Opinie o STOLZLE w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy STOLZLE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie STOLZLE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOLZLE w Częstochowa

S.seagal

To co napisalem o mojej zonie to glupi wybryk zazdrosci i nie prawda

Stolzlowy pracownik
@S.seagal

Proszę Pana, takie żarty raczej nie są tutaj na miejscu. Liczymy na szczere opinie na temat naszej firmy. Pozdrawiam

Czy STOLZLE ma ściśle ustalone godziny pracy?

Głownie czterobrygadówka, ale są tez od do

Czy jest możliwość pracy bezpośrednio pod zakład?

Loko
@Kandydat

Jak jest rekrutacja ze strony zakladu to mysle ze tak np automaty, mechanik itp. Jak na produkcje czy dekoracje to chyba najpierw musisz sie wykazac czy Ci zalezy na tej pracy.

Jak sie pracuje w hucie ,sa wolne dni w święta?

@Kandydat

Wszystko zalezy od stanowiska. W czterobrygadówce zalezy jak wypadnie.

Drukarz

Klasyczna rozmowa nic trudnego.

Do kiepskiej

Jak widać dużo osób się żali na innych kierowników. My tam do nich nic nie mamy wręcz przeciwnie. Jedynie co mamy to do tej liderki tandetnej z 4 brygady z incydentami o niskiej wartości, pozbawionej wyższych wartości. Nie tylko stawia ludzi na piece bez uprawnień , ale też na wózki widłowe do przewożenia palet. A teraz przepraszamy bo właśnie jesteśmy umówione na dobre lody z bakaliami . Życzymy miłego popołudnia .

@Do kiepskiej

Dlaczego liderka jest pozbawiona "wyższych wartości"? Wiesz czy często zdarzają się sytuacje z pracą osób bez uprawnień na dane stanowisko? Napisz dokładniej jak to wygląda.

@Do kiepskiej

Kiepska to ta liderka jest .Zgadzamy się.

Ha ha ha

Też się zgadzamy.

@Ha ha ha

My też.

@Aaaaaaaa

Nuda, nuda, nuda administrator powinien zlikwidować to forum na temat huty. Ktoś zapytał o stanowisko operatora na matowaniu i tylko jedna odpowiedź, bo przecież trzeba pisać o liderce!!! Bo tylko ona tam pracuje przecież! Nienormalni jesteście i nudni jak flaki z olejem. Aaaa no i mądrzy ale tylko anonimowo na forum.

@Brakarz

To co piszesz to zeczywiscie nuda . Zgadzamy się z Tobą.

Abcdefgh
@Brakarz

Już ktoś przecież napisał że nikt normalny nie przyjdzie do takiej pracy . Przychodzą takie osoby których żaden inny pracodawca nie chce. Normalna osoba szuka sobie pracy tam gdzie jest 50 osób chętnych na jedno stanowisko pracy , na normalną umowę. Taka osoba chce pracować w normalnej firmie . W takiej firmie gdzie pracodawca wybiera osobę za całokształt, kreatywność , osobowość za posiadane wykształcenie . Pracodawca patrzy czy ta osoba posiada swoja godnosc , ma poczucie wlasnej wartosci.A na hucie ważne żeby ktoś przyszedł może być niewidomy , może być niezaradny ale liczy się sztuka. No ale cóż jeśli osoby na wyższych stanowiskach nie umieją się zachować to co tutaj mówić o normalnych pracownikach , nie wspominając już o tej liderce z 4 br. Nikt przy zdrowych zmysłach nie pozwoli sobie na takie traktowanie. Normalna osoba nigdy nie bedzie śmiećiem i nigdy nie pozwoli się traktować jak śmieć. Taka osoba ma swoją godność.

Dokładnie masz rację .

@Do kiepskiej

Jak ktoś już napisał że ta praca kojarzy się z pracą ludzi chroniony to ma rację. Dlatego taka bezmyślna z takim zachowaniem osoba jest na takim stanowisku pracy. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Dobre
@Pracownicy

Chodzi wam o lidera z 4brygady. Zgadzamy się całkowicie.

Pobieramy

A

Dino

Obserwatorzy

Dekoracja 3
@Pracownicy

Mądra wypowiedź. Zgadzamy się.

Ludzie abc

Ludzie abc

Zgadzamy sie

Ma...

Całkowita prawda

Prawda.

Romek

@Pracownicy

No to jest całkowita prawda. Popieram

Maks

Ha

Piii

Ludzie×××××

@Ludzie×××××

Co popieracie cały czas. Lub piszecie prawda.

Norek

Leon

Agata

Karina

Ludziexxd

Brakarz

Ludzie!! Zajmijcie się przygotowaniami do świąt a nie pisaniem tych debilnych tekścików, w pracy macie za mało roboty i w domu chyba też! Śmiechu warte te wasze idiotyczne wpisy, na poziomie podstawówki... A sorry zapomniałam że na waszej brygadzie tylko tacy ludzie widocznie pracują, którzy nie potrafią rozwinąć poprawnie zdania hahahaha

Dekoracja xxxxx

Gaga

Ludzie xx

To prawda

Svitlana

Dzień dobry,jaką agencja zajmuje się rekrutaciją Ukraińców na Hutę szkła ? Dziękuję za odpowiedź

@Svitlana

Rekrutuje: Human & Hunter i SQS

@Adam

To Ukraince. Którzy nic nie mówią po polsku . Tłumaczysz i tak robią po swojemu. Lesery współczucie dla tego co z nim stanie.a ci SQS to z Białorusi. Przyjęli pełno. Przekroczyli granice bez kwarantanny i testów. Pracownik STO ma nosić maskę szełbice. A oni jak góra nie widzi chodzą bez. Pensje ok bez zmian.

