Opinie o Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. w Gliwice

Życzliwy

Powiem szczerze że jest tyle magazynów, produkcji i ofert pracy że naprawdę nie warto pracować na akord. Nie daj Boże stanie Ci się coś z kręgosłupem i masz płaconą tylko podstawę.. 1200brutto ? Ile zrobisz pozycji itp okej płacą za tyle ile wykonasz. To jest w porządku. Ale nigdy nie wiesz co się stanie. Jeśli masz rodzinę kredyt lub marzenie o własnym domie to szukaj stałej pracy. A nie idziesz z myślą do pracy że musisz zapieprzać być całkiem zdrowy by móc pracować. Bo zwolnienie lekarskie, czy pójście na l4 tacierzyńskie jest niemożliwe. Ja znalazłem świetna pracę i wiem że miesięcznie mam 3000 netto. Nie martwię się ile wyrobie czy zdrowie mi pozwoli. Mam stałą pensje i tego wam życzę. Nie pracy kiedy wypłata jest niewiadoma. Powodzenia

Tom
@Życzliwy

A ja chce zarabiać więcej . I uważam, ze jak dobrze pracuje to chce więcej zarabiać . Nie tyle samo co taki gość co u nas pracuje i nic nie robi.

@Życzliwy

Sporo racji w tym jest co piszesz ale pamiętaj że to wina też nasza bo brakuje odwagi żeby się zebrać i postawić sprawę jasno szefostwu!!! Przecież jak nas zabraknie to nikt im nie zrobi tej roboty i zostaną leżeć!!! A to ciągle My układamy ten magazyn i całą pracę bez żadnego bata nad głową i jak zrobimy tak mamy,bo właściciele dali nam tyle zaufania że nawet Nas nie sprawdzają tak jak kiedyś!!! Nawet na magazyn wchodzimy kiedy chcemy bo dostęp ma już prawie każdy,nie ważne ile lat pracuje!

Zainteresowana pracą

Witajcie. Wszyscy wypowiadają się głównie na temat pracy na magazynie oraz jako kierowca w Savpol. Czy ktoś natomiast może powiedzieć cokolwiek o pracy w biurze? Jak z zarobkami, atmosferą, itp?

pytajnik
@Zainteresowana pracą

Dołączam się do pytania. Jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o pracę w biurze w tej firmie?

@pytajnik

Kiepsko o dobrą atmosfere.

Zainteresowana pracą
@CzarnyKot

Możesz powiedzieć coś więcej apropo atmosfery? :) czy jesteś zadowolony ze swoich zarobków? bo rozumiem że pracujesz w biurze w Savpol

@Zainteresowana pracą

Witam i zapraszam na rozmowę,zawsze warto spróbować bo ostatnio dziewczyny poszły na macierzyńskie i paru kolegów się zwolniło....myślę że dasz rade.

Pracus

Byłem, zobaczyłem i szybko spie... (ucieklem) szkoda czasu, praca ciężka jak w obozie.

@Pracus

Wypowiadając się na forum publicznym zawsze pamiętaj o kulturze języka. Z Twojego posta nie dowiadujemy się tak naprawdę nic konkretnego o specyfice pracy w Przedsiębiorstwie Savpol. Czy pracownicy, którzy dopiero zaczynają tam pracować, zarabiają na podobnym poziomie, co Ci trochę bardziej doświadczeni?

@Alicja

Na umowie jest minimalna krajowa. Reszta wypłaty to premia wynikająca z ilości i jakości pracy. Im więcej skompletujesz tym więcej zarobisz.

@Ktoś

W takim razie, to dosyć sprawiedliwy system wynagrodzenia. Dziękuję, że zechciałeś opisać Nam tę kwestię. Jak długo pracujesz w Przedsiębiorstwie Savpol? A czy oprócz pensji podstawowej i premii dostajecie jeszcze jakieś atrakcyjne dodatki pozapłacowe?

