opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Thoni Alutec

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 565 ocen
Opinie(1068)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(1068)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Produkcja
  • .
  • Odlewy
  • .
  • Jakość
  • .
  • Eko-ochrona
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Kontakt

O firmie

Produkcja

Odlewy

Jakość

Eko-ochrona

Oferty pracy

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Lublin
  • Rzeszów
  • Tarnów
  • Mielec
  • Zamość
  • Sandomierz
  • Stalowa Wola
  • Puławy
  • Dębica
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Stalowa Wola
  • Rozwadów
  • Osiedle Zasanie
  • Brandwica
  • Jastkowice
  • Bąków
  • Agatówka
  • Pilchów
  • Obojna
  • Pysznica
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Stalowa Wola - Thoni Alute

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Stalowa Wola
  4. /
  5. Opinie o Thoni Alutec Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Thoni Alutec Stalowa Wola

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 6
    • 7
    • 8
    • …
    • 14

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Thoni Alutec Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.07.2019 16:37

    Inne

    Katastrofa, wypalty coraz gorsze, po zmianie plac nadgodziny wychodza marnie, polowa norm niewykonalnych i jeszcze za to obcinaja kase jak nie wyrobisz, stanowczo odradzam ta firme, mozna tu nerwy zjesc wszystko robi sie na wariackich papierach. Nie chcesz staracic zdrowia to nie przychodz tu do pracy.
    ReviewUserIcon
    Zwolniony

    05.07.2019 21:46

    Inne

    W Alutku zarabia się tylko na nadgodzinach,normalnie na start dają ok.2500 przy 40%premii. Ci co piszą że ok , nie myślą , albo robią na stałej kasie ,bo to kasa razem z niedzielami ,nockami, sobotami ! (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Alutek

    09.07.2019 07:39

    Inne

    Dokładnie tak. Aha i premie czy jak oni to nazywają benefity typu premia świąteczną premia wakacyjna i wielkanocna dostajesz tylko wtedy gdy w całym roku nie masz ani jednego dnia chorobowego, nie byłeś na ojcowskim bo mogłeś przecież wziąć normalny urlop ;} . Więc to w końcu premia za niechorowanie? Czy premia świąteczna?
    ReviewUserIcon
    CNC operator

    06.07.2019 19:47

    Inne

    Ciekawostką jest że starzy pracownicy odchodzą że stażem 10 letnim,za starego pracownika trzeba trzech młodych ale i tak nie zrobią tej roboty co Stary pracownik
    ReviewUserIcon
    zombi

    18.01.2019 13:40

    Inne

    Dokładnie redukcja . Ale ludzie już zaczynają odchodzić z produkcji. Co drugi z maszyny jest na chorobowym ,już zaczynają wypowiadać umowy ,ludzie nie chcą tam pracować,nawet ludzie poza stalowa wola . Przychodzą młodzi. Kończy siw okres zwrotu za kurs cnc i odchodzą . Dyrektor powinien o tym wiedzieć,pewnie o wielu sprawach nie wie ... Moje sugestie dla Thoni Alutec Sp. z o.o.: Podwyżki dla stałych dobrych pracowników,zmiana systemu na 3 zmiany od pon. Do piątku ,na weekendzie zawsze znajda się chętni aby dorobić,przyjść ,bedzie obstawa . Jak ludzie beda dobrze traktowani,zakończy się fala odejść z firmy . Wystarczy porozmawiać z ludźmi. Wszyscy mamy rodziny i nikt nie pozwoli aby praca była ważniejsza od niej . Zawsze to można pogodzić wystarczy chcieć. Zwłaszcza ze cały czas odchodzą starzy dobrzy pracownicy a z młodego nawet nie ma pożytku z zamiatania ... Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    2 lata

    27.06.2019 12:35

    Inne

    Pracowałem tam na cod i wiem że z nowego czasu 4 osoby sie zwolnili w ciągu 3 miesięcy. A potem jeszcze jedna, a byli to osoby co wszystko ogarniali
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    30.06.2019 22:45

    Inne

    Pracowałem w tej firmie 8 lat ludzi z wspominam miło ale resztę już nie nadgodziny zawsze buły przymusowe podwyżki dostałem 2 czyli 2 razy 130 netto. Pewnie są w takie działy że ludzie są zadowaleni lekka praca dobra płacą. W latach 2010_12 w zarabiałem 3200-3500 oczywiście około 40 nadgodzin dziś w nadal tyle zarabiają oprucz pupili. Ja jeszcze pracowałem w dobrych czasach kiedy były rużne napoje płacili dodatkowe ubezpieczenie i nie było tyle tych kierowników, technolog i innych takich. Premie produkcyjne były duże
    ReviewUserIcon
    Spawacz

