Opinie o murapol.pl - Murapol S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MURAPOL S.A. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MURAPOL S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MURAPOL S.A w Bielsko-Biała

www

MURAPOL już sprzedany. Nowe otwarcie.

Janus
@www

Podobno za 1 zł + 2,5 mld długu wierzytelności :)

Lokalny patriota
@Janus

Przejęcie za długi i jakąś symboliczną cenę bardzo prawdopodobna, zwłaszcza, że ceny nie ujawniono. Ciekawe jak długo jeszcze będzie zatrudniony obecny zarząd i czy kogoś z zarządu zatrzymają. To samo pytanie odnośnie różnych dyrektorów, prokurentów i innych takich.(usunięte przez administratora) Pytanie, czy centrala zostanie w Bielsku - przeniesienie siedziby do np. Warszawy to byłby jednak problem dla całkiem sporej grupy "zwykłych" pracowników centrali. No i z Bielska zniknęłaby duża firma - źle dla miasta.

Karaoke
@Janus

znaczy się jest jakaś sprawiedliwość.

wierny fan

Może już w najbliższym tygodniu będzie wiadomo, czy i jaka będzie czystka. Zdziwiłbym się jednak bardzo, gdyby takiej czystki nie bylo. A Niki to zawsze może się rozglądać za posadą nauczyciela wf albo trenera jakiegoś Podbeskidzia, jak taki usportowiony.

Pomysł na biznes
@wierny fan

Zawsze może spróbować sił w przemyśle wazeliniarskim. Jak to mówią, przyzwyczajenie drugą naturą człowieka.

Też KK

Słyszałem że za ok. 600 mln + długi

KK

Pracownicy traktowani jednostkowo, brak szacunków do pracowników. Pupilki (usunięte przez administratora)zawsze będą chronieni, i co by się nie wydarzyło zawsze będzie to wina Kierownika Kontraktu lub Kierownika Budowy , pseudo Dyrektorzy w większości przypadków to fikcja. (usunięte przez administratora) mydli oczy Zarządowi broniąc swoich Dyrektorów zwalając całą winę na budowę, oczywiście naciąganie sprzedanych mieszkań aby wzrosły punkty w rankingach sprzedaży ...... Nie polecam

Też KK
@KK

W pełni podzielam powyższą opinię. Przepracowałem w tej firmie dwa lata i nic dobrego nie jestem w stanie powiedzieć

wrogmurapolu

Robiłeś dla Murapolu, Awbudu, PartnerBud u - jako wykonawca, podwykonawca ? Nie wypłacili Ci pieniędzy? Nie dali protokołów odbioru ? Masz dowody na kryminogenne zachowania kierowników budowy, kierowników kontraktu czy innych osób odpowiedzialnych za budowę ? Pisz : m.czerniawski małpa interia.eu Oferujemy bezpłatną pomoc prawną. Toczymy bój z tą firmą. Dołącz do nas

@wrogmurapolu

A jeśli jestem pracownikiem, któremu Murapol nie wypłacił kasy, która się należy? Mam dowody. Takich jak ja jest wiecej ..

Compensus.com

ODSZODAWANIA DLA PRACOWNIKÓW!!!! Witam, w związku z zaistniałą sytuacją na runku pracy, pragniemy Państwu zaproponować usługi w zakresie: - uzyskania odszkodowań od pracodawców; - rozwiązywania sporów dotyczących zwolnień przez pracodawcę; - skutecznego dochodzenia należności dla zwolnionych pracowników; - odszkodowania za bezpodstawne zwolnienia z pracy. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt +48 535-000-555 odszkodowania@compensus.com UWAGA! WYNAGRODZENIE POBIERANE WYŁĄCZNIE PO UZYSKANIU ŚWIADCZEŃ!

Witam, czy jesteś poszkodowany przez Murapol jako wykonawca?

Inżynier Budowy

Rekrutacja z góry przesądzona. Na rozmowie wypełnienie testu dotyczącego wiedzy, później rozmowa nie pod kątem aplikowanego stanowiska tylko pod kątem innego na który teoretycznie też otwarta jest rekrutacja. Strata czasu, bo od razu dało się wyczuć, że mają kogoś na dane miejsce, a tylko potrzebują na siłę przeprowadzić rekrutację dla statystyk (Oddział Kraków).

