Dr Notes Artur Korol

Opinie o Dr Notes Artur Korol

Artur

Państwowa Inspekcja Pracy powinna się interesować takimi osobnikami :). Polecam uważać na niego i jego wspólniczkę. Jak tylko usłyszycie o pracy w KIWIPORTAL.PL lub podobnym wynalazku którym zarządza to miejcie się na baczności.

kjhghlfdzsaDfjk

Agnieszka

@yyymożesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w firmie? W jakim dziale firmy pracujesz/pracowałeś? Wiele osób trafia tutaj szukając opinii o Dr Notes Artur Korol. Warto by mogli tu znaleźć rzetelne i merytoryczne informacje, które pomogą im poznać to jak wygląda praca u tego pracodawcy. Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź?

yyy

Ta firma to dno żenada, porażka i dramat

poiuytrew

Odradzam komukolwiek pracy w tej firmie

jhgf

Hihi :)

A ja powiem tylko jedno. Pan Korol nakazuje, żeby robic szczegłówe tygodniowe raporty z pracy. Dość żenujące, ale jak ktoś jest ogranięty to z 40 godzin tygodniowo przepracuje może ze 25. Tym bardziej, że jest opcja częściowej pracy zdalnej :) Wystarczy umówić sie na prace zdala raz w tygodniu, w domu wyłączyc usypianie kompa i LN ustawic tak, aby na sometime nie przestawiało sie jak nic nie robisz na laptopie i... ahoj wolny dzień :) Tylko trzeba mu odpisywac jak cos chce. Albo przychodzić do biura na 6 godzin, a wieczorem włączyc Lotusa na 2. Albo i jedno i drugie. A te raporty, śmiech na sali. Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie :) Pozdrawiam :)

ktos

Pani Agnieszko Pani chyba żartuje toż ludzie wszystko opisali powyżej dlaczego ta firma to oszustwo proszę czytać ze zrozumieniem. Jeżeli Pani ma wątpliwości co to tej firmy to proszę się w niej zatrudnić a po wypłacie zapytać Artura dlaczego zapłacił tak mało za pracę, jeżeli w ogóle zapłaci.

Agnieszka

Piszecie, że firma Dr Notes Artur Korol to oszustwo. Dlaczego tak uważacie? Co takiego się wydarzyło? Co jest powodem Waszej oceny?

ktos

Coraz lepsze kwiatki wychodzą na swiatlo dzienne...

ta co nie lubi artura k.

Jak czytam te opinie to coraz bardziej sie utwierdzam w przekonaniu, ze jak zrobisz cos zlego, to zlo do ciebie wraca.... artur k. nigdy nie byl moim szefem ale pracowalam w firmie, dla ktorej robil projekt. Zawsze sie glupio usmiechal jak mnie widzial i puszczal glupie, niby dowcipne, komentarze. Ot, maly, zakompleksiony informatyk. Az kiedys zapytal czy byla bym sklonna pojsc "na kawe" za pieniadze... myslalam, ze to zart i powiedzialam "to zalezy za ile" (myslalam o kawie... ) i zaczal sie dopytwac ile to dla mnie duzo itd. W koncu go opier.... i powiedzialam, ze chyba cos mu sie pomylilo. Nie byl specjalnie zbity z tropu. To wstretny, oblesny typ. Omijajcie z daleka.

Eks job

Zgadzam się z przedmówcami. Właściciel firmy tylko wyłudza pieniądze z UE, niczego nie potrafi zarobić sam. Oszukuje pracowników i urząd skarbowy na umowach, których oficjalnie nigdzie nie zgłasza. W bonusie niedowartościowany i niestabilny emocjonalne.

Abelard

Przestrzegam kogokolwiek przed współpracą bądź zatrudnianiem się w firemkach powiązanych z tym małym oszustem i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Magda

Facet wyłudza z dotacji UE ogromne pieniądze na zupełnie bezwartościowe i nikomu nie potrzebne durne portale. Mało tego oszukuje pracowników nie płacąc uczciwych wynagrodzeń, w dodatku stosuje sztuczki prawne, również oszukując urząd skarbowy.

qwerty

Właściciel tej śmiesznej firemki niejaki Korol to cwana szuja. Pracowałem w już dla kilku firm ale ta to przeszła samą siebie. Właściciel kombinuje jak tylko i gdzie tylko może, oszukuje i okrada pracowników na możliwe sposoby wymyśla powody aby zapłacić jak najmniej. Mało tego oszukuje urząd skarbowy pisząc nieprawdę w dokumentach aby zapłacić jak najmniej podatku. Chcecie dowodów zapytajcie jego byłą żonę dlaczego odeszła? Odpowiedź niewiarygodne chorobliwe skąpstwo. Ten człowiek jest chory na skąpstwo. Nie zbliżać się do tej firemki tu jest wyzysk i oszustwo. Facet ma sprawy w sądzie o wyłudzenia i oszustwa.

Marek

No to w takim razie nie brzmi to najlepiej na świecie prawdę mówiąc, chociaż nie wydaje mi się to aż tak mocnym problemem, w każdym razie jestem zdania, że zawsze można się odkuć i prezes na pewno sobie poradzi

Mario

Nie mogą Wam płacić bo mają komornika i innych wierzycieli u szyi. To oszust i dorobkiewicz. Myślę, że ma jakieś problemy, kompleksy że względu na wzrost. Żona też coś tam mi wspominała że marnie to tam wygląda

polll

DR NOTES szef Artur K. oszukuje urząd skarbowy wykorzystując różne kruczki prawne zatrudniając na niekorzystne dla pracowników umowy i nie płacąc podatków, okrada i oszukuje również pracowników mówi, że za pracę się nie należy. To jest skąpiec jakiego w życiu nie widziałem od niego odchodzą wszyscy nawet żona uciekła od jego skąpstwa. "Ciekawy" jeżeli on tak postępuje z pracownikami to z innymi osobami inaczej uczciwie? Na to pytanie odpowiedz sobie sam. Ja z tym skąpcem stulecia nie chcę mieć nic wspólnego.

mnbvcx

Chciałbym wszystkich ostrzec przed firmą DR NOTES Artur Korol, bo to OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI Teraz aby do poniedziałku, bo Admin i tak usunie. Pozdrawiam Admina nie wiem czemu bronisz cwaniaków kombinatorów i oszustów

bardzo ciekawy

ciekawy

Już miałem podpisać umowę - oferta wydaje się korzystna - są droźsi niż konkurencja ale mają dobre opinie w branży. Na coś warto uważać?

mnvbn

Uwaga w tej firmie TU PRACUJE SIĘ ZA DARMO TU PRACUJE SIĘ ZA DARMO TU PRACUJE SIĘ ZA DARMO TU PRACUJE SIĘ ZA DARMO TU PRACUJE SIĘ ZA DARMO TU PRACUJE SIĘ ZA DARMO TU PRACUJE SIĘ ZA DARMO TU PRACUJE SIĘ ZA DARMO TU PRACUJE SIĘ ZA DARMO a nawet dołożyć ze swoich trzeba, zmarnowany czas.

K.K.

hahahahahahahahahahahahahahahahhahhahahahahahahah widzę, że dobrą renomkę ma ta piwnicowa firemka :) polecam zajerzeć do gowork'a firmy Eduplatoforma :) to firma jego przydupasa - Pani K.K. - ludzie z innej planety :)

były kontrahent

kontrahent = radzę nie nic podpisywać z tą firmą ten człowiek to cwianiak wykorzysta każdy kruczek prawny na swoją korzyść. Sprawdź opinie na jego temat na Goldenline. Nie czytałeś opinii wyżej jeżeli on kantuje z pracownikami to z kontrahentami nie? Odpowiedz sobie sam.

kontrahent

Cześć, poszukuję jakichś informacji na temat Dr. Notes a najbardziej tego czy firma nadal działa, bo mam zamiar podpisać kontrakt na dużą kasę, kwota sześciocyfrowa. Jakieś opinie?

iza

Pracowałam dla firmy nad konkretnym zleceniem. Muszę powiedzieć, że jestem zszokowana tym, co tutaj zobaczyłam. Robiłam dla nich merytoryczne teksty związane z projektem edukacyjnym i wszystko było w porządku. Pieniądze na czas, wszystkie formalności dopilnowane, warunki pracy - ciężko mówić o warunkach pracy, jeżeli pracuje się na umowę o dzieło, całkowicie zdalnie. Jednak żadnych nieprzyjemności nie było

Korol to kombinator

mtm

UWAGA właściciel tej firmy to homoseksualista.

rt78

Uwaga ta firma to NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==NIE PŁACI ZA PRACĘ NACIĄGACZE==

dfvgfdfdfd

jhgvfc

Następna lizodupa się znalazła. Sam napisałeś czy Korol kazał Ci napisać? Dużo zapłacił. Jakie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] premie jak za pracę nie płaci, a o podatku i odejmowaniu nie wspomn [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o Ci. On jest za skąpy na premie. Czego się dorobiłeś pochwalisz się dużo ci napłacił?

Uwaga na właściciela tej dziwnej firmy. Facet jak tak bardzo skąpy, że żałuje zapłacić za wykonaną pracę. Nie rozumiem typa myśli, że zarobił zaoszczędził, bo za pracę nie zapłacę. Człowieku na samych tych negatywnych komentarzach ta firma straci z 10 razy tyle niż te pieniądze warte. A opinii nie wspomnę. I co to znowu mi usuniesz?

kjhgf

Sknera żałowała zapłacić za pracę kilka stów, a teraz na samych komentarzach ile jego pseudo firma straci. Cwaniak myślał, że zaoszczędzi kilka złotych a na negatywach i opinie stracisz ze 100 razy więcej niż te wynagrodzenie za pracę warte.

