opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Thoni Alutec

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 565 ocen
Opinie(1068)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(1068)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Produkcja
  • .
  • Odlewy
  • .
  • Jakość
  • .
  • Eko-ochrona
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Kontakt

O firmie

Produkcja

Odlewy

Jakość

Eko-ochrona

Oferty pracy

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Lublin
  • Rzeszów
  • Tarnów
  • Mielec
  • Zamość
  • Sandomierz
  • Stalowa Wola
  • Puławy
  • Dębica
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Stalowa Wola
  • Rozwadów
  • Osiedle Zasanie
  • Brandwica
  • Jastkowice
  • Bąków
  • Agatówka
  • Pilchów
  • Obojna
  • Pysznica
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Stalowa Wola - Thoni Alute

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Stalowa Wola
  4. /
  5. Opinie o Thoni Alutec Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Thoni Alutec Stalowa Wola

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 10
    • 11
    • 12
    • 13
    • 14

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Thoni Alutec Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Piter

    31.12.2015 17:48

    Inne

    To fakt nawet baby w marketach założyły związki zawodowe ale może to są kobiety z jajami :)
    ReviewUserIcon
    Te Kutasy

    31.12.2015 14:59

    Inne

    ***** zrobili firmę w której: - na pierwszym miejscu jest dostarczenie produktu do klienta na czas, stąd taka liczba nadgodzin), - na drugim miejscu jest stawiane BHP i Ochrona środowiska, - Na ostatnim miejscu liczy się Człowiek czyli Niewolnik zwany też tam pracownikiem. (śmiertelne wypadki itp itd). Moi mili Pracownicy jesteście sobie sami winni bo nawet nie umiecie się zorganizować i stworzyć związki zawodowe, udało się to wszystko osiągnąć dzięki WAM, dzięki braku jednosci. Moja ogólna ocena to pała
    ReviewUserIcon
    abc i d

    31.12.2015 19:50

    Inne

    Szanowny Pacanie, wnioskuję po Twojej wypowiedzi że jesteś również pracownikiem Tej Firmy bo wypowiadasz się o sprawach o jakich możesz wiedzieć pracując Tam.Czyli postaw Sobie pałę. O związkach nie masz pojęcia skoro piszesz że one rozwiążą cokolwiek -totalnie bzdurne myślenie dyletanta.Co do nazwy "Te K..." jest to karalne sformułowanie użyte w ten sposób. Życzę Ci abyś w Nowym Roku został prezesem jakiejś Firmy i miał do czynienia z ludźmi takimi jak Ty. Może wtedy byś pomyślał zanim byś napisał bzdury. Ja równiez przychylam sie do zdania XYZ, nie pasuje to spadaj do dobrobytu w innej Firmie - tam będziesz leżał, zesz się do związków i w innych firmach mają gdzieś plany sprzedażowe, produkcję, klientów. Tam tylko leżą i patrza w niebo a tylko w Alutku trzeba zapieprzać ? Sie puknij w czoło.
    ReviewUserIcon
    Młody

    18.12.2015 12:03

    Inne

    Witam... Szukam trasportu Z SOBOWA do stalowej Woli aluteca na stanowisko oczyszczacz Prosze o kontakt ze mna Nr 782-666-979...
    ReviewUserIcon
    janusz

    17.12.2015 22:48

    Inne

    Chłopie na kierownika zmiany nawet w supermarkecie cie nie przyjmą z ulicy.Słyszałeś o czymś takim jak system rekrutacji wewnętrznej ?
    ReviewUserIcon
    xyz