Test z wiedzy budo., pytania dot. sieci.

Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Ooo...

Ci, ktorym Murapol czy inne spółki murapolowe nie zapłaciły kasy, mogą zrobić postępowanie dyscyplinarne tym członkom zarządów tych spółek, którzy są radcami prawnymi (np. N.I., M.F.). Niepłacenie wynagrodzenia jest rażącym naruszeniem "etyki radcy prawnego". Wystarczy napisać skargę do rzecznika dyscyplinarnego okręgowej izby radców prawnych - N.I. i M.F. są akurat w katowickiej izbie wpisani. Taka skarga nic nie kosztuje wnoszącego skargę, a jest dolegliwa, bo jednak trochę psuje opinię takiemu radcy (i musi na tę skargę odpowiedzieć na piśmie, składać ustne wyjaśnienia, bywa i rozprawa sądu dyscyplinarnego, jakaś kara) a skarżącemu daje choć trochę satysfakcji.

Worst of the worst
@Ooo...

To mówisz, że można im JESZCZE popsuć opinię?

Mędrzec Kim
@Ooo...

Jest bardziej skuteczny sposób. Jak uczy życie, proces o zaległe wynagrodzenie nie jest tak skuteczny jak wyjście za członka zarządu.

Ile zarabia w Murapolu radca prawny?

Pytam poważnie.

r. pr.
@Anna

A ja poważnie odpowiadam. Praca w Murapolu dla radcy prawnego (i generalnie prawników) to przedsionek raju. Piszę "przedsionek raju", bo prawdziwy "raj" to dopiero praca dla "Cavatina Holding".

chudy

moze czesc ekipy przejdzie do cavatiny ? mdz wyciagnie pomocna dlon do tych najwierniejszych ...

Aneczka

koniec murapol S.A. to jednak spóźniona satysfakcja dla tych niezliczonych ofiar rotacji i kompleksów M. Dz. Warto było - M.Dz.? murapol kończy tak jak tylu przed nim. Nic oryginalnego. Śmietnik polskiej, biznesowej historii.

Majkel

Szukam osób zatrudnionych na etacie, którym Murapol nie zapłacił hajsu. Szykujemy pozew zbiorowy, więcej info na priv

bobo

Jest to portal o pracy w Murapolu, dlatego chcę tu poprosić nowego właściciela Murapolu, żeby nie zwalniał NI, MF, drIS itp. - a jak już musi zwolnić, to chociaż nie tak od razu. To samo dotyczy calego stadka wszystkich innych "Ludzi Murapol". Oni naprawdę nie mają dokąd pójść. A swojej wierności Murapolowi dowiedli wielokrotnie. MDz niech mi tu będzie za świadka. Nowemu panu też będą wiernie służyć.

holy

czy to prawda ze współwłaściciel wielkiej firmy murapol zamknął swój wiekopomny portal i magazyn papierowy o uroczej nazwie holistic news ? to chyba krócej niż 2 lata wytrzymało a rotacja jak w murapol .

Tonik

@MurMan Firma z najwyższej półki, rozwijająca się w różnych kierunkach. Niestety czasami nie wszystko wychodzi dobrze ,ale w sumie warto tu pracować.

nk
@Tonik

a już Was sprzedali czy jeszcze akcjonariusze ci sami?

MurMan

Murapol jaki znamy przechodzi do historii. Jest info dzisiaj w necie, że akcje Murapolu ma przejąć jakiś fundusz z Luksemburga. Kupuję szampana.

Czytelnik
@MurMan

Tu raczej chodzi o dostęp do Awbudu.

Mutan
@Czytelnik

Jakiego Awbudu czlowieku? Awbudu juz nie ma, tylko pozamiatac tam trzeba po kurzu jaki pozostal. Ech ta wiedza korytarzowa. A wogole wiesz gdzie jest Fugasowka, skoro tyle wiesz o strategii Awbud??

