Pzom Strach Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Pzom Strach Sp. z o.o.

Jak dużo osób pracuje w Pzom Strach Sp. z o.o.?

Czy w Pzom Strach Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Śmieciarz Nowy wpis

Nie ma żadnej reakcji. Zgłaszasz problem z samochodem-kierownik warsztatu głupio się uśmiecha i dalej jeździsz popsutym. Żeby coś wywalczyć musisz iść do szefostwa. Brakuje tutaj merytorycznej rozmowy na tematy ważne dla pracowników. Liczy się decyzja podjęta bez zastanowienia i nic nie można dalej wywalczyć

XY Nowy wpis

Ludzie, dajcie sobie spokój z tym zakładem. Kaśka jadąc autem, trafiła na ekipę śmieciarzy, którzy stali na poboczu i zrobili sobie przerwę śniadaniową to opieprzyła i powiedziała,że jeść mogą w trakcie jazdy. Gówniana wynagrodzenie, za gównianą pracę.

Czy firma Pzom Strach Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Staś

Wsparcie zależy co dokładnie, na ten moment organizują szkolenia hds i ładowarki podobno zaczeli też opkacać kursy na przewóz ktoś tam coś mówił o prawku. Napewno uderzę z pytaniem bo muszę sam odnowić na przewóz. Jak chcą ludzi zatrzymać ludzi i nakłonić nowych to chyba czas na duże zmiany

@Staś

co wy (usunięte przez administratora) nigdy za nic nie zwracają kurs oplacasz ze swoich pieniedzy a jak dadzą Ci na prawko to lojalke podpiszesz na 10 lat hehehe

Jacek placek
@Staś

Za kursy płacisz sobie sam te doszkalające typu prawko a jak chcesz prawko lub inny kurs to lojalka na 10 lat albo zwracasz kasę

ADLER
@Jacek placek

Nie zgodzę się do końca kolego, lojalka na 3 lata na pewno. Kursy opłacają odnowiłem sobie na przewóz rzeczy i jakoś nie czuję zmiany pieniężnej do tyłu dodatkowo zwiększyli brutto co jest dobre ale nadal jak dla mnie mało.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Pzom Strach Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Wiecie może, czy w Pzom Strach Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Pzom Strach Sp. z o.o.?

serek

(usunięte przez administratora) i tyle grzebią w śmieciach i pracownika traktują jak (usunięte przez administratora)jakby to pracownik był dla nich a nie on na nich zarabiał biorą bez ręki i palców byłeś chodził za nic nie zwracają najlepiej jakbyś paliwo lal za swoje

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Pzom Strach Sp. z o.o.?

śmieciarz

Są organizowane co jakiś czas zebrania z pracownikami w celu zmotywowania do pracy czyli popularny opieprz. W chwili kiedy zaczynają się pytania szefostwo odwraca się na pięcie i odchodzi do swojej pracy. I to jest jedyne spotkanie w tej firmie.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Pzom Strach Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

śmieciarz

Tutaj nie ma rekrutacji. Biorą wszystkich którzy się zgłoszą. Nawet ślepych i kulawych.

Honorata
@śmieciarz

To sarkazm, czy serio mówisz? Jak wyślę teraz cv, to przyjmą mnie od ręki? :D Z czego to wynika, rotacja pracowników, czy firma się rozwija?

@Honorata

Nie ma etapów rekrutacji. Przywozisz lub przysyłasz CV , na drugi dzień dzwonią i zaczynasz pracę. Nie licz na awans , dodatki do pensji lub premie świąteczne. Nie licz nawet na życzenia Wesołych Świąt . Tyraj misiu i tyle . Aha -a jak zdarzy Ci się zakopć lub jakaś kraksa to bulisz ze swojej kasy i to dwa razy więcej niz się należy.

@śmieciarz

To ostatnie odnośnie bulenia jakiejś kasy to z umowy wynika czy to jakaś obligacja słowna? Pytam, bo zastanawiam się co w przypadku gdyby ktoś zbuntował się w tym zakresie. I napisałeś to tak jakby dosłownie zawsze każdego brali. To nie odrzucają ludzi?