    19.12.2015 07:33

    Inne

    Tak sobie czytam te prostackie wypociny i współczuję niektórym. Jak się nie ma szkoły to tylko pozostaje oczyszczalnia albo sprzątanie terenu. Natomiast jeśli ktoś ma wykształcenie to i na automatyka utrzymania ruchu dostanie angaż przychodząc z tzw. ulicy. Pracowałem kiedyś w Alutku i dziwię się tym co piszą o tej firmie same negatywy, pewnie w każdej firmie są jakieś minusy, ale proszą boga aby ich ten "zasrany kierownik" nie zwolnił bo z głodu zdechną. Pracować trzeba wszędzie i od tego są normy aby zakład mógł wykonać swoje zadania. Od razu uprzedzam wszelkie głupie wpisy o moim bliskim pokrewieństwie lub innych bliskich kontaktach z szefostwem nic mnie z nimi nie łączy ani nie płacą mi od napisanego wyrazu pozytywnej opinii ale "zaliczyłem" sporo zakładów w poszukiwaniu lepszej kasy i przy okazji zdobywaniu doświadczenia zawodowego i wiem co piszę. A czemu już nie pracuję w Alutku? Sytuacja rodzinna zmusiła mnie do powrotu w rodzinne strony. Skoro tak wszystkim piszącym tak "pochlebnie" o Alutku jest w nim źle to czemu nie zwolnicie sie tylko narzekacie. Jeśli mnie uwierają buty w których chodze to nie narzekam na nie ale je wyrzucam i kupuje nowe nie koniecznie od razu najdroższe.Oczekuję że znajdą się jacyś mądrale którzy podejmą ten wątek od najbardziej prymitywnej strony.Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych z pracy w tym zakładzie i zachęcam do poznania warunków pracy w innych firmach Stalowej Woli.
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.12.2015 00:41

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    do 098765

    17.12.2015 21:47

    Inne

    chłopie zapomnij o takim stanowisku! Jak nie masz pleców to.... oferty dla Ciebie będą ale na odlewnie, oczyszczalnie itp
    ReviewUserIcon
    ja tez do 098765

    18.12.2015 23:30

    Inne

    i normę masz pan zrobić
    ReviewUserIcon
    sylwekmlody

    15.12.2015 17:15

    Inne

    Czy ktoś zna numer do gościa który zabiera busem osoby z furman, tarnobrzega i okolic ogólnie chodzi mi z sobowa 782666979 lub kogoś z samochodem
    ReviewUserIcon
    master

    03.12.2015 20:26

    Inne

    A ja robię na Kokilach i mam inne zdanie. W pracy trzeba robić więc robię. Od początku roku dużo się zmieniło. Dobre podejście do pracownika, z Kierownikiem można zawsze pogadać, biuro jest ścigane przez tego nowego Linowca więc mozna ich spotkac na produkcji. Jak się go zapytasz to zawsze znajdzie czas na wyjaśnienia. Jak miałem problem to poszedłem do kierownika i mi pomógł go rozwiązać.wiem skąd te inne opinie o firmie - jak ci sie nie chce robić to się zwolnij a nie bluzgaj na firmę która cie utrzymuje. Brama nie jest zamknieta.
    ReviewUserIcon
    do master

    04.12.2015 21:42

    Inne

    ....naganiacz się odezwał. Tobie jest dobrze... cieszę się! Pewnie więcej się takich jak Ty znajdzie (kierownik/brygadzista do namawiania ludzi żeby chętnie składali tam CV). Prawda jest inna i ta masa negatywnych komentarzy nie wzięła się znikąd, prawda? Skoro tak tam cudownie, to dla czego tu tyle złych komentarzy? dlaczego??? Niby wszystkie te osoby to nieroby? Na prawdę przeczytałeś to co sam napisałeś czy tak piszesz co go głowy przyjdzie?
    ReviewUserIcon
    dupa blada

    24.11.2015 12:00

    Inne

    Praca w tym zakladzie to stala presja na pracownika i choc bedziecie sie przykladac to zawsze bedzie zle kierownicy beda szukac dziury w calym a pieniadze to najnizsza krajowa czyli zarabiacie tyle co wszedzie
    ReviewUserIcon
    Jasiu 123