Ma ktoś doświadczenie z pracy na terenie Górnego Śląska, jak wyglada chodzi mi dokładnie o oddział Katowice.

Nie polecam :)

@Pati

Coś więcej ? A jak wygląda zatrudnienie to jest etat czy własna działalność ?

Ciągle pracuję w M.
@Anonim

W Murapolu jest tylko "działalność", "samozatrudnienie", "na fakturę", zresztą jak zwał tak zwał. Skąd przyszło Ci do głowy, że Murapol zatrudnia na podstawie umowy o pracę? Dzięki umowom "na działalność" Murapol może sobie wpisywać okres wypowiedzenia 14 dni (bez uzasadnienia). Tak, tak. Teoretycznie - masz umowę od 1 stycznia 2019 roku, pracujesz, a tu, ni stąd ni zowąd, w połowie stycznia 2019 dostajesz wypowiedzenie, i pozamiatane. A jak myślisz z czego bierze się ta "sława" Murapolu? Rada weterana - jak chcesz popracować dłużej, to podlizuj się miskowi dz. - on tam teraz robi za "członka rady nadzorczej", a w ogóle to tak najlepiej jakbyś mu jak najszybciej powiedział, że masz tylko maturę (kto Ci każe pisać prawdę w cv? Tak się składa, że misiek dz. to tylko maturę obskoczył) i dodaj koniecznie, że sensem Twojego życia jest jazda na rowerze. Ooo, wtedy, to byś zajął miejsce w kolejce do zastąpienia pana prezesa aktualnego NI nawet. Zakładam, że jesteś facetem. A jak nie jesteś, to sorry, nie wiem jak ci pomóc, zapytaj lepiej dwie panie z wyżyn Murapola - Martyne B. albo Marlene Sz. "what to do". Ja się wstydzę.

@Anonim

Jakie stanowisko? Co dokładnie chcesz wiedzieć?

@Pati

Inz. Ds. Kontroli jakości. Jak realnie wyglądaja godziny pracy, forma zatrudnienia, atmosfera w biurze budowy ?

@Anonim

Realnie przygotuj się na nadgodziny. Niestety nie są rozliczane, najlepiej wynegocjuj stawkę w podstawie która zrekompensuje Ci przyszłe nadgodziny. Średnio licz 40 nadgodzin miesiecznie. Zatrudnienie na umowę o pracę. Jaka atmosfera ciężko mi okreslic, dużo zależy od bezpośredniego przelozonego. Ogólnie Murapol nie słynie z dobrej atmosfery, jak jest w tym konkretnym oddziale może ktoś inny się wypowie...

@Pati

Ps: inz. Ds. Jakości to trochę niewdzięczną robota ;) będziesz obsługiwać reklamacje klientów.

Eryk Klapa
@Anonim

Doskonałe pytania. Godziny pracy na gębę to niby te 8h, ale usłyszysz nieraz, że tu chodzi o realizację zadań, a nie siedzenie. Wychodzenie o czasie jest źle widziane. W biurze na Partyzantów siedzenie po 10 i wiecej godzin było normą, plus nieformalnie obowiązuje dyżur mailowy. Jeśli np. Sekretarz Członek wyśle maila o 23:15, to ustosunkowanie się np. kolejnego dnia o 9:00 jest traktowane jako opieszałość, lenistwo i niewyrabianie się. Zatrudnienie tylko B2B, żeby można było błyskawicznie zwolnić, nie płacić za nadgodziny, itd. Atmosfera nerwowa, nikt nic nie wie, klienci wściekli na firmę, firma na Ciebie, zanim ogarniesz chaos po poprzedniku, może Cię już nie być.

@Eryk Klapa

Nie wszyscy są tak skandalicznie traktowani. Faworyci i faworytki pana dz. mają w Murapolu bardzo fajne życie.

Tolek
@Kasia

Z pewnością oni mają fajnie, tylko Murapol nie ma z nimi u steru. Zabawa trwa, ale chyba się niedługo smutno skończy. Można jechać na stracie jeden-dwa kwartały, może nawet rok, ale spadek powyżej 80% rok do roku to katastrofa, świadcząca o głębokim kryzysie zarządzania, delikatnie mówiąc.