Joanna

Widziałam info o tym, że zaraz po okresie próbnym podobno już oferują umowę na stałe. A ile tak właściwie ten próbny tutaj trwa, zawsze po skończeniu proponują czy często się zdarza, żeby odmawiali dalszej współpracy?

Staś
@Joanna

Okres próbny trwa miesiąc przynajmniej u mnie ale dziewczyna jedna dostała po dwóch tygodniach umowę na stałe tak jej dobrze szło więc nie czekali. Szukaja ludzi do wspierania a nie że pracę zrobi ktoś za ciebie wtedy bez gadania zatrudniają.

@Staś

O to spoko, a dużo osób próbnego nie przechodzi?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Pzom Strach Sp. z o.o.?

śmieciarz

Nie ma możliwości rozwoju. Jak dostaniesz się na swoje stanowisko to co najwyżej możesz wyleciec z pracy.

Adi_R
@śmieciarz

Kolega po fachu coś pomieszał jakoś szkolenia na operatorów ładowarek czy hds wysyłają, ba nawet szkolenie dla spawaczy. A że trafił się kierowca co nie umie w linii prostej wjechać pod zatokę tylko po osobówkach no to się nie dziwić że nie ma rozwoju.

Śmieciarz
@Adi_R

No to kolego rozwój niesamowity widzę. Szkolenie na operatorów HDS czy ładowarek jest po to żebyś bardziej (usunięte przez administratora). Jakoś za kurs doszkalający kierowcy musisz sam płacić a to niemałe koszta. A druga sprawa ile osób wysłali na ten kurs ? Rozwój to jest jakbyś ze stanowiska sortowacza trafił do biura .

Gpr

Praca ciężką za marne pieniądze

PU

Strach tam iść! Na szczęście przyszedłem

Ciężko jest w systemie 12/12 w Pzom Strach Sp. z o.o.?

Andrzej Sz.

A na jakim stanowisku masz system 12/12 ?

Nobody

Wieczne obelgi lecące prosto w twarz pracowników (mniej kulturalna wersja syna prostytutki). Pracownikom płaci na lewo. Nie robią nic zgodnie z przetargami. Brak decyzyjnych kierowników. Codziennie zmienia się decyzja jak mamy śmieci zbierać (oczywiście nie wszystkich informują). Nam potrącana jest kasa za każdy śmieć w kabinie czy awarię pojazdu (nie z naszej winy) itp.. Stare, rozwalające się pojazdy. Dziewczyny z biura kiedyś zamknął w kuchni na klucz. Nie polecam firmy!!!

1956a
@Nobody

to dlaczego nadal pracujesz,tego nie rozumiem

@1956a

Nie pracuję już od dawna. Są tam osoby z syndromem sztokholmskim, ale nikt z nowych praktycznie nie utrzymuje się tam dłużej. Obecnie zmarł główny miotacz obelg, więc nie wiem jak jest obecnie.

Jaka jest kultura pracy w Pzom Strach Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Nobody

Raczej dziewczyny z biura chodziły w czym chciały xD bluza i jeansy też były akceptowane. Raczej z klientami nie masz kontaktu.

Henryk

Taka macie dobrą prace i dlatego nie ma was zbyt często na tym forum?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Pzom Strach Sp. z o.o.?

1956a

od razu na okres próbny a potem od razu

Jo

Powiecoencos wiecej k pracy i zarobkach ? Jak sie pracuje itp ? Jestem zainteresowany praca jako kierowca.

Aneta

Powiedzcie coś więcej o tym, jak się pracuje w Strach. Jaka jest atmosfera pracy? Pracownicy dogadują się ze sobą?

Vega
@Aneta

Atmosfera narmalna jak każdy zrobi co do niego należy to nie ma sprzeczek, a kierowcy no trudno jeden pomorze drugiemu a inny byle skończyć i do domu nie zdając dokumentów jak nalerzy czy też nie powiedzą co się stało na rejonie.

Zostaw merytoryczną opinię o Pzom Strach Sp. z o.o. - Konopiska

• Jak się pracuje w Pzom Strach Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pzom Strach Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pzom Strach Sp. z o.o.?

Pzom Strach Sp. z o.o.