lat i nigdzie się nie wybieram. Jeśli oczekujesz podwyżki po miesiącu pracy, gdzie w dodatku się nie nadajesz, to sie nie dziw.

ewentualnie

Ludzie pracujący po 2 lata, robiący dziennie po 160 spraw, przy targecie 130 jako jedyny sposób dorobienia sobie wskazują premię, której teraz już nie ma. Wniosek - pomimo długiego stażu pracy i wyników przekraczających normę mogli najwyżej pomarzyć o podwyżce. To, że takowe otrzymujesz świadczy tylko o nierównym traktowaniu pracowników i kolesiostwie. Mówię tu o niemieckim dziale kompletacji danych, nie wiem jak jest u techników i informatyków.

Sawa

Hmm, nie ukrywajmy - praca przy wprowadzaniu danych nie jest zbyt wymagająca ani ambitna ;) a płacą (usunięte przez administratora) brutto. Nie wiem kto i skąd wziął średnie zarobki w Warszawie (usunięte przez administratora)zł :D jak ktoś wie gdzie tyle można zarobić i to nie przemęczając się - będę wdzięczna za informacje ;)

nick
@Sawa

mam okolo (usunięte przez administratora) liczac z dodatkami, Warszawa, staz 3-4 lata, samodzielny specjalista - nie-kierownik, wiec mozna spokojnie, co prawda trzeba miec mocne nerwy zeby komus w zeby nie dac, ale 8-9 godzin dziennie nie przekraczam; (usunięte przez administratora) idzcie do korpo za przyzwoite pieniadze, zacznijcie sie cenic

ak

pewnie, że tak.. ja firmy osobiście nie znam, ale sądzę, że to wszystko kwestia dogadania się :)

zainteresowany

Witam, Czy ktoś mógłby przybliżyć info jak obecnie wygląda praca jako "Pracownik ds. Kontroli Technicznej"? co oferują na początek? jak wygląda system płacowy i ile się realnie zarabia? jak z atmosferą w pracy? dzięki z góry i pozdrawiam

P.

Bardzo dziękuję za informację. Czy orientujesz się może na jaki adres najlepiej kierować swoje zgłoszenie?

Zostaw merytoryczną opinię o ControlExpert Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ControlExpert Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ControlExpert Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ControlExpert Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ControlExpert Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ControlExpert Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 60 ocen.

ControlExpert Polska Sp. z o.o.