Sen
@Tolek

Znalazlem info w necie,że murapol 12 grudnia ,środa, organizuje konferencje prasowa.Ciekawe co chca ogłosić? Może powiedzą to co zawsze, tylko "bardziej"?

@Sen

Jest wiele możliwości co do tej konferencji prasowej murapola 12 grudnia, a więc: 1. W ogóle nie odbędzie, bo "pomyłka" i "tak w ogóle nieporozumienie" albo po prostu prąd wyłącza, albo nikt nie przyjdzie. 2. Jednak się konferencja odbędzie, a wtedy to już naprawdę wszystkiego można się spodziewać i tak, przykładowo: a. ogłoszą, że rok 2018 był najlepszym rokiem dla murapolu w dziejach murapolu a kolejne lata będą jeszcze lepsze; albo b. zwrócą się z dramatycznym orędziem do narodu o kupowanie obligacji, które murapol wyemituje w przyszłości; albo c. zarząd poda się gremialnie do dymisji; albo d. ogłoszą podwyżki wynagrodzen dla wszystkich pracowników murapola; albo e. przeprosza kibiców Widzewa za to, że murapol przynosi klubowi Widzew aż takiego pecha; albo f. przeprosza klientów i wykonawców murapola (wiadomo za co); albo g. podadzą datę i godzinę wejscia murapola na gielde; albo h. ogłoszą, że w tym roku w murapolu nie będzie "Christmas party", ale w zamian każdy z pracownikow dostanie CD wydane przez Cavatine studio z kolędami śpiewanymi przez "ważnych ludzi murapola". To CD zademonstruja na tej konferencji. Jakieś inne propozycje tematów? To tyle. Moja rada dla organizatorów konferencji - zabezpieczcie odpowiednią ilość mikrofonów, żeby wyrywajacy się do wypowiedzi przedstawiciele murapola oraz tłumy z krajowych (i światowych) mediów nie wyrywaly sobie mikrofonów. Czy ktoś wie, w jakim lokalu będzie ta konferencja i czy potem będzie darmowy catering? Darmowy catering (czyli alkoholowe drinki) ważny, bo więcej ludzi by przyszło. Ja bym na ten przykład przyszedł.

Żądny sensacji
@midziud

Obstawiam, że będzie coś o rekordach (co prawda Murapol traci ogromne sumy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby np. pochwalić się liczbą umów, wysokością kwiatków w korytarzu, itd.) i NA PEWNO zapowiedzą wejście na giełdę w 2019r. Co roku zapowiadają, to i teraz tradycji musi stać się zadość. Na Polsacie Kevin Sam W Domu, w Murapolu plany wejścia na giełdę.

Grinch zepsuł konferencję
@midziud

"11:30 - Grupa Murapol - Konferencja prasowa Grupa Murapol podsumuje ostatnie miesiące oraz przedstawi przyszłe działania oraz plany na najbliższe lata." Czyli: było świetnie, ale nie poprzestajemy na sukcesach, wchodzimy na giełdę po raz 986236291 i Murapol swój widzimy ogromny.

@Grinch zepsuł konferencję

Jeśli jutro na konferencji prasowej ogłoszą to samo, co dzisiaj w necie ogłosili jako "strategię murapolu", to ja się nie wybieram na tę konferencję. Czytałem parę razy to, co dzisiaj te światle umysły z kierownictwa murapola naprodukowały i naprawdę nic nowego, nic konkretnego nie wycisnąłem. O co chodzi? Chciałoby się napisać: "Szału nie ma. Jest murapol."

Też mam czerwone pazurki
@midziud

nie chodziło o to , żeby przekazac na konferencji jakieś sensowne i merytoryczne informacje , gdyż trudno uznać za taka "chcemy robic IPO w 2019 r." (czy nawet w drugiej polowie 2019). Wszyscy to wiedza , poniewaz Murapol to mówi od zawsze . Celem tej konferencji prasowej bylo uspokojenie nastrojow i poprawa PR przed ogłoszeniem prawdopodobnie slabych wynikow grupy Murapol za 2018 . Myslenie typu , zeby na jak najwiekszej ilosci portali pojawilo sie znowu info o " wchodzeniu na gielde kiedys tam , nie wiadomo kiedy" . Ktoś komus powiedzial , ze taka konferencja moze pomóc Murapol w uspokojeniu zaniepokojonych potencjalnych inwestorow . Pewnie nic ciekawego nie bylo . Na twitterze zauwazylam czerwone paznokcie dr IS czytajace smartphone'a , pewnie bylo wiec nudno.

