opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Thoni Alutec

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 565 ocen
Opinie(1068)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(1068)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Produkcja
  • .
  • Odlewy
  • .
  • Jakość
  • .
  • Eko-ochrona
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Kontakt

O firmie

Produkcja

Odlewy

Jakość

Eko-ochrona

Oferty pracy

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Lublin
  • Rzeszów
  • Tarnów
  • Mielec
  • Zamość
  • Sandomierz
  • Stalowa Wola
  • Puławy
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Stalowa Wola
  • Rozwadów
  • Osiedle Zasanie
  • Brandwica
  • Jastkowice
  • Bąków
  • Agatówka
  • Pilchów
  • Obojna
  • Pysznica
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Stalowa Wola - Thoni Alute

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Stalowa Wola
  4. /
  5. Opinie o Thoni Alutec Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Thoni Alutec Stalowa Wola

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 9
    • 10
    • 11
    • …
    • 14

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Thoni Alutec Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    szlifierz

    11.08.2017 09:26

    Inne

    na początek, później lepsza kasa, normalnie koło 3-ki na reke, ale robota cięzka
    ReviewUserIcon
    Oświęcim

    11.08.2017 23:50

    Inne

    Ale to pewnie z nadgodzinami, ( sobotami lub na tygodniu po 10 godzin).. Tam jak byłem to do 2500 się dało zarobić za 170 godzin (etat) a z godzinami nawet 4000 zł bo buło po 90 nadgodzin.
    ReviewUserIcon
    Ziom

    28.07.2017 14:45

    Inne

    A ile mozna spodziewac sie wynagrodzenia np. za 160 godzin ? Jeśli chodzi o początek pracy bez doświadczenia . Pytam , bo nie wiem ile placa w takich zakladach.
    ReviewUserIcon
    ziomek

    31.07.2017 15:56

    Inne

    2200 netto, chyba że system 4 brygadowy to więcej 2500 średnio na rękę
    ReviewUserIcon
    Nico

    10.08.2017 14:11

    Inne

    Za taka prace 2200 to nędza
    ReviewUserIcon
    Ziom

    27.07.2017 19:44

    Inne

    A są obecnie przyjecia bez doświadczenia jako operator ?
    ReviewUserIcon
    prac prod

    28.07.2017 07:08

    Inne

    na operatora maszyn cnc - po kursie na operatora maszyn odlewniczych - można bez doświadczenia, nauczą na wydziale
    ReviewUserIcon
    Kukła

    13.07.2017 04:12

    Inne

    2500 z nadgodzinami parodia a nie robota
    ReviewUserIcon
    foreman

    17.07.2017 11:33

    Inne

    chyba tylko na początku, bo później premie są większe...
    ReviewUserIcon
    Kukła

    22.07.2017 12:00

    Inne

    Tam jusz niema ruznicy czy jesteś świezy czy stały pracownik z doświadczeniem premie niby wieksze % a wypłata 100zł ruznicy tak niestety sie porobiło
    ReviewUserIcon
    Fejm

    07.07.2017 22:55

    Inne

    Nigdy i nikomu nie Polecam : ) firma to kpina na każdym dziale pracownik to robol utrzymujący górę a wypłaty teraz to dramat..... ledwo 2500 wychodzi na 4 brygadowce
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    11.07.2017 23:50

    Inne

    2500 zł na 4 brygadówce za czysty etat czy z 8 lub 16 nadgodzinami ( nadgdziny z dwd tzw. okienka) ??
    ReviewUserIcon
    Robotnik

    01.07.2017 21:13

    Inne

    Jak jest w Alutecu to jest, ale nie jest to zła firma. Problemem może być duża liczba nadgodzin i surowe podchodzenie do pracowników. A plusem to: - wypłata zawsze na czas, - dodatki pozapłacowe, np. zniżki na meble, do unimetu itp itd, - ciągłość zamówień, - szkolenia.
    ReviewUserIcon
    cnc

    02.06.2017 09:17

    Inne

    "Istnieje możliwość zatrudnienia po kursie z obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie." jest napisane w ogłoszeniu
    ReviewUserIcon
    mr jo

    31.05.2017 12:30

    Inne

    poszukują dalej pracowników na operatorów cnc? ktoś wie czy po kursie można się dostać?
    ReviewUserIcon
    Arkadiusz

    26.05.2017 14:25

    Inne

    byłem widziałem zobaczyłem ....................?
    ReviewUserIcon
    Darek

    27.05.2017 09:06

    Inne

    Gorzej jak w kamieniołomie
    ReviewUserIcon
    Fantastiko

    21.04.2017 21:50

    Inne

    Wyplata na czas za kwiecien 2400 na 4 brygadowce
    ReviewUserIcon
    Zygzak

    27.04.2017 21:21

    Inne

    2400 oczywiście netto na oczyszczalni co niekturzy dostali to jest kpina w zeszłym roku sie wzieło 3100zł czeszą nas jak niewiem co byle wiecej było dla nich nie dla pracowników .
    ReviewUserIcon
    Maja

    13.03.2017 15:39

    Inne

    A co możecie powiedzieć o plusach pracy w Thoni Alutec? Chętnie usłyszymy Wasze doświadczenia.
    ReviewUserIcon
    Rysiek

    18.03.2017 18:04

    Inne

    Zapomniałeś dodać ze premie świateczne przyznawane sa jesli nie chorujesz
    ReviewUserIcon
    pracownik

    24.03.2017 08:07

    Inne

    tak jest w każdej dużej firmie.... zadna nowośc
    ReviewUserIcon
    Mati

    01.03.2017 17:09

    Inne

    Alutec zwany ostatnio tonącym Titanikiem
    ReviewUserIcon
    pawlos

    25.02.2017 15:07

    Inne

    Nie wierze że na wybijalnie nie ma miejsc :)
    ReviewUserIcon
    Danzel

    24.02.2017 14:09

    Inne

    obecnie chca zatrudnić operatorów maszyn cnc, automatyków i elektryków.
    ReviewUserIcon
    śifieś

    19.02.2017 21:21

    Inne

    W takich zakładach robota jest zawsze, ale na najgorszych wydziałach, skąd ludzie uciekają - zaczyszczalnia, odlewnia, szlifiernia, wybijalnia... Na CNC choćbyś miał doświadczenie i papierek dostanie się graniczy z cudem.
    ReviewUserIcon
    wtf

    20.02.2017 07:56

    Inne

    szukają teraz operatorów cnc z rocznym doświadczeniem, dzwoniłem to na produkcji zero miejsc...
    ReviewUserIcon
    prac

    19.02.2017 09:02

    Inne

    Finansowo alutec nie jest już atrakcyjny.
    ReviewUserIcon
    Janusz

    10.02.2017 21:10

    Inne

    Przyjmują na odlewnika ?
    ReviewUserIcon
    ?

    16.02.2017 09:06

    Inne

    wszyscy marudzą, a nie ma wolnych miejsc na produkcji... http://www.thoni-alutec.pl/praca.php
    ReviewUserIcon
    plujek

    09.02.2017 10:12

    Inne

    witam.nie wiem kto tak rewelacyjnie zarabia .ja pracoje tam 18 mies i jakos nie widzezeby mi się pensja zwiekszala mimo ze dostałem podwyzke.wrecz z miesiąca na miesiąc coraz słabsze pobory.a z ta premia wakacyjna to nie jest tak kolorowo bo zaraz dali nizsza premie i zero zysku
    ReviewUserIcon
    zygzak

    01.02.2017 21:43

    Inne

    Pracować można z całym sercem ale nie tam.To prawda za granica np na takim stanowisku jak oczyszczalnia czy odlewnia to ludzie zarabiają po 8 tys a tu ledwo 3 tys nawet nie bo zeby zarobic to trzeba nadgodziny robic wyzysk ludzi chcących zarobić
    ReviewUserIcon
    gruby i łysy

    07.01.2017 17:56

    Inne

    Podobno w tym roku znowu będą przyjęcia do pracy.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Thoni Alutec?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Thoni Alutec Sp. z o.o.

    Przyszowska 1 37-450 Stalowa Wola

    NIP:8652067187

    KRS:0000133975

    http://www.thoni-alutec.pl
    Branża główna: Hutnictwo i metalurgia
    ReviewUserIcon
    Pracownic

    06.01.2017 03:49

    Inne

    Parking dla pracowników to jakas kpina totalba porażka i wstyd
    ReviewUserIcon
    Waldek

    27.11.2016 10:47

    Inne

    Dużą liczbe pracowników wykopią na zielona trawke...
    ReviewUserIcon
    Franek

    06.11.2016 16:19

    Inne

    z tymi zwolnieniami to prawda? o co chodzi?;p
    ReviewUserIcon
    wdwfw

    28.10.2016 10:42

    Inne

    To tylko góra wie...
    ReviewUserIcon
    kieł

    15.10.2016 16:59

    Inne

    Automatyk i spawacz nadal są poszukiwani i też nie widzę powodów do rotacji bo podobno dają umowy pracę mam nadzieje, że to znajduje potwierdzenie w rzeczywistości?
    ReviewUserIcon
    Struś

