STOLZLE

Częstochowa

STOLZLE

Opinie o STOLZLE

ABC

Powinni te pieniądze dołożyć do pensji a nie zabierać !!!

XYZ

Proszę Państwa, podobno definitywnie zabrali dodatek za pranie. Czy to prawda? W skali roku to znaczny ubytek. O podwyżce ni widu, ni słychu. Trza (usunięte przez administratora) gdzie indziej..

@XYZ 15.10.2018 18:13

Tak, dodatek za pranie ma być wypłacany do końca roku, od stycznia go juz nie będzie. W zamian na zakład od października ma wejść firma piorąca ubrania robocze. Spotkaliście sie z czymś podobnym? Wie ktoś jak to działa?

taki sobie ktoś

Ludzie, obudźcie się !! To jest forum o pracy !! Piszczcie o pracy o warunkach jakie tam panują. Że ktoś zdradził, oszukał czy tam skłamał co komu do tego. Razem pracujecie to powiedzcie dziewczynie prosto w oczy to o czym myślicie. Ale nie !!! Nie macie odrobiny odwagi by jej to w oczy powiedzieć, więc lepiej tu na forum będąc anonimowym wolicie pluć jadem.Jesteście śmieszni. Poszła sobie na lewo ? Niech poszła , Waszych małżeństw napewno nie skrzywdziła.Dajcie na luz ludziska ;) Aha - jakby coś to ja na Hucie nie pracuję - i całe szczęście z takimi ludźmi przepełnionymi takim jadem NIGDY.

Karola
@taki sobie ktoś 15.10.2018 16:27

No to skoro nie pracujesz na hucie to skąd wiesz co się tam dzieje i skąd tyle wiesz o pani drukarz chyba że jej sława sięga dużo dalej i dotarła też do ciebie i jaki ty jesteś wspaniały że jej bronisz i nie plujesz jadem jak piszesz o innych A może oni wiedzą więcej niż ty .

Hary

Widziałem dzisiaj panią drukarz w kościele i zastanawiam się czy taka osoba jak ona powinna tam przebywać

@Hary 07.10.2018 14:50

Jezu, piszcie o pracy na hucie o nowych wymyslach prezesa, o podwyzkach a dziewczynie dajcie już spokój!! To jej życie, jej wybory i nikomu nic do tego!

Hary
@Brakarz 07.10.2018 19:21

Jasne przecież ona taka niewinna muchy by nie skrzywdzila .

@Hary 07.10.2018 19:24

Jesteś jej mężem że tak Cię to rusza? Nie ma innych tematów na hucie? Są, tylko że każdy woli zajmować się obgadywaniem innych, a ciekawe ilu z Was to tacy idealni co? Dajcie już na luz i weźcie się wkoncu do roboty!! A nie pierdoły i obgadywanie! Lżej komuś jest, jak napisze tu swoje żale względem R(usunięte przez administratora)? A czy ktokolwiek z Was przemądrzałych miał odwagę i powiedział jej cokolwiek prosto w twarz? Wątpię, wszyscy jesteście mądrzy tu na forum i anonimowi.

Kazik
@Brakarz 08.10.2018 04:19

A ty co rodzina tak jej bronisz, jej już nic nie pomoże za niski upadła .Wątpie czy znasz jej męża i myślę że nie zniżył by się do tego poziomu żeby pisać o sprawach prywatnych na jakiś forach.A myślę że po twoich wpisach ty ja bardzo dobrze znasz i jest ci bliska skoro stajesz, za nią murem a wierz mi nie ma za kim jeszcze się o tym przekonasz.

Gość
@Brakarz 08.10.2018 04:19

A dlaczego ty pozostajesz anonimowy czyżbyś wstydził się tej znajomości ? Ludzie wolą pisać a wiesz dlaczego? ! Ponieważ rozmowę można przeprowadzać z kimś na poziomie ,kimś kto ma jakieś wartości a niestety w tym przypadku nie ma z kim!

Kajra

Czy ktoś wie coś o podwyżkach?

Zniesmaczona

Dla mnie winę ponosi również jej chłopak który bez skrupułów wszedł w związek z nią i nie prz szkadzalo mu ona jest mężatka osobiście uważam że tak postępują osoby niedojrzałe lemocjonalnie i ze skrzywiona psychika żaden uczciwy człowiek nie robi takich rzeczy.Ale zważywszy na jego wiek nie ma co oczekiwać cudów.Zenada i porażka to za mało żeby określić takie zachowanie.

Mark
@Zniesmaczona 07.10.2018 10:24

Teraz to już chyba nic nie zmienisz pisząc ciągle czyja to wina. Tak to prawda że jak człowiek się żeni to powinien dochowac przysięgi nawet przed samym sobą i partnerem. Ale są też rozwody i zdrady niestety i wszystko zależy od człowieka czy jest uczciwy w stosunku do drugiej osoby. A wiek chyba nie ma różnicy większej wszystko zależy od robienia i myślenia. Tak jak ktoś już tutaj napisał szczęścia na czyims nieszczęściu nie da się zbudować. Jak ktoś ciągle nie wie kim w życiu jest to niestety ale nigdy nie będzie szczęśliwy.

Roger

Ludzie są różni i robią różne rzeczy . Ale niestety są granice dobrego smaku . Jeśli Ona nie ma szacunku do samej siebie to jak ja mają inni postrzegać i szanować. Ludzie którzy piszą o zazdrości LITOŚCI!!! czego tu zazdrościć ... przecież to totalna porażka!

Tom
@Roger 05.10.2018 21:30

Każdy ma szacunek do samego siebie! Co wy za bzdury już piszecie.

Olaaaak
@Roger 05.10.2018 21:30

Po ..... do celu. Najłatwiej komuś coś popsuć, zabrac a późnej udawać przecież nic nie nie stało. Tak szczęścia nigdy się nie zbuduje na czyimś nieszczęściu.

Kama87

Tak desperacja musiała być wielka szkoda tylko że skrzywdziła przy okazji kilka osób ale tak to jest jak się nie myśl głową tylko inna częścią ciała.

@Kama87 26.09.2018 07:02

Ja już kiedyś się wypiwiedziałam na forum i powtórzę się raz jeszcze że jeśli macie coś do powiedzenia na mój temat to może osobiście mi to piwiedzcie. Macie na tyle tupetu żeby pisać na forum takie pierdoły to może miejcie na tyle odwagi żeby się chociaż podpisać imieniem. Ciekawa jestem czy w ogóle mnie znacie czy kiedykolwiek ze mną rozmawialiscie. Jak was tak strasznie ciekawi moje życie to wam odpowiem. A swoją drogą to to forum jest do innych celów a nie opowiadania pierdół i oszczerstw. Ciekawe czy jakby ktoś o waszym życiu pisał takie głupoty to czy wam by to życia prywatnego nie rozwalało. Nic nie wiecie a piszecie. Może wasze życia są po prostu tak nudne że wolicie żyć czyimś co....

@anonymous 26.09.2018 09:59

Tak prawda zywia sie Obgadywaniem za plecami zazdroszka kazdego grosza wiecje kazedemu brakuje im empati Jednym Slowe Określenie tej huty i ludzi tam pracujacych na Produkcj to PATOLOGIA PATOLOGIA . Za wpis u góry barwo ale niestety dla tej patologicznej obsady to ul:Gruwalcka Lublinie .

Kama87
@anonymous 04.10.2018 06:52

Na temat patologii i złego zachowania to ty chyba sporo wiesz.

Nie-plotka
@anonymous 26.09.2018 09:59

Dziewczyno, oni nie odpuszczą. Mają sensację. Podobno słabi ludzie mówią tylko o innych. Jak nie trzyma Cie kasa - rozejrzyj się za nowym miejscem pracy.

@Kama87 26.09.2018 07:02

Boże dajcie już spokój dziewczynie!! Zajmijcie się swoim życiem!!

Dzek

O jakoch rzeczach mowicie ktore wymyslala I.S ? Jak juz o czyms wspominacie to podajcie konkretne przyklady ........ ??

Kazik

No niestety każdy człowiek ponosi konsekwencje swoich wyborów.

Hanii

Jaka jest teraz premia na produkcji?

Spokój_wreszcie

Jako były pracownik mogę stwierdzić kilka rzeczy. Huta to nie koniec świata. Wiem, że trudno podjąć decyzję o zmianie dotychczasowego miejsca pracy, otoczenia. Człowiek się boi i woli stagnację chociaż wie, że to kanał i że w zasadzie każdy w innej firmie ma lepiej. Nie obawiajcie się, osoby z poza STC nie gryzą i nie plują jadem a i nawet kierownicy mają kulturę osobistą. Lepsze zarobki, fajna praca, mili i pomocni ludzie i brak mdłości na myśl o pracy. Jest dobra sytuacja na rynku - rozejrzyjcie się. Gdy się zdecydujecie i rozpoczniecie nowy rozdział, do głowy przyjedzie wam jedna myśl- czemu tak późno to zrobiłem/am. P.S. social jest porównywalny w każdej większej firmie na terenie miasta. Pozdrawiam.

Piotr

Witam wszystkich czy wie ktoś może jakie są zarobki w firmie Stolzle Naprzykład dla mechaników? lub elektryków?

Gość
@Piotr 02.10.2018 17:32

Zarobki są dobre. Warto aplikować. potrzebni są automatycy. Wykształcenie wyższe musi być (chyba) elektrycy i slusarze też dobrze zarabiają

Arkadiusz
@Gość 03.10.2018 10:50

Dziękuję za szybką odpowiedź. Wczoraj byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, która ku mojemu zdziwieniu przebiegła w bardzo miłej atmosferze więc jeśli firma się odezwie napewno podejmę współpracę. Jeszcze raz dziękuję.

Apollo

Masz rację ile jeszcze można pisać o kimś kto zaliczył moralny upadek.A co do pani Ilony to też uważam że jej się należało szkoda tylko że tak późno to dostrzegli.

Tomek
@Apollo 02.10.2018 18:54

Moralny upadek? O co chodzi?

Anonim

Alkomaty by się przydały i wykrywacze kłamstw od razu by się lepiej pracowało.

Abc
@Anonim 02.10.2018 20:31

Przy wykrywaczach kłamstw to nikt by już nie pracował w tej cudowniej firmie ????????????

Abc
@Abc 02.10.2018 23:02

Miało być ha ha ha... Dodając do wcześniejszej wypowiedzi przy wykrywacz kłamstw kierownictwo poleciałoby jako pierwsze.... Za te kłamstwa które nam wcielają o poprawie płacy i warunków pracy!!!!

Anonim 2

Wystarczyło by szczęściej sprawdzać pracowników a nie raz na jakiś czas Gdzie po alkoholu do pracy i każdy udaje że że nie widzi.

Anonim 2

Co do pani I.S. Nie będę się wy powiadał ale nic dobrego nie zrobiła.... Chodziła wymyślała i nic nie ma..... Ale po za tematem dorośli ludzie a żeby do pracy chodzić pod wpływem Alkoholu żal....czy ludzie z II bry nie czują że od kogoś czuć alkohol

Anonim

Dajcie już spokój tej dziewczynie nudne się to robi co o niej piszecie..... Tak po za tematem zmieniałem chłopaka na II bry na nakręcaniu było czuć od niego alkohol i to nie pierwszy raz czy nikt tego nie widzi czy go kryją a może boją się powiedzieć Liderowi czy kierownikowi

Anonim 2

Myślałam że to forum Huty a nie piszemy o życiu innych. Trudno wybrała tak i trzeba się pogodzić. Lepiej zajmujcie się swoimi życiem. Lepiej napiszcie jak teraz w pracy od 1 października nowe nakazy zakazy. I nasze premiowanie bez wyróżniania.

....
@Anonim 2 27.09.2018 20:54

Może coś w końcu coś się zmieni na lepsze , miejmy nadzieję że tak będzie

@.... 27.09.2018 23:10

Zmieni się bo Pani Ilonka odeszła.

....
@Anonim 2 29.09.2018 15:16

W końcu się na niej poznali ,długo im zeszło . Dostać takiego kopniaka to musiało zabolec ,ale należało jej się, nikt nie będzie po niej płakał

Inez

Wszyscy tutaj piszecie tylko o niej zapominając że winę ponosi również jej nowy chłopak.Jakim trzeba być człowiekiem żeby wlez z buciorami na trzeciego w rodzinę i ja rozwalic.To dopiero jest żałosne.

Kaja

Chyba ty nie wiesz że ona nadal jest mezatka

Ala
@Kaja 27.09.2018 13:34

A jak już nie będzie mężatką to co wtedy?

Marta

A czy osoba która prowadzi podwójne życie jest godna naśladowania?

Ala
@Marta 27.09.2018 09:52

Chyba masz złe informacje.

@Ala 27.09.2018 12:15

No chyba ty bo ona nadal jest mezatka

Eliza

Za co ja tak kamieniujecie??

Elooo

Jak się nie ma w nic w głowie to sie teraz pokutuje sama sobie jest winna. I jeszcze się dziwi dlaczego ludzie takie żeczy pisza...

Alan

No właśnie nie warto pisać o kimś tak bezwartościowym jak ona "dno" , myślę że wystarczy jej upokorzenia bo 90% ludzi na hucie ma ją za nic. Współczujemy jej mężowi, że tak długo jak znosił .

Iga

A co wy zalozyliscie sobie jej fan club przestańcie o nie pisać bo nie ma o kim i nie warto

Bolek

Teraz to już nic nie zrobi bo smród który po sobie zostawiła będzie się za nią ciągnął do końca zycia

Daniel
@Bolek 26.09.2018 13:55

No właśnie madrzy ludzie tylko tak potrafia napisać. On się nie będzie za nią ciągnął do końca życia. Bedzie szczęśliwa a wy dalej ja bedziecie obgadywac i żywic się. To teraz juz wiadomo jak bardzo ciebie skrzywdzila. Lol

@Daniel 26.09.2018 14:03

Nigdy nie będzie szczęśliwa a zła karma zawsze wraca.

Daniel

A według tych "medrcow swiata" co ja tak obgaduja na tym forum co ta osoba ma zrobić?

Bolek

Dziwi mnie że się sama tak bronisz na tym forum i zyjesz jakby się nic nie stało nie masz sobie nic do zarzucenia? Zenada

Piekny dzień idźcie na spacery

To niech ktoś może książkę napisze o autobiografii i okaże się bestsellerem i jeszcze na tym zarobia oby dwie strony. Ale was razi to czyjeś życie. Życie jest zbyt krótkie na takie czyjeś sprawy. Zacznijcie żyć na nowo jak was tak skrzywdzila. A co zrobiła to chyba już jej powinna być sprawa chyba że uczestniczyliscie razem to was zazdrość zrzyra. Przemyślcie to sobie.

Zostaw opinię o STOLZLE - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STOLZLE