    28.06.2019 16:35

    Inne

    Słyszałem o tej firmie że na piecach czy wybijalniach typkom tylko ślypia widać reszta koloru black
    ReviewUserIcon
    Zaniu

    18.06.2019 19:27

    Inne

    Praca jest bardzo ciezka ,placa bardzo marna . Dodatkowo w rak upalne dni można chłodziwo wylewać z butów,jest tragedia . Szkoda ze pracodawca nie wdrożył jak wszyscy dłuższej przerwy w upalne dni . No ale co sie dziwić normy ,normy wszystko sie musi zgadzać ,Pracownik nie koniecznie ... Przykro mi ale odchodzę na dniach z tej firmy . Dostałem dużo lepsza ofertę i jak myślą ze te marne kilka % mnie zatrzyma to sie mylą. Chociaż co niektórzy za te kilka procent moze ułożą sobie życie . Gdyby nie ta matematyka to wszyscy dali by sie robić w bambuko . Pozdrawiam hejo
    ReviewUserIcon
    Adrian

    14.06.2019 18:46

    Inne

    Pracuje tam już dwa lata ,trzy razy dostałem podwyżkę. Jestem bardzo zadowolony,zawszę idę z uśmiechem na Twarzy do pracy ,nawet na weekendzie . Praca jest super ,nauczyłem sie nocować detale,nawet na oko potrafię sztuke ustawić,zawsze super wychodzi. Każdego zachęcam do pra cy w tej firmie ,o bogatej tradycji . Cala kadra kierownicza jest super . Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Andrzej Lipski

    14.06.2019 18:36

    Inne

    Alutec jest super . Cale życie tam pracuje ,jest super ????
    ReviewUserIcon
    Gruby Karolek

    30.05.2019 12:09

    Inne

    Odbyłem kurs CNC, następnie poszedłem do pracy system 4 brygadowy. (usunięte przez administratora) przez pierwsze miesiące. Ludzie którzy pracują tu od długich lat zarabiają (usunięte przez administratora) w zależności od premii uznaniowej. O tym, że coś się tam nauczysz możesz zapomnieć lub nastawić się na to że potrwa to baaardzo dług okres czasu. Notoryczny brak narzędzi pomiarowych :) Problem z magazynierami(usunięte przez administratora) Brak miejsc postojowych na parkingu, nie przemyślany rozkład hali - jeżeli lubisz długie spacery coś dla Ciebie :) Nie wspomnę o wylewaniu się nieczystości z toalet na halę podczas intensywnych opadów deszczu :) Praca dla wariatów lub uwiązanych kredytem nie ma co ukrywać .
    ReviewUserIcon
    Benek

    26.02.2019 18:29

    Inne

    Pracowalem tam 32 miesiace , nie jest zbyt ciekawie , trzeba isc sprobowac ale nie polecam od serca tego zakladu wykorzytywanienie ludzi (usunięte przez administratora)no I kadra bez wyksztalcenia ☺️ Takie sa tam realia kto nie wierzy niech zobaczy
    ReviewUserIcon
    amelinium

    24.05.2019 11:33

    Inne

    Mam większy staż i potwierdzam. Ludzie na najniższych równorzędnych stanowiskach pracujący fizycznie są ok są korzeniami bez których cała roślina obumrze a ma teraz zwiędłe liście które zaczynają znów spadać. Kadra zarządzająca często bez kierunkowego wykształcenia technicznego, nie mówię już o wyższym technicznym. Górą jest nepotyzm, protekcja, kolesiostwo a co za tym idzie brak kompetencji i wiedzy a takie braki nadrabia się straszeniem, cwaniakowaniem, naciskami, zabieraniem premii. Żeby uwierzyć trzeba popracować i zobaczyć, szczęśliwi Ci co nie zobaczyli a uwierzyli! Mnóstwo doświadczonych ludzi odeszło poprzez nieudolne i chamskie działania kadry zarządzającej od kierowników wzwyż (oczywiście nie wszystkich). Nowi pracownicy bez doświadczenia często nawet nie mają chęci się uczyć bo oni "mają wcisnąć guzik i dostać kase, mają wy*e*ane". Więc obciążeni są Ci co zostali jako niedobitki (w nagrodę dociskani jeszcze bardziej) i tak to wygląda, a wyłączną wine za taki stan rzeczy ponosi kadra od kierowników wzwyż. Oczywiście jest paru! młodych zdolnych, wyjątki potwierdzają regułę.
    ReviewUserIcon
    Nick