@Alicja

Co do specyfiki pracy. Praca polega na zbieraniu towaru z regałów i układaniu go na paletach. Przeciętna waga zbieranych produktów waha się od 10 do 25 kilogramów. Waga towaru na palecie 200 do 700 kg. Czyli przez 8 godzin zmiany przerzuca się tam od kilku do kilkunastu ton. BHP leży i kwiczy. W firmie nie ma nawet kosza do podnoszenia ludzi. Więc pracownicy wchodzą na paletę i są na niej unoszeni by sięgnąć wyżej położonej półki w regale, lub żeby sprawdzać daty produktów. Nie jest to praca na długo, chyba że komuś nie szkoda kręgosłupa.

Rozczarowany
@Alicja

Nowi pracownicy mają ustalona stawkę na rozmowie dostaję ją przez pierwsze 3 miesiące. I jak pracownik który robi tam x lat ma się nie wkurzać skoro taki nowy mało co robi a zarobi tyle samo albo trochę mniej niż pracownik na umowie.

Robot

W Savpolu jak to się mówi lepsze jutro było wczoraj...to już nie ta firma co jeszcze 4-5 lat temu. Teraz atmosfera jest nie ciekawa, normalnych ludzi jak na lekarstwo i ciągłe zaciskanie pasa, które odbija się na zwyczajnych pracownikach (magazyn, kierowcy). Obiecują wiele, a jest jak jest czyli źle. Myślę, że przez najbliższy czas nic się nie zmieni w tej kwestii spowodowane jest to prawdopodobnie nie trafionymi lub nie do końca rentowymi inwestycjami gdzie firma się poprostu przestrzeliła finansowo. Pozdrawiam

Przedstawiciel Handlowy

Umówiony ciąg spotkań rekrutacyjnych bez zapasu czasowego, przez co spotkania opóźnione po 20-30 minut, a kandydaci mijają się w "korytarzu". Miła atmosfera spotkania, dużo merytorycznych informacji. Niestety Pracodawca wypytuje o status i zadaje inne ZABRONIONE pytania. Finalnie rozstaliśmy się po rozmowie z powodu niedostatecznych widełek płacowych (przy aplikacji było takie pytanie i zaznaczyłam swoje oczekiwania. Pomimo braku możliwości ich spełnienia zostałam zaproszona na rozmowę o czym wcześniej nikt mnie nie poinformował. Dopiero pod koniec godzinnej rozmowy wyszedł ten temat).

Ile chcesz zarabiać Pytania o status rodzinny, posiadanie dzieci

Szczery

Witam, praca i zarobki w tej firmie to jedna wielka porażka. Jako nowy pracownik WIELKIEJ firmy Savpol dostajesz śmieszną, fikcyjną wręcz umowę na której wysokość Twojej wypłaty jest wystawiona na 1300 zł netto a magiczne "premie" które powinieneś otrzymac są cały czas zaniżane. Zapieprzasz jak wół o każdy grosz w formie na akord, codzienne kłotnie z pracownikami, podlizywanie się kierownikowi by dostac lepszą palete a co za tym idzie wiecej zarobic, to normalka. Coraz wiecej ludzi odchodzi z tej firmy, bo jedyne czego można tutaj sie dorobić to garb, wady kregoslupa i wyniszczenia wszystkich scięgien, na ten moment firma może juz tylko liczyć na pracowników z Ukrainy, którzy i tak niechętnie tu przychodzą, bo to jak oni są tu traktowani przechodzi ludzkie pojęcie. Nie liczcie na to, ze w tej firmie swoją ciezka praca zarobicie dobre pieniądze, co miesiąc i tak bedzie Wam zabierane, to co cięzko wypracowaliście, pozostanie tylko mydlenie oczu, że wszystko z wypłatą sie zgadza. Osobiscie nie pracuje w tej firmie juz od kilku miesięcy i jestem szczęśliwszym człowiekiem, nie czuje się oszukiwany i wykorzystywany, dla każdego pracownika który zamierza podjąc prace w tej firmie, zalecam by porządnie się zastanowił nad tym co robi. Pozdrawiam

@Szczery

Na rozmowie dokładnie wiesz jaki jest system płacowy i premiowy a jak jesteś daremny to se nie radzisz i tracisz bo można dobrze zarobić będąc solidnym a nie sierotą.A Ukraincy pracują uczciwie zrobią każdą robotę i inaczej są płaceni.

