ALLPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Lubuskie

Opinie o ALLPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Karolina
użytkownik zarejestrowany

Czy, oprócz wymienionych wyżej pozytywów na temat pracy w firmie, ktoś aktualnie zatrudniony mógłby wypowiedzieć się na temat np. pakietu szkoleń lub atrakcyjnych benefitów?

sa
użytkownik zarejestrowany

Najważniejsze jest to, że nie ma rotacji wśród pracowników, co jest doskonałym dowodem na to, że atmosfera wciąż dopisuje. WIadomo tylko czy jest szansa na jakieś premie do podstawy zarobków? Pozdrawiam

Zostaw opinię o ALLPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Lubuskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALLPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA