CZG-Częstochowskie Zakłady Graficzne

Częstochowa

Opinie o CZG-Częstochowskie Zakłady Graficzne

kasia

no to ciekawe ile w takim razie sam drukarz by wynagrodzenia dostał skoro takie wyhsokie ma już jego pomocnik

elo

Jak dla mnie to nigdzie nie ma luzów w pracy. Wszędzie trzeba zapierniczać. Za nic pieniędzy się nie dostanie! Gdyby każdy miał taką opinie o CZG to by ta drukarnia już dawno upadła! Jak ci nie pasuje idź do TRW tam nie lepiej ludzi traktują. Najważniejsze, że jest praca i ludzie mogą pracować. Wiadomo milionów się nie ma, mimo to moim zdaniem drukarnia godna polecenia i jedna z najlepszych w Częstochowie jeśli chodzi o prace.

mama

Witam !!! O co wam wszystkim chodzi praca jest pensja jest a stale macie coś do powiedzenia ale za plecami Po co gadać tyle jak nie pasuje to nie jest jedyny zakład w Częstochowie Jaki pracownik taka praca

Zostaw opinię o CZG-Częstochowskie Zakłady Graficzne - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CZG-Częstochowskie Zakłady Graficzne