@Lalamido

Na rozmowie masz mydlone oczy, że wyciągniesz magiczne sumy z premii oraz tego co zrobisz, po przepracowaniu kilku miesięcy dowiadujesz się, że Twoje zarobki to najniższa krajowa, a tony które musisz przerzucić za te marne pieniądze nie są warte żadnego grosza. Popracuj chwile w tej chorej firmie pajacyku, to zobaczysz jak jest

@Szczery

Pajacyku cienki jesteś i nie masz pojęcia o ciężkiej pracy,tacy jak Ty nigdzie nie popracują długo a co do pieniędzy to jakoś inni dają rade i zarabiają ponad 3,5tyś.trzeba sobie szanować każdą pracę a jeśli jesteś za cienki to i masz na tyle odwagi to krytykuj najpierw sam siebie a nie innych PAJACYKU NA DRUCIKU !!!

@Lalamido

Żartujesz sobie? 3,5 tysiąca, miękki druciku to zarobisz, ale za dwa miesiące pracy tutaj, nie wiem ile Ci dają za pisanie takich komicznych wiadomości na temat tej firmy, ale zawsze się znajdzie jakiś włazi (usunięte przez administratora) który bedzie schlebiał.

Tak savpol
@Lalamido

Ja pracuję tyle lat. Wyrabiam 7000 tysięcy pozycji tak ku*wa 7000 pozycji i mam ledwo 3500 ? Dziennie przerzucam 12 ton? Idź dziecko pobaw się swoim małym kolega i połóż się spać. Ty masz pojęcie o ciężkiej pracy ? No fakt ciężka pracę masz jak sobie w (usunięte przez administratora) grzebiesz i stoisz na wózku a inny pracują bo trzeba się narobić by mieć. Odradzam każdemu szczerze pracować w tej firmie. A zwłaszcza z takimi PACYNKAMI co Ty. Wyliż rowa bardziej to dostaniesz większą paletę. Bajooo

@Szczery

Nooo to naprawde nawet do miotły sie nie nadajesz hahaha biedny Ty uciśniony i wykorzystywany.......hehe na paleciaki k.....wa tak jak kiedyś a nie elektryki!!!

@Tak savpol

Ile niby lat pracujesz że nie masz pojęcia o pracy na takim magazynie!? Idź układać płyty chodnikowe a nie szkalować innych! Kierowca w tej firmie musi ręcznie jeszcze więcej przeżucić i jakoś pracują i żyją.

@Tak savpol

Przed akordem stawka wynosiła 1800zł i to było mało tak.Po wprowadzeniu akordu to od Ciebie zależy ile zrobisz tyle zarobisz a jeśli Ci to nie odpowiada to nikt Cie tu nie trzyma jest tyle pracy na rynku że wszędzie przyjmą Cie z otwartymi rękoma! Tylko uprzedź ich wcześniej że jak się Tobie nie spodoba albo znowu nie dasz rady to ich obsmarujesz tutaj ok!?A teraz wy......

Dawid

Dajcie znać, czy firma szuka teraz ludzi do pracy!

Tak szuka

@Dawid

Owszem, Przedsiębiorstwo Savpol prowadzi w chwili obecnej procesy rekrutacyjne. Zachęcam Cię do odwiedzenia ich oficjalnej witryny internetowej: http://savpol.pl/zostan-pracownikiem Potrzebują pracowników na naprawdę rozmaite stanowiska, a do tego organizują praktyki i staże. Z pełnienia jakiej funkcji byłbyś zadowolony?

@Alicja

Co Ty za głupoty wypisujesz!!! Nic takiego nie organizują!!!

Kkk
@Dawid

Firma szuka handlowców. Jeśli ktoś wie niech da znać jak wyglądają tam warunki zatrudnienia. System prowizyjny, podstawa, auto oraz ogólna specyfika firmy.

