Opinie o STOLZLE w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy STOLZLE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie STOLZLE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOLZLE w Częstochowa

automatyk

dzieki za odpowiedz jak sie zarobi powyzej piati netto to dobra firma

roman

jakieś nowe romansie? ostatnio nic się tutaj nie stalo. daj yemat

pracus
@roman

No pewnie, nieustające powiem ci jest naprawde wesoło :)

Leo008
@pracus

Ojj jest wesoło xd.. Zwłaszcza na 1 brygadzie, ciekawe kiedy ujrzy światło dzienne.

zxcvb
@Leo008

Co niby tam się dzieje, ja nic nie wiem ?

Ciekawa

Wiadomo może coś o paczkach z solidarności na święta?

Regeneracja

piszą na forumze wypłata 8.11.2021 a tu nic???? tam w kadrach pracują poważne osoby? dawniej byłu dwie panie przyjmujące 8h pracowników teraz jest ich tam z 6 i sobie nie mogą poradzic a przyjmują pracowników od 13 do 14.30 co już jest niezgodne z prawem względem pracowników pracujących na 4 brygadach a pan prezes na to przyzwala!!! Czyli jesli podejście kadr do pracowników jest takie jakie jest wiec + do kierowniów podchodzic w te sam sposób " jutro moze przyjde do pracy a moze nie"?????

xxx
@Regeneracja

Juz dawno powinni się tym zająć kiedy się nie pojdzie do kadr to nie mają czasu(takie zarobione) parę dni je puścić na produkcje na pakowanie niech zobaczą co i jak

bambi
@Regeneracja

brawo. konkretne podejście do sprawy, kiedy się tam nie pójdzie to zawsze jak by łaskę człowiekowi robiły zapominając o tym że Kadry są dla pracownika nie na odwrót!!!!!

@Regeneracja

Oooo regeneracja. Pracujecie sobie od poniedzialku do piatku, swieta wolne i bedziecie wielce niepocieszeni. Wyplatami to chyba od lat zajmowaly sie te same osoby i są dwie - fakt niemile, ale dwie. Gdzie ty 6 osob z kadr widziales? Zanim zaczniesz robić z siebie blazna w internetach to zorientuj sie co piszesz. Ile razy sie tam idzie to w kadrach sa dwie osoby. Nie trzeba specjalnych szkół kończyć zey wiedziec, ze Hr to nie tylko ludzie, ktorzy wyplaty robią. Ale jak ktos podstawowke konczy, to tam nie mowia o tym. Z tym, ze chamskie i niemile to sie zgadzam - masz racje.

@Regeneracja

Czy wiadomo coś o pensji?

Krzysztof jarzyna ze szczecina
@Regeneracja

Wypłata jest do 10 tak btw wiec proszę nie strzelać z dupska jak się nie podoba to jest dużo innych zakładów pracy ????

Drukarz

Klasyczna rozmowa nic trudnego.

Leszno
Rafał 2 br.

Władek na wózku? i gdzie jest kierownik? i gdzie jest Sławek?

Bobek

Czy centrum logistyczne , które powstało obok Stolzle zatrudnia ? ?Przez jaka firme się tam dostać ?

Łysy

Witam jestem z Częstochowy czy ktoś mógł by mi pomóc dostać się do pracy w stolzet???

Dresiarz
@Łysy

Human hunter,Zaś oni przyjmuja

Pracownicy

Ta firma robi się po prostu żałosna. Obniżają pracownikom pensje do 80% a przecież w marcu były zyski 3razy większe. Sponsorują wszystkie kluby i akcje wokół a zabierają pracownikowi. AZS Stolzle? Co jeszcze? Raków Stolzle czy Włókniarz Stolzle? Śmiech. Prezes tylko jeździ i się chwali jak to huta dobrze nie stoi na rynku a ludziom ucina wszystko. Pora spadać z tej firmy. Na dekoracji nowy kierowniczek Panią karmiącym mówi ze nie maja prawa chodzić do pracy w trybie po 7h. A maja, gość straszy ludzi swoim prawnikiem.. szkoda życia marnować w tym zakładzie.

