Opinie o MURAPOL S.A w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MURAPOL S.A. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MURAPOL S.A o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MURAPOL S.A w Toruń

Handlowiec Nowy wpis

(usunięte przez administratora), więc napiszę; nie wiem, jak w Toruniu, ale rozmowa o pracę w bydgoskim oddziale tej "firmy" to najbardziej kuriozalne zawodowe doświadczenie; pani "kierownik" nie nadaje się nie tylko do jakiejkolwiek sprzedaży, ale także w ogóle pracy z ludźmi. Pogardliwa złośliwość - tak w skrócie można określić postawę owej "damy". A jej przełożona (odpowiednik dyrektor regionalnego), która była obecna online, myśląć, że nie słychac, co mówi, rzucała mięsem słowami: "k..." i innymi, więc nie dziwne, że razem pracują, bo prezentują bardzo zbliżony poziom. W jakiej kondycji jest firma, która zatrudnia osoby tego pokroju?

Sylwia

Ktoś wspominał że nie warto tam wysyłac cv. Czemu? Jest tu jakiś pracownik który przybliży temat pracy? Najbardziej chodzi mi o umowe o pracę... da się zrobić? (Chłopak szuka pracy w branży)

pracownik Nowy wpis
@Sylwia

Umowa o pracę jest standardem.

Katarzyna Nowy wpis
@pracownik

A na zlecenie biorą?

pracownik Nowy wpis
@Katarzyna

Nie ma żadnych umów zlecenie. Pracuję od kilku lat i jestem bardzo zadowolona z pracy i warunków. Atmosfera w pracy przyjazna.

Moniczka

Mieszkam w Toruniu przy ulicy Strobanda na Jarze. Mieszka sie w miare dobrze ( 4 pokoje na nieduzym metrazu około 60 metrów blisko lasu, pierwsze piętro) z tym, że są też delikatne minusy a mianowicie: 1) las w najblizszej okolicy niestety zostanie wycięty, 2) budynki przypominają hotel robotniczy gdyz czesto w jednej klatce bez windy znajduje sie nawet 60 mieszkań, 3) brak garaży podziemnych a wlasciewie jest ich tylko około 40tu na kilka setek mieszkan, 4) brak piwnic przez co ludzie trzymaja np rowery czy inne klamoty na balkonach albo w ogródkach, 5) hałasliwa ulica raczej tranzytowa obok bloków, w niedalekiej przyszłości ulica 2x2 z wielkim rondem, 6) wielkie parkingi pomiedzy budynkami a co za tym idzie hałas i spaliny. 7) słaby standard i brak windy przy 4 kondygnacjach, 8) duza rotacja mieszkanców i pełno wynajmowanych mieszkan przez co jest czasami sporo hałasu (imprezy), Poza tym ok, jest spokojniej niz np w Centrum. Jak za tak małe pieniadze które zapłaciłam tj mniej niz 5 tysiecy za metr polecam.

@Moniczka

A zapomniałam, jest obok fryzjer z którego czesto korzystam, jest autobus do centrum, a do najblizszego marketu mam mniej niz półtora kilometra, blizej jest Zabka ( w połowie drogi). Fajnie ze jest prawdziwy las.

@Moniczka

Przepraszam, jestem klientem a nie pracownikiem.

Karol zabik
@Moniczka

Ty ale to jest opinia o pracodawcy????? Czy gdzie mieszkasz?? Jaja sobie robisz z tym komentarzem? Ale tępa dzida

admin

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy MURAPOL S.A? Zachęcamy do komentowania. W ten sposób pomagasz użytkownikom, którzy myślą nad podjęciem tam pracy.

Kierownik
@admin

Z tego co widzę, to usuwanie komwntarzena temat firmy. Dzięki temu jasno pokazujecie, że nie warto tam nawet wysyłać maila z CV.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie MURAPOL S.A? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek

Zostaw merytoryczną opinię o MURAPOL S.A - Toruń

• Jak się pracuje w MURAPOL S.A?

Zobacz opinie na temat firmy MURAPOL S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MURAPOL S.A