Stasiek
@Też mam czerwone pazurki

Do (usunięte przez administratora) z takim pr.Md by powiedzial,ze kogos popie... ło z ta konferencja.Trzeba siedzieć cicho i pracować,zmieniać te swoje struktury czy co tam mają jeszcze do zmiany,a nie zwolywac całą wieś i gadać o tych planach.Ktoś mi powie,co tym zyskali??Stary,poczciwy Murapol to już nie Murapol tylko GK Murapol??GK ze niby grupa kapitałowa??Rzeczywiście,jakby sami nie podali,to nikt by na to nie wpadł.

Captain Obvious
@Też mam czerwone pazurki

W relacji z konferencji trafiłem na wypowiedź dr Iwony, jakoby druga połowa 2019 w jej obliczeniach miała być bardzo korzystna do wejścia na giełdę dla Murapolu. I wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to, że identycznie ta pani zapowiadała wejście na giełdę w obecnym roku, a niewdzięczny rynek się nie posłuchał i na jej złość wpadł w kryzys. Próbuję sobie wyobrazić, jaki jest cel corocznego wypuszczania w eter komunikatu: rynek ma się świetnie, w przyszłym roku wchodzimy.

niunia
@Captain Obvious

To może dla giełdowej pani doktor I.S. to sposób, zeby dłużej popracować w murapolu? Chodzi mi o to przesuwanie daty wejścia na giełdę, zawsze może wmawiać, ze jest im potrzebna. Strasznie smutno i ponuro wyglądał zarząd na tej konferencji, byli na czarno i czarno granatowo, a Nikodem ma na murapolowym profilu na twi..rze wyjątkowo niekorzystne zdjęcie z tej imprezy. Lepszych (zdjęć) nie było?

niunia
@niunia

To wygladalo raczej jak przesluchanie przed jakas komisją a nie radosna konferencja prasowa????????

Weteran
@niunia

No bo to było przesłuchaniem. Z własnej woli by nie odgrywali tego teatrzyku. Chodziło o to, żeby kilka portali przepisało notkę prasową o optymistycznym zabarwieniu - nowa strategia, koncentracja na budownictwie mieszkaniowym, wejście na giełdę. To brzmi nieźle, o ile się nie wie, że Murapol IPO ogłasza co roku od 10 lat, a "nowa strategia" oznacza dalsze rozpaczliwe próby spłaty wierzycieli i odmiany kursu (spadek zysku o 75% rok do roku). Cała nadzieja w tym, że może jakiś inwestor nie doczyta nic poza takim newsem i da się nabrać, kupi obligacje tej podupadłej spółki.

Głodny czwartek
@Weteran

Jednak jest jakaś nowość ,doczytalem w puls... biz... że Nikodem na tej konferencji powiedzial cos w ten deseń ,nie cytuję dosłownie: "Zabronilem pracownikom Murapolu nazywac Murapol liderem. Slowo lider jest wykreslone z naszych prezentacji. Liderem bedziemy, kiedy zrealizujemy strategię ,którą na tej konferencji przedstawiamy" . Osobiscie zamarlem ,nigdy się nie spodziewalem , że prezes Murapola powie coś takiego publicznie .Po co to powiedział? Takie teksty to są w sam raz do mowienia przez wrogów Murapol .Ale przez samego prezesa ? Pomyślał ,zanim to powiedział ?

