opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Thoni Alutec

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 565 ocen
Opinie(1068)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(1068)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Produkcja
  • .
  • Odlewy
  • .
  • Jakość
  • .
  • Eko-ochrona
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Kontakt

O firmie

Produkcja

Odlewy

Jakość

Eko-ochrona

Oferty pracy

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Lublin
  • Rzeszów
  • Tarnów
  • Mielec
  • Zamość
  • Sandomierz
  • Stalowa Wola
  • Puławy
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Stalowa Wola
  • Rozwadów
  • Osiedle Zasanie
  • Brandwica
  • Jastkowice
  • Bąków
  • Agatówka
  • Pilchów
  • Obojna
  • Pysznica
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Stalowa Wola - Thoni Alute

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Stalowa Wola
  4. /
  5. Opinie o Thoni Alutec Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Thoni Alutec Stalowa Wola

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 10
    • 11
    • 12
    • 13
    • 14

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Thoni Alutec Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Stefanek $

    24.07.2016 15:41

    Inne

    Z innej beczki pytanie. Czy ktoś Panowie pracował w firmie Colette z Tarnobrzega. Zajmują się montażem wewnętrznych placów zabaw w Belgii. Jaka panuje tam atmosfera i czy zarobki są dobre? Pozdro.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.07.2016 14:44

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    spokojny seba

    09.07.2016 00:50

    Inne

    kiel chyba niezrozumiales co pisze.Bo mowie o ludziach ,ktorzy nie maja wykrztalcenia ,a sa kierownikami.ja dla twojej wiadomosci akurat frezuje i rysunek techniczny jaze. przyszedlem tu bo sytuacja rodzinna tego wymaga. Z jednego obozu pracy juz sie zwolnilem , pracowalem z normalnymi ludzmi a tu to samo co kiedys. Ofert mam tylko kasa na razie trzyma.Pozdro
    ReviewUserIcon
    spokojny seba

    08.07.2016 01:19

    Inne

    praca planistow ok ,jak i wyzej. Ale kierownikami na placowkach sa ludzie ,ktorzy nie pokonczyli nawet zawodowek. Stoja jak kapo nad pracownikami i weita. Pracuje wiec wiem, i nie zaden wymysl. Kolo musi sie wykazac ,bo gdzie indziej zarobi jako nadzorca dworu z9000tys.
    ReviewUserIcon
    Katarzynka

    19.06.2016 16:08

    Inne

    Jest praca dla kobiety na odlewni czy nie ma .Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ja

    03.06.2016 15:50

    Inne

    Ja zarabiam ponad 4000 tyś :)
    ReviewUserIcon
    8787

    25.02.2017 11:58

    Inne

    chyba pod stołem u dyrektora zarabiasz 4tys
    ReviewUserIcon
    kate

    27.05.2016 19:05

    Inne

    Czy ktoś pracuje w Thoni Alutec na stanowisku HR MENAGER
    ReviewUserIcon
    Allan

    05.05.2016 08:54

    Inne

    a w uniwheelsie jest podobnie czy ciut lepiej? jakie jest kierownictwo?
    ReviewUserIcon
    @

    30.04.2016 12:36

    Inne

    Tam nie ma poszanowania pracownika który zarabia pieniądze dla firmy, na szefostwo i kierownictwo, tam jesteś ZEREM.
    ReviewUserIcon
    adg

    22.04.2016 07:23

    Inne

    A kto jest teraz kierownikiem Utrzymania Ruchu?
    ReviewUserIcon
    mr. Jo

    20.04.2016 18:57

    Inne

    Jeśli był by to dobry zakład pracy to by nie było ciągłych przyjęć i ściągania ludzi z Ukrainy. Pracuje tam ale szukam innej pracy,zresztą jak wielu moich kolegów tam pracujących.
    ReviewUserIcon
    Max

    20.04.2016 08:43

    Inne

    to ile mozna wyciagnac na umowie stałej np na stanowisku operator maszyn odlewniczych bo w uniwheelsie to chyba 1900 z premiami.
    ReviewUserIcon
    gruby

    19.04.2016 19:35

    Inne

    Lepszy Alutec niż Uniwheels.Atmosfera i pieniądze też lepsze.
    ReviewUserIcon
    billy 86