Iwona
@Pracownicy

Co Ci uciął? Dał premie swiateczną najwyższa, dodatek finansowy za prace w dobie koronawirusa? A moze premii produkcyjnej nie dostaniesz? Wczasów pod grusza Ci nie wypłaci?! Ludzie. Zrozumcie moze to, ze w marcu jeszcze inne kraje były pootwierane i moglismy tam spokojnie wjechac z towarem, a teraz nie! Idz do TRW! Tam miesiac siedza w domach za 50% pensji.. nie majac zadnych innych dodatków, czy premii. Moj maz tam pracuje od lat i wiem, jak jest! Idz, znadź teraz prace... jak tak Ci zle. Firma nikogo nie zwalnia, daje pelne dodatki finansowe. A to, ze zeby dostac kase z panstwa musi obnizyc czas pracy, to wina raczej naszych rzadzacych krajem, a nie firmy. Pff... jeszcze tylko na miesiac!

MadziaProdukcja
@Iwona

Dokładnie Iwona, zgadzam się z Tobą w 100%! Dostaliśmy najwyższa premie świąteczna, dodatki z prace mimo koronawirusa, mamy zapewnienie, ze nikt nas nie zwolni w najbliższym czasie, ale nadal zle. Nóż w kieszeni sie otwiera. A co do sponsorowania, to zawsze tak było i bedzie. Jakbyś człowieku nie wiedział, to za taka kasę, która idzie na to mozna niezłe odliczenie od podatku zrobić i firmie sie to po porostu opłaca. Pracuje tylko 2 lata tutaj, mam znajomych co po 10 lat w innych firmach robią i ich zwolnili.. bo nie ma kasy i roboty. Albo siedzą w domu za śmieszne pieniądze. Ale my jak zwykle mamy zle! To sie zwolnij!!! Z pocałowaniem ręki bedzie 7 na Twoje miejsce w obecnej sytuacji.

Bogdan
@Pracownicy

A to te same matki karmiace co fajki pala przed dekoracja? Pol dniowki na fajeczce, a jeszcze wychodzom wczesniej i sie znas simieja, ze tyramy za nich.

@Iwona

No i co cwaniaczki? Miesiąc? A tu do lipca przedłużone. Wysłannicy prezesika.

Iwona
@Pracownicy

Wysłanniku ludzi, zwolnij sie, jak ci nie pasuje. idz do trw, tylko w kwietniu 300 osob tam poleci. WOle sie meczyc 2 misiace za nizsza kase, niz na zasilku siedziec.

Tralala
@Pracownicy

Szkoda gadac.(usunięte przez administratora) Teraz wprowadzili umowy zlecenia Zero dodatku za nocki i 300zl kary jak sie spoznisz.(usunięte przez administratora)

@Tralala

Moze robisz pod tymczasowka? Bo na hucie nigdy umow zlecenia niebyło!

Tralala
@Brakarz

Bylem na rozmowie o prace i podziekowalem. Nie bede pracowal na 4brygady za 2000zl bez dodatku za nocki week i w dodatku 300zl kary za spoznienie. (usunięte przez administratora)

@Tralala

Na bank nie pod huta, tylko w tymczasowce jak pisali wyzej. To ze prcaujesz w hucie nie znaczy ze jestes zatrudniony w hucie. sa jeszcze agencje tymczasowe i pewnie o tym mowisz. Warto wiedziec skim sie umowe podpisuje, nawet zlecenie i pisac na forum tej firmy. Zanim napiszesz cos o auschwitz to sie zastanow co ci ludzie tam przezywali, porownanie jakiejkolwiek pracy do ich cierpienia jest s(usunięte przez administratora) po ludzku. nie chodzi tu o bronienie huty. A co ci ta kara 300zl przeszkadza (jestem zatrudnuona bezposrednio na hucie i tego nie mamy) tak czesto sie spozniasz? to moze pora wydorosleć.

...
@Dekoracja

(usunięte przez administratora) Jednak dajmy na to autobus ci sie spozni. Spoznisz sie do pracy kilkamin i juz ciach robisz ponad dwa dni za darmo. Masz racje to agencja i ja podziekowalem. Za wszystko kary. W (usunięte przez administratora) sie poprzewracalo. Zadnych dodatkow. 300zl kary tez jest jak chcesz sie zwolnic. Co to kurde za agencjw sa...

Hutnik
@...

