PZOM STRACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

1.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PZOM STRACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Administrator Nowy wpis

Czy pracując w firmie PZOM STRACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

ładowniczy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

A może zaczniecie wydawać posiłki regeneracyjne ? Posiłek regeneracyjny - komu przysługuje? W rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów znajdują się zasady wydawania posiłków ich rodzaje i wymagania, jakie powinny spełnić. Posiłek regeneracyjny należy się pracownikom, którzy wykonują pracę związane z wysiłkiem fizycznym: powodującym w ciągu zmiany roboczej efektywny wydatek energetyczny organizmu powyżej 2000 kcal (8375 kJ) u mężczyzn i powyżej 1100 kcal (4605 kJ) u kobiet,  powodującym w ciągu zmiany roboczej efektywny wydatek energetyczny organizmu powyżej 1500 kcal (6280 kJ) u mężczyzn i powyżej 1000 kcal (4187 kJ) u kobiet, wykonywane w pomieszczeniach zamkniętych, w których ze względów technologicznych utrzymuje się stale temperatura poniżej 10°C lub w których wskaźnik obciążenia termicznego służący do oceny średniego wpływu oddziaływania ciepła na człowieka w okresie reprezentatywnym dla jego pracy (WBGT) wynosi powyżej 25°C, ZOBACZ TEŻ Wyznaczenie pracowników do zadań z zakresu BHP Praca w upał a najważniejsze obowiązki pracodawcy powodującym w ciągu zmiany roboczej efektywny wydatek energetyczny organizmu powyżej 1500 kcal (6280 kJ) u mężczyzn i powyżej 1000 kcal (4187 kJ) u kobiet, wykonywane na otwartej przestrzeni w okresie zimowym; za okres zimowy uważa się okres od dnia 1 listopada do dnia 31 marca, przy usuwaniu skutków klęsk żywiołowych i innych zdarzeń losowych, pod ziemią.

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca w firmie PZOM STRACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Czy można liczyć na premię?

Czy poziom wynagrodzeń w PZOM STRACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na GoWork.pl 9 sierpnia.

Andrzej Sz.
@Pytanie

Nie uległ zmianom. Coraz więcej ludzi planuje zwolnienie z tego powodu. W firmie brata na star dają więcej niż teraz ma pracownik z kilkuletnim stażem. No i w dalszym ciągu brak poszanowania pracownika.

Vega Nowy wpis
@Andrzej Sz.

Skoro już pan pracuje w firmie brata i lubi pan pisać głupoty to trudno. Stosunek w pracy się zmienił i z tego co wiem zatrudniony jestem na umowę o pracę a nie na dwie odrębne pół etatu w różnych firmach jak u brata. Poszanowanie dla pracownika jest i duże szczególnie dla tego który wykonuje swoje obowiązki, a reszta pracowników nie ma szacunku nawet dla kolegów z pracy. Pozdrawiam tych co wiedzą co to praca a nie (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie PZOM STRACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko ŁADOWACZ/SORTOWACZ
Śmieciarz nr UNO

Ludzie żadnych kur.w strachów i zięciów powinni to zamknąć w (usunięte przez administratora)

mgr inż bimbrownik

Praca jest ok pod warunkiem że masz układy z kierownikami Kierownik transportu to typowy śląski (usunięte przez administratora) , kierownik warsztatu alkoholik , zaopatrzeniowiec to dwulicowy (usunięte przez administratora) który obgaduję i zdradza tajemnice szefów podczas tankowania. Mają kilku dobrych kandydatów na stanowiska kierownicze w śród załogi kierowców . Ogólnie pracę polecam czasami jest ciężko i nerwowo ale tak jest wszędzie. Zarobki dobre płacone na czas.

Maciej
@mgr inż bimbrownik

To Ty masz magistra Bartuś? Był byś znakomitym kierownikiem hahahahhahhaha

Malpiszon

No i wykończył kolejnego dobrego czlowieka, najpierw Waldek A teraz siostra dobila... eh szkoda gadac

Wick
@Malpiszon

Ty chyba masz coś z kopulą, pomyśl trochę zanim napiszesz brednie jeden miał nowotwór a drugi udar a że szpitale mają wysrane na wszystkich w czasie pandemii i spisują na straty bo za nich kasy nie dostaną. No ale jeśli ktoś pisze bo coś kojarzy ale nie jarzy ........

