opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Thoni Alutec

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 565 ocen
Opinie(1068)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(1068)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Produkcja
  • .
  • Odlewy
  • .
  • Jakość
  • .
  • Eko-ochrona
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Kontakt

O firmie

Produkcja

Odlewy

Jakość

Eko-ochrona

Oferty pracy

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Lublin
  • Rzeszów
  • Tarnów
  • Mielec
  • Zamość
  • Sandomierz
  • Stalowa Wola
  • Puławy
  • Dębica
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Stalowa Wola
  • Rozwadów
  • Osiedle Zasanie
  • Brandwica
  • Jastkowice
  • Bąków
  • Agatówka
  • Pilchów
  • Obojna
  • Pysznica
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Stalowa Wola - Thoni Alute

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Stalowa Wola
  4. /
  5. Opinie o Thoni Alutec Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Thoni Alutec Stalowa Wola

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • …
    • 14

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Thoni Alutec Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Zbyszek

    06.12.2018 11:23

    Inne

    Witam. Dostałem właśnie telefon w sprawie pracy jako elektromechanik. Z tego co wiem jest tam parę wydziałów. Proszę o informację jak to wygląda od "środka". Na co mogę liczyć $?
    ReviewUserIcon
    Stefan

    07.12.2018 08:56

    Inne

    Oni dzwonią do wszystkich kto wysłał CV, bo dla nich liczy się tylko sztuka. Odpuść sobie, bo szkoda zdrowia. Widać po opiniach na goworku, stalowymmieście itp. jaka tu panuje nędza.
    ReviewUserIcon
    To ja

    11.12.2018 17:14

    Inne

    Poczytaj opinie i się dowiesz jak jest. Masz pracować 7.45 h ta praca nie należy do łatwych tymbardziej psychicznie. Po tygodniu pracy nie wiesz jak się nazywasz i nie masz na nic ochoty. Narzrkalem na poprzednią firmę ale to co sie tam działo to było przedszkole w porównaniu do tego co tu jest.
    ReviewUserIcon
    Luuuizzzza

    08.12.2018 10:14

    Inne

    Jak moze byc podstawa 1800 jak minimalna krajowa jest 2100 ale was ...... to jak was podlicza z tymi premiami to ile zarobicie? Grosze? Na czterobrygadowce?
    ReviewUserIcon
    Stefan

    08.12.2018 21:17

    Inne

    Opisałem to kilka postów niżej "Co do kasy to podstawa 1850PLN brutto + 30% premii z tej kwoty + dodatek nocny jakieś 20zł za 8h + produkcyjna od 400-600zł. Po roku może Ci dadzą z pogardą 10% (czyt. 120zł), i masz się nie odzywać i dalej harować, bo przecież dostałeś podwyżkę. Dodatkowo nie próbuj chorować, bo nie dość, że Ci zabiorą z wypłaty tak, abyś był stratny, to jak będziesz jeszcze się stawiał, to nawet w następnym pełnym przepracowanym miesiącu Ci zabiorą premię. Oczywiście o premii świątecznej/wakacyjnej też możesz zapomnieć." Czyli przytoczę tu drugi werset księgi Koheleta "marność nad marnościami i wszystko marność"
    ReviewUserIcon
    Volcoj

    07.12.2018 03:31

    Inne

    Pracowalem w tym Zakladzie jakis czas ale jeszcze bylo w miare ok szlo zarobic okolo 4000 ale dobre czasy sie skonczyly i musialem zmienic prace dzis sobie gwizdam I jak patrze na ludzi wchodzacych tAm poprostu ich mi szkoda Prostownia hartownia tAm sami podpierdalacze i alkoholicy . Dziwni ludzie nie polecam tAm pracy . Kadra sterujaca bez szkoly ....
    ReviewUserIcon
    NaRta

