Opinie o Allper Sp. z o.o. sp.k. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Allper Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Allper Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Allper Sp. z o.o. sp.k. w Częstochowa

Jaka atmosfera jest między działami w Allper Sp. z o.o. sp.k.?

Teraz Nowy wpis

Teraz to chyba nie najlepsza

Eryk Nowy wpis

Zanim zamieścicie na forum niesprawdzone informacje to trzeba się zastanowić bo konsekwencje mogą być przykre.

Nick Nowy wpis
@Eryk

Oj ktoś z rodziny albo zarządu

Jarko

Mam pytanie czy firma Allper w Częstochowie jeszcze istnieje?

@Jarko

Chyba dziala pod inna nazwą i pewnie inny Prezes

Goyka

Doszły mnie słuchy, że ta firma już nie isnteje a własciciel siedzi w więzieniu, to prawda??

prawdomówny

tak to prawda na 100 %, nie zanosi się na to żeby to się zmieniło

były

1Jeszcze 2tak :-)

@były

A coś więcej możecie powiedzieć

długi już widnieją u Kaczmarskieg między innymi

@brak

Tylko za długi ?

były
@Goyka

na bielanach co niedziela... :-)

ktoś
@były

Firma nadal działa pod nową nazwą 3j.com.pl

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Allper Sp. z o.o. sp.k.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Częstochowa
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
Magda

Witam, Aplikowałam właśnie na stanowisko do działu Recyklingu. W ogłoszeniu jest ino o premiach. Wie ktoś ile taka średnia premia wynosi?

Alex
@Magda

Jest to praca za najniższą krajową. Wypracowanie premii jest niemalże niemożliwe W związku z tym nie bardzo jest o co kruszyć kopie cokolwiek zaproponują i tak raczej tego nie wypracujesz.

ktoś
@Alex

Jeżeli ktoś nie ma doświadczenia i chce je zdobyć to warunki ujdą. Doświadczonego pracownika za takie wynagrodzenie nie zdobędą. Sama rozmowa kwalifikacyjna ok, atmosfera na dniu próbnym ok. Płaca bardzo kiepska.

Zofia
@ktoś

@ktoś, dzięki, że podpowiadasz, czego się w Alperze spodziewać. Powiedz, czy jest duży nacisk na wypracowanie premii? A może wystarczy podstawa, jeśli kogoś oczywiście satysfakcjonują takie kwoty, jakie tu podajecie?

Wiesz kto

(usunięte przez administratora)Miałeś sie dzielić zyskami!

@Wiesz kto

Któraś z osób odwiedzająca forum pracuje może obecnie w firmie Allper? Chciałem znaleźć jakieś najświeższe informacje na ten temat. Przede wszystkim interesuje mnie to, czy obecnie poszukiwani są jacyś nowi pracownicy? W internecie brakuje wiadomości na ten temat.

kamil
@Andrzej

Wie ktoś czy szukają jakiegoś handlowca?

@kamil

Niestety jak wcześniej pisałem nie ma w sieci żadnych aktualnych ogłoszeń z tej firmy. Może spróbuj zostawić CV bezpośrednio w kadrach. Daj znać co postanowisz.

Alex
@kamil

Tak szukają handlowca za najniższą krajową.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Allper Sp. z o.o. sp.k.?

k

8-16 biuro, 10 - 18 magazyn

Papierowo-kartonowy książę

KIJ WAM WSZYSTKIM W OKO! Ja jestem na fali a wy toniecie! Jam jest niczym Napoleon- niski ale skuteczny! Polecam swoje usługi w zakresie doradztwa gospodarczego. Zapraszam do współpracy. Dziękuje i pozdrawiam.

Siwy
@Papierowo-kartonowy książę

Ty (usunięte przez administratora)

Łysy
@Siwy

Ty (usunięte przez administratora)

Rudy

Ty kanalio!

Wysoki
@Papierowo-kartonowy książę

Ty niski karakanie, platfusie, niziołku, kreplu, karyplu, karle, kmiocie, wsioku- ty śmiesz się nazywać Napoleonem? Ty KURDUPLU Z GŁUPAWYM WYRAZEM TWARZY? Śmiechu warte!!m

Były niewolnik

Firma kreująca się na wielką, sprawnie działającą korporację. To jednak tylko iluzja - przy podpisywaniu umowy okazuje się, że jest na niej wpisana kwota o wiele niższa niż zakładane zarobki - cała reszta dawana jest wszystkim pracownikom w kopertach "pod stołem" 10 dnia każdego miesiąca(w przypadku L4 czy wypadku przy pracy zostajesz praktycznie z niczym). Sprawa jak najbardziej dla urzędu skarbowego. Totalny brak organizacji, kadra zarzadzajaca jest niekompetentna. Absolutnie nie polecam jakiejkolwiek współpracy z tą firmą.

@Były niewolnik

Podobno rekrutują do działu sprzedaży papieru i tektury? Chciałem złożyć swoją aplikację ale po tym co tu czytam chyba dam sobie spokój. Podpytałem trochę i okazuje sie, że to firma kogucik tzw. fitulitengeszeft. Może PIP powinien się zająć tym tematem? Ps. „Pamiętaj, że człowiek się zmienia, jednak jego przeszłość nigdy'' - Becca Fitzpatrick

Mięsny jeż

Nie ma co pisać na temat tego debila. Wystarczy, że wszyscy i tak kpili z jego „wzrostu” i tęgich ud które tarły o siebie z każdym krokiem. Będzie niebawem miał taki sajgon, że jeszcze Krzysiowi się mocną czkawką ten interes odbije!

Kris toffer
@Mięsny jeż

Hahaha qurwa jaki komentarz! Daniel pewnie tupie ze złości na tych swoich krótkich, grubych nóżkach! Kurdupel którego mięsny jeż zaorał!

Dziewczyny z Allpera
@Kris toffer

Nawet boss tutaj wypisuje? Po co Pan zatrudnia takich ludzi i na dodatek się z nich smieje? Proszę z nim porozmawiać na temat jego niewybrednych komentarzy na temat naszego wyglądu! Wciąż komentuje nasze wdzięki a z kącików ust aż mu ślina kapie- taki napalony! Mamy dość-czujemy jego lepki wzrok na naszych pośladkach i dekoltach! Może niech mu szef brom aplikuje na obnizenie popędu!

Allperowcy fachowcy

W allperze było fajnie dopóki ten karierowicz sie nie pojawił. Pękaty, krępy i zadufany w sobie bufon! A ta fryzura? Chyba tylko w kieleckim jest taka moda? Gdzie on chodzi do fryzjera? Dlaczego nikt mu nie powie, że jego odzienie i fryzura to totalny obciach! Chłopie lustra nie masz? Co to za styl? Żenada! I skończ robic wokół siebie aurę profesjonalizmu bo ci słoma z buciorów wystaje! WYSZŁEŚ ZE WSI ALE WIEŚ Z CIEBIE NIGDY NIE WYJDZIE parzystokopytny zwierzu leśny z rodziny jeleniowatych. Ps w Częstochowie nikt cię nie lubi!

DS
@Allperowcy fachowcy

Ja też was nie lubię! Ważne, że kasa się zgadza. Robię karierę i nic wam do tego! I przestańcie tu wypisywać bzdury. A co do mego wzrostu- moze jestem niski ale za to przystojny!

Dzidzia piernik
@DS

Potwierdzam! Mały ale wariat! Nie przejmuj się tymi komentarzami Kochaanie!

Dziewczyny z Allpera
@Dzidzia piernik

Żenujące są te komentarze. Jak pani nie jest wstyd? Dobraliście się poziomem braku moralności, bo napewno nie wzrostem! Brak elegancji i klasy! Wieś tańczy i śpiewa. Niech się pani zastanowi z kim pani sypia- bo może się okazać, że ten mały wariat więcej dzidz-pierników zalicza! Obślizgły mały typek z lubieżnym uśmieszkiem- fujjjjj.

Zmasowani

Cwaniaki, szczególnie ten knypek karakan daniel s (wzrost 142cm) IDZIEMY PO CIEBIE!

Zwierze z rogami - łoś/daniel
@Zmasowani

Chłopaki... przestańcie... jakoś to można przecież wytłumaczyć? Dajcie już spokój...

Pati
@Zwierze z rogami - łoś/daniel

Kierowniku nie przejmuj się! oni nam zazdroszczą :) róbmy swoje! pieniążki nie śmierdzą!

Kopodół z Rudy Śl.
@Pati

Zamknij jadaczke tępa dzido!

Pedro

Podpowie mi ktoś czy firma rekrutuje aktualnie? Słyszałem dużo dobrego.

Pogromcy kretów!!
@Pedro

Tak! Rekrutuje ale trzeba być niskiego wzrostu krępym cwaniaczkiem- około 150cm. Prezes takich karakanow lubi! Czuje się przy takim niskim knypku naprawdę wysoki! Masz wtedy szanse na samochód służbowy i nowe biuro! I dobrze żebyś działał trochę na 2 fronty if you know what I mean? Ps Idziemy po ciebie.... czujesz już dreszczyk emocji??

Alojz z Lędzin
@Pogromcy kretów!!

O kim jest mowa? O tym małym, pulchnym konusie co ma imię jak leśne zwierze, parzystokopytne z rodziny jeleniowatych, nazwanym w poprzednim miejscu pracy: » Kurdupel. » Karzeł. » Mikrus. » Liliput. » Niziołek. » Knypek. » Karypel ??? Dobrze, że poszedł w c.huj! A jak sie nawinie to liścia zgarnie, 2 szybkie strzały i się poskłada jak papier czy nawet tektura?

A

Ha ha ha ale jaja!

Czy, oprócz wymienionych wyżej pozytywów na temat pracy w firmie, ktoś aktualnie zatrudniony mógłby wypowiedzieć się na temat np. pakietu szkoleń lub atrakcyjnych benefitów?

sa

Najważniejsze jest to, że nie ma rotacji wśród pracowników, co jest doskonałym dowodem na to, że atmosfera wciąż dopisuje. WIadomo tylko czy jest szansa na jakieś premie do podstawy zarobków? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Allper Sp. z o.o. sp.k. - Częstochowa

Allper Sp. z o.o. sp.k.
3.1/5 Na podstawie 20 ocen.

Allper Sp. z o.o. sp.k.