    03.05.2019 16:07

    Inne

    Ktoś tam jeszcze pracuje?
    ReviewUserIcon
    Wiesiek

    09.05.2019 21:45

    Inne

    Pewnie, że pracuje – jakieś 1500 osób :)
    ReviewUserIcon
    Pracownik roku Alutecki

    12.05.2019 22:23

    Inne

    1500 osób to pracowało jakieś 4 lata temu. Czyli nadal są naiwni ludzie, którzy tam pracują.
    ReviewUserIcon
    Onn

    18.03.2019 17:32

    Inne

    hej czy na swieta wielkanocne cokolwiek dostajecie?
    ReviewUserIcon
    Marcin

    07.04.2019 10:02

    Inne

    Zadowolni z wypłat po zmianach?
    ReviewUserIcon
    mementos

    05.05.2019 10:27

    Inne

    Mi tam raczej nie zabierali nic, a na świeta 300zł i tyle, to chyba normalny standard
    ReviewUserIcon
    Richard

    19.04.2019 16:12

    Inne

    Czy w thoni alutec obowiązuje 4 brygadówka?
    ReviewUserIcon
    Nick

    03.05.2019 15:50

    Inne

    Oczywiście, że tak.
    ReviewUserIcon
    Miron

    14.04.2019 18:19

    Inne

    Dziwne opinie przeczytałem. Tym bardziej, że słyszałem o firmie sporo dobrego.
    ReviewUserIcon
    stary wyga

    01.05.2019 09:27

    Inne

    Narzekaczy pełno, nie chcą niech nie pracują, dla mnie spoko robota
    ReviewUserIcon
    Okum

    23.02.2019 10:54

    Inne

    Co się tam na kontroli dzieje? W tym roku 3-4 osoby się zwolniło, a chodzą pogłoski, że jeszcze parę osób ma w planach odejść. Aż tak tam źle zaczyna się dziać?
    ReviewUserIcon
    CoTuSięDzieje?

    12.03.2019 22:28

    Inne

    Na KJ COM też mieli szlifować niezgodności :D
    ReviewUserIcon
    Stanek

    21.03.2019 07:21

    Inne

    Jakie zwolnienia? W miare spokojnie jest
    ReviewUserIcon
    alfree

    28.02.2019 16:24

    Inne

    Jak bym się chciał przyjąć to gdzie proponujecie jaki wydział?
    ReviewUserIcon
    Kiero

    01.03.2019 08:27

    Inne

    Bezrobocie
    ReviewUserIcon
    Leżajsk

    26.02.2019 16:40

    Inne

    Niepolecam pracy na tokarkach:)
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    24.02.2019 22:17

    Inne

    Witam zastanawiam się nad złożeniem CV do Waszego zakladu na oferowane stanowiska "oczyszczacz, formierz, wytapiacz, operator maszyn odlewniczych" możecie powiedzieć jak wyglada praca i zarobki? Prosze o obiektywne odp
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    25.02.2019 17:49

    Inne

    Podobnie jak na innych tego typu posadach. Zarówno praca jak i zarobki do (usunięte przez administratora)!
    ReviewUserIcon
    Formiernia

    19.02.2019 19:00

    Inne

    Może ktoś napisać jakie są aktualne zarobki jak formierz / rdzeniarz i ile godzin trzeba na to pracować. Tylko proszę nie pisać 2500 zł, ponieważ jeszcze 2 lata temu zarabiali się tam 3500+
    ReviewUserIcon
    Jkl

    21.02.2019 17:39

    Inne

    To jaki snes ma tam praca jak na formierni w iwamecie płacą 3200+
    ReviewUserIcon
    Kon

    22.02.2019 21:24

    Inne

    Czy ktoś powiedział, że w Alutecu coś ma jakiś sens?
    ReviewUserIcon
    Robil

    21.02.2019 02:35

    Inne

    Jest dobrze tam niema czas narzekac chlopaki
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Thoni Alutec?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Thoni Alutec Sp. z o.o.