    07.12.2018 11:38

    Inne

    Dokładnie, Kadra zestresowana która naciska na pracowników na dole, Jeden z władnych darł morde i aż był fioletowy. Sam mówił tak "Ja muszę taki być, wy musicie się mnie bać". Odeszłem za współpracę dziekuję, NarTa.
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.12.2018 11:48

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zbyszek

    06.12.2018 19:29

    Inne

    Patrząc na Twoją opinię mogę wnioskować, że szkoła średnia (technik elektryk + matura+ egzamin zawodowy) plus certyfikat europejski wykonywania zawodu dodatkowo liczne szkolenia oraz kursy, nie licząc ok.10 letniego doświadczenia daje mi możliwość "sprzątania"…¿?¿? To chyba nie dopuszczalne w żadnej firmie. A co na to dyrektor lub kierownik działu elektrycznego lub elektrycznie granicznego lub utrzymania ruchu? Piszę wiele propozycji bo nie znam hierarchii jak to u Was działa kto jest pod kim? No właśnie jak już się zdecyduje będę pracownikiem pod UR czy może macie dział typowo elektryk lub automatyk bądź może inna nazwa wydziału? Na ile mogę liczyć z PLN przychodząc do Waszej firmy(mniej wiecej opisałem się: wyksztalcenie + doświadczenie + parę ciekawych kursów oraz uprawnienia na podnośniki 1P oraz na wózki widłowe II WJO)
    ReviewUserIcon
    Luuuizzzza

    03.12.2018 17:51

    Inne

    Witam mam pytanie czy stawka po 3 miesiacach sie zmienia? I czy w tym zakladnie sa jakies paczki dla dzieci i czy wogole cos daja na swieta ?
    ReviewUserIcon
    Były

    04.12.2018 16:58

    Inne

    (usunięte przez administratora) i tyle
    ReviewUserIcon
    OlejAlutec

    05.12.2018 22:15

    Inne

    Zmienia się, zakres obowiązków, bo kasa nadal taka sama.
    ReviewUserIcon
    Luuuizzzza

    05.12.2018 14:25

    Inne

    Te 25 zl to zarcik? Hehe ... to jak takie zle sa tam zarobki to dlaczego nie strajkujecie? Bo ja bym sie nie ponizala do tak niskich zarobkow a ile zarabia tak slusarz kokilowy czy cos takiego. Czy przyjmuja wogole kobiety?
    ReviewUserIcon
    OlejAlutec

    05.12.2018 22:13

    Inne

    Przyjmują na stanowisko sprzątaczki co najwyżej. Osobiście jeżeli mogę doradzić, to jak szanujesz swoją osobę to odpuść sobie ten zakład. Dostaniesz śmieciową umowę(usunięte przez administratora). Na umowie dostaniesz dopisek "niedziele i święta wolne", a w rzeczywistości będziesz tyrać na czterobrygadówce. Osoby nad Tobą będą poniewierać Tobą jak ściereczką, bo muszą się dowartościować i poczuć lepiej po monologu z dyrektorem. Najlepsze jest to jak pójdziesz po podwyżkę, kierownictwo się strasznie zasłania dyrektorem, że on taki zły itp., a prawda jest taka, że prawie wszyscy, którym kierownik napisał wniosek o podwyżkę, dyrektor nie odmówił. Prawda jest taka, że Niemiec by nie chciał pracować za takie pieniądze w €, nie co dopiero w PLN. Ludzie myślą, że odzyskali niepodległość, a w rzeczywistości nadal pracują w niewoli.
    ReviewUserIcon
    Operator(for all tasks)