Pracownik savpolu

Jak najbardziej polecam pracę w savpolu na stanowisku magazyniera zarobki są atrakcyjne Ale jak będą wyglądać zależy tylko i wyłącznie od nas ;) system premi przyzwoity jak będziemy pracować to i zarobimy dobra kasę jak będziemy lecieć w bambuko i tylko łazić po tym magazynie to i wypłata będzie słaba praca po 8 godzin ile zrobimy tyle zarobimy ekipa na magazynie Jest bardzo fajna kierownictwo także

@Pracownik savpolu

Można tu zaobserwować dosyć sporo opinii, które przedstawiają z złym świetle tego pracodawcę. Dlatego Twój post tym bardziej tu cieszy. Ważne, że macie tam przejrzysty system wynagrodzenia oraz premiowania. A czy w Przedsiębiorstwie Savpol możecie liczyć na jakieś kursy o charakterze cyklicznym, które podnosiłyby Wasze kwalifikacje zawodowe?

Oooooo
@Alicja

Alicja jak czytam te Twoje teksty w których ciągle próbujesz bronić firme Savpol i wymuszasz szukania pzytywnych opini to aż mdli i chce się ży....ać. Brak Tobie odwagi żeby przyznać co Cie łączy z tą firmą....tylko prosze nie wymiguj się znowu tym "moderem"

Oooooo
@Alicja

Nie dostajemy nic dodatkowo poza akordowym wynagrodzeniem! Nie mamy żadnych dodatkowych kursów! Nie dostajemy żadnych benefitòw! Wszystko inwestuje się w firmę nawet kosztem pracowników! Którzy nie wytrzymują tego napięcia i odchodzą! Rotacja pracowników jest tak duża że powoli firma sobie przestaje z tym radzić!

Jakub
@Oooooo

A tak realnie patrząc, to da się spoko kasę z tego akordu wyciągnąć, czy nie bardzo?

@Oooooo

Podobno jedna zmiana ma większy problem z rotacją niż inne. ;)

Ktoś

Ta firemka to wielka porażka

@Ktoś

Aktywne uczestnictwo w dyskusji jest tu niezwykle ważne. Ale czasami jest tak, że należałoby bardziej umotywować swoje zdanie, a bez wątpienia te Twoje do takich właśnie należy. Dlatego bardzo proszę, żebyś wyjaśnił w kilku słowach, co chciałaś konkretnie przekazać. Pracowałeś w Przedsiębiorstwie Savpol?

@Alicja

A jak myślisz,... poprostu że ta firemka to wielka porażka i tyle!!!

czarnykot

Coooo tu tak ucichłooo??! Moderkuuuu gdzie jesteś.......????

A jakie zarobki ma kierowca kat. C . Z góry dziękuje za odpowiedź

@Nowy

@Nowy Twoje zainteresowanie podjęciem pracy w Przedsiębiorstwie Savpol jest już dosyć sporo skoro pytasz o zarobki. Ja nie jestem tam pracownikiem, więc nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, ale na pewno @CzarnyKot będzie to wiedział i może zachce Ci pomóc. A jesteś już na etapie aplikowania, czy dopiero zbierasz informacje?

Alicja

@CzarnyKot Jest cały czas obecny i gotowy do pomocy użytkownikom forum. Niestety, nie znajdę Wam chętnych do pracy - mogę jedynie pomóc w zebraniu informacji o tym pracodawcy. Skoro jesteś zatrudniony w Przedsiębiorstwie Savpol, to odpowiedz na moje poprzednie pytanie. Jakie warunki dostają nowi pracownicy?

@Alicja

Super warunki ale widocznie na te czasy trzeba chyba złotem płacić żeby zatrzymać ich na dłużej....bo era pracowników pracujących w jednej firmie do emerytury się skończyła....

ukrainiec

ktoś chętny do pracy ?? chętnie pomogę :)

Alicja

@Były pracownik gce Taka jest właśnie specyfika pracy na magazynie - trzeba być nie tylko wytrzymałym fizycznie, ale i psychicznie. Jak długo tam pracowałeś? Zarobki, które oferuje Przedsiębiorstwo Savpol są faktycznie bardzo atrakcyjne. Dlatego też sądzę, że sporo osób byłoby zainteresowanych współpracą z nimi. Może w związku z tym wiesz, czy nie prowadzą obecnie rekrutacji?