Malpiszon2
@Wick

Teksty od siostrzenca ze nic nie robi i nie wiadomo za co bierze pieniadze byly na porzadku dziennym. Wykonczyli go. Nawet wyrzutow sumienia nia maja wazne ze kasa sie zgadza dobrze ze chociaz ten bytom przegrali.

murena

Mnie dziwi to ze pana z nazwy firmy jeszcze nikt nie zamknął za złodziejstwo wyzysk i przekręty które sie tam dzieją, na szczęście dosięgnął go gniew Boży w postaci syna kretyna, córki brzyduli i choroby. Gorzej niż u Hioba, tam przynajmniej syn umarł.

@murena

witam myślałem ,że to ktoś normalny napisał, żeby obrażać firmę to rozumiem ale żeby obrażać rodzinę to już nadaje się pod paragraf, a gniew boży to ciebie dosięgnie, dlatego się zastanów 2 razy za czym coś powiesz albo napiszesz.

Ommmm

Uważaj żeby Ciebie nie dosiegnal gniew Boży.Daj.spokoj tej rodzinie w tak trudnych chwilach.

Jak piszesz A to napisz B,

Trurl
@1956a

Albo nawet i C. Marcinek usłyszał to w jakimś filmie i uznał że taki bezsensowny komentarz fajnie zabrzmi:(

Trurl

Mnie przynajmniej za kasę nie przepychali z klasy do klasy.

@Trurl

Wcale się nie pomyliłem co do ciebie

Strach

To brat ,jest jeszcze Wiesław,wszyscy trzej siebie warci.

Chetny do pracy
Kandydat

Witam gdzie mozna sie glosic lub skladac aplikacje w tej firmie

ładowniczy

Ja osobiście polecam pracę w tej firmie. W każdej firmie trzeba pracować,więc jak i tu wykonujesz sumiennie swoje obowiązki jest ok. Zarobki są wysokie i godne .Potwierdzeniem moich słów są powroty wielu już pracowników Łukasz G 4 razy Marek G 3 razy Tomasz B 3 razy Rafał B

waldek
@ładowniczy

jak ktoś odchodził tyle razy to mówi to samo za siebie, zaciskali zęby i wracali bo nie mieli gdzie, a tu zawsze potrzebują, sam wróciłem ale szukam nowej pracy

Gumis
@ładowniczy

Wysokie i godne dobre sobie!!!!! Chyba ktoś się zatrzymał w latach 90 tych.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Prywatny Zakład Oczyszczania Miasta Waldemar Strach?

Rockie
Klient
@Pytanie

Zlodzieje. Waldek wreszcie wykitowal ale co z tego jak przyszły dwie kretynki które nie widziały nigdy roboty w życiu, no może przez okno jak piją kawę i robią sobie DJ-a na psiochach.

Strachowe
@Pytanie

Cóż, ktoś wyraźnie oczekiwał konkretnej odpowiedzi więc pozwól, że jej udzielimy. Kierownik ds transportu wyznaje podręcznikowy styl autorytarny - narzuca konkretny schemat działań w przypadku wszystkich czynności i działań, nie bierze pod uwagę rozwiązań czy sugestii innych. Natomiast kierownik ds nadzoru oraz dyrektor stosują styl liberalny - ufają kompetencjom swoich podwładnych na tyle, że nie ingerują w zdecydowaną większość podejmowanych przez nich działań i decyzji. Pozdrawiamy, kretynki z biura, które codziennie ogarniają wam cały ten (usunięte przez administratora) :) PS. Zapraszamy na kawę do biura bo ta z automatu nie jest zbyt dobra.

Asiaasia

Czy warto aplikować na stanowisko biurowe? Jaka jest atmosfera pracy w biurze?

stokrotka
@Asiaasia

Atmosfera jest ok o ile nie ma szefa, który zachowuje sie jak by byl chory psychicznie. Na dodatek (usunięte przez administratora) straszny nie odprowadza skłądek jak trzeba ma księgową a do dziś nei potrafią dobrze liczyć, praca spoko dla małolatów którzy są po studiach i chcą zdobyć doświadczenie do cv a tak na starość potem te stare konserwy które nadal tam robią będą żebrać na Jasnej Górze, no ale same wybierają los niedołężności na starość:)

@stokrotka

A czy ktoś każe ci tu pracować a obrażać to możesz się sama bo widać ,że z ciebie to dobry tłumok.

heu hue hue
@1956a

tak właśnie wygląda kultura szefostwa, obrażają wszystkich i każdego, nie szanują pracowników i za byle co starają się potrącić z wypłaty

Jo

Witam,jak z kasa w tej firmie? Jest jakis system premiowania czy cos w tym stylu? Czy po okresie próbnym pracownik dostaje wieksza stawke ? Pytam o stanowisko kierowca-ładowacz.

