Opinie o STOLZLE w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy STOLZLE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie STOLZLE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOLZLE w Częstochowa

U nas w Biedronce są wyższe zarobki niż w Stolzlu bo się pytałem !!! co ja tu jeszcze robię?

Ilona
@pracownik

Faktycznie na forum ktoś prowadził tego typu wyliczenia. Ciekawa bym była wobec tego czy faktycznie nastąpiła tutaj jakaś większa rotacja z tego powodu czy na narzekaniu się skończyło? Albo coś innego do warunków zatrudnienia dorzucili?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z STOLZLE? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Nikodem

Realna płaca ciągle rośnie , wiele firm mimo uprzedzeń zdecydowało się na znaczne podwyżki dla swoich pracowników ! koszty życia rosną , praca w zakładzie takim jak huta szkła nie należy do najłatwiejszych , do tego 7 dniowy rozkład pracy nie każdy chce (usunięte przez administratora) 7 dni pod rząd na trzy zmiany łącznie z nocami. Tymczasem od nowego roku płaca podstawowa w dyskontach gdzie praca polega na skanowaniu kodu z towaru wyniesie dla nowego pracownika 4300 brutto . Minimalna podwyżka to 500-700 zł. Wielu pracowników rezygnuje z harówki na poczet lepszej lżejszej pracy.

@Nikodem

Nikodem… dyskonty czekają więc otworem. Czego tu szukasz, po co narzekasz? Nowy Rok, Nowy Ty! No chyba, ze nie jest Ci tu tak najgorzej. Narzekać to mazdy umie w internecie! A jak były spotkania z prezesem to nikt pytania nie zadał, żaden! Hahahahaha śmieszni jesteście

Hutnik

Jakie podwyżki w przyszłym roku? bo mamy inflację ok 19 procent? czy szykuje się jakiś protest?

@Hutnik

A firmy inflacja nie dopadła? To jej wina że mamy rząd jaki mamy i inflację najwyższą w całej unii?

Specjalista
@Brakarz

Człowieku to już niedługo ludzie będą stąd przechodzić do biedronki po tam będą lepsze wynagrodzenia.

@Specjalista

To idz, co cie tu trzyma jak tak beznadziejnie jest?

Natalia
@Specjalista

To już jakieś słuchy są, że ludzie chcą odchodzić czy to tylko Twoje domysły? Może na święta albo po nowym roku coś dostaniecie?

Łukasz
@Natalia

Skąd ludzie chcą odchodzić? Chyba na l4 zeby ktoś za nich robił... Nigdy w polowie roku podwyzek nie bylo wiec z czym jest problem? Nikt nie mowi ze w rpzyszłym roku ich nie bedzie. Bicie piany i pompowanie balona zeby tylko pokozaczyć w internetach. Bo nie trzeba nazwiska podawać! Śmiech

Czemu nie chcą przyjmować osób które przepracowały 18 miesięcy pod agencją, bądź kończy im się okres 18 tu miesięcy,czy jest jakaś szansa na przejście pod hutę,do kogo można się zwrócić aby otrzymać jakąś informację, proszę o jakąś informację

Drukarz

Klasyczna rozmowa nic trudnego.

Cecylia

Mamy 10 ty niedługo południe a wypłaty nie ma na koncie .

@Cecylia

A jak miałeś notorycznie 4 lub 5 na koncie wypłatę to czemu tu firmy nie chwaliłes? Czego nie rozumiesz z umowy, która podpisałes? Chyba jasno jest info, że 10 każdego miesiąca...

@Cecylia

8 rano to południe?? Hahaha

Węgorz
@Anonim

14.58 - {pracodawca zalegający z wynagrodzeniami musi liczyć się konsekwencjami)...

@Węgorz

Ale jakie zalegający, przecież kasa jest na koncie! A na umowie masz 10 kazdego miesiaca? hahahahhaha jesteście super! Czemu tego nie napiszesz na grupie pracowniczej? aaaaa... musiałbyś (usunięte przez administratora) jeden z drugim imie i nazwisko podac! Macie takie problemy, ze jestescie smieszni! PRACODAWCA ZALEGAJĄCY nie płaci w terminie. Ku Twojemu nieszczsciu, ten sie nigdy nie spóznił... hhahahha

obserwator

Jak dla mnie firma jest nie poważna dodają ogłoszenie na stanowisko dzwonią zawracają głowę później zero odzewu, odradzam po takim zachowaniu widać jakie podejście ma firma omijać szerokim łukiem

@obserwator

Ale przecież mówią przez telefon i w ogłoszeniu też jest info SKOMTAKTUJEMY SIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI. Mnie powiedzieli, że jak kierownik będzie zainteresowany moja aplikacja, to zadzwonia 2 raz. Widocznie nie byłeś dla nicg interesujący...

Ilona
@Kandydat

No niby tak, dobrze, że chociaż podkreślają ale chyba nie zrozumiem w czym problem wysłać sms lub maila zwrotnego?

klany
@Kandydat

Nie kontaktują się bo pewnie napisałeś że chcesz z 4tys

Danuta
@klany

Czekaj, czyli to za dużo? :P Firma płaci mniej?

@ Bozenko Te wiadomości są mi potrzebne dla Pana prokuratora z prokuratury rejonowej w częstochowie do spraw zwalczania przestępczości zorganizowanej

Izabela
@pracownik

A z jakiego powodu chcesz ogólnie założyć sprawę? Udało Ci się już to zrobić?

Kto mi powie Jakie są związki Matyjaszczyka z sitwą w Stolzlu?

Bożena
@pracownik

A po co ci takie informacje? Pracą się trzeba zajmować ha ha :) to co tam dzieje się teraz?

Junior

Co z wyjazdem do Francji? Naprawdę jak się nie zgodzę to trzy miechy bezpłatnego?

Jhr
@Junior

Pierdoła,ludzie głupoty gadają. Jak im nie pasuje praca niech się zwolnią,a nie pieprzą. Nie chcesz to nie jedziesz. Jeśli komuś jest tak bardzo złe to niech idzie gdzie indziej do pracy. Plotki,pomówienia i tyle w temacie.

@Junior

O czym ty mówisz, padło tylko zwykłe pytanie czy ktoś chce jechać. Naprawdę ktoś wymyślil coś takiego? Kiedy w historii firmy byliśmy wysłani na jakiekolwiek bezpłatne? Pracuje 12 lat i nic takiego nie miało miejsca. Nie macie co robić to się robota zajmijcie. Niektórym to telefony powinni zabierać i od internetu odciąć

Deko
@Brakarz

A co to za wyjazd? Jestem z deko. Dla nas tez i kiedy?

@Deko

do legii cudzoziemskiej

Produkcja
@Deko

To dla produkcji na czas budowy wanny, zeby w domach nie siedzieli

Hutnik
@Junior

Wyjazd do Francji odwołany, jedzie tylko paru specjalistów.

Anonim 1

Śmiech na sali żeby osoba bez doświadczenie i bez stażu pracy uczula się na lidera gdzie nie ma pojęcia o matowania czy druku bo cały czas siedziała się na spryu nigdzie więcej nie była na żadnym piecu ani na lini matowania czemu nie wybrali osoby z większym doświadczeniem tylko małolatę . Już współczuję ll bryg liderki Karoliny S. Chyba że tak donosiła liderą na ludzi ze ja w końcu wybrali

@Anonim 1

Ale przeciez poszlo ogloszenie na lidera, wiec nikogo nie szkolą. Wystarczy czytac strony firmowe a nie anonimowo tutaj pisac. Chcesz to zloz CV do kadr i czekaj. Jesli bedziesz na tyle kompetenty to sie odezwia. prosta sprawa

Na lidera?
@Brakarz

Cześć. Jakie są zarobki na stanowisku lidera?

Xxxxxxx
@Anonim 1

Po pierwsze widocznie się nadaje skoro została podjęta taka decyzja i została zaakceptowana przez dyrekcje. Nie trzeba donosić aby awansować trzeba tylko wykazać się odrobiną inteligencji, każdy zasługuje na taką szansę. Po drugie aby wypisywać jakie kolwiek informacje o danej osobie to trzeba tą osobę poznać. Po trzecie jeśli już piszesz to pisz bez błędów a nie jak analfabeta. Pozdrawiam

@Na lidera?

Ja bym ludziom na durnym forum nie ufał ile kto zarobi. Najlepiej zapytac o to u źrodla, bo patrzac na to jak ludzie to pisza ti pewnie uslyszyc kwoty wyciagniete z kapelusza...

Inna
@Brakarz

Każdy ma prawo startować skoro jest ogłoszenie to dlaczego nie.

@Inna

A Czy ja powiedziałem, że nie? Chodzi o to żeby tutaj o kasę nie pytać... Bo tu raczej nikt prawdy nie powie

praownik

Bóg już dawno opuścił to miejsce

Obyeatel

Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego gość który jest podejrzany o zabójstwo swojego nienarodzonego dziecka wciąż pracuje na hucie? Dodam że odsiedział już 10 miesięcy. Szczegóły w programie aAlarm.