Kamil

Ludzie uciekajcie od tego człowieka i tej jego firmy to kombinator, cwaniak i oszust. Obecnie prowadzi ten portal (usunięte przez administratora) i poszukuje frajerów na różnych stronach (usunięte przez administratora)ludzie ta praca jest za ochłapy on nie płaci szuka niewolników za 0 zł.

oszukany

Mam podobne zdanie co opiniodawcy powyżej o firmie Dr.Notes_Artur Korol# Poszukuję osób lub firm oszukanych przez Artura_Korola# i jego firmę Dr. Notes# piszcie na adres: ukaracoszusta@o2.pl

ah

a dlaczego warunki w tej firmie sa fatalne? i nie płacą pracowników? a jaka umowe zawieraja ze nie płacą przeciez na umowie jest napisane do kiedy wynagrodzenie powinno być wypłacone a pozatym jaka jest przyczyna nie wypłacania pieniedzy za nalezyta prace jak to jest naprawde w tej firmie? dziekuje bardzo za odpowiedz.

nnn

Chciałbym Ci odpowiedzieć jak u niego wygląda praca. Facet pracuje nad jakimś projektem zatrudnia na śmieciówę lub ustnie nowe osoby jak skończą projekt nie płaci, a osoby same odchodzą. Potem ma nowy projekt do zrealizowania i w ogłoszeniach szuka kolejnych nowych osób do pracy. Nikt tam nie pracował więcej niż 2 lata.

Al KAIDA

Al KAIDA

Stanowczo odradzam współpracy w tą firmą i z bardzo skąpym właścicielem. Pracujesz nad projektem miesiąc a cwany właściciel powie ci że zapłaci tylko za 2 tygodnie, bo na tyle jego zdaniem wygląda praca. Kombinuje wszystkimi możliwymi sposobami aby nie płacić. Nie płaci ZUSU. Proponuje umowy "ustne" śmieciowe.

Paulina

Firma DR NOTES ARTUR KOROL dziwnie działa z urzędem skarbowym, umowy nie można się doprosić, prawdopodobnie nie płaci podatku. Odejmuje godziny pracy, cwaniak płaci ochłapy rzędu 100 zł za miesiąc w dodatku odejmuje na podatek w umowie, której nie ma. Potem nawet przestał płacić te żałosne ochłapy, jest to człowiek bardzo skąpy w życiu takiej sknery nie widziałem. Omijać go z daleka. Jego była żona to mądra kobieta, bo zostawiła tego sknerę.

tom1789

nie zbliżać się do tej firmy!!! oszukają urząd skarbowy... ...pracowników również!!!

były pracownik

Po pierwsze firma DR NOTES oraz firma EDUPLATFORMA omija podatki stosując trik z dwoma umowami (dwa zlecenia: jedna umowa na wyższą kwotę druga umowa na mniejszą kwotę - pracownik dostaje umowy z dwóch firm), po drugie ta śmieszna firma nie zapłaciła mi za cały miesiąc grudzień 2014 ani złotówki!!! RADZĘ OMIJAĆ TĄ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM, właściciel ma metr pięćdziesiąt w kapeluszu i myśli, że pozjadał wszystkie rozumy w rzeczywistości jest nieudacznikiem życiowym, którego każdy zostawia... ...nawet żona...

szukam
@były pracownik 06.02.2015 14:23

Ja też pracowałem w tej firmie proszę zgłoś się do mnie gg to 3645697

demo

Mamy tu małą wstawkę od procreate Wiec wyjaśnię kim jest Dr. Notes, jest to człowiek oszukany przez firmę procreate na bardzo dużą sumę, pierwszy człowiek który zaczął walczyć z procreate założył stronę i forum darmowa pułapka na której wszyscy oszukani (na forum dwa lata temu było zarejestrowanych ponad 800 osób) mogli się podzielić informacjami na temat oszustów z procreate. Ale jak wiemy na oszustwach się sporo zarabia wiec tylko firmę procreate stać na prawników (wszyscy wiemy jaką opinię ma kancelaria z którą współpracują). Forum darmowa pułapka było kilkukrotnie przenoszone pod inne adresy.......

Katarzyna K

warunki pracy fatalne, nie polecam :(

kwas

jest niestety duzo kwasu z wlaścicielem tej firmy. wpłatał się w sprawe ze strona wyludzenia.info, ktora ciagnie sie za nim juz od ponad roku. ludzie pisza, ze chcial sobie dorobic w ten sposob, ale wyszlo mu bokiem bo pare spraw sądowych spadło na głowe i teraz bedzie musial sie z tym uporac.

pamietam

w internecie były już jakies dokumenty, ze wlasciciel nie placi swoim kontrahentom. nakaz zaplaty itd, ale chyba usunieto to. mmzoe ktos ma i wrzuci?

były

Szkoda tylko, że po ostatnich problemach gdzie do firmy co chwila przychodzą wezwania na policje, prokurature, do sądu itd, ciagle tam biega i jakoś niby nie ma czasu na tak przyziemne sprawy jak wypłaty? :/

Zostaw opinię o Dr Notes Artur Korol - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dr Notes Artur Korol