    Przyszowska 1 37-450 Stalowa Wola

    NIP:8652067187

    KRS:0000133975

    http://www.thoni-alutec.pl
    Branże: Hutnictwo i metalurgia
    ReviewUserIcon
    onnnn

    31.01.2019 19:30

    Inne

    czy ktoś mi powie czy na święta jedne i drugie coś dostajecie? i czy w ogóle coś dostajecie?
    ReviewUserIcon
    Kon

    13.02.2019 13:18

    Inne

    Tak, dodatkowe obowiazki jako cel charytatywny.
    ReviewUserIcon
    Wyspiański

    09.02.2019 13:05

    Inne

    Zauważyłem że dziewczyny z biur już ładnie tutaj dodają pochlebne komentarze ; ) Dlaczego tak uważam że to nie pracownik ? bo nikt nie ma dobrego zdania o tej Firmie ;) (usunięte przez administratora) Niestety ale prawdy nie da się wyciszyć i każdy wie co to za firma a ostatnia wypłata która była tak skandalicznie niska świadczy o tym że to dno dna ;)
    ReviewUserIcon
    Kon

    13.02.2019 13:11

    Inne

    To jest odwiert, bo dna już dawno sięgnęła. ;)
    ReviewUserIcon
    Młody

    07.02.2019 15:06

    Inne

    Ale tu się dzieje, szok! J Jestem z Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku, byłem w tym zakładzie na „wycieczce” haha,. Niezle to wygląda, mega zakład, duzy porządek, przydalaby mi się taka robota po szkole, może w końcu nauczyłbym się porządku i matka bylaby zadowolona J
    ReviewUserIcon
    Kowal

    12.02.2019 20:49

    Inne

    Nas też zaciągnął wychowawca, myślałem, że strata czasu – w sumie ze Stalowej Woli – więc szybko i na luzie. I w sumie ok, dzień zleciał, a jak zobaczyłem jak ziomki tyrają na kokilach, to przynajmniej wiem jak narzędzia trzymać, bo w szkole to tylko teoria
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    12.02.2019 21:47

    Inne

    Tym postem mnie tylko utwierdziłeś, że ten zakład potrzebuje takich jak ty. Jak już piszesz komentarze to pisz z jednego konta ;)
    ReviewUserIcon
    Wyspiański

    09.02.2019 12:28

    Inne

    Zauważyłem że dziewczyny z biur już ładnie tutaj dodają pochlebne komentarze ; ) Dlaczego tak uważam że to nie pracownik ? bo nikt nie ma dobrego zdania o tej Firmie ;) (usunięte przez administratora) Niestety ale prawdy nie da się wyciszyć i każdy wie co to za firma a ostatnia wypłata która była tak skandalicznie niska świadczy o tym że to dno dna ;)
    ReviewUserIcon
    Onn

    07.02.2019 17:37

    Inne

    hahaha 2900 na czterobrygadowce hehe smiech na sali
    ReviewUserIcon
    Luuuizzzza

    04.02.2019 11:04

    Inne

    czy w tej firmie dostajecie cos na swieta? i wogole ?
    ReviewUserIcon
    Były

    06.02.2019 19:16

    Inne

    Tak, dodatkowe dni pracy :D
    ReviewUserIcon
    Prac.

    31.01.2019 20:41

    Inne

    Jak wam się podoba podwyżka?
    ReviewUserIcon
    Mamona

    05.02.2019 20:36

    Inne

    Skąd się w Polsce biorą takie marudy…?  niska podstawa źle, wysoka źle… stary może ty już w końcu idź na tą kase… hahaha
    ReviewUserIcon
    Alumtec

    06.02.2019 19:00

    Inne

    Bo w tej firmie jest tak, że w razie czego chcą Ci obrąbać premie, tak, abyś zarobił najniższą podstawę. Ludzie chcieli wyższej podstawy, w celu zarobienia lepszych pieniędzy, to oni (usunięte przez administratora)system i podnieśli podstawę zabierając z premii. Na slajdach to pięknie, bo niby cała wypłata wychodzi jak dawniej. Podnosząc podstawę obniżyli uznaniówkę, no ok, ale od dobrych 3 lat produkcyjna nie była wyższa niż 1000złbrutto, a podali, że jest ok. 1300 brutto i niby to wszystko jest 70:30 Biorąc to na chłopski rozum teraz ludzie mimo podniesienia podstawy zarobią mniej (podstawa+uznaniowa) niż dotychczas, a jak obniżą produkcyjną, bo przecież jest dużo reklamacji, brak dostaw itp. taki pracownik zarobi mniej. Teraz rozumiesz? P.S. Spokojnie ja już w tej firmie nie pracuje od jakiegoś czasu, ale wiem jak to tam wygląda.
    ReviewUserIcon
    Danielll

