opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Thoni Alutec

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 565 ocen
Opinie(1068)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(1068)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Produkcja
  • .
  • Odlewy
  • .
  • Jakość
  • .
  • Eko-ochrona
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Kontakt

O firmie

Produkcja

Odlewy

Jakość

Eko-ochrona

Oferty pracy

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Lublin
  • Rzeszów
  • Tarnów
  • Mielec
  • Zamość
  • Sandomierz
  • Stalowa Wola
  • Puławy
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Stalowa Wola
  • Rozwadów
  • Osiedle Zasanie
  • Brandwica
  • Jastkowice
  • Bąków
  • Agatówka
  • Pilchów
  • Obojna
  • Pysznica
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Stalowa Wola - Thoni Alute

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Stalowa Wola
  4. /
  5. Opinie o Thoni Alutec Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Thoni Alutec Stalowa Wola

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • …
    • 14

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Thoni Alutec Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    ciekawy

    28.04.2020 16:46

    Inne

    Czy na chwilę obecną są jakieś przyjęcia w firmie do pracy?
    Company logo
    Thoni Alutec Sp. z o.o.

    29.04.2020 07:46

    Pracodawca

    Obecnie rekrutujemy na stanowiska: - kierowca wózka widłowego z uprawnieniami UDT - operator maszyn cnc - ślusarz narzędziowy - tokarz frezer Zachęcamy do kontaktu e-mail: [email protected] lub telefon: 158149816.
    ReviewUserIcon
    vvb

    26.01.2020 16:18

    Inne

    Niech ktoś mi powie o co chodzi w waszym ogłoszeniu o pracę na stanowisku konstruktora? Firma ogłasza się od kilu dobrych lat!!! nie chce mi się wierzyć że w przeciągu tych kilku lat nie można znaleźć konstruktora
    ReviewUserIcon
    stw

    22.04.2020 08:39

    Inne

    "Prawie 100 osób otrzymało dziś, reszta w najbliższych dniach ,wypowiedzenia z pracy. Tak działa właśnie Tarcza Antykryzysowa rządowa, oraz tarcza miejska. Viivat rząd, vivat prezydent, vivat wybory 10 maja." - stw24
    ReviewUserIcon
    stw

    22.04.2020 10:33

    Inne

    Tryumf Stalowa Wola
    ReviewUserIcon
    Dziewczyna

    15.04.2020 17:51

    Inne

    @zapytanie do Thoni Alutec Witam czy jest jakaś szansa na przyjęcie kobiety na CNC? Dziękuję za odp . Pozdrawiam
    Company logo
    Thoni Alutec Sp. z o.o.

    16.04.2020 08:39

    Pracodawca

    Witam, na chwilę obecną nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko operator maszyn cnc. Jednakże cv można podesłać na adres: [email protected]. Gdy pojawi się możliwość zatrudnienia, wówczas kontaktowalibyśmy się telefonicznie. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Zapytanie do Thoni Alutec

    21.03.2020 12:19

    Inne

    Witam, czy w związku z epidemią zakład zajmie jakieś stanowisko dotyczące pracowników i dalszego działania zakładu, nigdzie nie można znależć informacji w przeciwieństwie do innych zakładów? Czy pracownicy dowiedzą się w ostatniej chwili? Proszę o informację w tej sprawie, zapewne wiele osób liczy na odpowiedż!
    ReviewUserIcon
    pracownik

    30.03.2020 22:40

    Inne

    przecież informacje są przekazywane na bieżąco. czego potrzebujesz? oficjalnego komunikatu w mediach? w innych firmach wstrzymano dostawy - przerwany łańcuch dostaw....
    ReviewUserIcon
    mewa

    31.03.2020 19:20

    Inne

    Gdzie są te informacje? Na stronie Thoni Alutec? Chodzi o oficjalny komunikat, a nie pocztę pantoflową....
    ReviewUserIcon
    DRBy

    31.03.2020 01:36

    Inne

    Witam, mógłby ktoś opisać prace na CNC zarobki, atmosfera, ogóle jak się tam pracuje.
    ReviewUserIcon
    Bond

    26.03.2020 19:00

    Inne

    Witam Ja piszę z pytaniem : Czy są osoby które pracowały w Alutecu, i przyjęli się z spowrotem? Ja jestem tą osobą. Pracowałem w Alutecu 5 lat temu, i myślałem wrócić spowrotem. Jak jest to rozpatrywane? Przyjmują wszystkich?
    ReviewUserIcon
    Bond