@Alicja

A gdzie podział się moderek......hehe

@Alicja

Tyyyleee chętnych do pracy nam znajdziesz?!!! Ciekawe....to chyba kierownictwo mamy do kitu...bo jakoś zatrudnianie im nie idzie...Ale tak ogòlnie jest super.

Były pracownik gce

Witam praca na magazynie ciężka i wymagająca ale wynagrodzenie 3500/4000 zł to dobry pieniądz,nadgodziny zdarzają się dość często ale nie przekracza to 10/15 godzin w miesiącu więcej kierownictwo bardzo dobre ekipa zgrana

Alicja

@anonymous Wnioskuję, że akurat Tobie odpowiada praca w Savpol. Czy zatem mógłbyś zdradzić użytkownikom forum jakieś szczegóły odnośnie warunków, jakie oferuje ten pracodawca? Chodzi o to, byśmy mogli wyrobić sobie, chociaż cząstkowy, jego obraz. Dlatego bardzo zachęcam Cię do dalszego uczestnictwa w dyskusji.

Marcin klos

Dz dobry wszystkim ktorzy mnie pamietaja:) chyba ze 2 lata nie czytalem co ludzie pisza na tym forum ...tak sobie czytam i jedno moge wam powiedziec . Przepracowalem 15 lat w tej firmie i nigdy zlego slowa nie powiem to byl jeden z najlepszych okresow w moim zyciu Praca ciezka to prawda ale gdzie nie jest . Teraz pracuje w Wielkiej Brytani od 4 lat i patrzcie ktora godzina dalej w pracy (ktos pisal ze duzo godzin w savpolu) ...wszdzie trzeba za.....c. Ja kazdemu szczerze polecam ta firme ...Jak wroce do Polski to napewno bede chcial tam wrocic moze za stary juz jestem zeby worki nosic ale napewno by sie cos dla mnie znalazlo :) pozdrawiam wszystkich z ktorymi pracowalem no i oczywiscie szefostwo

Ono
@Marcin klos

Marcin wracaj!!!

fasolek32
@Marcin klos

to skoro jest tak super to czemu wyjechałeś do Anglii? przecież jak piszesz szefostwo super. nie mogłeś się dogadać o większa kasę? no i jeszcze jedno. jak by było tak extra to by co tydzień nie szukali nowego kierowcy tylko by mieli tych co pracują nikt by się nie zwalniał.

@fasolek32

Wyjechalem bo splacam hipoteke ktora wzielem na 30 lat a tu splace w 10 i wracam kolego .a z szefostwem zawsze sie idzie dogadac tacy sami ludzie jak ty czy ja-do dzis pamietam jak Bartek z Tomkiem nosili worki razem ze mna :)

Alicja

@Ono Jeszcze raz powtórzę: jeśli posiadasz jakieś aktualne informacje na temat pracodawcy, jakim jest Przedsiębiorstwo Savpol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i chciałbyś w sposób kulturalny się nimi podzielić, to serdecznie zachęcam. @Wwo Co masz przez to na myśli? Pamiętaj jednocześnie, że na forum nie wolno posługiwać się danymi personalnymi konkretnych osób - dotyczy to również samych imion. @olaf Serdecznie Ci dziękuję za tę merytoryczną opinię. Powiedz nam jeszcze - czy ten pracodawca daje ubezpieczenie zdrowotne?

Igor

Savpol ma opinię dobrego pracodawcy. Każdy ma prawo do wyboru firmy i pracy i widocznie tak zdecydowano

olaf

Pracowałem w savpolu 3 lata jako magazynier i złego słowa nie mogę powiedzieć. pracy jest dużo, ale fajna ekipa i spoko zarobki, skompletujesz co trzeba i kasa na koniec miesiąca się zgadza. Nie ma nic pod stołem jak w innych firmach. gdyby nie moje plany życiowe, to dalej bym tam pracował.

Wwo

Bartek dalej w tych swoich zbyt dużych sztiflach biega.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. - Gliwice

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 1 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.