    28.10.2015 11:32

    Inne

    To bardzo dziwna firma.Próbowałem się dodzwonić w sprawie dotyczącej obróbki skrawaniem odlewów. Pani na Centrali kazała (!!!) napisać informację na email ogólny o czym chcę rozmawiać to może wtedy ktoś to przeczyta i ewentualnie mi odpowie(???). Powiedziała że z nikim mnie nie będzie łączyć bo ma taki rozkaz od Szefów. Czy ta firma produkuje wyroby specjalne? Ostatecznie nie jest jedyną Odlewnią aluminium w Polsce. Jasiu 123
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.10.2015 11:06

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    cipekstw

    22.10.2015 18:45

    Inne

    święte słowa, choć bardzo delikatnie to opisane
    ReviewUserIcon
    xyz

    20.10.2015 10:50

    Inne

    Cipek co się stało że tak jedziesz po Alutecu? Brygadzista opierniczył ? Ja tam nie widzę żeby ludzie nagminnie uciekali.Są to jednostki którym nie chce się pracować. Zresztą rotacja pracowników jest niemal wszędzie - takie czasy.Tylko za komuny ludzie mieli jedną pracę przez całe życie. A bez doświadczenia to w dzisiejszych czasach to można sie przyjąć na ciecia lub parkingowego na umowe zlecenie.
    ReviewUserIcon
    tomek

    19.10.2015 20:37

    Inne

    Witam wszystkich jestem zainteresowany zakupem uszkodzonych czy zezłomowanych elektronarzędzi. Jeśli ktoś chciałby mi pomóc udzielając jakiejś informacji Bendę bardzo wdzięczny. [email protected]
    ReviewUserIcon
    cipekstw

    10.10.2015 16:31

    Inne

    sorki Piter niechcący wtryniłem się w twój wątek i nie mogę go przesunąć, a co do kobiet i rekrutacji to faktycznie tak jest
    ReviewUserIcon
    Piter

    06.10.2015 19:55

    Inne

    Do tej pani z 21:12 Zarobki są ok ale oprócz sprzątaczki to nie widziałem tu żadnej kobiety na wydziale a pracuje tu dość długo.
    ReviewUserIcon
    cipekstw

    10.10.2015 15:38

    Inne

    o czym wy piszecie, to jedna z gorszych firm w regionie, ludzie uciekają nagminnie i to nie jest wina dyrekcji ale kadry średniego szczebla, większość opinii tutaj tych niby jak to jest dobrze jest pisana przez wyznaczonych pracowników, ja nigdy nie widziałem takiego dziadostwa a mam dwadzieścia pare lat stażu i kilka zakładów widziałem, to co się tam dzieje to trzeba zobaczyć bo trudno to opisać i wszyscy pracownicy szczególnie z cnc potwierdzą tą opinie
    ReviewUserIcon
    władek

    01.10.2015 18:15

    Inne

    Czy może mi ktoś powiedzieć coś o firmie thoni alutec z ludzi pracujących tam czy warto się przyjąć ,jakie zarobki ,ile dni roboczych ,po ile godzin się tam pracuje na pracownika fizycznego w stalowej i jak tam przebiegają rozmowy kwalifikacyjne czy ciężko się dostać z góry dziękuję za odp.
    ReviewUserIcon
    cipekstw

    10.10.2015 16:35

    Inne

    omijaj szerokim łukiem, chyba że chcesz mieć jakieś doświadczenie i będzie to praca na chwilę bo można tam zwariować od tej głupoty.
    ReviewUserIcon
    piotrek

    24.09.2015 21:57

    Inne

    Formiernia i szlifiernia przyjmuje na bieżąco.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    03.08.2015 20:28

    Inne

    Tu nie ma najniższej krajowej jak w innych firmach ale jak jest robota do zrobienia to trzeba ją wykonać i tyle.Kto się nie boi pracować to na pewno tu zostanie na dłużej choćby ze względu na doświadczenie a bez tego jesteś nikim na rynku pracy.Weź to pod uwagę.
    ReviewUserIcon
    Jerzy

