Murapol ,SA

Wrocław

Opinie o Murapol ,SA

filip

kinga, zgadzam się z Toba. Co do pracy tutaj to obecnie szukaja głównie inżynierów budowy. Wymagania to wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budowlanym, znajomość procesów inwestycyjnych, czy mile widziane doświadczenie w przedmiarowaniu, kosztorysowaniu i tworzeniu harmonogramu inwestycji.

jakość pracodawcy!

Czy jest to zatem podobna do Home Broker firma, która nie oferuje nic poza tym, co sami nie osiągniemy? W HB zaproponowano mi, że po 6 miesiącach będę miał obowiązek założyć własną działalność czy tego chcę, czy nie, opłacać ją w całości, a firma da mi 1000 zł bez możliwości uzyskania licencji agenta nieruchomości w ramach współdziałania, nawet po pewnym czasie oraz bazę danych ofert, którą mógłbym samodzielnie uzyskać, również proponując klientom HB lepsze warunki, bo nie czarujmy się że warunki z HB są skandaliczne. Dyrektor z Wrocławia popisywał się elokwencją, ale faktem jest, że ta firma to zwykły fake, podobnie jak banki Czarneckiego. Jak jest u nich?

Były Wykonawca

(usunięte przez administratora)Kierownicy to(usunięte przez administratora) którzy nie znają się na niczym tylko na tym jak udupić jakąś firmę. Nie polecam współpracy z nimi bo skończyć się to może tylko stratą pieniędzy.

oszukany

To [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tolerowani przez kolesiów rządzących Polską.Towarzystwo wzajemnej adoracji różnych zad upasów. Nie wykonujcie dla nich żadnych usług bo wam nie zapłacą .Szkoda czasu na tych [usunięte przez admina]

Zostaw opinię o Murapol ,SA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Murapol ,SA