Opinie o Murapol ,SA w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Murapol ,SA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Murapol ,SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Murapol ,SA w Wrocław

Maro Nowy wpis

Jakie są wynagrodzenia na stanowiskach projektantów, konkretnie architekta? Rozważam zatrudnienie się tu

Krystyna

Ktoś ma aktualne informacje i powie mi czy faktycznie pracownicy pracują w oparciu o umowy B2B i nie mogą ich zerwać w ciągu 6 miesięcy?

O Nowy wpis
@Krystyna

Prawda, pod kara finansową 10 tys zł

Na jakie wynagrodzenie może liczyć specjalista ds. administracji w dziale sprzedaży?

Alicja Nowy wpis
@Kandydat

też przyszłam się tego dowiedzieć :) składałeś już CV? ja wciąż się nad tym zastanawiam, jeszcze poczekam aż ktoś odpowie, ale liczę na ok 5000 netto.

O Nowy wpis
@Kandydat

3500 netto na umowę o pracę

Proszę o informację czy Murapol S.A. oferuje pakiet socjalny (wczasy pod gruszą) oraz czy są premie świąteczne. Czy w biurze często są nadgodziny ?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Murapol ,SA? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Boguś12

Jak wygląd obecnie sytuacja jeśli chodzi o zarobki i warunki pracy na stanowisku asystent projektanta? oddział w Warszawie

Matrix

Nie polecam tej firmy, chcesz złożyć CV, odpuść sobie. Współpraca z Panią Joanną S to po prostu porażka brak podstawowej wiedzy i improwizacja i do tego chamskie zachowanie.

Teresa
@Matrix

Proszę, opisz dokładnie sytuacje. Czy miałeś jakieś nie przyjemne zdarzenie podczas pracy w firmie i bazujesz na swoich doświadczeniach dodając ten wpis? Fajnie jakbyś przybliżył mniej więcej co się stało.

Damian

Cześć, macie może multisporta ?

Konrad

Zagląda tu czasem jakiś pracownik? Czy tak dobrze jest w firmie że nie ma potrzeby? Jestem ciekaw jak wygląda sprawa z dniami wolnymi w święta? Prowadzą teraz nabór?

monika

Pracownicy marketingu są aroganccy i nie są słowni, chyba nie zależy im na sprzedaży mieszkań, bardzo zawyżaja ceny mieszkań, nie kupujcie u tego dewelopera

@Major Po co to narzekanie, można szukać innej firmy. Jeśli ktoś chce pracować w dobrej to widać warto!!

Major

Umowa na b2b to nowoczesne niewolnictwo są w niej zapisy, że w przypadku zerwania jej przed okresem 6miesiecy musisz zapłacić karę w wysokości 20tys. Bez komentarza. Oczywiście jest to bardzo skomplikowanie zapisane.

Bartek

Bardzo żałuję , że nikt z pracujących nie pisze na tym wątku. Potrzebujecie kogoś, warto aplikować?

Próbowałem 5razy

Najtrwalsze na budowie murapolu to kontener kierownika ! Stodoły dla bydła są wybudowane z lepszych materiałów. Nie tynkują sufitów bo płyty pękają już podczas budowy. Rezerwowalem mieszkanie z 88m ogródkiem a na umowie deweloperskiej okazało się ze jest 37metrow... „Ktoś się pomylił w projekcie” - zero odpowiedzialności, nie dali nawet tys zniżki. Beszczelni sprzedawcy z Romanem na czele !

filip

kinga, zgadzam się z Toba. Co do pracy tutaj to obecnie szukaja głównie inżynierów budowy. Wymagania to wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budowlanym, znajomość procesów inwestycyjnych, czy mile widziane doświadczenie w przedmiarowaniu, kosztorysowaniu i tworzeniu harmonogramu inwestycji.

jakość pracodawcy!

Czy jest to zatem podobna do Home Broker firma, która nie oferuje nic poza tym, co sami nie osiągniemy? W HB zaproponowano mi, że po 6 miesiącach będę miał obowiązek założyć własną działalność czy tego chcę, czy nie, opłacać ją w całości, a firma da mi 1000 zł bez możliwości uzyskania licencji agenta nieruchomości w ramach współdziałania, nawet po pewnym czasie oraz bazę danych ofert, którą mógłbym samodzielnie uzyskać, również proponując klientom HB lepsze warunki, bo nie czarujmy się że warunki z HB są skandaliczne. Dyrektor z Wrocławia popisywał się elokwencją, ale faktem jest, że ta firma to zwykły fake, podobnie jak banki Czarneckiego. Jak jest u nich?

Były Wykonawca

(usunięte przez administratora)Kierownicy to(usunięte przez administratora) którzy nie znają się na niczym tylko na tym jak udupić jakąś firmę. Nie polecam współpracy z nimi bo skończyć się to może tylko stratą pieniędzy.

oszukany

To (usunięte przez administratora) tolerowani przez kolesiów rządzących Polską.Towarzystwo wzajemnej adoracji różnych zad upasów. Nie wykonujcie dla nich żadnych usług bo wam nie zapłacą .Szkoda czasu na tych [usunięte przez admina]

Zostaw merytoryczną opinię o Murapol ,SA - Wrocław

• Jak się pracuje w Murapol ,SA?

Zobacz opinie na temat firmy Murapol ,SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Murapol ,SA