Sławek br lll

Witam wszystkich, ludzie jedno mnie dziwi czytając wasze wpisy, narzekacie na siebie, zapominając że wszyscy jesteśmy zwykłymi pracownikami, każdy z nas ma zapewne problemu swoje i zamiast zająć się nimi,to lepiej wypisywać na forum, macie problem idźcie na górę do k/z porozmawiać jak ludzie, każdy ma swoje wady i zalety, drugie co mnie dziwi to że nie macie za grosz odwagi napisać swoje imię i br, lepiej się chować za tandetnymi nickami, prawda jest taka ludzie będą się zwalniać i przychodzić nowi, jeśli komuś praca nie odpowiada to przecież nikt nikogo nie trzyma na siłę . Pozdrawiam .

@Sławek br lll

Na marginesie tandetny to Ty i ta twoja koleżanka z incydentami i z wielkimi oczami baz zębów.

Aas
@Dekoracja

Liderka z czwartej brygady jest tandetna to fakt .

4br
@Sławek br lll

Kierownik zmiany nie reaguje nawet na Twoje siedzenie bezczynne tylko Ci tak przyzwalają. Weź się do roboty „kierowniku i liderze”

@4br

Musisz z nimi zakolegowac to też będziesz mieć takie przywileje. Chodzi wam o oczkinsa i całą resztę zgadzamy się maja przywileje. Nawet Cię na rękach ponoszą.

Porażka
@4br

Też tak myślimy. Lider z 4 brygady niech bierze się do pracy. Stała tyle podobno na piecach a nie wie nawet ile piec idzie na danych asortymentach. Może za 10 lat to wszystko ogarnie. Pytaj pani z incydentami to może wyjdziesz z tej ciemnej strefy. Myślenie makabra.

@Porażka

Popieramy, jej myślenie jest gorszej jakości pod każdym względem . Jej osobowość to porażka.

Zgadzamy się

@Porażka

A za ten mobbing to już powinna dawno wylecieć.

Huta

My też się zgadzamy

Rrrrr

Dokładnie

@Pracownicy

Tacy jesteście wszyscy mądrzy bo anonimowi. A czemu nikt nie odezwie się na odprawie? Macie jakieś żale do niej, to dlaczego nikt nic nie powie?

Dobre.

Cba

Popieram.

Ludzie5

@Ludzie5

Sorry, ale nie jesteście normalni i mało inteligentni co widać po waszych wpisach typu "prawda", "popieram"... Widać, że nie macie żadnych konkretnych argumentów i brak wam już słów aby wyrazić to co wam leży na wątrobie hahahahah. Potwierdza się któryś z wpisów, że na hucie to jednak pracują mało inteligentni, może nie wszyscy ale napewno znajdzie się kilka takich genialnych ananasów. Zapewne odpiszecie że jest wam mnie żal ale to mnie jest wam szkoda, bo uczepiliscie się liderki i macie do Niej pretensje, ale nikt nie ma odwagi nic z tym zrobić.

Ludzie 5
@Brakarz

Sorry , mnie jest wam szkoda ha ha ha . Zdecydowanie jesteś mało inteligentną osobą. Chyba mnie jest was szkoda ha ha ha .

@Ludzie 5

Anita

Ola

@Ola

Chyba macie za mało pracy na nocce, może trzeba to komuś zgłosić? ????Weźcie się wkoncu za robotę Ludzie!!!

Też tak myślę

Lolo

Popieram , też tak myślę.

Ludzie 1234

Ola

Arekkkk

Całkowita prawda

@Arekkkk

Ludzie!!! Co Wy popieracie???????? Nic tylko prawda", "popieram"!!! O co Wam chodzi???

Ludziexxd

Zgadzamy się całkowicie.

Lùuuùu
@Porażka

Chyba raczej nie , jej myślenie jest było i będzie kiepskie. Czarny tunel bez żadnego światła nadziei .

@Lùuuùu

Taki mądry jesteś na forum? A prosto w oczy nie masz odwagi powiedzieć!! Żal, żal, żal i jeszcze raz żal mi takich jak Ty.

Dekoracja xxxxx
@Dekoracja

Nam też jest Ciebie żal. Tacy mądrzy jesteśmy że wszystko widzimy niestety ciemny tunelu.

@Dekoracja xxxxx

Dokładnie

Zembal

Fffff

Ludzie xx

Oj to też prawda

Karolcia

Zdrady na hucie to dość czeste zjawisko.

Zdajecie sobie sprawę, ze w internecie nic nie ginie?! W każdej chwili mogą was namierzyć, juz pare osób stad uciszyli. O wystarczy, ze taka Pani Karolina sprawę o zniesławienie założy i co? Screen komentarza juz mam, chętnie jej w tym pomogę i pojde na świadka.

Iwo
@Karolcia

Jeszcze ludzie nie zapomnieli o jednym słynnym romansie pani drukarz a tu już następny jest czasem się zastanawiam po ci wy ludziie chodzicie do tej pracy. o tej pracy.

Anix
@Iwo

Ona teraz jest zajęta wychowaniem trójki dzieci wiec się odczepcie.Niech dziewczyna się zajmie swoją rodzina.

Darek
@Iwo

Kogo masz na myśli.

Hary
@Darek

Huta to wbrew pozorom mały zakład wszyscy wszystko wiedzą i widza nie trzeba podawać imion.

Ela
@Anix

To chyba trzeba było myśleć co się robi. Grzesiek też święty nie jest też nie był wolny. I jeszcze te wyliczanki tu na go work. Jak się zdradza i krzywdzi męża to trzeba za to ponieść konsekwencje. Owszem szkoda dzieci, ale szkoda też męża który też tu pracuje. Ja bym chciała wiedzieć. Myślę, że Marek też.

Giovanni
@Anix

Ale przecież ich romans był właśnie przed jej ciążą. To kto wie.... No i w 2019 też były tajemnicze spotkania. To on chciał od niej kasę za milczenie. To stąd te wyliczanki o których była mowa. Oni serio myśleli, że to się nie wyda. Wystarczy podpytać odpowiednie osoby. Na miejscu Marka zapytałbym o to głównych zainteresowanych.

Hahaha
@Hary

Czyżby chodziło o K M (usunięte przez administratora) i jej męża M M (usunięte przez administratora)??

Deko
@Hahaha

Naprawdę nie macie już o czym pisać? To jest ich sprawa i niech sobie wyjaśniają między sobą. Macie temat do plotek bo tylko takimi rzeczami żyją takie zakłady pracy. Forum jest od tego aby pisać o pracodawcy z tego co kojarzę. Pisaliście już o innych konkretnych osobach, jedna ze spraw zakończyła się chyba w sądzie (liderka). To jest ich prywatna sprawa a nie nasza. No ale taka jest mentalność ludzi w Polsce, byle gadać. Nie bronię i nie popieram ich ale to jest ich sprawa. Szkoda, że nikt nie pisze o warunkach pracy na hucie w aktualnej sytuacji, o cholernych przyłbicach i o wirusie, który wiem że kilka osób przechodziło ale nie przyznało się raczej bo się boją ze stracą pracę.

@Deko

Hahahah uważasz, ze ktos przechodził koronawirusa i sie nie przyznał?! O czym ty człowieku piszesz... jakie warunki pracy? Nawet przez chwile zakład nie stał i raczej mu to nie grozi. Nikogo nie zwolnili, a nawet jeśli ograniczyli zatrudnienie tymczasowek to po miesiącu wróciło wszystko do normy. A przyłbice? Obowiązek ich noszeni zniesli ponad miesiąc temu, prezes o tym pisał... co Do początku wypowiedzi 100% sie z tobą zgadzam! Gdyby jeden z drugim mieli sie podpisać to pewnie świat o żadnym romansie by nie usłyszał. Śmiech.

Anonimowy
@Deko

Mowisz o innych a sama takie bzdury piszesz. Kto ci takich głupot nagadal.

Gregor

Podpowiedzcie jak się pracuje i zarabia w firmie? Warto teraz składać cv bo cza niespokojny?

@Gregor

Stabilnie. Żadnych zwolnień nie było przez pandemie, z tego co wiem to szukają pracowników. Ja polecam; pracujemy tutaj razem z żona, na produkcji. Wiadomo, w każdej robicie narobić sie trzeba, ale zawsze premie świąteczne wysokie dostajemy, wczasy pod grusza i na dzieciaków przedszkole tez mamy zwrot (a aż 3 mamy). Ja polecam.

@Arek

Jak firma tak dobrze stoi i daje takie dodatki to dlaczego ludzia w czasie pandemi obcina pensję na 80 procent . Mowa o poprzednich miesiącach maj czerwiec lipiec 2020r.

@Abc

Byly firmy, co całkowicie stały i ludzi 50% zarabiali.. Mozesz sie zwolnić, 10 bedzie na Twoje miejsce.

@Adam

Rozmawiałeś mnie tym wpisem.

Praca w stolzle to mega wyzwanie, trzeba byc jak kukielka ze sznurkami do pociagania, bez wlasnego zdania. Firma nie inwestuje w pracownikow, raczej zatrudnia juz ludzi w doswiadczeniem i wykorzystuje to dla siebie. Mechanizm jest prosty ,jak w wiekszosci korporacji. Ogolnie malo rozwojowa firma.

@ja

A jak maja w ciebie inwestowac? ci, co chca sie rozwijac, maja taka mozliwosc... caly czas wieszaja nowe oglosznenia o prace, mozesz zmieniac stanowisko, itp. Pytanie czy chcesz zrobic cos sam, czy czekasz, az ktos wszystk ogarniie.

@Adam

Uważam że firma powinna robić kursy podnoszące kwalifikacje, choćby jakieś wymiany między hutami, tak żeby ten pracownik był coraz lepszy, to działa korzystnie w dwie strony.

Przeciez do Anglii jezdzilismy swego czasu. Teraz to nie ma co liczyc na takie wyjazdy :/ Korona wszystko zmobradowala :(

Tomasz

Witam chcialem sie dowiedziec jakie warunki pracy sa z uprawnieniami UDT na wozku widlowym... Jaka agencja pracy zajmuje sie rekrutacja? I jakiego wynagrodzenia sie spodziewac w pierwszym okresie pracy?

Oleg

Witam,czy ktos wie jaka agencia sie zajmuje rekrutaciją Ukraińców na hutę? dziękuję za odpowiedz

neosp
@Oleg

Human&Hunter

Anonim 2

A może tak o 4 br. Gdzie liderka dostała od pani w twarz. Ludzie już nie wytrzymują napięcia. A teraz ten co każe robić żółte linie. Na 15/5 to poraszka czekać aż wozkowy znajdzie czas i podwiezie kratownice.

@Anonim 2

Anonim napiecie nie usprawiedliwia takiego zachowania.Do czego to podobne zeby uderzyc lidera w twarz.Jesli kierownik pozwoli na takie zachowanie to juz dobrze o nim nie swiadczy.Aut z pracownikiem ktory i tak mysli ze jest niezastapiony.Stad pozwolila sobie na podniesienie reki.

spoko loko
@Anonim 2

Masakra, czy wy juz nie macie wazniejszych tematow do rozmowy? Poruszcie jeszcze dwa wazne aspekty. Pierwszy, ze jak wchodze do kibla to nie mam ochoty patrzec na obesrany kibel i niech ludzie czyszcza po sobie, a dwa to jak wychodza panowie z wc to niech myja rece, bo nie mam ochoty witac sie z takim, co chwile wczesnieij trzymal palce w d..

@Szczera

Pani , która podniosła rękę , została natychmiast zwolniona!

Pracować szybko szybko
@Szczera

No pewnie, zawsze to lepiej wygląda jak lider czy kierownik uderzyłby pracownika, skoro oberwala po twarzy to musiała przegiac sprawę, a pracownik wbrew pozorom też człowiek i nerwy puściły...... Tosz to normalnie z liderami po ryjach się nie bijemy.... Pozdr pracownik

@Szczera

Zasłużyła sobie ,to dostala Klniencie do pracowników podlega karze ,jesli kto by poszedł do sondu pracy to ma goronco.

@Szczera

Pracownikowi można zwrócić uwagę a nie wyzywać i przeklinac zwłaszcza że stanol w cudzej obronie

@Mal

Nie wiesz o co poszło to nie pisz bzdur mam się z liderka dobrze pracuje a ta pracownica miała już nie jedna sytuacje konfliktowa z pracownikami my sprawę znamy i dobrze że ja zwolnili przegiEela się miarka oprócz niej jest jeszcze jedna taka pracownica co robi zamieszanie na brygadzie zastanów się co piszesz zajmij się praca są wazniejsze sprawy

@Mal

Do sądu pracy to powinna iść liderka co ty piszesz nie znasz się niech się cieszy

@Dada

Że się dla niej tak skończyło a nie dyscyplinarka

@Dada

Ja ta osobę bardzo dobrze znam i wiem co się stało i uważam inaczej.

@Dada

To lider powinien być zwolniony bo byłem przy tej sytuacji i ta osoba wcale nie była konfliktowa wręcz przeciwnie

@Mal

Koniec tematu zajmij się czymś albo kimś innym nie wiem co masz na myśli przeciwnie my wiemy lepiej jednogłośnie pisz o swojej brygadzie

@Dada

Ja wiem lepiej może Ty jesteś taka sama i dlateg jej bronisz może też obrażasz ludzi i tak klniesz jak ona jesteście siebie warte po prostu

@Mal

Widać że nie rozumiesz ta jak tamta

@Dada

Rozumiem i to bardzo dobrze , więcej niż ci się wydaje widziałem bardzo dużo na tej brygadzie jak się poniza pracowników

@Dada

Kierownictwo pewnie poszlo na reke nie chcieli juz robic jej balaganu w papierach

Dokładnie niech się cieszy

@Dada

To prawda ze jest konfliktowa.Wydaje jej sie ze wszystkie rozumy pozjadala a tak nie jest.Bedzie lepiej bezniej.Ona nawet do bylej juz kierowniczki nie miala szacunku.Ciagle miala jakis problem.Sama sobie nagrabila i dala powod zeby ja zwolnic.Dobra decyzja gory.Inna nie mogla byc!

@Szczera

To akurat nie jest prawdą sama jesteś problemowa

Co Cię to obchodzi jak została zwolniona to nie twoja sprawa zajmij się soba

@Szczera

Rozumy to Ty sama pozjadalas ta osoba jest jak najbardziej spoko

Nie mieli powodu moze

Szczera

Spoko?Dobre sobie.Ale sie ubawilam.

@Szczera

No widzisz ha ha ha szczera to Ty może byłaś ale kiedyś, chociaż mi się nie wydaje

Nie wiesz o co chodzi nie pisz patrz na siebie uwagę nas na 4 br jest dobrze

@Dada

Właśnie widać jak jest dobrze ,wiem o co chodzi zresztą wszystkie brygady już wiedzą o co chodzi

Jak się nie szanuje ludzi to trzeba sobie teraz za to odpowiedzieć

Dada

Szanuje i to dobrze my nie mamy problemu z podmianami liderka jest zawsze i o co się ją nie poprosi jest dla ludzi może u ciebie się nie szanuje

@Dada

Chyba na twojej lini i tobie pomaga tak samo jak kierownik leży na twoim blacie przez pul dnia na pierdolach

@Dada

A że jeden incydent ze zwolniona problemowa panią i jej przyjaciółką jest problem to teraz na niej się odbija my wszyscy cieszymy się ze jej nie ma i powinna odejść jeszcze jedna co robi zamęt i obgaduje wszystkich i podpuszcza aby się za nią wstawialy bo uważa się wiecznie za pokrzywdzona nigdzie jej nie pasuje wiecznie jej źle

A dookoła bałagan (usunięte przez administratora) i niema się tym kto zająć

Popieram????