    29.03.2020 15:20

    Inne

    Zaskoczę Cię, skończyłem podstawowke, szkole średnią, a że mi było mało to poszedłem dalej się kształcić. Także kształcie się w wyższej szkole także poukładane jest w głowie jak w szufladach.
    ReviewUserIcon
    Bond

    29.03.2020 15:24

    Inne

    Witam Tak jak pisałem wyżej. Byłem już pracownikiem Thoni Aluteca, pracowałem u Państwa rok 2014/15. I od duższego czasu biorę pod uwagę powrót. Mam doświadczenie jako szlifierz, ale też jako operator maszyn CNC. Ukończyłem kurs, mam doświadczenie.
    ReviewUserIcon
    Dziewczynazsąsiedztwa

    17.03.2020 14:08

    Inne

    Hej chciałam się dowiedzieć czy na produkcję są przyjmowane dziewczyny? I jeśli tak to jak się pracuje? ,czy jest całkiem spoko czy macie egzamin jak to jest W innej firmie???? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Łysy

    06.03.2020 21:57

    Inne

    Witam, pracowałem na CNC, miało być pięknie, było tragicznie, ludzie masakra, typowy wyścig szczurów. Pieniadze zdrowia nie zwrócą, a już tutaj w przypadku 5-4brygadówki gdzie dostaniesz 2.8-3tysiace i się ciesz, a rodzine trzeba utrzymać, nikomu nie polecam nawet za karę tam trafić
    ReviewUserIcon
    Operator maszyn

    04.03.2020 13:30

    Inne

    Zatrudnilem się w tej firmie i bardzo szybko się z niej zwolniłem. Atmosfera i warunki pracy to (usunięte przez administratora), wynagrodzenie nieadekwatne do wykonywanej pracy.(usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    19.01.2020 09:56

    Inne

    Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Thoni Alutec Sp. z o.o.?
    ReviewUserIcon
    cnc

    22.01.2020 10:51

    Inne

    na cnc są szkolenia wewnętrzne na ustawiaczy i programistów.
    ReviewUserIcon
    elo Melo

    04.03.2020 03:13

    Inne

    Chyba w Indiach Niema żadnych szkoleń
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    28.02.2020 17:57

    Inne

    Czy sa przyjecia do pracy?
    Company logo
    Thoni Alutec Sp. z o.o.

    02.03.2020 07:35

    Pracodawca

    tak, obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska: -formierz -prostowacz -oczyszczacz -ślusarz -kierowca wózka z uprawnieniami UDT -operator maszyn cnc -programista robotów
    ReviewUserIcon
    Kuichsa

    23.02.2020 19:43

    Inne

    Witam. Chciałem się dowiedzieć jakie warunki panują na stanowisku inżynier procesu na wydziale obróbki skrawaniem? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    stal

    04.02.2020 14:50

    Inne

    Jakie badania konkretnie sa potrzebne
    ReviewUserIcon
    pracownik

    13.02.2020 09:39

    Inne

    Badania się robi na podstawie skierowania, a skierowanie się różni w zależności od stanowiska
    ReviewUserIcon
    22

    12.02.2020 19:06

    Inne

    Niby przemysł metalowy, duża firma, zyski na pewno spore, tak się zastanawiam ile u was zarabiają konstruktorzy, ale można wywnioskować po rozmowie że 3 tyś netto to max, dla mnie to jałmużna nie wynagrodzenie (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    stal

    04.02.2020 14:46

    Inne

    Jakie badania sa potrzebne
    ReviewUserIcon
    Dron

    03.02.2020 02:09

    Inne

    Czy są przyjęcia do pracy w biurze? Czy siedzą tam sami swoi? Był ostatnio ktoś zatrudniany?
    Company logo
    Thoni Alutec Sp. z o.o.

    03.02.2020 07:49

    Pracodawca

    Obecnie rekrutujemy na stanowiska: KONSTRUKTOR Od naszych kandydatów oczekujemy: - umiejętności swobodnego posługiwania oprogramowaniem CAD - umiejętności modelowania bryłowego 3D - znajomość programu SolidWorks mile widziana - znajomości rysunku technicznego - zdolności organizacyjnych oraz odpowiedzialności w podejmowanych zadaniach SPECJALISTA DS. PLANOWANIA PRODUKCJI Od naszych kandydatów oczekujemy: - dobrej znajomości przebiegu procesu obróbki skrawaniem - doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku - znajomości obsługi pakietu MS Office - mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji zachęcamy do przesłania cv na adres: [email protected] lub o kontakt telefoniczny 158149816.
    ReviewUserIcon
    Konrado

    30.01.2020 17:46

    Inne

    Jak wygląda grafik 4-brygadówki w alueku ? Jak wyglądają pracujące weekendy ?
    ReviewUserIcon
    Konrado

    30.01.2020 17:31

    Inne

    Witam. Wrzuci ktoś jak wygląda grafik 4-brygadówki ?
    Company logo

    Thoni Alutec Sp. z o.o.