    18.11.2018 07:13

    Inne

    Witam pracuję dopiero kilka miesiecy A już zaczynam rozumieć wasze opinie że zdrowie psychiczne siada w tym zakladzie po prostu nie da się tego opisać tylko skakanie z tymi papierami płaszczenie się przed ludźmi i tak zawsze pretensje są kierowane do najniższego stanowiskiem pracownika bo najlepiej zgonic na kogoś żeby mieć czystą ****,ludzie przed komputerami kazdy sie zastanawia nad waszym istnieniem w firmie przecież to spokojnie można O 70 % zredukować tych jakby pracowników umysłowych którzy każdego dnia uczą się robić tabelki w Excelu ręce opadają przecież oni swoją praca żadnych pieniędzy do firmy nie zyskują tylko my musimy to robić ,dzięki nam mają po prostu wyplaty , A jest ich tak wielu że po prostu robi się na darmozjadów w zamian zero szacunku , ostatni raz wybralem fabryke jako miejsce pracy , pracuje krótko ale nie wytrzymam dłużej za dużo nerwów i stresu. CYRK NA KÓŁKACH
    ReviewUserIcon
    Excel

    04.12.2018 18:14

    Inne

    A Ci przed komputerami nie pracuja? Tylko czlowiek o okrojonym umysle, niewiedzacy jak funkcjonuje duza firma moze tak pisac. Dobrze ze wiecej w takich zakladach nie bedziesz pracowal, nie pasujesz.
    ReviewUserIcon
    Były stażysta.

    05.12.2018 12:21

    Inne

    Oj widze urażona duma. Pracowałem tam jako stażysta na wakacjach. Widziałem co robiliście czyt. NIC. pogawędki przy kawie od czasu do czasu cyk zdjęcia podpierdzielanie zwykłych pracowników ,że nie mieli wypisanych podpisanych papierów do kierownika. Jeszcze raz kawka, śmiechy chichy, i rysowanie tabelek w excelu. Klimatyzowane pomieszczenie, aż żal było wychodzić w te upały na hale gdzie zwykły pracownik musiał dżwigać te odlewy. Nie napewno nie wróce tam. To Wy nie pasujecie do zakładu lenie !
    ReviewUserIcon
    Pracownik TA

    16.11.2018 12:22

    Inne

    Pytam się,dlaczego inni mają transport do pracy zapewniony ,dojeżdżają za 50 zł ,a ja jak i większość pracowników ,którzy dojeżdżają własnymi autami ,musimy dużo więcej wydać na paliwo ,ja ok 300 zł mc. i jeszcze trzeba utrzymać auto,a więc przydałaby się jakaś dopłata do paliwa Taak !?
    ReviewUserIcon
    alu

    29.11.2018 21:12

    Inne

    a bo w Leżajsku same żydy
    ReviewUserIcon
    Siwa buła

    03.12.2018 15:29

    Inne

    Koleś przychodzi na start ma 40% Do tego opłacają mu pokój czyli jakieś 400 zł na miesiąc Suma sumarum zarabia jak by miał 70 % premii i to na start A reszta tyra z 60%np przez kilka lat Zajeb,,,,,sta polityka firmy Ludzie z doświadczwniem zastepowani są małpami (bez urazy dla młodych) byle by sie tylko sztuka zgadzała na maszynie
    ReviewUserIcon
    Komen

    26.11.2018 16:09

    Inne

    Kiedy wreszcie będą jakieś podwyżki realne ??? A nie jakieś 10% co jest podwyżka 140zl przy tych cenach produktów jest śmieszne
    ReviewUserIcon
    pracuś

    29.11.2018 20:46

    Inne

    Jeszcze się łudzisz, że ludzie dostaną podwyżkę? xD
    ReviewUserIcon
    dymany

    21.11.2018 16:31

    Inne

    Pracowałem w tym zakładzie, jedyne co mogę powiedzieć że jest po..bany ... ludzie pracujący tam są niemili, każdy myśli że wszystkie rozumy pozjadał.... nawet 20 letnie sebki co robią na cnc kilka miesięcy, którzy opanowali maszyne w 20% mają się za specjalistów. Kierownictwo z zerowym pojęciem o robocie... itp.
    ReviewUserIcon
    Ja ci karzę Robić