    11.04.2016 17:54

    Inne

    Pytanie @ ma rację odnośnie "prawdziwej prawdy" o zakładzie. Nie wiem co ktoś ma w głowie i czym się kieruje podczas wypisywania pochwalnych opinii na temat firmy, gdyż w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Może dla kogoś to spełnienie marzeń tam pracować.
    ReviewUserIcon
    Malik

    06.04.2016 17:15

    Inne

    Niech ktoś popracuje na wybijaniu odlewów to zobaczy, że to nie sanatorium. Wcale nie jest tak cudownie w tej firmie. Przepisy BHP są często łamane.
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.04.2016 08:28

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    08.04.2016 22:58

    Inne

    Szanowny Panie close, nie mam zamiaru pisać po raz kolejny o tej firmie. Raz już napisałem co jest z tą firmą nie tak (było tego bardzo dużo). Komentarz został usunięty (nie tylko mój, ale i sporo innych negatywnych), nie wiem z jakiego powodu? Nie zawierał żadnych wulgarnych wyzwisk tylko konkrety, mówiące co z tą firmą jest nie tak. Musimy obracać się w zupełnie rożnych środowiskach, bo ja nie znam żadnej osoby co by zachwalała en zakład. Niejeden by chciał się zwolnić z tego zakładu śmierci ale sytuacja życiowa im nie pozwala. Ogłoszenia o pracę wiszą od miesięcy a chętnych nie ma. To też o czymś świadczy. Ludzie nie chcą tam pracować bo warunki są okropne! Gdyby chcieli to by nie szukali ciągle nowych pracowników. do szanownej Administracji: Mam nadzieje że się ten komentarz.
    ReviewUserIcon
    Szesii

    14.12.2016 12:18

    Inne

    Ja tam nie narzekam Jezeli chodzi o sam zakład ogólnie to dobre płacą powyżej 2,5 tysiaca na reke do 5ciu w zaleznosci od posady. Pieniadze zawsze sa na czas. Premie co świeta dośc wysokie. Władza (osoby fukncyjne wporzadku) Jedynie od stanowiska bo jezeli ktos bez ambicji idzie na odlewnie to niech sie nie spodziewa super czystej i łatwiej roboty ... ja na kontroli mam jedna z najlepszych prac ever. POzdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    04.04.2016 22:37

    Inne

    Mam pytanie do administratora. Dlatego są pousuwane negatywnie opinie. Przecież każdy wie że to (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu tego zakładu
    ReviewUserIcon
    pawel

    01.04.2016 23:15

    Inne

    Pracowałem tam ok.1 rok ale zrezygnowałem tylko ze względu na koszty dojazdu gdyż dojeżdżałem sam no i znalazłem pracę bliżej miejsca zamieszkania w Gorzycach ale ogólnie Alutec wspominam dobrze.
    ReviewUserIcon
    Janusz

    16.03.2016 19:18

    Inne

    Polecam tę firmę.Zarobki ok,kierownictwo i brygadziści też ale pracować trzeba więc leserzy niech idą do ochrony.
    ReviewUserIcon
    Malik

    13.03.2016 14:56

    Inne

    Do miasta warto ale do Alu**** nie warto
    ReviewUserIcon
    Malik

    11.03.2016 10:25

    Inne

    a jak tam się koledzy ze wschodu sprawują ?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Thoni Alutec?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Thoni Alutec Sp. z o.o.

    Przyszowska 1 37-450 Stalowa Wola

    NIP:8652067187

    KRS:0000133975

    http://www.thoni-alutec.pl
    Branża główna: Hutnictwo i metalurgia
    ReviewUserIcon
    Wiesiek

    27.02.2016 10:19

    Inne

    na CNC to pewnie z 2400 brutto może więcej
    ReviewUserIcon
    pracownik

    08.07.2016 09:57

    Inne

    Na początek nie mniej niż 2200 netto + nadgodziny + nocne
    ReviewUserIcon
    panJAPA

    26.02.2016 05:51

    Inne

    czy w alutecu lub podobnych zakładach może otrzymać pracę osoba z doswiadczeniem pracy na maszynach sterowanych numerycznie ? i czy to bedzie DOBRApraca o GODNYCH zarobkach
    ReviewUserIcon
    Michałrrr