    22.01.2020 10:28

    Pracodawca

    Aktualność
    Finał WOŚP 2020 już za nami a my mamy przyjemność przekazać radosną nowinę.

    Nasza mapa świata została zlicytowana za niebagatelną kwotę 21 150 zł, osiągając tym samym rekord wśród wszystkich dotychczasowych aukcji sztabu WOŚP w Stalowej Woli.

    Również nasz lokalny sztab WOŚP przekroczył w swojej zbiórce magiczną granicę 220 000zł

    W tym roku graliśmy dla dziecięcej medycyny zabiegowej.

    Poprzeczka na przyszły rok została ustawiona wysoko, ale my lubimy wyzwania
    News image
    Company logo

    Thoni Alutec Sp. z o.o.

    16.01.2020 08:40

    Pracodawca

    Aktualność
    Nasze stoisko jest już gotowe!
    Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w dniu dzisiejszym od godz. 12:00 do nowej hali ARP na ul. Kasprzyckiego na wystawę „Od COP do gospodarki 4.0” Stalowa Wola 2020, z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy.
    Na wystawie będzie można nie tylko zobaczyć jakie odlewy produkujemy ale także poczęstować się pysznymi stalowowolskimi „krówkami” i zgarnąć ciekawe gadżety z logo firmy.
    Serdecznie zapraszamy!
    News image
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Thoni Alutec?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Thoni Alutec Sp. z o.o.

    Przyszowska 1 37-450 Stalowa Wola

    NIP:8652067187

    KRS:0000133975

    http://www.thoni-alutec.pl
    Branże: Hutnictwo i metalurgia
    ReviewUserIcon
    Luka1872

    28.11.2019 12:21

    Inne

    Witam, jak wygląda tu praca operatora CNC? Mam uprawnienia ale w mojej miejscowości niestety szukają z doświadczeniem lub znajomością... Może ktoś coś opisać jak wygląda praca na danym stanowisku?
    ReviewUserIcon
    Opsp

    29.12.2019 17:33

    Inne

    Skoro doswiadczenie tam NIEJEST wymagane jak twierdzisz. To poco mówisz że jak zna rysunek techniczy, obsługę suwmiarki etc?!
    ReviewUserIcon
    kolo

    02.01.2020 12:45

    Inne

    Znasz różnicę pomiędzy doświadczeniem zawodowym a wiedzą wyniesioną np. ze szkoły? Możesz mieć nawet zrobiony kurs a doświadczenia zawodowego dalej miał nie będziesz, rozumiesz o co mi chodzi?
    ReviewUserIcon
    Bogdan

    05.12.2019 09:33

    Inne

    Firma nie szanuje swoich pracowników. Kierownicy tylko wymagają, podnoszą normy. Dodatkowo używając przy tym wulgarnych słów. Potrafią pozbyć się pracownika bez żadnego wyjaśnienia z dnia na dzień.
    ReviewUserIcon
    Bogdan

    05.12.2019 09:34

    Inne

    To prawda. Niestety taki jest to zakład.
    ReviewUserIcon
    Slayer

    02.01.2020 00:10

    Inne

    Prawda,kierownictwo po zawodowkach, liceach wieczorowych,bez wiedzy technicznej i bez pojęcia,sam robisz jak uważasz,
    ReviewUserIcon
    wiesław

    10.12.2019 07:52

    Inne

    Narzekacie a premia świąteczna poszła dużo większa niż rok temu, jak się pracuje długo to parę dodatkowych stówek wpadło. A praca jaka jest to każdy widzi, na odlewni cudów nie będzie. Robię tam 10 lat i jest coraz lepiej.
    ReviewUserIcon
    odlewnia

    09.12.2019 12:32

    Inne

    A ja pracuję już kilka lat i jest całkiem spoko, wiadomo kolorowo nie jest ale gdzie jest tak super? Co do palenia to wszędzie jest zakaz, są tylko oddzielne pomieszczenia gdzie można palić albo wiaty na zewnątrz, a że niektórzy po kiblach palą to już inna sprawa bo sami nie szanują zdrowia kolegów
    ReviewUserIcon
    Pseudo