    28.11.2018 19:38

    Inne

    Tak jest, Kierownik ciśnie brygadzistów, brygadzista ludzi a ludzie czytaj pracownicy najnizszego szczelba (z dłuższym stażem) filują najmodszego stażem (kota) i go ścigają, popędzają oraz podpierd@@@@@ją że za wolno robi. a kur wa jak ma pracować jak jest nowy. Strsi przeszli tą samą szkołę i młodych gnębią. Ja ci każę robić MA SA KRA
    ReviewUserIcon
    Śmieszek

    20.10.2018 22:23

    Inne

    Ludzie nie można robić nadgodzin robić trzeba więcej A kierownicy i brygadzisci siedzą ile chcą... śmiech na sali
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    22.10.2018 11:32

    Inne

    Dlatego, aby ludziom za dużo nie zapłacić oraz dalej podkręcać normy, aby ludzie za marne 100zł za dniówkę wyrobiło jak za dwa dni. Szukają oszczędności tylko na pracownikach, którzy odwalają czarną robotę.
    ReviewUserIcon
    Ktos

    17.11.2018 12:16

    Inne

    Po to żeby ludzią się w łebach nie poprzewracało od nadmiaru piniędzy
    ReviewUserIcon
    SiwaBuła

    21.10.2018 14:43

    Inne

    Za ten miesiąc ludzie wezna mizerne wyplaty. Zero nadgodzin . 3 niedziele w pracy i 8 nocek. I na wypłate 2.500 Pogratulowac pracodawcy
    ReviewUserIcon
    Prac.

    08.11.2018 15:03

    Inne

    Centrum Poradnictwa PIP Nieodpłatne porady prawne w zakresie prawa pracy Call center Szanowni Państwo, informujemy, że porady są udzielane od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 15.00 dla osób dzwoniących z telefonów stacjonarnych - 801 002 006 dla osób dzwoniących z telefonów komórkowych - 459 599 000 (Koszt połączenia zależny jest od stawek operatora telekomunikacyjnego. Koszty naliczane są od momentu połączenia z infolinią, tj. również za czas oczekiwania).
    ReviewUserIcon
    to nie bajka

    13.11.2018 11:54

    Inne

    Zgadzam się z tym nadgodziny były obowiązkiem, nie można było powiedzieć stop, czas (usunięte przez administratora) tych Sku@@@@@@@@ tak jak oni nas sponiwewierali.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    08.10.2018 20:37

    Inne

    Na jakie stanowisko polecacie iść na początek czy jest szansa ze przyjmą jak to wygląda na początek opisze ktoś ile kasy sie dostaje i ile nadgodziny
    ReviewUserIcon
    Technolog

    11.10.2018 01:31

    Inne

    Witam polecam pracę technologa. Przez 8 godzin czasami 10 bo robota naprawde lajcik a nie jak ktoś ściemniał, że w odlewni. Siedzimy patrzymy w monitor czasami przejdziemy się na hale żeby rozruszać kości bo (usunięte przez administratora) boli od siedzenia. Do naszych obowiązków należy od czasu do czasu zrobienie zdjęc i oposanie jak mocować detale na przyrządzie,albo dostaniesz stoper i na perfidnego będziesz stał przy maszynie i liczyl czas obróbki plus mocowania i dzięki temu operatorzy mają mniej czasu no bo wiadomo więcej sztuk zrobią a co za tym idzie My dostaniemy większe wypłat na rękę około 5 tysięcy. Polecam nawet się nie spocisz a w cywilkach chodzisz.
    ReviewUserIcon
    TWbolek

    13.11.2018 07:05

    Inne

    Taaaaaa, pracowałem kiedyś tam sobie jako technolog i w buciorach roboczych się robi a 5k netto to może widziałeś ale za 2 miesiące...
    ReviewUserIcon
    Prac.

    07.11.2018 20:35

    Inne

    No i gdzie te wasze podwyżki?
    ReviewUserIcon
    Prac.