    19.02.2016 21:53

    Inne

    Jaką stawke dają spawaczom TIG na początek?
    ReviewUserIcon
    xddddd

    19.02.2016 21:50

    Inne

    Jaka stawka jest dla spawaczy na początek?
    ReviewUserIcon
    Jooo

    16.02.2016 16:55

    Inne

    A czy są jakieś przyjęcia dla kobiet?
    ReviewUserIcon
    Wiktor

    16.02.2016 13:35

    Inne

    Czy wie ktoś może, czy są jeszcze przyjęcia do pracy do Zakladu nr 1 ?
    ReviewUserIcon
    billy 86

    16.02.2016 13:33

    Inne

    Zapewne wymagany jest jezyk angielski na poziomie komunikatywnym
    ReviewUserIcon
    billy 86

    16.02.2016 13:32

    Inne

    Zapewne wymagany jest język angielski na poziomie komunikatywnym
    ReviewUserIcon
    Sławek

    14.02.2016 13:20

    Inne

    jak tam Ukraińcy? przychodzą dalej na gazie?
    ReviewUserIcon
    Paweł

    13.02.2016 09:04

    Inne

    Patryk podaj maila.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.02.2016 09:33

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    lopek

    08.02.2016 15:50

    Inne

    Tak, jest bardzo ciężko. Trzeba być niezłym twardzielem żeby dać radę. Jak jesteś taką osobą to ok
    ReviewUserIcon
    stalowa

    02.02.2016 22:26

    Inne

    I dodam że zamiast kierownictwo których jest tyle ile liczy brygada;) zamiast usprawniać produkcję to ci ku..a zdjęcia z kamer wysyłają jak rozmawiasz , albo palisz fajkę z takim podejściem do ludzi to na pewno znajdą pracowników :)
    ReviewUserIcon
    Patryk

    01.02.2016 10:22

    Inne

    Witam, czy ktoś jest chętny jeździć autem z Tarnobrzega do Aluteca, Uniwheels lub innych zakładów ?
    ReviewUserIcon
    Paweł

    13.02.2016 08:46

    Inne

    Podaj maila.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    13.02.2016 08:51

    Inne

    Podaj maila.
    ReviewUserIcon
    max

    30.01.2016 08:04

    Inne

    DOJAZD DO PRACY Szukamy osób z autem(jeździmy we dwóch) Gorzyce - Stalowa Wola Alutec (mogą być też osoby dojeżdżające do pobliskich zakładów) System czterobrygadowy, brygada C [email protected]
    ReviewUserIcon
    Marcin W.

    28.01.2016 11:58

    Inne

    posiadanie takiego brygadzisty jest bardzo motywujące do tego żeby poszukać sobie innej pracy heh. A tak z innej beczki. Wiem, że to nie forum dotyczące firmy Uniwh... ale proszę o obiektywne komentarze, czy tam jest faktycznie lepiej? np na stanowisku operator maszyn odlewniczych.
    ReviewUserIcon
    karol M

    20.01.2016 09:47

    Inne

    no nie jest tragicznie ale trzeba mieć mocną psychikę i motywację do pracy. Za taką pracę powinny być o wiele wyższe stawki godzinowe i wyższe premie
    ReviewUserIcon
    odlewnik

    15.01.2016 15:37

    Inne

    Na odlewni musisz bardzo uważać żeby sie nie poparzyć ale nie zawsze to sie udaje (pośpiech) bo płynne aluminium lubi wlecieć do buta lub za ubranie i pokąsać.
    ReviewUserIcon
    billy 86

    13.01.2016 11:55

    Inne

    mam pytanie do pracujących na stanowisku wybijacz odlewów, czy faktycznie jest tak bardzo ciężko ? a czy praca jako odlewnik jest lepsza?
    ReviewUserIcon
    do Johny

    13.01.2016 09:33

    Inne

    masz święta racje. Doceniają tak ze musisz więcej pracować za ta sama kase
    ReviewUserIcon
    billy 86

    08.01.2016 11:03

    Inne

    praca na stanowisku wybijacz odlewów jest (jak to określił brygadzista) bardzo ciężka. Ogólnie niemiły fetor na hali i ogromny hałas. Praca jak praca, jak ktoś nie ma innej to nie ma wyjścia.

    Zostaw merytoryczną opinię o Thoni Alutec Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.