@Dada

To nie o niom chodzi i to co piszesz jest całkowitym nieprawdom odczep się od tej dziewczyny

@Dada

Tak u nas jest nie narzekamy na innych brygadach jest gorzej my mamy naprawdę dobrze

@Dada

Kłamać to Ty umiesz jak to twoja koleżanka najlepsza to Ty może masz doborze

@Dada

Tak jest u nas jest spokój lider i kierownik naprawdę robią wszystko by pomóc pracownikom wstawiaja się za nami i pomagają nie wiem jak na innych brygada ale ja swojej nie ziemię

Nie leży chyba twój

@Dada

Wszyscy to widzom ja nie mam kierownika po pierwsze

Kłamstwo za klamstwem

Dada

Pisze prawdę wszyscy co do nas przychodzą to mówią za na 4 br jest dobrze i zarówno jak kierownik jak i lider dbaja i pracownika aby mieli podmiany między przerwami bylam i mówię prawdę super nie jazdy każdy to dba a jeden icydent to już pireroly jak ktoś nie wie nich się nie odzywa nam się tu dobrze pracuje odczepcie się

Przestań zmyslac te niestworzone rzeczy i tak wszyscy o wszystkim widzom jak jest naprawdę nic Ci to nie da że takie rzeczy niestworzone będziesz zmyslac

@Dada

No na pewno same kłamstwa

Dada

Chyba już u nas nie pracujesz jak nie masz kierownika i wszystko jasne

@Dada

To pomyłka nadal pracuje i pracuje prawie od samego początku dekoracji

I nadal wszystko widzę co się dzieje naprawdę

Ja tom dziewczynę podziwiam niech jest więcej takich osób że za wstawienie się za kimś traci swoją pracę wielki szacunek dla tej osoby też ja bardzo dobrze znam i uważam że jest bardzo fajna dziewczyna .Moim zdaniem to lider powinien stracić pracę a nie ona

Nie maszantażu bo jesteś zwełniana!

Nie maszantażu bo jesteś zwełniana!

@123

Nie masz kierownika bo jesteś zwolninna!

@123

To ze ma bardzo silna osobowość i komuś to przeszkadzało to jest jego problem ,za coś dostala 300 zł podwyżki to chyba bardzo dobrze o niej świadczy A Ty że nie możesz się z tym pogodzić to w woj problem .0 czym to świadczy żeby lider tak klnol

@123

Nie wiem o co chodzi bo ja tam cały czas pracuje osoba które dostaje300 zł podwyżki to chyba za coś musiała ciężko pracować na to

Bez komentarza !

Brawo Brawo MAŁGORZATA POLACZKIEWICZ :) sama sobie piszesz sama odpisujesz :) Jesteś Psychicznie chorą osobą :D Razem na czele z Puchalową ^^

@Bez komentarza !

To nie ona pisze mylisz się mylisz się i to bardzo się mylisz

@Bez komentarza !

Ty jesteś chyba psychiczna osoba to nie ona pisze ja jestem z innej brygady i ja podziwiam i jestem po jej stronie

Dokladnie :)

Szczera

Jaka dobrze poinformowana jestes o podwyzce kolezanki

@Bez komentarza !

Swiete slowa :)) zgadzam sie z komentarzem.

@Szczera

Ja też się zgadzam z tym komentarzem że ta osoba co ten komentarz napisała ma coś nie tak z głową

@123

Nie mam kierownika bo mam kierownika i nie jestem zwolniona

@123

Nie mam kierownika bo mam kierowniczke i cały czas tam pracuje

Lucek

Bo twoja najlepsza koleżanka pani Z. Jeszcze pracuje zdaje relacje powodzenia w nowej pracy

@Lucek

Nie mam koleżanki Zosi i nie poszukuję pracy bo ja mam to pomyłka chyba Ci się coś przysnilo wstałeś dopiero czy co ,a może to twoja koleżanka i Ty poszukujesz pracy .No to powodzenia w nowej pracy pozdrawiam

Lucek

Może pani Zofia ja do tego zmusiła nie znasz sytuacji nie oskarzaj wszystko ma dwie strony a że pani Z. Potrzebowała adwokata to stanęła wielka obonczyni a można to bylo inaczej załatwić żyjemy w cywilizowanym świecie a nie z łapami

@Lucek

Znam bo Gosia to nasza najlepsza koleżanka ona nigdy nie kłamie .jest bardzo lubiana osoba i czesto się uśmiecha ciężko ja jest wyprowadzić z równowagi. Dlatego uważam że ktoś przegonił bo my ja aż za dobrze znamy.

Lucek

Oby nie przeginal a nowej pracy bo znowu wybuchnie żenujące

@Lucek

To nie ona przegiela i to nie ona wybuchła zerujaco zajmij się lepiej sobą bo jak Pani M acinska przyjdzie i zacznie się znów wydzierac i przeklinac to uważaj na siebie żebyś Ty nie wybuchł zerujaco zajmij się sobom

@Lucek

Sam się nie zajmuj plotkami co żal Ci czegoś czy co że takie głupoty zmyslac co Cię to obchodzi co ona robi i czy robi to nie jest twoja sprawa zajmij się sobom

Lucek

Nie zmyslam stwierdzam fakty widać że prawda cie w oczy kole ja do niej nic nie mam w pracy w przeciwieństwie do ciebie daruj sobie wpisy szkoda mi cię o czym piszesz ty się zajmujesz plotkami żal

@Lucek

Ja też nie zmyslam i stwierdzam fakty i żadna prawda mnie w oczy nie kole i nie wiem o co Ci tak naprawdę chodzi

Bez komentarza !