    08.11.2018 13:49

    Inne

    Podwyżek niema , nie było i nie będzie !!!
    ReviewUserIcon
    TA1

    23.10.2018 21:08

    Inne

    Są podwyżki w firmie, wzrost podstawy na 2500 brutto. Nadgodziny bez zmian.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.10.2018 12:51

    Inne

    Czy ktoś wie od którego roku jest stawka podstawowa 1800 zł ? .
    ReviewUserIcon
    Aaa

    25.10.2018 21:02

    Inne

    Od 2015
    ReviewUserIcon
    ????

    20.10.2018 12:44

    Inne

    Beznadziejna kadra kierownicza .Coraz gorsze zarobki. Praca ciężką
    ReviewUserIcon
    Maja

    12.10.2018 11:19

    Inne

    @Technolog, czy możesz dokładniej opisać jak praca technologa wpływa na pracę operatora? Wspomniałeś o mierzeniu czasu przy maszynie. Dlaczego w związku z tym operatorom daje się mniej czasu na montaż? Czy nie odbija się to negatywnie na jakości produktu?
    ReviewUserIcon
    Żal

    15.10.2018 13:03

    Inne

    I dzięki temu dochodzi to dość częstych kolizji. Ilośc nie jakość. Jak czasami nie ma czasu pomierzyć tego wszystkiego gdzyż w kolejce stoją kolejne detale do montażu a czas nagli....
    ReviewUserIcon
    NIGDY SIĘ NIE ZATRUDNIE TAM

    16.10.2018 16:52

    Inne

    coraz szybicej szybicej i co z tego jest ?, ludzie się kończą i powstaje produkt wadliwy. Nie tędy droga panowie. Ja to zaobserwowałem i pożuciłem ten obóz, Nigdy już się tam nie zatrudnię
    ReviewUserIcon
    Kolilowy

    08.10.2018 09:42

    Inne

    Panowie Robotnicy niskiego szczebla ;) ,,Elita" nam panująca w TA zadecydowała że nadgodziny spadają do 18 zł/h premia produkcyjna zostaje zlikwidowana a podstawa zostaje podniesiona na 2300 .... więc jeśli ktoś ma mniej niż 100% to dostaje sporą obniżkę wynagrodzeń.... fajnie jest:)
    ReviewUserIcon
    Kolilowy

    08.10.2018 09:40

    Inne

    Panowie Robotnicy niskiego szczebla ;) ,,Elita" nam panująca w TA zadecydowała że nadgodziny spadają do 18 zł/h premia produkcyjna zostaje zlikwidowana a podstawa zostaje podniesiona na 2300 .... więc jeśli ktoś ma mniej niż 100% to dostaje sporą obniżkę wynagrodzeń.... fajnie jest:)
    ReviewUserIcon
    Maja

    04.10.2018 10:44

    Inne

    @Patryk, proszę Cię o nie zaśmiecanie wątku na temat firmy Thoni Alutec nic nie wnoszącymi wpisami. Będą one zgłaszane do administratora. @Sebix, proszę zwracaj uwagę na kulturę wypowiedzi. Na forum GoWork.pl nie będzie tolerowane obrażanie innych pracowników. Czy w ostatnim czasie miało dojść do wzrostu wynagrodzeń w tej firmie?
    ReviewUserIcon
    Dragon

    04.10.2018 19:45

    Inne

    Wzrostu wynagrodzeń :) , rozbawiło mnie to. Pytałem znajomych i ponąć mają obniżyć stawki za nadgodziny. Myślę, że stawki podnieśli, ale liderom i kierownikom. W alutecu lepiej będzie tylko dla pracowników biurowych i wcześniej wspomnianych ludzi, reszta się nie liczy, nigdy nie liczyła i nigdy nie będzie. Lepsze stawki oferuje większość firm w okolicy i lżejszą mniej stresową pracę.
    ReviewUserIcon
    Dragon

    04.10.2018 21:33

    Inne

    Dokładnie, Ja dostałem 3500 netto na 2 zmiany w firmie obok, alutec mi nie dał 3000 netto na 4 brygadówce. Teraz wszystkie weekendy i wszystkie nocki w domu. W alutecu zostaną tylko desperaci, ludzie którzy nie nadają się do innej pracy i czerwone kaski, bo oni mają stawki wyższe.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Thoni Alutec?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Thoni Alutec Sp. z o.o.