    26.07.2015 20:44

    Inne

    Podstawówka nie ale zawodowe lub średnie i jakiś konkretny fach w ręce typu spawacz,tokarz,frezer itp.
    ReviewUserIcon
    krzysiek

    27.07.2015 17:25

    Inne

    Frezer nie zaprogramuje na maszynie wszystkiego?...Potrzebny jest też programista CAM. Niech ktoś da mu do zrobienia np. łopatkę lotniczą czy inny element o powierzchnii swobodnej...O czym Ty piszesz? Miałem iść do zawodówki zamiast na studia i tyrać za najniższą krajową do końca życia?... A tak na margiesie to pracę dostałem, ale mam też inną ofertę w biurze CAD.
    ReviewUserIcon
    Jerzy

    25.07.2015 19:53

    Inne

    Przyjdzie taki po studiach i chce na dzień dobry kilka tysi.Tu potrzeba prawdziwych facetów z dużą motywacją do pracy a nie leserów po studiach do picia 10 kaw dziennie przy biurku i patrzenia w ekran komputera bo to zadanie dla kobiet.Zresztą kobiet też tu nie ma za wiele oprócz sprzątaczek w przeciwienstwie do innych firm w strefie gdzie baby robią na produkcji np.Celfast czy Eurometal. Lepiej idź do pracy fizycznej na jakikolwiek wydział poznaj robote od podszewki i potem do biura.
    ReviewUserIcon
    krzysiek

    26.07.2015 15:46

    Inne

    W takim razie niepotrzebne by mi były studia...wystarczyła by podstawówka.
    ReviewUserIcon
    krzysiek

    21.07.2015 10:00

    Inne

    Ukończyłem w tym roku studia na PRz. Inżynierskie - komputerowo wspomagane wytwarzanie. Magisterskie - programowanie i automatyzacja obróbki, kierunek dyplomowania - zaawansowane systemy CAD/CAM. Była by szansa nie mając doświadczenia dostać tam jakąś pracę? Interesuje mnie głównie programowanie CAM.
    ReviewUserIcon
    xyz

    21.07.2015 11:28

    Inne

    Ludzie! Dlaczego wy się tutaj pytacie o pracę zamiast iść bezpośrednio do kadr albo odpowiedniego kierownika i dowiedzieć się u źródła. Przecież tu w większości piszą osoby rozgoryczone pracą tam i nie pomogą w znalezieniu pracy. Po takich studiach to możesz mieć kłopoty ze znalezieniem tam pracy ale na twoim miejscu wybrałbym się do Alutka osobiście i porozmawiał z odpowiednimi ludźmi. Powodzenia.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Thoni Alutec?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Thoni Alutec Sp. z o.o.

    Przyszowska 1 37-450 Stalowa Wola

    NIP:8652067187

    KRS:0000133975

    http://www.thoni-alutec.pl
    Branża główna: Hutnictwo i metalurgia
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    10.07.2015 18:30

    Inne

    Niech mi ktoś wytłumaczy kto tam pracuje co robi oczyszczacz,szlifierz i wytapiacz.
    ReviewUserIcon
    xyz

    11.07.2015 02:32

    Inne

    Skoro się o to pytasz to najprawdopodobniej nie masz pojęcia w ogóle co robią pracownicy na tych stanowiskach. Lepiej poszukaj sobie pracy w innych zawodach
    ReviewUserIcon
    lucek

    16.06.2015 20:46

    Inne

    wygląda to tak że ze starymi pracownikami nie pogadaą sobie za bardzo ci co zaczynają ,mało roboty ledwo do końca zmiany ogólnie lipa
    ReviewUserIcon
    Krzysiek

    12.06.2015 12:06

    Inne

    Podam maila bo zaraz pewnie usuną numer. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Krzysiek