Bo ludzie przyjmowani przez agencje zachowywali sie jak rozkapryszone bachory a nie dorosli. Podejrzewam że jesli spoznil by ci sie autobus i poinformował bys wczesniej o tym przelozonego ze nie dojedziesz na czas to kary bys nie dostal.

Niunia
@Hutnik

Oczywiście, że po uprzednim poinformowaniu przełożonego nie będzie kary...

$$$$$
@Pracownicy

Ta firma to melina i więcej nic. Nawet za 10000złm-ce bym tego badziewia nie wzięła.

Niunia
@$$$$$

Najpierw znajdź takiego, który zaoferuje ci 10000 tys.zl./m-c

szklany
@Tralala

Naprawdę jest tak źle, na jakie pieniądze na rękę może liczyć kontroler jakosci

szkany

Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu wisi na olx oferta do kontroli jakości w stolze. Na jakie pieniądze można liczyć na tym stanowisku na rękę u czy jest to jakaś wymagająca praca. Proszę podejść do tematu rzetelnie, nie obchodzą mnie tam jakieś miejscowe ukladziki

ANONIM

Czemu Liderka Druku siedzi cały czas na papierosie na matowaniu że swoim facetem i nie zajmuje się obowiązkami tylko. A jak się dzwoni do przychodzi po 40min. A na pierwszych zmianach niby tyle obowiązków!!!!!!!!

Anonim 1

Witam. Dla czego Lider Druku A.P więcej jest na Matowaniu niż u siebie na piecach. To że jej przyszły mąż jest operatorem na II bry to nie zwalnia ja z obowiązków. Co chwilę jak nie pala to kawę piją a pani Kierownik z Matowania nie widzi tego. Może by tak zrobić coś z tym??

Weronika15

Ta praca to jest ŻAŁOSNA !!!! Najbardziej dołująca praca w moim życiu i to przez ludzi którzy tam pracują myślą ze są nie wiadomo kim, szczególnie kierownik brygady , krzyczą na ciebie , jak tak wogole można to jest chore ponad rok tam pracowałam , No tragedia

Jaka atmosfera panuje w biurze? Dużo osób tam pracuje i czy pomieszczenia są klimatyzowane?

związkowiec
@Kandydat

W biurach klima jest że (usunięte przez administratora) twardnieją ale na halach pot się po nich leje i ludzie mdleją. Coraz gorzej, i wszystko likwidują z uśmiechem na twarzach. Roboty coraz wiecej a pieniedzy mniej. Dwa posty niżej nick Magda i Brakarz to chyba ten naganiacz (usunięte przez administratora) w wielkich okularach z kadr do których nikogo nie wpuszczają. Fajne jest tylko z tym, że dyrektor to nieobecny celebryta, a co nowszy przełożony to głupszy i można na legalu chorować lecieć w kluki itd.

@związkowiec

To idź zapytaj tego naganiacza czy to ja. A nie… ty masz jaja tylko do tego zeby pisać w internecie i anonimowo takie rzeczy. Typowy związkowiec, mocny w gebie anie w działaniach. W kadrach wczoraj bylem, wpuszczaja. Moze ty jesteś jakis specjalnie chroniony i nie wiesz którymi drzwiami sie tam wchodzi, bo kadry juz nie sa w biurze jak dawniej. Moze do złych drzwi pukasz? Pozdrawiam - kolega z II brygady.

Niebezpieczna

Czytając komentarze panstwa odczuwam wrażenie jak by to był zakład pracy chronionej!! Zamiast załatwić sprawę w biurze bądź u przełożonego to żale wylewacie tutaj.Najwyraźniej robicie niepotrzebne zamieszanie na forum obrażając i oskarżając innych!!!

@Niebezpieczna

Zgadzam się bo to jest zakład pracy chronionej . Żeby lider osoby bez uprawnień na wózki widłowe na piece stawiał no to samo to nam daje do myślenia jakie tam ludzie pracują. Najwazniejsza jest prawda Nieważne gdzie nieważne jak ale prawda zawsze wygrywa a jak kogoś sumienie gryzie i popełnia takie czynny i niema odwagi się przyznać to jest jego problem . Nas niezsstraszy bo niema czym nie mamy nic do ukrycia tak jak ona. My się niczego nie boimy a mamy bardzo dużo do powiedzenia. Jeśli ktoś w stosunku do nas jest nie fer to dobrze mu tak. Jesteś Pani z incydentami bardzo niebezpieczna to fakt , ale masz tyle fałszu w sobie że naprawdę już nikt i nic Ci nie pomoże.