    Przyszowska 1 37-450 Stalowa Wola

    NIP:8652067187

    KRS:0000133975

    http://www.thoni-alutec.pl
    Branża główna: Hutnictwo i metalurgia
    ReviewUserIcon
    Patryk

    03.10.2018 09:53

    Inne

    Darek oddaj moj kubek
    ReviewUserIcon
    Sebix

    01.10.2018 13:37

    Inne

    Projekt podwyżek upadł:) za bardzo by biurwy dostaly po .... Jak by im tak nadgodziny obcieli:) gdyby nie ukraina ( celowo z małej litery) to już dawno by Lutek upadł:) 4br nieformalna :) A urząd pracy w łapę bierze że na takie coś pozwala ......
    ReviewUserIcon
    jeszczepracownik

    30.09.2018 12:26

    Inne

    Paradoksalne w tej firmie jest wszystko ale ciekawi mnie to dlaczego wszyscy na umowach maja napisane że NIEDZIELE I ŚWIĘTA SĄ DNIAMI WOLNYMI OD PRACY a wszyscy wiedzą że pracuje się tam w niedzielę i w święta i to bez żadnego dodatkowego wynagrodzenie. Dlaczego żaden z organów prawa tym się nie zajmie.
    ReviewUserIcon
    Porazka

    01.10.2018 11:25

    Inne

    Tak a biuro ma " praca przy komputerze ponizej 4 godzin dziennie " :D
    ReviewUserIcon
    Maja

    24.09.2018 10:50

    Inne

    @taka prawda, dlaczego tak uważasz? Pracownicy czasami decydują się na odejście z wielu powodów. Niektóre z nich nie zależą wbrew pozorom od pracodawcy. Obecnie rynek pracy jest bardzo aktywny. Część osób zmienia miejsce zamieszkania, część natomiast chce się przebranżowić. Może warto poczekać z ostateczną opinią o firmie Thoni Alutec i wyczekiwać pozytywnych zmian?
    ReviewUserIcon
    Też opuściłem ten obóz

    27.09.2018 18:19

    Inne

    Ile wytrzymałes ?? kilka miesięcy ?? Ja tam tyrałem ponad 3 lata, co prawda wtedy najniższa krajowa to było 1276 zł brutto a tam miałeś 1800 brutto plus 2 premie, nocne, nadgodziny, To było coś na tamte czasy, 2500 netto plus nadgodziny = razem ponad 3000 netto, Też chciałem po kilku miesiącach odejść ale za bardzo nie było pracy albo była za 1800, 2000 netto. Czekałem na lepszą zmianę i też opuściłem ten (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ajaja

    28.09.2018 07:05

    Inne

    Udalo sie wytrzynac ponad rok
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    26.09.2018 18:45

    Inne

    Skoro tak dobrze jest w alutec to dlaczego ludzie odchodza ? Prostownia miala dwoch dobrych mlodych chlopakow ale odeszli rok temu bo co ? Z tego co wiem to kasa ......
    ReviewUserIcon
    Niedoceniony

    25.09.2018 16:05

    Inne

    Czy to prawda że mają podnieść podstawę z 1850 ? Na 2250 ?
    ReviewUserIcon
    Allah

    26.09.2018 11:22

    Inne

    Taaa. Tylko chcą zmniejszyć premie produkcyjną na 300zl i zmniejszyć kasę za nadgodziny... jednym slowem idą mega obniżki więc w alutku zostaną sami ukraincy I pociotki co mają po 200%
    ReviewUserIcon
    Opinia