łyżka dziegciu na dziś
@Głodny czwartek

Kompletny bełkot, który miał zabrzmieć jak u jakiegoś mówcy motywacyjnego. Strategia polega przecież na robieniu tego samego, co Murapol robił zawsze (budownictwo mieszkaniowe podłej jakości, sprzedawane w cenach za jakość średnią), obietnicach wejścia na giełdę (jak co roku od 11 lat) i nie inwestowaniu poza rynkiem nieruchomości (z czego wyłamał się MS swojego czasu). Skoro to taka świetna strategia, która da Murapolowi żółta koszulkę lidera, to czemu w ostatnich latach nie zdawała egzaminu? Albert Einstein powiedział kiedyś, że szaleństwem jest oczekiwać nowych rezultatów od starej metody. W świetle tego, NI jest szaleńcem.

@łyżka dziegciu na dziś

A widzieliście tę żałosną, zmęczoną twarz (usunięte przez administratora)I. w wywiadzie dla Hou.e Mar..t? Te oczy pełne beznadziei - a jak wiadomo "oczy zwierciadłem duszy". To też relacja w Internecie z tej samej konferencji 12 grudnia, a właściwie "po". Twarz prezesa I. mizerna. Twarz, która mówi mniej więcej do tej dziennikarki: "Czego chcesz ode mnie? A dajcie mi wreszcie spokój. Zmęczony jestem. Jak macie pytania, to call M.Dz.. Jest beznadziejnie. Ja chcę do domu. A poza tym - czy wiesz babo, o czym w ogóle mówisz?". Równy chłop z tego obecnego prezesa i w gruncie rzeczy człowiek. Też bym tak reagował na jego miejscu. Ale jeśli (usunięte przez administratora)I. wykrzesa z siebie jeszcze trochę siły dla dobra Murapolu (najlepiej po sensie w Straconce), to rekomenduję, żeby zwolnił tych, którzy wpuścili ten jego wyraz twarzy do Internetu.

Talka
@Pati

Pracuję w katowicach od pół roku i nie narzekam. Faktycznie pracy jest dużo i czasem zostaję po godzinach lub zabieram ją do domu (zwłaszcza na koniec miesiaca/kwartału itp.) . Są jednak dni w których jest luz i można w czasie pracy gdzieś wyskoczyć czy coś załatwić. Atmosfera jest całkiem przyjemna, wszyscy jadą na tym samym wózku i wiedzą jak jest. W każdej firmie może znaleźć się (usunięte przez administratora) którego nie polubimy albo zarząd którego decyzje są naszym zdaniem nietrafione. Jednak mało gdzie można nauczyć się tak dużo oraz tak dobrze zarobić

były pracownik inżynier budowy
@Anonim

NIE POLECAM PRACY W TEJ ORGANIZACJI !!!

Dojpa
@Anonim

Daj są spokój z tą ofertą. Dnooooo Idź lepiej na IB do firmy wykonawczej, więcej się nauczysz. M jest słaby......

Były
@Ciągle pracuję w M.

Szczera prawda

Lipna ta firma :)

Masakra, ludzie, zarobki, MB jest słaba ...

UWAGA

MANIFEST !!!! Koledzy Inżynierowie, bojkotujcie wszystkie ogłoszenia o pracę tej firmy . Nauczą się wtedy szacunku do pracownika, skończy się rotacja .... Nie dajmy sobą poniewierać. Kto jest ze mną???

Inżynier Budowy

Za żadne pieniądze ;)

MurMan

O Awbud chodzi w sposób pośredni, inwestor poprzez nabycie akcji Murapolu będzie pośrednim, większościowym akcjonariuszem Awbudu. Ale kluczowa informacja to ta, że chodzi o przejęcie akcji Murapolu. Przynajmniej to wynika z komunikatu o złożeniu wniosku do UOKiK, bodajże 11 grudnia. Czyli wszystko jest już "dogadane"/podpisane z nowym inwestorem i do końca stycznia/połowy 2020 roku (po uzyskaniu zgody UOKiK) może być już "pozamiatane", nastąpi zmiana kontroli nad Murapolem i całą "grupą Murapol".

@MurMan

Chodziło o połowę LUTEGO 2020 w poście powyżej, a nie o połowę roku.

Wybredny
@MurMan

Jakaś taka bez i(s)kry ta zapowiedź.