@Obyeatel

Komenda 18 lat siedział i co? Przecież gość nie został skazany, to o czym ty piszesz. Jeszcze nikt mu nic nie udowodnił, sądy uznały że ma być na wolności więc firma ma osądzać? Zastanów się... Na jakiej podstawie ma nie robić skoro nie ma wyroku.

Obyeatel

Witam, mam pytanie, kto pozwala na pracę na hucie człowiekowi który jest oskarżony o zamordowanie własnego nienarodzonego dziecka? Człowiek ten odsiedział już 10 miesięcy za to, więcej w Alarmie.

Nicki

Dzień dobry, Jaki jest system zmianowy i godziny pracy w firmie? Jak wyglądają praktyki i staże, ile godzin tygodniowo trzeba przepracować? Czy można się dogadać na np. 20 godzin tygodniowo praktyk? Chodzi mi konkretnie o działy Jakości oraz BHP. Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

@Nicki

Na praktykach raczej nie ma systemu zmianowego. Lepiej dogadaj sie z babkami z kadr, one Ci wszystko powiedza jak wyglada staż. Pewnie kazdy ma inaczej bo to zalezy od planu studiow.

A ciężko się dostać na taki staż? Jakieś konkretne albo specjalne wymagania są? Czy finansowo warto też przyjść do tej firmy na staż?

@Andrzej

A jakie masz doswiadczenie, zeby od razu pytac o hajs? Czy to jest najwazniejsze w tym wszystkim? Sa pieniadze, ale to zalezy od tego jakie masz studia, kursy, doswiadczenia stazowe czy chociazby praktyki. Ja miałem normalną rekrutację, wyslalem CV i zadzwonili do mnie

Moim zdaniem Stasiek ma racje że to napisal, a pójście do dyrektor/prezesa nic nie pomoże , bo przeciez nie dyrektor tu rzadzi on jest tylko słupem. Tam rządzi kto inny To gdzie ma pisać prawdę?

Stasiek

Cóż,żal patrzeć jak zagraniczny kapitał roztrwania się na chamów i prostaków z ramienia kierownictwa,szczególnie dekoracji,jak gnoją tych buraków z okolicznych wsi, i niestety normalnych ludzi którzy psują swoje zdrowie,by ta swołocz która wyleciała za (usunięte przez administratora) z innych zakładów pławiła sie w chorych zasadach tego "przybytku",smutne to ale .....

Dekoracja
@Stasiek

Co ci to pomogło, ze tutaj o tym napisałeś? Idź do dyrektora/prezesa. Fajnie jest tutaj pisać noname a jak przyjdzie co do czego do milcza wszyscy

automatyk

to prawda co pisze shrek? automatyk zarobi czwórkę? Czwórka to troche słabo bo to nawet nie jest tysiąc euro. Nie nie to za mało. Muszę zarobić minimum 1500 euro do rączki !

@automatyk

Zadzwon i zapytaj, tuta na bank ci ktos prawde powie. Rownie dobrze pisac to moze ktos, tko nawet na przerwie obok automatyka nie siedzial ale wszystko o jego pensji wie. Smiech

kandydat

czy konstruktor cad zarobi ósemkę w tej pięknej firmie

Nocka

Dyrektorki caly weekend w golebiewskim! Koszt pobytu pewnie jak moja wyplata. Ci sie bawia a my zapieprzamy. Motywujace!

anonim2

To kim jest na dekoracji Ukrainiec Władek bo rządzi Polakami jeździ na wózku chociaż ma zakaz. A jak biuro pójdzie to siedzi u kierownika kawa i ciastka. Przecież są kierownicy (usunięte przez administratora) Szkoda Sławka chociaż on też siedział. Ale lepszy Sławek niż Ukrainiec.

@Nocka

A więcej szczegółów? Kto i kiedy?

Xxx
@anonim2

Sławek wszystko robił i pomagał ludziom. O co się go poprosiło to było zrobione.

Xxxl
@Xxx

Bo to prawda

Xxxl
@Xxx

Dokładnie,wie kto gdzie jest Sławek??? Mógłby wrócić tak to porządek był na hali,a tak... żenada nikt nie ogarnia ????

kandydat na automatyka

@elektryk To ile w końcu zarobi fachowiec automatyk w stolzlu ? Aplikowałem bo myślałem że z piątke zarobi netto! To ile zarobi fachowiec w tej firmie bo nie wiem czy sobie zawracać głowe tą firmą?

Zostaw merytoryczną opinię o STOLZLE - Częstochowa

• Jak się pracuje w STOLZLE?

Zobacz opinie na temat firmy STOLZLE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOLZLE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOLZLE?

Kandydaci do pracy w STOLZLE napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOLZLE
2.6/5 Na podstawie 297 ocen.
  • Warszawska 347
    42-209 Częstochowa