    26.09.2018 12:28

    Inne

    to bez nadgodzin wydzie około 3000 zł jak masz 50% premii, tyle w innych firmach też płacą, żadna rewelacja, + dużo nadgodzin na zajechanie pracowników, Trzeba było szanować ludzi i o nich dbać jak jeszcze byli i niepouciekali, Opinia poszła w świat co to za mordownia, Ja osobiścię piszę że to co mnie tam spotkało to drugi raz bym się tam nie zatrudnił.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    24.09.2018 13:45

    Inne

    Witam pracuję na cnc od niedawna, nic za dużo powiedzieć nie mogę bo jestem świeży Ale ciekawi mnie czemu ludzie się zwalniają i to w ostatnim czasie całkiem sporo tych zwolnień? Ktoś coś?
    ReviewUserIcon
    Terefere

    24.09.2018 21:54

    Inne

    Też się kiedyś nad tym zastanawiałem, zanim doznałem wątpliwej przyjemności przekonania się na własnej skórze, uważałem, że odchodzą pewnie tacy co nie potrafią się dostosować, ale ta firma zniszczy każdego, albo może inaczej- nie firma, a kierownictwo zza szyby...
    ReviewUserIcon
    Pracownik044

    24.09.2018 16:26

    Inne

    Czy są ludzie którzy robią tylko na dwie lub jedną zmianę?
    ReviewUserIcon
    Taka prawda, Jest GIT

    20.09.2018 20:52

    Inne

    Robiłem w tym obozie kilka lat, zapisałem się w historię tego aluiniowego kombinatu, Nie podobało mi się tam od początku, ale kasa nie była taka zła, z 2400 netto a z nadgodzinami obowiązkowymi ponad 3 tys na rękę, W tamtych czasach w Stalowej i okolicy nigdzie tak nie płacili, Pracowalismy ciężko i długo, i mieliśmy małe marzenie, zarobić i zmienić ten zakłada na coś lepszego, RYNEK PRACY się zmienił, Otworzono IKEĘ i inne firmy i teraz można w STW 3000 netto zarobić bez nadgodzin. Już jestem po drugiej Stronie :) i JEST GIT, baju baju Alutec, jak dobrze że już nie z wami po drugiej stronie z normalnymi....Nkit już mi nie ryję głowy i bani że to na wczoraj było, że się szef dowie, że zabiorą mi premię, że mnie zwolnią, sam SIĘ ZWONIŁEM
    ReviewUserIcon
    taka prawda

    21.09.2018 15:38

    Inne

    Dokładnie, kto zwinny i sprytny ten odszedł i znalazł coś lepszego :)
    ReviewUserIcon
    Dawid

    18.09.2018 14:35

    Inne

    Jak wygląda praca na CNC?
    ReviewUserIcon
    Kowal

    19.09.2018 10:45

    Inne

    Najgorszy dział w Thoni Alutec :) najgorszy kierownik... szkoda życia
    ReviewUserIcon
    Nick

    20.09.2018 20:49

    Inne

    A to wszystko przez jednego człowieka....
    ReviewUserIcon
    Tomanio

    16.09.2018 00:51

    Inne

    Z tymi szafkami prawda ja nie mialem 11 miesiecy przebieralem sie w kacie ...
    ReviewUserIcon
    Maja

    11.09.2018 11:35

    Inne

    @Hetamn0, jak oceniasz zaplecze socjalne dla pracowników w firmie Thoni Alutec? Czy każdemu pracownikowi przysługuje szafka pracownicza? Czy na zakładzie istnieje stołówka pracownicza, czy posiłki są zapewniane przez pracodawcę? Wasza opinia o firmie jest bardzo ważna, na pewno są osoby, które szukają o tej firmie świeżych informacji.
    ReviewUserIcon
    Siara