    05.12.2019 21:32

    Inne

    Ja w tej firmie pracowałem w dawnych latach i wróciłem sprawdzić nic się nie zmieniło pieniądze małe jak na ten czas parę lat temu się więcej zarabiała teraz to załóż ściągnij i między czasie rób inna robotę nie szanujawnia wogole pracownika a tym bardziej tych co umiał teraz jest rynek większy to już nie te czasy ze alutec najlepiej płacił teraz wszędzie stawka się zaczyna od 3tys . Po szkole warto iść się pouczyć nic więcej. Odradzam frezer
    ReviewUserIcon
    ktoś

    18.11.2019 16:05

    Inne

    Witam. Mam pytanie, mianowicie takie czy praca jest odpowiedni a dla kobiet ?
    ReviewUserIcon
    ja

    20.11.2019 08:09

    Inne

    Kobiety widać już na większości wydziałów, pracują jak wszyscy i dają radę, to chyba znaczy że jest to odpowiednia praca dla nich
    ReviewUserIcon
    gość

    28.11.2019 14:55

    Inne

    są stanowiska gdzie pracują kobiety, praca do przyuczenia.
    ReviewUserIcon
    Luka1872

    28.11.2019 12:35

    Inne

    Witam, jak wygląda praca operatora CNC, niestety nie mam doświadczenia, zastanawiam się nad złożeniem cv
    ReviewUserIcon
    operator

    07.11.2019 09:37

    Inne

    Podwyżke masz co rok do półtora roku, chyba że wybijesz się z jakimiś tematami to może być wcześniej. Jak jest normalny kierownik to będzie to widział
    ReviewUserIcon
    Lui

    23.11.2019 01:21

    Inne

    Ja po roku dostałem A później po 4 latach
    ReviewUserIcon
    Salamanka

    26.09.2019 19:31

    Inne

    Czy trzeba dźwigać? Jak np w stalszmicie?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.10.2019 14:10

    Inne

    Jak najbardziej dlatego napisalem np zreszta widac tu polakow malo co zostalo reszta obcokrajowcy
    ReviewUserIcon
    operator

    12.11.2019 07:28

    Inne

    Podwyżke masz co rok do półtora roku, chyba że wybijesz się z jakimiś tematami to może być wcześniej. Jak jest normalny kierownik to będzie to widział
    ReviewUserIcon
    Wert

    16.10.2019 09:40

    Inne

    Pracowalem tam 8 lat,największą porażką jest niekompetencja kadry kierowniczej i brak wiedzy technicznej kierowników. Jeśli jesteś po szkole zawodowej jako murarz bez problemu możesz awansować na kierownika logistyki.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    07.10.2019 11:57

    Inne

    Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Thoni Alutec Sp. z o.o.?
    ReviewUserIcon
    robisz swoje

    08.10.2019 09:17

    Inne

    Nie jest to mała rodzinna firma, tylko duży zakład produkcyjny, przychodzisz robisz swoje i idziesz do domu.
    ReviewUserIcon
    gosc

    29.09.2019 21:19

    Inne

    Co to za dziadowska firma musi być skoro chyba od 4-5 lat szuka i konstruktora i programistę i jeszcze innych specjalistów....?
    ReviewUserIcon
    sie zastanawia

    29.01.2019 18:25

    Inne

    Czy mogę prosić o info tych, co zrobili tu kurs CNC? Dobry ten kurs? Można się faktycznie czegoś nauczyć? Bo brzmi całkiem nieźle – i jeszcze robote dają? Warto?
    ReviewUserIcon
    Przemo

    30.08.2019 13:40

    Inne

    Witam od przyszłego miesiąca idę na odlewnia do lauteca Chciałem się zapyta jak jest tam naprawdę? Gorzej czynlepiej niż w Gorzycach Dodam że dostałem 2500 netto na rękę narazie Jak z atmosfera w pracy
    ReviewUserIcon
    bylem na CNC

    10.09.2019 07:42

    Inne

    Jak dla mnie spoko, brałem udział w tym kursie i zostałem, dużo się naczytałem – zwłaszcza negatywów – ale jak dla mnie jest ok, robota jak robota – przychodzisz, robisz swoje i tyle; marudy są wszędzie
    ReviewUserIcon
    Negaryw