@Niebezpieczna

My mamy swoją godność niestety. Pozdrawiamy i życzymy miłego wieczoru.

@Niebezpieczna

Przełożeni ,żenada .Kierownictwo wydziału i produkcji na dekoracji to porażka.

Ha ha ha
@Kasia

My tam nic do nich nie mamy oprucz tej liderki z czwartej brygady.

@Ha ha ha

"Oprucz"??? Hahaha ortografia się kłania szkoła podstawowa. A te debilizmy które tu wypisujecie to już zakrawa o psychoze!!! Sorry ale dla mnie jesteście nienormalne, bo zamiast załatwić sprawę na górze albo i jeszcze wyżej, to debilne żale wypisujecie tutaj. Przedszkole normalnie! Żenada i tyle!

@Brakarz

Przedszkole to Ty , i żenada to Ty .Po pierwsze nikt tutaj się nie żali. Ty sobie lepiej odpuść i skorzystaj z wizyty u psychologa.

Sławek br lll
@Ludzie

Oczywiście mógłbym skorzystać z wizyty u psychologa, lecz nie wiem,, Ludzie,, czy mnie wpuszczą przed Tobą, ale widzę że nie masz na tyle odwagi, żeby porozmawiać osobiście, cóż,,Ty lepiej sobie odpuść,,to prośba, czy raczej groźba,z tego co wiem jest wolność słowa,a że nikt się tutaj nie żali?, proszę poczytaj,czy poczytajcie jako,, Ludzie posty poniżej, tak między nami psycholog to za mało wolę psychiatrę, gdyż nie mam zamiaru się zmieniać dla kogoś,komu brakuje jaj,lub innego narządu, żeby porozmawiać jak cywilizowani ludzie ???? Pozdrawiam.

@Sławek br lll

Na pewno Cię wpuszcza. My mamy jaja większe od twoich . O nasze się nie martw, martw się o swoje . Jak musisz iść do tego psychiatry to droga wolna . Dla nas posty poniżej są ok.

@Ludzie

A jeśli chodzi o te twoje prośby i groźby, to możesz sobie schować do kieszeni. Na nas nie działają. Pozdrawiamy i życzymy miłych snów.

Ha ha ha
@Sławek br lll

Prośby i groźby zachowaj dla siebie. Na nas nie działają .

@Sławek br lll

Dla nas wpisy poniżej są ok. A jeśli chodzi o twoje groźby i prośby to sobie zeczywiscie schowaj do kieszeni. Na nas nie działają.

@Sławek br lll

Sorry, ale teraz jesteśmy na piwie i nie mamy czasu z Tobą pisać.

@Sławek br lll

Dobre sobie ale mamy polewę. Pozdrawiamy.

@Brakarz

Po to te błędy żeby Cię zmylić sprawdzamy czujność i ludzie, ludzie .Prowokacja ha ha . Zgadnij zgadula.

Ale mamy polewę

Ironia

Be be be
@Prawda

@Prawda

Jeżeli ruszysz wózek bez uprawnień na niego słuchając stukniętego lidera czy liderki to jak będzie komisja do spraw BHP to ty możesz mieć to wpisane do akt na jakiś czas co wiąże się z zakazem używania taniego pojazdu i przez ten czas nie możesz łamać przepisów dopiero to będzie usunięte. Liderzy działają na waszą szkodę to pewne

@Joanna

Nie masz uprawnień nie masz badań tym samym podlegasz pod paragraf narażenie zdrowia lub życia swojego bądź innych. Wiąże się to z wpisaniem do akt.

@Joanna

I tym ta chora huta wygrywa sprawy wypadków. Powołując się na nie przestrzeganie przepisów BHP.

@Joanna

Ta Sylwka liderka zmusza ludzi do używania elektrycznych sztaplarek i elektryków ludzi którzy nie mają pozwolenia. Radzę ich nie ruszać grozi to wpisem do akt Państwowej inspekcji pracy.

@Joanna

Ja miałam tego paletyzatora i ją olałam. Najpierw pozwolenie dopiero jazda.