    09.03.2017 18:39

    Inne

    Nie widzisz ich bo tam nie pracujesz. Dyrektor, który nachodzi Cię na fajce o 2 w nocy w sobotę i obcinający Ci za to 500zł też do przyjemnych nie należy.
    ReviewUserIcon
    Zyga

    10.03.2017 08:58

    Inne

    500 zl za zlapanie na fajce? Niezle maja nawalone w glowach zeby tak ludzi traktowac za ciezka prace w porazajacych warunkach. Juz w alcatraz mieli lzej...
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.10.2016 17:57

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    marcin

    11.10.2016 04:44

    Inne

    Czy to prawda że w Alutecu są teraz duże zwolnienia?
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    24.10.2016 12:21

    Inne

    Witam, Słyszałem że firma rozpoczęła duże zwolnienia? Jakiś kryzys czy firma zmienia siedzibę na Indie na jeszcze tańsza siłę robocza?
    ReviewUserIcon
    Maciej

    10.10.2016 15:45

    Inne

    ile teraz jest normy na wybijalni odlewów? idzie wytrzymać, czy to istne piekło? pozdr
    ReviewUserIcon
    bagno

    28.09.2016 21:43

    Inne

    Szrek wybral by alutec
    ReviewUserIcon
    bagno

    28.09.2016 21:42

    Inne

    Szrek wybral by alutec
    ReviewUserIcon
    Franek

    24.09.2016 09:11

    Inne

    @ Am Na jakim stanowisku jest w porządku ? Bo chyba nie na wybijaniu odlewów? Tam jest gorzej jak w kopalni złota w Mozambiku.
    ReviewUserIcon
    zniknij

    13.09.2016 21:03

    Inne

    Hej, a jaka jest teraz atmosfera? Dziękuję za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    rufi

    11.09.2016 09:31

    Inne

    Obecnie zakład idzie na pół gwizdka, de facto nie ma kto robić bo ludzi mało, ale np. na odlewni produkcja zminimalizowana na maxa.
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.09.2016 10:12

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    dzida

    19.09.2016 23:07

    Inne

    Zapomnij o rozwoju.... jeżeli rozwój to nie ta firma
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.08.2016 12:35

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pracownik

    29.08.2016 07:21

    Inne

    Wszystko zależy od stanowiska. Na formierza czy oczyszczacza przyuczają, ale na cnc to już coś więcej trzeba umieć.
    ReviewUserIcon
    Jurek

    26.08.2016 15:52

    Inne

    Ukraiñcy się uspokoili czy dalej niszcza autobusy i przychodza na bani?
    ReviewUserIcon
    Radek

    21.08.2016 17:08

    Inne

    Ukraiñcy jeszcze pracują?
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.08.2016 13:08

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Koordynator Lean

    30.08.2016 14:52

    Inne

    To skrzynkja w której składa się pomysły na usprawnienie pracy (poprawa warunków BHP, ergonomi) oszczędności i likwidacje Mudy. Kolejno idą pod głosowanie i są wdrażane.
    ReviewUserIcon
    nie ja

    19.08.2016 11:31

    Inne

    Pojawiły się ostatnio oferty na technologa programistę i kierownika zmiany obróbki skrawaniem. Ktoś może coś więcej powiedzieć? Jakie zarobki, atmosfera itp.? Warto aplikować? Mam 2 lata doświadczenia jako technolog, jakich warunków można się spodziewać?
    ReviewUserIcon
    Aga

    06.08.2016 23:14

    Inne

    Inżynier Lean Manufacturing - ktoś wie co to za robota i co trzeba umieć żeby dostać tą robotę i ile płacą. A szef jest wymagający? Ja napisałam i czekam kiedy mnie wezmą na rozmowę. Trochę miałam na studiach o VSM, TPM, 5S i Kaizen. I ktos wie czy mają Skrzynki pomysłów pracowniczych?
    ReviewUserIcon
    dżuma

    02.09.2016 02:14

    Inne

    Jeśli stawia Pani Takie pytanie to z góry wiadomo iż nie ma sensu rozmowa z takim kandydatem na stanowisko związane z Lean Production.
    ReviewUserIcon
    dzida

    19.09.2016 23:02

    Inne

    Jak trochę wiesz po studiach o metodologii Lean to nie licz że tu dowiesz się więcej. Osoby odpowiedzialne za Lean w TA też wiedza trochę a wiedzę swoją czerpią z googla i wikipedii więc na pewno się odnajdziesz....powodzenia :)
    ReviewUserIcon
    łysy

    31.07.2016 22:05

    Inne

    Alutec jest ok.Uniwheelsa nie polecam nawet wrogom.

    Zostaw merytoryczną opinię o Thoni Alutec Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.