    14.09.2018 06:06

    Inne

    W dziale cnc fatalnie.Toalety są tak małe że ustawiają się kolejki,brak ciepłej wody.Przysługuje tylko pół szafki (wyciagasz brudne robocze i wkładasz wyjściówki) szafki sniadaniowe posiada kilku pracowników dziela się i używają 1 w4ech.stôwka jest , ale taka ze trzeba brać na wynos. Na zewnątrz nie ma żadnego miejsca žeby wyjść na przerwie. Jesz kanapki siedzisz na betonie pod halą. Drogi alutecu nie piszę tego zlosliwie po prostu tak jest.
    ReviewUserIcon
    Martadel

    08.09.2018 13:36

    Inne

    Jak wyglądają tam zarobki? Jak jest podstawy 1850 brutto, do tego dla nowych 30% wiecej jako premia, to jak to liczyć? Wychodzi, że podstawy będzie 2405 brutto? Czy jak?
    ReviewUserIcon
    Hetamn0

    10.09.2018 14:49

    Inne

    przy 4 brygadówce bez nadgodzin masz 2400 na rękę ..... nie ma dw . czyli przypada ci w czterobrygadówce od jednego do trzech dni nadgodzin. Dzień nadgodzin 8h=około 200zł netto
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    04.09.2018 15:42

    Inne

    Liczę że taka informacja wypłynie sama :) To pracodawcy powinno zależeć A nie mi
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    04.09.2018 13:40

    Inne

    @Maja, nikt nawet w dziale kadr nie udzieli takich informacji wszystko tutaj jest poufne A szkoda bo może wielu moich znajomych znając dokładną informację o podwyżkach nie zwolnilo by się Firmy:) Dlatego kochana dyrekcjo o ile to prawda dajcie to informację jak najszybciej bo jeszcze z miesiąc A sami staniecie na produkcji. Pozdrawiam zawsze zatroskany o dobro firmy pracownik działu CNC.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.09.2018 20:38

    Inne

    Czy to prawda że będą podwyżki w Thoni Alutec ?? Podobna mają podnieść podstawę na 2400 ???
    ReviewUserIcon
    Alf

    14.08.2018 04:32

    Inne

    Radze omijac ten zakald ????????
    ReviewUserIcon
    Taki ktoś

    25.08.2018 21:19

    Inne

    Dla dobrego zdrowia psyciocznego odeszłem z tego kombinatu. Mobbing, gnębienie, zastraszanie, zabieranie premii na pożądku dziennym. Teraz jestem zadowolony bo zdrowie psychiczne powróciło, nikt już mnie nie NISZCZY i nie ściga.
    ReviewUserIcon
    volksdeutsche

    04.08.2018 12:22

    Inne

    Musze przyznać że w tej firmie można sie czegoś nauczyć, zdobyc umiejętności na obróbce . Chociaż coraz wiecej jest papierologi i ciężko sie jest skupić na robocie. Niestety pod wzgledem podejścia do pracownika i jego praw firma balansuje na granicy prawa.Za te pieniądze można pracować wszędzie(nie na 4brygadówce) i mieć spokojniejszą głowę(np uniwheels) Niezrozumiałe poczynania kadry zarządajacej, wręcz destrukcyjne działanie , upływ doświadczonych pracowników , częste rotacje.Dziwne to jest bo nie sądze zeby nie wiedzieli co sie dzieje na rynku pracy?
    ReviewUserIcon
    Dawid

    30.07.2018 09:52

    Inne

    Jak obecnie wygląda praca na kontroli jakości?
    ReviewUserIcon
    Darek

    03.08.2018 12:09

    Inne

    Jak wyglądają zarobki? Jak premie?
    ReviewUserIcon
    Ja

    29.07.2018 12:29

    Inne

    W kodeksie pracy jest zapis w którym pracodawca ma obowiązek! udzielić dnia wolnego pracownikom pracującym w systemie 4 brygadowym czy w alutku też tak jest?

    Zostaw merytoryczną opinię o Thoni Alutec Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.