@Joanna

Wzięłam sobie te zwykłe paleciaki i zwykłą sztap.

Joanna

Ostatecznie ma nie pokolei prawnie i jest kierownikiem.

@Joanna

A jeżeli chodzi o palety to waga jest przepisowa nawet na ilość włożeń na paletyzatora. Waga jest zgodna z przepisami BHP dla kobiet.(zwykłych nie zajmujących się sportem) Czas podnoszenia tej palety między jedną a drugą paletą jeżeli chodzi o wagę dla kobiety jest również przepisowy. Najwidoczniej pracują tam kalekie kobiety na własne życzenie.

Brakarz

Kobieto… pewnie pracowałaś u nas 4 dni przez jakąś śmieszną firmę, a to była twoja kolejna robota w lipcu i obrażasz faceta w internecie. „podziękowałas” mu? Śmieszna jesteś. Pewnie porzuciłaś kolejny raz w ciagu 30 dni prace. Ni nie… skrzywdzona. Za taki wpis ten „bandyta” mógłby iść na policję, ale na ciebie - pamiętaj, ze nikt w internecie nie jest anonimowy.

Brakarz

A możesz po polsku pisać??!?!

Powiedz OK
@Joanna

Palety są drewniane. Co za tym idzie ich waga zależy od wilgotności drewna. Wątpię by ważyły 12kg. A dźwigać 20kg kobieta może 4 razy na godzinę, pracy dorywczej.

@Brakarz

To niech idzie już raz siedział. Pracowałam zimą i nie na4 i parę miesięcy do tego.

@Brakarz

Rzuca się facet do ludzi jak rozmawia z nim prywatnie. A ja sobie nie pozwolę żeby takie byle g.. pozycja i pracownicy bez wykształcenia. Nic dziwnego że sąd zdecydował nie zabierać mu pozycji mimo papierów hmm.

@Brakarz

Ja takich papierów nie mam żeby mieć kierownika hmm. Żeby mnie miałam osoba z żółtymi papierami.Ja zmiany nie wybierałam a tej bym na pewno nie wzięła czyli 3 Jeszcze się szanuję.

@Brakarz

Ja sobie siedzę spokojnie a on się rzuca ten kierownik do mnie jak by chciał cię pobić te same ruchy. I z tego co wiem parę lat przed moim przyjściem wylądował za to samo w areszcie.

@Brakarz

No to to nie jest mój poziom żeby ktoś taki mną kierował.

@Brakarz

I do tego paletyzator przez parę miesięcy bo moje wykształcenie nie jest na ręczne pakowanie po zasadniczej szkole zawodowej albo bez wykształcenia. Na to też nie pozwolę.

@Brakarz

Paletyzator to był przez parę miesięcy od pierwszego do ostatniego dni. Szkolił mnie ten Kamil i Ernest i tyle.

@Brakarz

Były nawet trzy paletyzatory.

I jeszcze sami mnie go zaproponowali. Paletyzatorki pakują nie Joanna. No

@Powiedz OK

No a jak pilnujesz paletyzatora i czekasz na butelki to w ciągu godziny to idą że dwie. Poza tym tam jest do żywności no to mokre palety nie powinny tam być.

@Powiedz OK

Poza tym tam nie ma długich zamówień. Między czasie linie myjesz jakąś dyktą. I inne no to prawie jak dorywcza gdyby nawet to. Ja podnoszę akurat 90 to dla mnie 20to w palcach. Nie czuję wagi wcalę

@Powiedz OK

Ja zawalona nie byłam. Zanim się nazbierały butelki pod łapę to można kartonów zrobić na dwie zmiany. Ja pilnujesz to jest ok a nawet nudno. Żaden alarm się nie włącza no.

@Powiedz OK

Od 11 roku trenuje z ciężarami to juz jakieś 20lat. Co prawda do innego sportu. Dla mnie paletyzator to zwykły robot.

@Powiedz OK

To ja mam soczki zdrowotne pić które wcześniej stały na zwilgotnialej palecie i to pewnie z grzybami. Gdzie standardy higieny żywności?

@Powiedz OK

Widzi to Jars isanepid oni kładą butelki do żywności na wilgotnych z grzybami paletach. Do soczków.