    13.12.2018 22:53

    Inne

    Ile po trzech mc zarobic idzie na kokilach? Bo slyszalem ze po 3 mc jest podwyzka
    ReviewUserIcon
    Alumtec

    30.01.2019 14:32

    Inne

    Podwyżkę w wysokości 130zł :D W pierwszym półtoraroczu dają jakieś podwyżki, a później twierdzą, że nie muszą, bo nie mają już za co dać :D
    ReviewUserIcon
    Były

    30.01.2019 20:11

    Inne

    Czyli całe 130zł, gdzie w późniejszych latach możesz zapomnieć o podwyżce.
    ReviewUserIcon
    Adam

    15.01.2019 11:57

    Inne

    Cześć, słyszałem że w Alutecu zaczyna się redukcja? Mają być zwolnienia i wszystkie podwyżki zostały wstrzymane... podobno za dużo pracownik fizycznych którzy nic nie robią. Ma ktoś jakieś info na ten temat?
    Company logo
    Thoni Alutec Sp. z o.o.

    25.01.2019 11:13

    Pracodawca

    Adam, odpowiadając na Twoje pytanie, chcemy poinformować, że w firmie Thoni Alutec nie ma redukcji pracowników, wręcz przeciwnie -prowadzona jest na ten moment rekrutacja na stanowiska: Operator Maszyn CNC/ Programista Maszyn CNC oraz Kierownik Zmiany Wydziału Obróbki Skrawaniem; Oferty pracy dostępne są na: http://thoni-alutec.pl/pl/praca/
    ReviewUserIcon
    Były

    30.01.2019 17:42

    Inne

    Tak, szykują się zwolnienia na pewnych stanowiskach oraz przerzucanie pracowników na inne stanowiska (nie traktować tego jako awans).
    ReviewUserIcon
    Kamil

    30.01.2019 15:27

    Inne

    Znowu powtórka z 2016 i ponownie zaczynają się zwolnienia i przerzucanie ludzi. Pracownikom, którym kończy się umowa mają wybór przejścia na stanowiska gdzie są braki, a jak nie to nie przedłużają. M.in. z ostatecznej na niezgodności z odlewni na kontrolę, na obróbce z jednej na drugą maszynę i brygadę. Zapowiada się duży chaos.
    ReviewUserIcon
    onnnn

    29.01.2019 02:31

    Inne

    czy macie coś na święta dawane? i jakąś premię roczną tz. zyski?
    ReviewUserIcon
    Pewnie nowy

    05.01.2019 20:50

    Inne

    pracowncy obecni i byli Ja mam pytanie jak wygląda praca na oczyszczalni pracowników tokarz frezer konwencjonalny (czy nie gonią ich na szlifierki czasem )i jakie sa normy atmosfera i zarobki czy w wielkanoc jakieś bony rozdają oraz czy na przyszowska jeżdżą zmks dziękuje za odpowiedz
    Company logo
    Thoni Alutec Sp. z o.o.

    25.01.2019 11:16

    Pracodawca

    Podczas pracy na oczyszczalni jako tokarz frezer konwencjonalny nie ma migracji pracowników na inne wydziały, praca odbywa się przy maszynach konwencjonalnych. Odnośnie bonusów na Wielkanoc – owszem, są one przyznawane. Z kolei, jeśli chodzi o dojazdy, to na Przyszowską kursują autobusy linii 5 i 17; szczegóły na: http://www.mzk.stalowa-wola.pl/rozklad/main.htm
    ReviewUserIcon
    Danielll

    19.12.2018 12:08

    Inne

    Smiech na sali..... smieci na swieta.... nic ani paczek dla dzieci a premie swiateczne takie ze az zal (usunięte przez administratora) sciska . Zona lepiej ode mnie dostala w sklepie hehe
    ReviewUserIcon
    Pozytywny