    01.09.2019 21:47

    Inne

    Witam. Piszę to aby wystwić firmie bardzo NEGATYWNĄ OPINIE. Procowałem w tym obozie kilka lat temu. Najbardziej rzuca się w oczy niekompetencja Kierownictwa oraz brak organizacji pracy ( potocznie mówiąc masz robić wszystko i jeszcze więcej przekraczając to co masz wpisane w w umowie ze stanowiskiem i zakresem obowiązków). Opiszę jak to wyglądało u mnie. Na początku kiedy wdrażaliśmy produkcję nie było aż takiej potrzeby zwiększania personelu. Moimi obowiązkami była praca na producji oraz opracowywanie dokumenacji. Z czasem rozwoju wydziału naturealne jest że się awanzsuje zostaje, brygadzistą, technologiem procesów, kierownikiem. U mnie u i innych osób też sprawa potoczyła się tak że miałem ZWIEKSZONY ZAKRES OBOWIĄZKÓW ZA TE SAME PIENIĄDZE, AWANSU NIE BYŁO < były za to oszczędności. A całe szefostwo takie było oszczędne że jakby mogło to by szkłem podtarło PUPĘ. Uciekłem.
    ReviewUserIcon
    obecny

    03.09.2019 17:27

    Inne

    Jak można wystawić opinię po latach? :) W sumie można – ale jest mocno nieaktualna, więc po co? Nie wiesz jak jest teraz, to nie zaśmiecaj nam tu aktualnych wątków ;)
    ReviewUserIcon
    tu i teraz

    06.09.2019 07:42

    Inne

    No dokładnie, nie pracujesz teraz, to nie ma sensu się udzielać. Owszem – różowo teraz nie jest, ale po co odsmazac stare kotlety?
    ReviewUserIcon
    Pracownik alutec

    28.12.2018 09:12

    Inne

    Będzie podwyżka podstawy w 2019r ? Ktoś ma jakies informację?
    ReviewUserIcon
    Robo

    07.05.2019 22:54

    Inne

    Kolego masz mega nieaktualne dane, nie pracujesz tu – to się nie wypowiadaj :)
    ReviewUserIcon
    Cybuch

    25.08.2019 10:07

    Inne

    Nie do nielicznych . Ja nasciemnialem że odchodzę i mi dali bez gadania ,bo nie było komu na hellerze robić,mamy ich w garści . A oni myślą że są cwani
    ReviewUserIcon
    Tata

    23.08.2019 20:11

    Inne

    Pytanie do Thoni Alutec. Kiedy uznacie prawnie przysługujący dwutygodniowy urlop ojcowski bez zabierania premii na dwa miesiące i premii świątecznej. We wszystkich firmach konkurencyjnych nie ma z tym żadnego problemu. Mam nadzieję, że uświadomiłem przyszłych ojców i matki chcących podjąć pracę w alutecu. Czekam na odpowiedź.....
    ReviewUserIcon
    Moja ocena to PAŁA

    06.08.2019 09:35

    Inne

    W nowej firmie jak się ludzie pytali o podwyzki to usłyszeli, Nie w tym roku bo była inwestycja, zobaczymy w następnym. W alutecu jak się pytali ludzie o podwyżki kierownka to powiedział GBUROWATYM tonem NIE BĘDZIE ŻADNYCH PODWYŻEK i tak zarabiacie dobrze, na wasze mijesce jest 10 ciu. chcecie więcej zarobic to rubcie nadgodziny. Moja ocena to PAłA
    ReviewUserIcon
    Julia

    31.07.2019 17:40

    Inne

    A tak z ciekawości ile kobiet pracuje w tej firmie jako operator??
    ReviewUserIcon
    Propaganda

    28.07.2019 23:32

    Inne

    Witam, Jak chciałem podwyżkę to mi mówili nie zasługujesz a na twoje miejsce jest 10 ciu. Pokażcie mi chociaż pięciu którzy doborwolnie chcą tu się zatrudnić i zostać. To ze jest tylu chętnych to propaganda
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    28.07.2019 08:27

    Inne

    Byłem.....widziałem....odszedłem. Spędziłem tam ponad 4lata na utrzymaniu ruchu. Na każdym kroku widać niekompetencje ludzi zarządzających innymi wydziałami - i jestem w stanie podać dziesiątki przykładów. Liczy się tylko ilość....jakosc i zdrowie pracowników fizycznych jest bez znaczenia. W ciągu czterech lat nie usłyszałem słowa "dziękuję"....nawet wtedy gdy człowiek żyły sobie wypruwal, ale(usunięte przez administratora), to już bardzo częste zjawisko....

    Zostaw merytoryczną opinię o Thoni Alutec Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.