    12.06.2015 12:02

    Inne

    Szukam dojazdu z Tarnobrzega do Aluteca. Praca od poniedziałku do piątku na formierni, zaczynam w środe (17 czerwca) o godz. 6 rano. Proszę o kontakt 661 395 631
    ReviewUserIcon
    $$

    02.06.2015 17:58

    Inne

    Po ostatnich ankietach chodzą słuchy że będą podwyżki, Ciekawe ile dorzuci szef ?
    ReviewUserIcon
    Dyrektor Karol

    27.05.2015 17:02

    Inne

    Ja pracuję na CNC i jestem z tego dumny. Prestiż, zadowolenie, zaspokojenie swoich najskrytszych pragnień- hmm długo by tu wymieniać jak mi dobrze w firmie. Praca dla twardzieli takich jak ja. Pussy boys nie nadają się w ogóle i stąd tyle głupich komentarzy. Tu jest szkoła życia. Wynagrodzenie najwyższe w okolicy- stać mnie na wszystko. Ale co tam pieniądze- mam pracę w Thoni Alutec- moje marzenia się spełniły. Mam pod sobą ludzi- są pracowici mało mówią bo szczęście z wykonywanej pracy im mowę odbiera. Jak to powiedział poeta- Coco dżambo i do przodu. Pozdrawiam najlepszą brygadę w firmie, która nie potrzebuje kierownika bo jest taka zaj...bista.
    ReviewUserIcon
    geodeta

    11.09.2015 13:41

    Inne

    Marzec zastanów się
    ReviewUserIcon
    Absolwent

    19.05.2015 14:59

    Inne

    Witam, jak wygląda praca w biurze na stanowisku technologa ewentualnie konstruktora? Czy zarobki są zadowalające? Jak to jest z tymi sobotami, bo słyszałem, że normalnie się pracuje.
    ReviewUserIcon
    zrezygnowany

    20.05.2015 11:41

    Inne

    Powiem ci tak ja robię na produkcji i w całym zakładzie wygląda to tak że każdy pracownik ma nadliczbowe godziny, jak chodzisz na 3 zmiany to pracujesz od poniedziałku do soboty, ogólnie ryjesz 6 dni a w 7 odpoczywasz, Bywały czasy że pracowało się 20 dni bez wolnego, i czasami miało się blisko 100 nadgodzin, Średnia z zakładu to myślę że z 40 nadgodzin na pracownika przypada, Jak tak bedziesz robił będziesz miał mało czasu na siebie. W biurach też czasami robią w soboty.
    ReviewUserIcon
    Absolwent

    20.05.2015 15:07

    Inne

    Dziękuję za odpowiedź. W czerwcu kończę studia i od lipca będę szukał pracy. Myślałem o Alutecu, wszyscy Ci co mi odradzają pracę tam, nigdy tam nie pracowali, swoją wiedzę mają z opowiadań znajomych :) Chciałbym zatrudnić się w biurze i interesują mnie jakie warunki pracy tam panują. Najlepiej gdyby wypowiedział się ktoś z pracowników biurowych :)
    ReviewUserIcon
    Max

    09.05.2015 10:08

    Inne

    DOJAZD DO PRACY Szukamy osób z autem Gorzyce - Stalowa Wola Alutec (mogą być też osoby dojeżdżające do pobliskich zakładów) System czterobrygadowy, brygada C [email protected]
    ReviewUserIcon
    Max

    26.02.2015 19:06

    Inne

    DOJAZD DO PRACY Szukam osób z autem Gorzyce - Stalowa Wola Alutec (mogą być też osoby dojeżdżające do pobliskich zakładów) System czterobrygadowy, brygada C [email protected]
    ReviewUserIcon
    twoj stary

    27.01.2015 03:19

    Inne

    omijajcie ludzie ten zakład nikt was tam nie doceni wręcz przeciwnie
    ReviewUserIcon
    Max

    22.01.2015 17:51

    Inne

    DOJAZD DO PRACY Szukam osób z autem Gorzyce - Stalowa Wola Alutec (mogą być też osoby dojeżdżające do pobliskich zakładów) System czterobrygadowy, brygada C [email protected]
    ReviewUserIcon
    terd