Jak czytam ten wpis to aż nie dowieżam :) Uslyszaleś /łaś głupot od kogoś i ploteczek wyssanych z palca ;) Nie znasz M. To nie oceniaj .Bo aż żal patrzeć co tu ludzie za bzdury wypisują na temat chorych psychicznie osób między innymi G i Z ;) jeżeli tacy jesteście mocni w gębie i na forum to się ujawnijcie. Bo to jest dziecinada wypisywać o kimś kogo się nie zna .Pzdr

@Bez komentarza !

My tom dziewczynę bardzo dobrze znamy to tu się lepiej ujawnij o to Ty jesteś naprawdę chorą osobą psychicznie żeby takie głupoty o niej pisać lepiej się zastanów co piszesz a potem pisz psycholu

@Bez komentarza !

Plotki wyssane z palca to Ty piszesz my tom osobę aż za dobrze znamy że Ty jesteś chora psychicznie i Ty nie jesteś lubiana to jest twój problem a nie jej widocznie ja tak ludzie bardzo lubią że tak dobrze o niej piszą to dobrze o niej świadczy przeciwieństwie do Ciebie i Ty nie pisz o niej bzdur

@Bez komentarza !

Jak jej zazdrością że ludzie tak o niej dobrze piszą psychol to też z zrub coś sobom żeby o też tak dobrze pisali może bądź dla nich lepszy i zejdź z niej zacznij pisać lepiej o sobie kim Ty tak naprawdę jesteś

Xxx

Dziwny zbieg okoliczności że Ty oraz Nick popelniacie takie same błędy ortograficzne... "my TOM osobę" , "ja JOM znam"

@Xxx

I jeszcze zapomniałam dodać- "zajmij się SOBOM"

@Xxx

Nikt tu nie robi błędów nie mamy czasu na pierdoly ale nie pozwolimy jej obrażać niesłusznie

@Xxx

Nie wiem o co Ci chodzi bo nic nie zapomnialam

@Xxx

Ty masz chyba w swojej głowie jakiś dziwny zbieg okoliczności że Ci się takie rzeczy wydają

Xxx

Jak już piszesz te głupoty to chociaż włącz słownik bo aż wstyd. ZRUB- zrób, SOBOM- sobą

@Xxx

Zobacz sobie jeszcze z przodu może jeszcze Ci w twojej głowie zawita jakiś dziwny zbieg okoliczności .Chyba dziwny zbieg okoliczności to ty

Xxx

Nie będę z Panią dyskutować bo widzę że komentarz jest zbędny. Kultury osobistej brak. Jak ktoś w mądry sposób nie potrafi, nie umie przedstawić swoich racji to używa innych metod np. Podnosi rękę na drugą osobę. To tylko świadczy o tej osobie - co sabą reprezentuje...

@Xxx

Zaden wstyd i to nie są głupoty jestem w pracy i niechcący mi się to tak wysłalo wiem i nie musisz mnie poprawiać

Xxx

Widzę że ma Pani długa przerwę w pracy- od godz. 9.00 do 10.23. Zazdroszczę bo my na hucie mamy jedynie 25 min. I raczej nie mamy czasu aby nasz wolny czas spędzać z tel. Czytając forum, tym bardziej w tygodniu na pierwszej zmianie.

@Xxx

Nie wiem o jakie metody Pani chodzi . Klnienciem lider też nic sobom nie reprezentuje .To też tylko o nim źle świadczy.

Xxx

Co do lidera się nie wypowiadam ponieważ nie mam pojęcia jak było faktycznie, nie widziałam tej sytuacji, ale nie popieram podnoszenia ręki na drugą osobę. Jak mi np.kierownik nie da odbiorki wtedy kiedy mi zalezy to mam mu walnąć w twarz? A moze jeszcze wezme do ręki kirklanda i przywale, może zabije go bo się z nim nie zgadzam. Jestesmy dorosłymi ludźmi bierzemy odpowiedzialność za swoje czyny.

@Xxx

No jak jesteś Pani taką powolnom osobom to może i nie masz czasu

@Xxx

Ale ja znam tą sytuacje i uważam że niesłusznie została posadzona ,może to racja że nie powinna ona tak zrobić ale to nie chodzi o odbiorę ta Pani lider sama .naskoczyla brzydko przeklinajac to też o niej dobrze nie świadczy .Też nie powinna tak się zachować .

@Xxx

Dla mnie nie ma znaczenia która to zmiana na kazdej trzeba dobrze wykonywac obowiazki ale jak ktos potrzebuję wiecej czasu bo jest powolny to już jest jego problem

Xxx

POWOLNĄ, OSOBĄ. I nie jestem z Panią na "Ty". Raczej nikt nie narzeka na współpracę ze mną wręcz przeciwnie. W pracy przede wszystkim zajmuję się pracą, i z tego co wiem to jest zakaz korzystania z telefonu na lini, ja raczej nie ryzykuje tym bardziej na 1-wszej zmianie... I jeśli jest Pani dzisiaj na 1-wszej zmianie to chyba jest Pani z 2 brygady a nie 4 ?

