opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Thoni Alutec

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 565 ocen
Opinie(1068)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(1068)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Produkcja
  • .
  • Odlewy
  • .
  • Jakość
  • .
  • Eko-ochrona
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Kontakt

O firmie

Produkcja

Odlewy

Jakość

Eko-ochrona

Oferty pracy

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Lublin
  • Rzeszów
  • Tarnów
  • Mielec
  • Zamość
  • Sandomierz
  • Stalowa Wola
  • Puławy
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Stalowa Wola
  • Rozwadów
  • Osiedle Zasanie
  • Brandwica
  • Jastkowice
  • Bąków
  • Agatówka
  • Pilchów
  • Obojna
  • Pysznica
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Stalowa Wola - Thoni Alute

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Stalowa Wola
  4. /
  5. Opinie o Thoni Alutec Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Thoni Alutec Stalowa Wola

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 10
    • 11
    • 12
    • 13
    • 14

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Thoni Alutec Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    lolek

    09.12.2011 21:22

    Inne

    ile może dostać konstruktor bo podobno szukają i jak wygląda czas pracy?
    ReviewUserIcon
    nieoperator

    09.09.2011 18:26

    Inne

    zarabia w sam raz :)
    ReviewUserIcon
    seba

    07.09.2011 11:04

    Inne

    czy ktoś może podać ile zarabia się jako operator cnc - szukają tam kogoś takiego i zastanawiam się ile można wywalczyć? pracuje sie tam w soboty? dwie czy trzy zmiany?
    ReviewUserIcon
    Jasio

    25.07.2016 20:42

    Inne

    3 zmiany, soboty i niedzielę też się pracuje
    ReviewUserIcon
    Ponawiam pytanie

    23.09.2010 21:36

    Inne

    Powiedzcie mi ile dostaje wypłaty na początek świeżo upieczony pracownik w thoni alutec (np jako fizyczny na CNC lub wybijalni ??). aha i jeszcze jak te pieniądze się ze stażem zwiększają, ile wynosi premia i czy zawsze jest ??. i czy fajnie się pracuje bo myśle robote zmienić ??
    ReviewUserIcon
    Zarobki

    19.09.2010 20:14

    Inne

    Powiedzcie mi ile dostaje wypłaty na początek świeżo upieczony pracownik w thoni alutec (np jako fizyczny na CNC lub wybijalni ??). aha i jeszcze jak te pieniądze się ze stażem zwiększają, ile wynosi premia i czy zawsze jest ??. i czy fajnie się pracuje bo myśle robote zmienić ??
    ReviewUserIcon
    motyka

    19.08.2010 22:29

    Inne

    Nie wiem, nie znam się, nie interesuję się, zarobiony jestem.
    ReviewUserIcon
    Siekiera

    17.08.2010 21:43

    Inne

    Chciałem się zapytać na jakim wydziale jest najlżejsza robota a na jakim najcięższa ?? pod uwagę biorę obróbkę CNC, odlewnię, modelarnię, formiernię, sprawdzanie jakości i oczyszczalnię.
    ReviewUserIcon
    siekiera

    17.08.2010 10:36

    Inne

    jakie są zarobki w alutecu??
    ReviewUserIcon
    Gość

    25.06.2010 21:57

    Inne

    gość - 2010-06-14 19:15:39A mówią Wam coś nazwiska (usunięte przez administratora)Tak, ale nigdy nie pracowali w tej firmie jak ja w niej jeszcze byłem.

    Kontakt - Thoni Alutec Sp. z o.o.

    Przyszowska 1 37-450 Stalowa Wola

    NIP:8652067187

    KRS:0000133975

    http://www.thoni-alutec.pl
    Branża główna: Hutnictwo i metalurgia
    ReviewUserIcon
    Gość

    25.06.2010 21:54

    Inne

    Tak, ale nigdy nie pracowali w tej firmie.
    ReviewUserIcon
    wiem wiem

    21.06.2010 17:28

    Inne

    Ja wiem że w Thoni-Alutec się ciężko pracuje na chleb, ale nie rozumiem jednej rzeczy np. nie możecie się wszyscy zgadać i zastrajkować że wam jest źle w firmie i normy są za wysokie !!! ?? (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    to ja

    04.06.2010 21:27

    Inne

    dobre trochę bez polotu ale dobre chyba że aż tak cię zdołowali i jeteś przepracowany
    ReviewUserIcon
    qqqqqqqqqqqqqqq

    03.06.2010 21:38

    Inne

    Jak nie pracowałeś to spróbuj a póżniej coś napisz
    ReviewUserIcon
    slepy

    27.02.2010 17:35

    Inne

    jak masz sicieme to masz jak w banku na wybijaln bedziesz mial sicieme ja ci zalatwie ok.
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.02.2010 17:31

    Inne

    nieprzesadzacie? Kolega mi załatwił nietak dawno prace, wczesniej musialem pracowac fizycznie a teraz sama sciema praktycznie i na sam poczatek stawka wieksza od tamtej pracy.
    ReviewUserIcon
    dyspozycyjny

    21.01.2010 19:00

    Inne

    No 80% premii to zobowiązuje, nie każdy ma taką premię. Wysoką premię się dostaje między innymi za dyspozycyjność. Jak masz tak wysoką premię to powinieneś być dyspozycyjny nie tylko 7 a nawet 8 dni w tygodniu.A przedstawiciel pracowników gdyby był to mielibyście tylko jedną osobę więcej na którą można ponarzekać, kogo można powyzywać i obciążyć za wszelkie niedogodności. Mając 80%premii to zarabiasz i tak więcej njż średnia krajowa a z nadgodzinami to masz zarobek bardzo dobry. Inni robią za 30% premii a robią to samo co Ty, wcale nie gorzej od Ciebie a może nawet i lepiej od Ciebie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.12.2009 16:08

    Inne

    Na cnc może być, jest podobnie jak w innych firmach.
    ReviewUserIcon
    ?????......

    28.10.2009 13:08

    Inne

    No to kiedy odbywają się te testy na kandydatów do roboty w tej firmie.Jestem ze Stalowej woli tobym na dojazd dużo nie stracił.

    Zostaw merytoryczną opinię o Thoni Alutec Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.