    21.01.2015 10:56

    Inne

    często zostajemy bo musimy nic nowego... ja w końcu znalazłem nową pracę i jestem zadowolony wam też polecam rejestrację na stronie rekrutacyjnarewolucja.pl po zarejestrowaniu masz przeprowadzaną rekrutacje przez wiele firm ;)
    ReviewUserIcon
    Stary prytek w

    08.01.2015 21:31

    Inne

    Nie warto się tam pchać. Ja pracuje tam bo nie mam wyjścia (kwestia finansowa). Jednak jeżeli coś mi się trafi innego to odchodzę i nie wracam! A na przyszłość będę ten zakład omijał szerokim łukiem.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik_ALU

    20.01.2015 00:37

    Inne

    Też nie mam miłych wspomnień z tym zakładem. Umowa w Work Service co dwa miesiące i tak przepracowałem przez 5 miesięcy po czym usłyszałem "do widzenia" (niby ze zamówień jest mało, ale kto tam ich wie). Jak masz stalowe nerwy i wyrobisz normę (kosmiczna) to zakład w sam raz dla świeżaków, bo nie ma co się łudzić że zostaniecie na dłużej.
    ReviewUserIcon
    xyz

    02.01.2015 17:03

    Inne

    HAHA, no to w dobry miejscu zadałaś to pytanie. Tutaj na pewno dowiesz się jak się przyjąć na odlewnię, działu w sam raz dla kobiety, jeśli na prawdę jesteś kobietą a nie przebierańcem. Najlepiej osobiście idź na rozmowę i dowiesz się wszystkiego u źródła.
    ReviewUserIcon
    leon

    08.12.2014 09:36

    Inne

    i czy z sandomierza dużo dojeżdza ludzi ?
    ReviewUserIcon
    Max

    09.12.2014 04:56

    Inne

    Witam pracujesz już jak tak to na jakiej zmianie
    ReviewUserIcon
    leon

    08.12.2014 09:35

    Inne

    a powiedzcie mi jak zmiany się zaczynają : od 6 czy od 7 I zm. ?
    ReviewUserIcon
    max

    25.11.2014 19:38

    Inne

    DOJAZD DO PRACY Szukamy osób z autem(jeździmy we dwóch) Gorzyce - Stalowa Wola Alutec (mogą być też osoby dojeżdżające do pobliskich zakładów) System czterobrygadowy, brygada C [email protected]
    ReviewUserIcon
    klient

    27.11.2014 09:24

    Inne

    Szukam osób dojazd do pracy po trasie Nowa Dęba ,Bojanów- Stalowa Wola Alutec zmiana czterobrygadowa brygada A mogę dostosować się do innej brygady posiadam własny samochód.Tel.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    3213

    23.11.2014 22:01

    Inne

    Czy jeżdżą do firmy jakieś busy, komunikacja miejska ?
    ReviewUserIcon
    Jarosław

    13.11.2014 22:24

    Inne

    umowa ponawiana co dwa miesiące, chyba że wcześniej sam zrezygnujesz bo na dzień dobry na rękę wychodzi ok 6,50zł/h, nie 2000zł jak objecują w kadrach, czy na rozmowie!!!! Po miesiącu pracy (i po wypłacie) odeszli wszyscy nowo przyjęci. Alutec zatrudnia nowych bo musi wykonać zamówienia.. a potem pożegna się ze świeżakami jak z nie potrzebnymi sankami na wiosnę
    ReviewUserIcon
    max

    05.11.2014 15:37

    Inne

    DOJAZD DO PRACY Szukamy osób z autem(jeździmy we dwóch) Gorzyce - Stalowa Wola Alutec (mogą być też osoby dojeżdżające do pobliskich zakładów) System czterobrygadowy, brygada C [email protected]

    Zostaw merytoryczną opinię o Thoni Alutec Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.