@Xxx

Może jestem na nadgodzinach i co tak wielce Panią obchodzi z której jestem brygady.

Xxx

Ponieważ sama się Pani głubi w swoich kłamstwach.

@Xxx

Właśnie że nie to Pani się gubi w swoich klamstwach

A może jestem matkom karmiacom co to Panią obchodzi chciała by Pani jasnie wszystko wiedzieć

Mikolaj

Ale wy jestescie dziecinni. Chceta se pogadac to zaluzta se gg.

To Pani nie ma kultury osobistej ,żeby tak nos wytykać w nie swoje sprawy.

@Mikolaj

Dzięki za radę ale ja już mam gg

Brakarz

Jak już coś ta "matką karmiącą"!! Radzę przejrzeć słownik języka polskiego a nie brać się za pisanie głupot!!!

@Brakarz

Ty sobie lepiej sprawdź , a nie pisz gupot

Bez komentarza !

Naucz się pisać bo czytam i mam taką polewke z tego że głowa mała hahaha .Nie wypowiadaj się wogóle bo tak się motasz w swoich słowach że dziecko 10 letnie jest mądrzejsze od ciebie z pewnością :)

@Bez komentarza !

Twoje wypowiedzi też są jeszcze gorsze

@Bez komentarza !

Takie komentarze zachowaj dla siebie.

@Bez komentarza !

Ty się naucz pisać lepiej,Ty się gorzej motasz niż dziecko 4 letnie .

Brakarz

" Gupot" hahaha jak już się wypowiadasz na forum, to pisz poprawnie! Piszę się "głupot" jak już coś.

@Brakarz

No i co Cię to obchodzi zobacz sobie jak pisze twoja koleżanka lub kolega 123. Pisze szybko i mogę coś przeoczyć

@Brakarz

A po pierwsze ha ha ha piszę się osobom ,śmiech

@Brakarz

Patrz na swoje błędny ha ha ha

Brakarz

Oczy bolą kiedy czyta się Twoje wpisy z tak wielkimi bykami.

@Brakarz

Chyba mówisz o swoich bykach że Cię oczy bolą .

Olek

Popieram .Ta cała sytuacja staje się nudna ,znajdźcie sobie inny temat .

Brakarz

Których?? Bo oprócz ha ha ha nie widzę innego...

@Brakarz

Jesteś bardzo śmieszny, ić się pobawić do piaskownicy.

@Lolo

"Ić się pobawić do piaskownicy" dobre, dobre, radzę jeszcze raz spojrzeć w słownik języka polskiego????????????

Ehh....
@Dada

Szkoda ze na zegarku się nie znacie.... Zmiana zawsze 5 min później niż powinna....

Ehh....

Współczuję....

Dago
@Anonim 2

Tutaj nie chodzi o napięcie. Tutaj chodzi o szacunek do drugiej osoby . Taki lider niema prawa przeklinac do ludzi bo to jest karalne.

anonim2

Czy kierownik nie widzi że ludzi coraz mniej . Przychodzą chorzy zarażają a później mówi żeby urlop wziąć bo L4 on nie akceptuje.

anonim 3
@anonim2

koronawirus jest ?

Bogdan
@anonim 3

A to nie ma już innych chorób tylko korona? Poza tym co za bzdury. Nigdy nie spotkałem się. Z tym żeby nie akceptował kierownik l4.!!!!! Co ona ma do gadania.. Ludzie, ogarnijcie się! (usunięte przez administratora)

@anonim 3

Jest koronowirus na brygadzie.

@Bogdan

To jeszcze u Grzesia nie byłeś. Teraz będą kolejki do niego. Bo po każdym L4 idziesz pogadać.

Kia

A ja z innej beczki. Oblewacie się wszyscy pomyjami. Zapomnijcie choć na chwilę o złościach. ???????? Mam prośbę ♥️ Anastazja Purta walczy o swoje życie. Proszę zawalczcie z nią nie z sobą!!!! Zawalczcie z nią !!!!! O jej życie!!!!!! Pomóżcie temu małemu brzdącowi. Niech jej malutkie serduszko zabije głośno i mocno. ♥️♥️♥️ Ba całą Częstochowę i okolice ♥️♥️♥️♥️ BO W NAS WSZYSTKICH SIŁA

Ktoś

Jestem całkiem świeżym pracownikiem i strasznie denerwują mnie tutaj "ukryte zasady". Wiele razy byłam świadkiem bądź znajdowałam się w sytuacji, gdzie dają mnie/kogoś innego na stanowisko i nie mówią absolutnie NIC o tym na co uważać/czego nie robić a potem wielki krzyk że coś źle się zrobiło. Zdecydowaną większość takich sytuacji można byłoby uniknąć, gdyby na samym początku ktoś poświęcił chwilkę czasu aby powiedzieć pracownikowi co i jak. Nie na każdym stanowisku istnieje możliwość szybkiego zapytania się o cokolwiek. Ogólnie mówiąc do tej pracy mam mieszane uczucia, czasami pracuje mi się bardzo dobrze, sprawnie i bez żadnych problemów, czasami czuję się jak w (usunięte przez administratora) wykonując swoje obowiązki za karę. Wiem, że ta praca nie jest lekka ale niektóre stanowiska to według mnie przesada i wszytskim pracowałoby się na nich o wiele lepiej, gdyby przydzielona była dodatkowa osoba. Zauważyłam, że ogółem panuje tutaj (usunięte przez administratora) i wiele rzeczy jest tak jakby źle zarządzanych? Wydaje mi się, że wszyscy się we wszystkim gubią. Nie wiem, co o tym wszytskim myśleć