Hmmm

To oni nie myją tych butelek przed nalaniem?

Na jakie benefity można liczyć w STOLZLE?

Brakarz

Mamy dofinansowania do przedszkoli, prywatną opieke medyczna (najwyzszy z mozliwych pakiet), premie swiateczne, wczasy pod grusza, jubileusze, premie za brak l4. Wejdz na strone ich to zobaczysz, troche tego jest i akurat na social to nie ma co narzekać

Magda

Jest jeszcze becikowe za urodzenie się dziecka! To jest świetna sprawa też no i mega tanie karnety na Włókniarz :)

Robo

Stolzle czy Stoelzle ?

@Robo

Stoelzle

Zainteresowana

Witam czy wiadomo coś o przelewach premii za niechorowanie?

@Zainteresowana

Macie grupe na faceboku a tutaj zadajecie takie pytania. Uwaga bo ktos wam odpisze.

Darek
@Brakarz

Na Fejsie to się trzeba podpisać ????????????

Ludzie serio ? To jest forum aby opisywać warunki pracy a nie jakieś trudne sprawy. Rozumiem że skoro tam pracujecie zapewne jesteście pełnoletni, tak więc sprawy typu mam problem rozwiązuje się twarzą w twarz , nie na forum . Gwiazdy w necie jak widać. Skoro macie problem z ludźmi,z warunkami pracy, z pensją, czemu nie pojedziecie nie powiecie w twarz wyższej kadrze , ze tą i tą osobą nie nadaje się do pracy , że łamie przepisy , że się znęca psychicznie . Czemu nie zrobicie zebrania i nie powiecie że za mało zarabiacie , że nie pasują wam różne kwestie. Rozumiem że lepiej zaśmiecać forum . Zaczynam mieć wrażenie że w tej firmie pracują ludzie naprawdę mało inteligentni, skoro jedyne co potrafią to opisać na forum . Dzieci w podstawówce mają więcej rozumu niż osoby tu piszące ,poprostu wstyd że dorosłe osoby nie potrafią rozmawiać że sobą twarzą w twarz tylko piszą anonimy na forum . Brawa dla was I życzę powodzenia w dalszym życiu, i z takim podejściem do kariery nie wróżę. Pozdrawiam.

Xxx
@Ania

A ja myślałam że to zakład pracy a nie b.... .el co tam się wyrabia to głową boli?

Kto to
@Ania

A może ludzie boja się iść do osoby wyższej rangi przez to , ze zostaną skarceni ? Za to , ze w ogóle się odzywają ?

@Kto to

Tez tak myślę że boja sie mówić. Taka osoba co umie powiedzieć co myśli zdarza się 1 na 100.

@Ludzie

Taka osoba która mówi co myśli jest gnojona nie lubiana stawiana na najgorsze (usunięte przez administratora) z Ukraińcami lub Polakami którzy mają lewe ręce . I robić musi za nich. A teraz zastępcy listów? Rządzą. A dziewczyny ze spreya są na 4 brygadówce i co robią stoją na spreyu bo tylko to potrafią. A na piecach cały czas te same osoby 15/5. 15/8.i matowanie C.

@Anonim 2

Bo dziewczyny które były na zmianach spray mają układy z kierownikami napewno i dlatego większość nie chodzi na piece.

@Brakarz

Tylko premie ich. A piecowych różnią się. I praca inna. Albo kierownicy dają ich na sprey bo nigdzie się nie nadają. A jak dadzą na piec to utrapienie. Bo się nie wyrabiają albo nie sprawdzają pakują wszystko bo one tylko sprey.

Praca
@Anonim 2

A te co z piecy przyjda na spray ? Sprawdzają butelki czy pakują do palety jak leci ? Nikt nie wybiera sobie gdzie ma stanąć tylko kierownik o tym decyduje Ludzie o co Wy macie pretensje ? Przecież było pare takich osób , które były wybrane do pracy na spray w systemie 3 zmianowym i nie chciały tak pracować , szukały zamiany Wiec o co chodzi ?

@Praca

Sprawdzają.bo zatrzymana paleta to nikomu się nie chciało by sortować. Kierownik woli postawić tych ze sprey na sprey. Bo wtedy nie ma z nimi problemu. A jak postawi na piec palety zatrzymane lub potrzeba więcej niż 3 osoby bo się nie wyrabiają. Dlatego na balweder , kirkland te same osoby. Żeby nowych nie uczyć i się nie truć. Że będzie (usunięte przez administratora)

Anonim 2

Bo kierownik .chce mieć spokój. Najlepiej niech wszyscy zaczną chodzić wszędzie. A nie młodzi lekki asortyment. Wszędzie ci sami ludzie. Stoją. A później brak paru dają ich a oni nic nie wiedzą. Przydało byś się żeby zaczęli wszyscy wszędzie zaczeli chodzić.

Greedy

Jak to gdzie? Ma weekend, w poniedziałek przyjdzie i będzie sraczka, oczywiście wszystko będzie winą operatora,bo on jest taki świetny że bez niego ani rusz.

Lolo
@Greedy

Świetny w lansowaniu sie u Lubasa hehehe

Xyz...
@Anonim 2

A wiesz dlaczego tak jest? Dlatego że właśnie znajdzie się jedna osoba która odważy się odezwać, natomiast nie ma poparcia. Pokatnie każdy się bulwersuje, ale jak przyjdzie co do czego zostaje właśnie ta jedna osoba, a późnej każdy z was się z niej śmieje ze się odezwała i stawiają ja na najgorsze (usunięte przez administratora) Gdybyście wszyscy się odezwali nie byłoby czegoś takiego. Wiem bo sama pracował tak kilka dobrych lat, było tak jak pisze wczszniej i widzę że do tej pory nic się nie zmieniło, a co gorsza nic się nie zmieni....

Agnieszka
@Anonim 2

Napiszesz od czego zależy stanowisko pracy STOLZLE? Czy są one przydzielane odnośnie doświadczenia, czy akurat wynikające z braków na działach?

Daniel
@Ania

Nie uogolniajmy ludzi z calej firmy. Wiekszosc postow na forum pisza osoby z jednego dzialu, dekoracji. A z tego co mi wiadomo tam faktycznie dostac sie do pracy zbyt trudno nie jest. Sam pracuje na hucie trzy lata, czasem jest lepiej czasem gorzej ale jesli chodzi o ludzi z ktorymi mam stycznosc to na prawde jest ok.

@Anonim 2

Prawda najgorsza brygada jaka może być . State pracownice czuja sie bezkarne mysla ze im wszystko wolno tak jak lider.

Arek
@Ania

Pani Aniu. Uważam że ludzie powinni tu poruszać, gdyż jest to argument dla ludzi szukających lepszą pracę w celu polepszenia swojej doli. Jak dla mnie do pracy idzie się aby zarobić pieniążki, zrobić co do mnie należy i wrócić do domu do żony i dzieci. Kiepsko z firmami, które obcinają pensję ludziom z powodu covid19 a jednocześnie produkcja idzie na 100%. Zwykły pracownik nie jest po to aby rozmawiać z pracownikami, ale uważam że umowa, którą menedżer jako przedstawiciel firmy podpisuje z pracownikiem jest wiążąca. Każdy musi płacić rachunki. Drugą rzeczą są relacje międzyludzkie. Jeżeli mistrz czy brygadzista jest nie ma odpowiedniej kultury osobistej. To na pewno menedżer firmy to wie i godzi się z tym. A więc dobrze że ludzie opisują kierownictwo niższego szczebla. W końcu nikt nie zmieni pracy na gorszą tylko po to aby dostać T-shirt z napisem STOLZE. ;)

@Arek

O czym Ty piszesz... nie dostałes kasy od Prezesa wlasnie? Za te wyniki, o których mowisz. Nie zawsze szlo na 100%, powinienes widziec ile linii stalo. Czasami lepiej spojrzec na cala firme, a nie tylko na swoj automat. Znajdz mi firme w miescie, ktora chwile przed takim kryzysem wyplaca ludziom od tak 700 zl. Dostalismy najwyzsza premie na wielkanoc, bonus za prace w Covidzie - 700zl, premia 250zl dla tych co nie robili 7 tylko 8 godzin, za za chwile pewnie premia na boze narodzenia. A sapiesz czlowieku, ze 2 miesiace robiles 4 dni krocej. To idz tam, gdzie nie dostaniesz koszulki, ale bedziesz szczesliwy. Dostaniesz umowe na najnizsza krajowa i zero dodatkow. No idz!

Kajra
@Ania

Ty tak bronisz tego zakładu bo może dostajesz więcej kasy ale pomysl może o inny nie tylko o czubku własnego nosa.

Takie tam
@Ania

Sama kładziesz na siebie bata. Zawsze jakieś linie stały, stoją i będą stać. Nie zawsze szło, i będzie szło na sto procent. Zależy od zamówień w danym miesiącu czy jest covid czy nie. Jeśli firma pracuje na 100% i daje takie dodatki to znaczy że przy covidzìe nie miała żadnych strat . Jak widzisz inne firmy covid dotknął i ich na to nie stać. Sama kładziesz bata na siebie i firmę. Firma (usunięte przez administratora) Państwo na to wygląda.

@Ania

Sa branże w Częstochowie co pracują cały czas za większą niż najnizsza krajowa i za 100% . Też mają socjalne i inne dodatki . To co piszesz to bzdura .

@Gość

To idź do tej firmy. Co Cię tu trzyma?! No idz, jak jest tak źle! Już mnie drażni to ciągłe narzekanie, proszę się zwolnić, jeśli Wam nie odpowiada. Dają - źle, nie dają - jeszcze gorzej. Może problem jest po Waszej stronie? Hahahah dobre, bata na firme krece, ciekawe jakiego?!

@Ania

Mnie nic nie trzyma w tej firmie bo już tam nie pracuje. Mam 5 tyś na rękę i wszystkie socjalne. Na dodatek wszystkie święta i łykendy wolne ha ha ha . Żal mi was ludzie ze jesteście tacy niepoprawni . Sami nieudacznicy w tej firmie robią. Nawet normalnej pracy nie mogą sobie znajsc bo ich na to nie stać. Jeśli nie możesz znajsc pracy to na hutę tam wszystkich przyjmują ha ha ha. Sprawdzam czy coś się zmieniło ale jak widać nie ha ha ha .

@Gość

Dla mnie ta praca jest normalna, a na rękę mam 4900 :) Po co się wypowiadasz, skoro już tutaj nie pracujesz? Tak Ci żal serce ściska, że musiałeś odejść... albo Cię zwolnili, bo brzmisz właśnie tak. Życzę powodzenia i samych wspaniałości w nowej firmie :) I proszę nie obrażać tutaj nikogo! Bo wyzywanie kogoś od "nieudaczników" świadczy tylko o Pana poziomie, takim typowym dla "nieudacznika" życiowego :0

Ciekawe kto tyle ma.

@Ania

Sama odeszlam . Cieszę się że podjęłam ta decyzję . Wiem za ile Pani pracuję za grosze . Pomyliła sobie Pani cyfry . Jest Pani nieudaczników i życiowym 0.

@Ania

Za dwa miesiące mamy tyle . Jeśli Pani Aniu Pani ma tyle to my też chcemy.

@Ania

Brakarzem to Ty raczej nie jesteś,drukarzem też nie więc pewnie siedzisz w pałacyku skoro twierdzisz że tyle masz !!! W sumie papier wszystko przyjmie,każdy może napisać jakie to kokosy zarabia na hucie a tak naprawdę ,płacą nie jest adekwatna do pracy tam wykonywanej. Najgorsza prace mają brakarze i to oni powinni zarabiać więcej ale cóż polityka firmy jest jaka jest ,a nowy kierownik robi jeszcze pod górkę, strach chorować i iść na zwolnienie bo premii ani podwyżki nie zobaczysz i jeszcze na rozmowy wzywa.

@Brakarz

Pracuje na produkcji ????

Anulka
@Xxx

No ja też tak myślałam a teraz jak patrzę to się mogę nadziwić co nie które dziewczyny wyprawiają.

Wojtek

Jaki był świąteczny dodatek?

Jakie są stadnie zarobki w biurze i na produkcji

Zostaw merytoryczną opinię o STOLZLE - Częstochowa

• Jak się pracuje w STOLZLE?

Zobacz opinie na temat firmy STOLZLE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOLZLE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOLZLE?

Kandydaci do pracy w STOLZLE napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOLZLE
2.6/5 Na podstawie 297 ocen.
  • Warszawska 347
    42-209 Częstochowa