Prywatny Zakład Oczyszczania Miasta Waldemar Strach

Konopiska

Opinie o Prywatny Zakład Oczyszczania Miasta Waldemar Strach

zioło

Pracowałem w tej firmie trochę czasu powiem szczerze że rzeczywiście jest zajob ale pewnie z tego względu że banda idiotów przychodzi do pracy nic dziwnego ze później słychać że kasę obcinają albo stary strach jeździ po ludziach , byłem na nowej śmieciarce zwolniłem się przez pracowników nie pracodawcę na placu samochody walą jeden w drugi bo ślepi was by (usunięte przez administratora) nie zalała? Kombinują jak robić dłużej mi nie na rękę to było albo fuchy jakieś za co sam dostałem po (usunięte przez administratora), do pracy wsiada ze mną drugi do pomocy jedziemy na rejon a on nawalony okazuje się. Ci co wypowiadacie się na forum to pewnie jeden z tych co zniszczył coś i po premii dostał jak kretyni jesteście i za prace nie chcecie się wziąć tylko jak oskubać innego to się nie dziwcie. Ja bym nie wyłożył kasy na żaden nowy sprzęt jak widzi się ludzi jacy przychodzą do pracy.

anonymous

Bubasz Jak wyżej. Stary Strach to bardziej nadawał by się za komendanta łagru niż na pracodawce. Idiota, debil, głupek, nierób - to standardowe jego zwroty do pracowników. Poniżani są wszyscy od kierownika do sortowacza. Zabieranie kasy za byle co to standard i to niemałe kwoty czasami. Sprzęt (poza kilkoma nowymi śmieciarkami) w stanie tragicznym!!! To coś na sortowni (nie można tego nazwać linią sortowniczą) to prehistoria i jestem przekonany że nie ma to to dokumentacji techniczno ruchowej. Ładowarki ZŁOM ! Kurz syf, szczury, smród !!! Spalanie w kotłowni zmielonych mebli. Sadzę że ta firma musi mieć duże zdolności korupcyjne bo nie sposób by w tych czasach PIP przyzwalał na takie coś. Ochrona środowiska, wystarczy by zbadała wodę i osady z pobliskiego rowu i już powinno się zamknąć to coś. Ale to jest Polska która akurat w tym wypadku nic od Ukrainy nie odstaje.

c

prywatny jakiś złodziej zamiast państwowe MPO powinno być

Andrzej

Wlaaciciel zachowuje sie jak psychopata gnoji ludzi wyzywajac od najgorszych prosto w twarz zabieraja pieniadze za nic 1250 na reke obiecuja wiecej a nigdy nie wyplacaja lubisz byc ponizany I traktowany jak smiec to wszystko tu zanjdziesz lepeiej traktuja to co przywoza niz ludzi.

Bolek

Szkoda język szczępić...chamstwo w pierwotnej postaci zarówno ze strony szefostwa i pracowników. Niestety cierpią ludzie, którym ta firma odbiera (raczej nie odbiera) śmieci.

piotr

dziady i chamy omijać na 3 km co najmniej

kot

Chamstwo i prostactwo .

alal

Właściciel to chama i prostaka, złodzieje i tyle lepiej w biedronce pracować taką firmę to tylko z dymem puścić

sarr

Nie odbierają śmieci już drugi miesiąc jak się dzwoni to udają że nic się nie stało. A góra śmieci rośnie.

krzychuś

Pracowałem w tej firmie, oficjalnie najniższa stawka, pod stołem reszta z której potrącają co chcą, nie zawsze płacą za nadgodziny, uzależnione to jest od przywożonego tonażu śmieci. Nie wiadomo którego z właścicieli słuchać. Chaos organizacyjny i wypadki w firmie. Nie polecam pracy w tej firmie.

omen

zlodzieje i nic wiencej 1250 zl na renke reszta pod stolem zabieraja pieniace za byle co kierowcy maja 3000zl na miech sortowacz 1250 jak jada na rejony maja takie same nadgodziny od 16:00 a pracuja tak samo

Olek

Nie polecam pracy w tej firmie. Okradają swoich pracowników, zabierają z wynagrodzenia, które dają pod tzw. stołem 30 złoty na ubezpieczenie komunikacyjne. Właściciel to zwykły prosty cham.

Zostaw opinię o Prywatny Zakład Oczyszczania Miasta Waldemar Strach - Konopiska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prywatny Zakład Oczyszczania Miasta Waldemar Strach