    22.01.2019 21:24

    Inne

    Danielll to może się przebranżowisz i tez pójdziesz do sklepu? Hahha to nie PRL, że firmy rozdają paczki dla dzieci, posiedziałem trochę w anglii i mi się optyka zmieniła, komuna w nas nadal siedzi jak śliwka w kompocie, czy jak to tam było… ech :) idziesz do roboty, bierzesz kase i tyle, nie podoba ci się to zmieniasz robote, cała filozofia
    ReviewUserIcon
    Wyborca

    13.01.2019 08:58

    Inne

    Moje sugestie dla Thoni Alutec Sp. z o.o.: Pracowałem pol roku na modelarni . Uważam ze było Ok. Nie narzekam . Nie przedłużyli mi umowy bo zarząd tak zatwierdził. Mysle ze chodziło o to ze kilka razy nie zostałem dłużej po godzinach. Ogólnie na prace na modelarni nie narzekałem. Na innych działach mysle ze mieli gorzej.
    ReviewUserIcon
    Lucjusz

    10.01.2019 10:03

    Inne

    A gdzie się podziała informacja o kursie Cnc???:) za duży hejt? Kiedy te podwyżki????
    ReviewUserIcon
    No bo wiesz nie?

    11.01.2019 11:47

    Inne

    Jest w ładniejszej formie dwa posty wyżej.
    ReviewUserIcon
    Staszek

    10.01.2019 11:12

    Inne

    Byłem na dwugodzinnej rozmowie o prace. Moj minus ze nie mam doswiadczenia w kierowaniu zespolem inna rzecz ze z drugiej linii skutecznie sugeruje kierunek dzialania menagerom. Kierownik ktory przeprowadzal ze mna rozmowe miesza wiedze z roznych metodyk zarzadzania projektami lacznie z technikami agile (zwinne zarzadzanie uzywane w przedsiebiorstwach IT ) duzo czytal ale nie ma usystematyzowanej wiedzy. Layout hali rozlazly i duzo nie zagospodarowanej przestrzeni, nie widac ktore maszyny dzialaja w ciagu procesowym. Gasnice pozaslaniane , nie ma do nich swobodnego dostepu. Ludzie pracuja ale kazdy zapatrzony w swoj monitor, czyzby kazdy realizowal inny projekt? Praca 9 godzin dziennie z duza odpowiedzialnoscia i z zarzadzaniem grupa ludzi za mniejsza kase niz ja mam za stanowiskowe obowiazki z praca na mikroskopie. Szkolenia w sobote bez wynagrodzenia pod pretekstrm ze sa one tylko dla nas, nie, haha ta wiedza nie potrzebna bedzie firmie. Nie wiem na jakiej zasadzie jest to legalne i nie rozumiem dlaczego ludziska sobie na to pozwalaja. Zalozcie zwiazek zawodowy i walczcie o godne warunki
    ReviewUserIcon
    Pewnie nowy

    05.01.2019 20:09

    Inne

    a mam pytanie jak wygląda praca na oczyszczalni pracowników tokarz frezer konwencjonalny (czy nie gonią ich na szlifierki czasem )i jakie sa normy atmosfera i zarobki czy w wielkanoc jakieś bony rozdają oraz czy na przyszowska jeżdżą zmks dziękuje za odpowiedz
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    20.12.2018 12:57

    Inne

    Jeszcze 15 lat temu brak perspektyw dusił a godny pieniądz kusił, po kraju szalało bezrobocie dwucyfrowe, w małych miasteczkach nawet 20 %. Demontaż państwa Polskiego miał miejsce, czasy się zmieniły na lepsze, wejście do Unii, odpływ młodej siły roboczej co mogła budować ten kraj, a budują zachód bo nie było tu perspektyw. Stare (usunięte przez administratora)y idą na emeryturę, młodzi wyjechali nie mają dzieci, firmy się rozbudowały i już nie będzie miał kto pracować. Pracownik będzie w cenie i się będzie go szanować.
    ReviewUserIcon
    Kiero

    13.12.2018 18:55

    Inne

    Co taka cisza i od dłuższego czasu nie ma żadnej opinie? Czyżby ten zakład w końcu upadł?
    ReviewUserIcon
    Onn

    13.12.2018 17:44

    Inne

    Ile dostaje niejwiecej wyplaty czlowiek pracujacy 3 mc na kokilach? Czy sa jakies podwyzki?

    Zostaw merytoryczną opinię o Thoni Alutec Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.