Kasia Jasia
@Wybredny

Dziwisz się????? Zmiana właściciela zwykle oznacza też szybką wymianę zarządu i kadry zarządzającej. Co teraz ze sobą zrobią ci najwierniejsi z wiernych "ludzi Murapol"? Biedactwa. Ciekawe poza tym, czy ci z zarządu w ogóle wiedzieli o planach akcjonariuszy? Przygotowanie sprzedaży spółki (negocjacje, analizy i takie tam) bez wiedzy zarządu jest raczej trudne, ale chyba możliwe.

Mikołaj firma budowlana

(usunięte przez administratora) ludzie nie kupujcie tych mieszkań okrada ja ludzi i nie płacą mimo otrzymanej faktury i protokole nie idzie doprosic się o pieniądze ciągle zbywaja ale na swoją korzyść naliczana jest kara za wszystko (usunięte przez administratora) kasę ale jak tobie maja dać to ci powiedzą idź do sądu jeśli cię znać wykonanie że żal boze

Wykonawca

Jak najdalej od tej firmy no można zbankrutować tylko

Potencjalny wykonawca
@Wykonawca

A coś więcej i konkretniej?

Były KK
@Potencjalny wykonawca

TAK - chętnie podzielę się informacjami... Problemem tej firmy jest szefostwo, które nie ma żadnego, ale dosłownie ŻADNEGO DOŚWIADCZENIA INWESTYCYJNEGO! Wiedza zdobyta na kursach i szkoleniach nie zastąpi wykształcenia i dobrej praktyki w zarządzaniu inwestycjami. Żaden kurs, czy podręcznik nie zrobi z podstarzałego samouka inżyniera. Dalej będzie dyletantem, który nie potrafi czytać dokumentacji projektowej, nie ma pojęcia o warunkach gruntowych, technologie budowlane zna z materiałów podsuniętych mu przez ładnie ubrane przedstawicielki handlowe.... Do tego kompletny brak zrozumienia roli rzetelnego inspektora nadzoru, brak wiedzy na tema dobrego Project Managmentu, optymalizacji procesu inwestycyjnego itd... No i na koniec - najlepsze: JEŻELI KTOŚ MA MENTALNOŚĆ "BIZNESMENA" Z LAT '90-tych ub. wieku, TO TAKIM JUZ ZOSTANIE NA ZAWSZE! Co prawda białe skarpetki zastąpił jaguar lub inny mercedes, ale w głowie dalej tkwi myślenie w stylu - IM WIĘCEJ FIRM OSZUKAM (nie zapłacę pod byle pretekstem) TYM BĘDĄ BOGATSZY!

Potencjalny wykonawca
@Były KK

Z punktu widzenia podwykonawcy na budowie to twoja odpowiedź niewiele mówi.

Wika
@Potencjalny wykonawca

Czyżby? Naprawdę niewiele mówi? Przecież wykonawcy, podwykonawcy murapol są również ofiarami takiego "nastawienia" opisanej wyżej prominentnej postaci murapol. Fakt, że ktoś jest "pracownikiem" (a raczej zatrudnionym jako B2B) a "podwykonawcą" nie ma znaczenia. Chyba, że piszesz tu jako "przedstawiciel" murapolu, którego "praca" polega na tworzeniu "pozytywnego" wizerunku murapol-u w mediach społecznościowych - a to trudne jest.

Potencjalny
@Wika

Jak robię robotę to mnie nie interesuje czy Inżynier zna warunki gruntowe, jakiś Project management czy optymalizacja procesu. Jak odbiory, realne terminy płatności, ryzyko kar, przygotowanie frontu robót, kierownictwo umie poukładać roboty?

Arek
@Potencjalny

Już odpowiadam ,z tych rzeczy ,o które pytasz ,to Murapol zna się tylko na karach i opóźnianiu płatności dla wykonawców . Mam nadzieję , że pomogłem .

Zostaw merytoryczną opinię o MURAPOL S.A - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w MURAPOL S.A?

Zobacz opinie na temat firmy MURAPOL S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MURAPOL S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 1 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MURAPOL S.A?

Kandydaci do pracy w MURAPOL S.A napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MURAPOL S.A