waldek
@Jo

premia to jak zrobisz fuche na rejonie ale potem zabieraja z wyplaty jak cie zlapia kasa na poczatek marna umawiasz sie na cos innego, co innego potem dostajesz, jak dlugo robisz to potem ci dzwigaja po 100 zl oczywiscei wszystko pod stolem, na umowie najnizsza

@waldek

A po co masz robić fuchy na rejonie jak masz w miarę dobrą kasę do ręki,ale Polak łapczywy więc musi dorobić. Pracuję ponad pięć lat i nie muszę kraść .(usunięte przez administratora) Jak dobrze pracujesz to masz odpowiednią kasę.

@waldek

chyba trochę nieprawda wskaż mi firmę w rejonie czwy - gdzie ci płacą normalnie

analny marcinek
@1956a

a wiec uwazasz ze placenei pod stolem i omijanei podatków to noprmalna praktyka w rejonie czestochowy? buahahahh dzieci komuny wy jednak musicie wymrzec

analny marcinek

Oświecę Cię geniuszu tutaj wypowiadaja się obecni lub byli pracownicy, więc ameryki nie odkryłeś.

@analny marcinek

Powiedział co wiedział, ale to nie moja wina.

Jak z zarobkami?

Ja

Jedna rzeczy które denerwują pracowników w tej firmie to podejście do tematu ustalania rejonów. Szef nie posłucha nas jak można ułożyć trasówki. Ustala ile ma być punktów na rejonie a panie z biura biorą mapę i wrzucają na byle jak aby się zgadzały ilości koszy. Może trzeba się spotkać z kierowcami ,usiąść i wypracować kompromis. Nikomu nie ubędzie a praca będzie łatwiejsza i wydaje mi się że efektywniejsza. Rejon rejonowi nie równy i tam gdzie zrobię X pozycji w 8 godzin na innym te same X będę robił 12. Czasami warto posłuchać swoich pracowników.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Prywatny Zakład Oczyszczania Miasta Waldemar Strach?

@Pytanie

Zanosisz papiery do kadrowej. Krótka rozmowa i do roboty,najlepiej jeszcze w dniu kiedy idziesz z CV

@Pytanie

Trzeba samemu sprawdzić a nie czytać bzdur

Bolo

Wystarczy mieć chęci do pracy a nie będzie powodu do narzekania. Prawda?

Haha

Tak oczywiście. Na miesiąc lub dwa. Ogólnie wymiana ludzi około co 3 lub 3 miesiaceHaha

strach

na umowie minimalna mimo że ustalona została inna kwota. brak słów nie polecam. co do zarządu - kpina.

lodziara

Typowy postkomunistyczny zakład, głowa prezesa jest pusta jak u zomowców, mózgu nie stwierdzono, gorszego (usunięte przez administratora) nie poznałam. Na sortowni brak jakichkolwiek godnych warunków pracy, (usunięte przez administratora) szczury, lepsze sortownie mają w zimbabwe. Na doadtek okradają pracowników z cieżko zarabianych pieniędzy.

@lodziara

podaj kiedy pracowałaś bo pieprzyć głupoty , to każdy może

membrana
@1956a

od razu widać, że ten głąb dyrektor pisze, bo nawet dobrze przecinka nie potrafi postawić xd

@membrana

widzisz ja piszę bo chcę podjąć pracę w tym zakładzie , ale widzę ,że nie ma kompetentnych ludzi aby coś konkretnego opisali.

membrana
@1956a

oj marcinku, marcinku... rzeczywiście człowiek który chce się coś dowiedzieć pisze do ludzi "a jak się boisz to spadaj" xd i rzeczywiście brak jakichkolwiek opinii które opisują co się wyrabia w tym zakładzie, wystarczy zresztą zadzwonić do urzędu pracy czy do pipu, ile zgłoszeń na was mają i jaka jest na wasz temat opinia. ostatnio rozmawiałam w mojej gminie z burmistrzem na temat tego aby w przetargu odrzucić waszą ofertę "przyjrzymy się sprawie, jeśli się potwierdzi będziemy starać się wykluczyć ich z przetargu" staram się także zainteresować inne gminy tematem oraz telewizję regionalną:)

@membrana

Oj membrana ja nie jestem marcinek, ale wydaje mi się ,że krowa co dużo ryczy mało mleka daje , pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o PZOM STRACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Konopiska

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w PZOM STRACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy PZOM STRACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PZOM STRACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

PZOM STRACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA