Opinie o AQ Group w Starogard Gdański

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AQ Group. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w AQ Group na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AQ Group w Starogard Gdański

cichociemny

we wrześniu wrzucili już trzy razy na olx że szukają kogoś na produkcje ostatnie ogłoszenie zamieścili wczoraj, będą z tego niezłe jaja

Logo

Ostatnia "wypłata" to są jakieś kpiny. Mnóstwo zleceń, dużo pracy w pośpiechu bo to zlecenie pilne bo to na wysyłkę bo to jutro jedzie bo tu terminy gonią i co? I chuj premia wynosząca 0 zł. I jeszcze te nadgodziny... kalkulują każdą jebaną złotówkę czy im będzie się opłacać robić płatne nadgodziny czy nie... I decyzja oczywiscie zapada "najszybciej"jak się da. Ehh szkoda strzepic ryja.

Dziewczyna z okładki

Morela- np operator na prasach ma 2600zl do ręki na start. Komax za to już 3200 zł. Montażyści 2400. Biura 1400zl. A zarząd robi na czarno. Na produkcji walczymy aby zarząd i biura mieli więcej ale to nie takie proste.

wypoczęty jak Zagłoba po weekendzie
@Dziewczyna z okładki

daj mi namiary na twojego dilera bo mój sprzedaje mi jakiś słaby towar

Desperados

to jest humor spod budki z piwem

Osoba przeprowadzająca rozmowę niekompetentna, chyba boi się własnego cienia. Słabe podejście, zniechęciło mnie to do pracy w tej firmie

Prawie żadne

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
Dziewczyna z okładki

Wcz, to jest pytanie czy co to właściwie jest? Ja słyszałem że.. nieważne. Przecież sami wiemy najlepiej ile zarabiamy więc swoje słyszałem to sobie..

Kabaret Moralnego Niepokoju

mrau - atmosfera jest spoko z wyjątkiem Krone na którym kiedyś pracowałam tam jak trafisz na jedna ze szkolących to od razu możesz z powodzeniem popełnić samobójstwo szczególnie uważaj tam na gniazdową i na ta blondyne co zasłyneła z sesji zdjęciowej do kolorowego czasopisma woda sodowa uderzyła jej do głowy i chce być słynniejsza niż Frytka z Big Brothera

Tutti frutti

Słaba ta branża skoro najniższa krajowa to pieniądze jedne z wyższych w niej. To znaczy że tam gdzie jest gorzej panuje juz bez prawie w wynagrodzeniach? Bo legalnie zejsc niżej się nie da. Nie rozumiem ludzi którzy się tym podniecają że dostają umowę, to Polska w 2016r a nie to co dziesięć lat temu gdzie pracodawcy nie znali pojęcia umowy a tam gdzie ja dają jest niczym chemia z Niemiec. Znajdowanie satysfakcji poprzez zaniżanie punktu odniesienia to oszukiwanie samych siebie. Umowę dają dziś wszędzie chyba że zatrudniasz się jako pchacz wózka u zula. Co do atmosfery, jest dobrze. Chociaż to jest oki.

GENIO 2016

BUŁA TO BUŁA !!!

Zagłoba

mnie zadowala każda premia najważniejsze że wystarczy mi na więcej butelek Harde które lubię popijać w ulu z przyjaciółmi

minion

Tak, zgadzam się, jedyny problem to że premie oscylujące wokół 50zł są dalekie od "odpowiednich",to taka premia na odwal się Pan/Pani premia jest? To spierd@#$% i nie gadaj że nie ma. Normalna premia zaczyna się od 300zł a nie takie tam "masz na piwo". Takie jest podejście do ludzi że mają się cieszyć że w ogóle coś mają, jakość już nie znaczenia. Tym samym odpłacają sie pracownicy swoją pracą, zrobia wszystko ale jakość tam gdzie to tylko mozliwe bedzie najniższa tak samo wydajność. Tak jak to co za to otrzymuja. Do pracy człowiek przychodzi sprzedac swoja prace za pieniądze i za nic innego i nic innego ludzi do nie zwalniania się jak i zwiekszenia wydajności nie skłoni.

wzorowa pracownica

Fapomator - rozmawiałam z nią kiedyś na ten temat jedno z nich ma zamieszczone na fejsie nawet nie mając jej w znajomych możesz je zobaczyć bez problemu

Mr Komax

KA-ME-HA-ME-HA ma racje zwłaszcza że Genio i Zagłoba są doskonałym przykładem tego typu zachowania nieraz jak chciałem przerwać prace na Komaxie i skorzystać z toalety to nie mogłem bo któryś z nich właśnie ją okupował

KA-ME-HA-ME-HA

u niektórych osób owocowy wtorek wywołuje podobne działanie jak po zażyciu środka przeczyszczającego co godzinę trenują biegi do kibla w którym spędzają ponad połowę czasu swojej pracy

Fapomator

I jabłuszko we wtorek:) ps gdzie można znaleźc te zdjęcia z sesji do kolorowego czasopisma? Wszyscy szukają a nie można znaleźc.

Rzedxian

Tak, konia z rzędem dostaniesz:)

Aq ku

Wypłata jest adekwatna jedynie dla osób bez żadnego doświadczenia. Później dostaje się jedyna podwyżke całe 60 zł. Ale jak co roku najniższa krajowa wzrośnie to pochłonie ci ta podwyżke i znów jesteś na najniższej.

batman

pytasz się Wujka Google jaki jest numer do firmy, dzwonisz i umawiasz się na rozmowę, którą przeprowadzą z Tobą kierownik personalna oraz starsza specjalistka ds. planowania produkcji, w jej trakcie zapytają Cię co to jest proces produkcji, na czym on ogólnie polega oraz czy masz doświadczenie w tym zawodzie po tej rozmowie przychodzisz na umówiony z Paniami termin rozpoczęcia i zaczynasz od tzw. trzech dni próby jeśli się nie spiszesz lub Ci się nie spodoba to nie będziesz mieć zapłacone za te dni jak przetrwasz to zostajesz z Nami przez pierwsze dwa lub trzy miesiące będziesz pracować na umowę zlecenie potem już na umowę o pracę na czas określony co do wypłaty, to zaczynasz z poziomu najniższej krajowej przez pierwszy rok, a potem w miarę Twoich postępów będziesz miał dorzucane premie i tak to wszystko właśnie w skrócie wygląda

komisarz Alex

odpowiedż dla 234 zależy gdzie się trafi na jakie gniazdo a raczej na jaką gniazdową .Trzeba mieć silny charakter mocne nerwy no i być mocny w gębie.One za 5 zł potrafią wszystko .A jak nie bedzie wysyłki na czas to lepiej pakować manatki.Firma ogólnie poprawiła swój wizerunek w oczach pracowników premia to nie 8 zł jak kiedyś ale trochę więcej.Po pierwszym dniu pracy zobaczysz piękne wysportowane i mądre nasze gwiazdowe to na pewno zostaniesz z nami.A jak trafisz na szkolącą na krone to lepiej od razu skocz z mostu.Na innych gniazdach nic lepiej . Kasa na święta jest' wypłata zawsze na czas.

Didżej No Name

kilka postów wcześniej zamieściłem odpowiedź na to pytanie

francuz

to tylko propaganda

Zostaw merytoryczną opinię o AQ Group - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w AQ Group?

Zobacz opinie na temat firmy AQ Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AQ Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 13 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AQ Group?

Kandydaci do pracy w AQ Group napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AQ Group
2.2/5 Na podstawie 225 ocen.
  • Iwaszkiewicza 2
    83-200 Starogard Gdański