@Ktoś

A w jakim dziale robisz? czasami ciężko o dodatkowa osobe. Pytaj, zaczepiaj ludzi. Najtrudinej sie wdrozyc, pozniej nie jest najgorzej. Przynajmniej na produkcji

Green

Dlaczego pracownicy dekoracji muszą pracować w maseczkach lub przyłbicach kiedy produkcja już dawno zrezygnowała z tej fikcji? Co nam z tej ochrony skoro na przerwie i tak gnieździmy się bez tych wynalazków w małej jadalni? Ludzie na hali są non stop upominani kiedy w tym czasie pracownicy na górze czyli kadra zarządzająca siedzi koło siebie lub na zebraniach bez żadnych środków ochronnych. To jest czysta hipokryzja... Dlaczego na produkcji są wyraźnie zaznaczone drogi dla pieszych i wózków, a na dekoracji po sierpniowej przerwie nic się nie zmieniło? Jak było tak jest niebiezpiecznie w wielu miejscach. Po co te ulotki o 6S i trąbienie o bezpieczeństwie skoro i tak nic nikt nie robi dla jego poprawy...

Antek
@Green

Takiego macie głównego kierownika. Na dekoracji ogólnie jest bałagan, delikatnie mówiąc. Kierownicy chodzą, upominają, straszą ale jasnych i prostych zasad nie ma. Wszystko robione jest po to żeby "coś" zrobić bez wyraźnego efektu. 6S to ściema, ważne żeby w papierach było.

Svitlana

Witam,czy pracują na hucie ludzi z Ukrainy? Jeżeli tak,to na jakich warunkach? Bezpośrednio są przyjmowane czy pzez agencję? Dziękuję za odpowiedz

@Svitlana

Tylko przez agencje, na hutę nie zatrudniają.

Ciekawe jak w tym Miesiącu Panie kadrowe podejdą do przelewów Czy będą zwlekać i nie patrzeć , ze ludzie już dziś wyjeżdżają na urlopy ...

A kiedy miałeś nie na czas? Zawsze do 6 jest wypłata. Byłem dzisiaj w Kadrach, nie lezom tam tylko non stop coś, wiec może zajmij się swoją robota, a nie innych rozliczasz.

@Adam

"Lezom"? Jak już coś to "leżą"

@Adam

Naucz się najpierw poprawnej ortografii ???? Nie musze Zajmować się swoją praca bo jestem na urlooooooopie ????

Faktycznie, urlop to swietny moment na rozliczanie z pracy innych.... Ludzie co wy macie z tymi wyplatami? Dostaliscie kiedys po 10 kase? nie. Nigdy. Zawsze jest 6 kasa. Moze wylej zale na grupie dla pracownikow. A nieee... tak musilbyś się ujawnic, bo to Facebook. Fajnie pisac anonimowo na forum. Zebyście chociaz mieli argumenty. Idzcie do prywaciarza. Tam bedziecie zaliczki co tydzien pod stolem dostawać. SUper sprawa!

Maria

Jeśli już komuś wytykasz błędy ortograficzne, to sam powinieneś dawać przykład. Po zakończonym wyrazie, a przed pytajnikiem, przecinkiem i jakimkolwiek innym znakiem interpunkcyjnym NIGDY nie stawiamy spacji :) Poza tym pierwszy wers Twojej wypowiedzi pytaniem raczej nie jest... Mam przybliżyć zasadę stawiania "?" na końcu zdania?

Panie kadrowe nie robią pstryk i kasa jest na koncie, panie kadrowe bazuja na pracy kierowników którzy ewidencjonuja czas pracy.

Fan

Masakra ale wy macie problemy.

Kinia
@Maria

Polonistka się znalazła s pracuje na hucie jako robol.

Niunia
@Kinia

... raczej w hucie...

Arek

Witam jestem od miesiąc osoba która, pracuje na hucie i szczerze mówiąc wszelkie złe opinie są nieprawdziwe, to moja pierwsza praca i bywa ciężko ale nie narzekam w końcu to nie salon jubilerski a zakład pracy, ludzie są mili i pomocni, byłem chyba na każdej brygadzie i wiem co jak wygląda, naprawdę jest fajnie i jeśli ktoś chce wyjść gdzieś to zawsze może uzyskać pomoc w zastępstwie nawet jak nie chcę to się do niego zgłoszą. Uważam że jest to fajne miejsce z którym łącze nadzieję na dłużą pracę, pozdrawiam wszystkich.

@Arek

A na jakim dziale. Byłeś . Bo chyba nie na dekoracji.

@Anonim 2

Ja na dekoracji jestem, ale ze względu na przerwę chcieli kilka osób przenieść na produkcję ale nie wiem jak tam jest po drugie problem mogę mieć co najmniej personalne do danych osób nie do zakładu.

Anonim 1
@Arek

Na produkcji jest super! Nie zastanawiaj się nawet jeśli będą chcieli Cie przenieść :)

Zostaw merytoryczną opinię o STOLZLE - Częstochowa

• Jak się pracuje w STOLZLE?

Zobacz opinie na temat firmy STOLZLE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOLZLE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOLZLE?

Kandydaci do pracy w STOLZLE napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOLZLE
2.6/5 Na podstawie 297 ocen.
  • Warszawska 347
    42-209 Częstochowa