Domgos sp. z o.o.

Racibórz

Opinie o Domgos sp. z o.o.

Karolina

Jak widać sytuacja z ofertami pracy jest w Domgos dość dynamiczna, bo obecnie można szukać swoich sił w rekrutacjach na stanowisko operatora CNC i kilka innych. Trzeba posiadać minimum rok pracy na obrabiarkach CNC, Jak jest sprawdzana ta umiejętność podczas rekrutacji?

Karolina

@mag inż. i udało się wziąć udział w rekrutacji? W sieci nie ma aktualnych ofert pracy, czy więc w takim razie zgłoszenia do pracy odbywają się inną drogą komunikacji? Wiedza ta jest niezbędna dla osób zainteresowanych, więc ta wiedza pomoże w podjęciu wielu decyzji.

Darek

W Domgosie kierownikiem jest Budowlaniec w firmie która zajmuje się obróbką skrawania, co świadczy o właścicielach... pełen profesjonalizm. Zgadzam się z qwe to prawda.

ciekawy

Witam, jakie zarobki dla technologa obróbki skrawaniem? Właśnie rozglądam się za zmianą pracy... co do negatywnych opinii, to wolę sobie sam wyrobić opinię ;)

JJKK

Wszyscy chcą pracować na umowę o pracę, nie wiem skąd bierzesz takie teksty i dlaczego wypowiadasz się za wszystkich, jeśli chodzi o wyzyskiwanie to nie ma go, każdy na początku negocjuje swoją umowę, wszystko jest na papierze, więc co w tym niby dziwnego?

Pat

Jane, nikt nie chce pracować na umowę o pracę:) Prawda jest taka, że mało kto chce być wyzyskiwany.

ABC

Odradzam pracę w Domgosie !!! Ludzie po 3 miesiącach odchodzą sami. Wiecznie rotacja. Nikt nie chce tam pracować.

ABC

Operator CNC - 1900zł na rękę. Reszta to niekończące się nadgodziny.

roko

Witam. Jak obecnie wygląda praca w domgosie na operatora cnc ??? Jakie zarobki???

DOMGOS

Witam, nadal poszukujemy operatorów maszyn CNC - park powiększyliśmy o kolejne obrabiarki. Zapraszam do składania ofert biuro@domgos.com

mag inż.
@DOMGOS 30.05.2016 17:03

Witam. Chciałem zapytać czy aktualnie poszukujecie pracowników z wyższym wykształceniem technicznym oraz doświadczeniem zawodowym. Na waszej stronie są oferty jednak zero reakcji na przesłane do Państwa CV.

mt
@mag inż. 22.05.2017 10:01

proszę o przesłanie CV na adres marek.truszkowski@domgos.com

Jurek

Witam są ogłoszenia na dzień dzisiejszy na olx jak to tam wyglada na dzień dzisiejszy?

Ciekawski

A czy ktoś może coś powiedzieć na temat zarobków i atmosfery w pracy?

pracuje tam

jak chcecie mieć spokój to nawet nie myślcie o tej pracy w tej firmie pozdrawiam

jasiek

@dzidek a co sie teraz takiego stało, że jednk jest aż taka poprawa? no to oż ei jak się skusze na prace tam skoro jest aż tak dobrze, przemyśle sprawe jeszcze raz. Wszystko też zalezy od tego ile oni mi konkretnie zaoferują teraz pieniedzy i jaką wysokośc pensji, bo musze utrzymac całą rodzinę jednak.

pracownik domgos

Potwierdzam, jestem pracownikiem Domgos i odkad zmienilo sie kierownictwo pracuje sie dobrze. Polecam

Rekrutacja Domgos

Tak, nadal szukamy w Domgos technologa. Zapraszam do wysłania CV na adres: praca@domgos.com lub osobistą wizytę w naszym biurze przy ul. Bosackiej 52 w Raciborzu.

olek

też jestem ciekawy, czy te oferty s,a aktualne, ale chyba sam mogę sobie na to pytanie odpowiedzieć.. jednak nie wydaje mi się, żeby były aktualne w jakimś większym stopniu i poza tym mam nadzieje, że oni normalnie funkcjonują, ale z tego co widze na form to u nich zupełni nic się nei dzieje w firmie.

Piotr

siemka, czy oferty o których tu piszecie czyli na stanowisko technologa produkcji i koordynatora ds. produkcji są nadal aktualne? płaca dla mnie bez znaczenia, chce do robić a jak się uda to może zatrzymać i na dłużej. liczę na to że są tu pomocne dusze które odpowiedzą na moje pytania. czekam i ściskam

soma

teraz tam trzęsienie ziemi ale chyba na lepsze, nowy szef produkcji, nowe produkty, czekam tam na pracę

Operator

Do Malwina - bardzo nie lubię jak się pisze bzdury dot firmy w której pracuję. Zerknij gdzie w Raciborzu poszły takie zakupy maszyn jak u nas??? Jakie ty masz pojęcie o robocie? Lepiej jedź zbieraj pomidory w Holandii. Praca jest ciężka, wymagają żebyś się sam uczył, ale pozwalają się nauczyć!!!.

janek

pewnie tak Malwina, teraz to pisza na tych forach co chcą zamiast skupić się na meritum sprawy

kaska

co do pracy bez umowy to chyba trafiles na jakis zły okres. Jak mnie przyjmowali to prezeska zrobiła dzika awanturę mojemu szefowi że jeszcze papierów nie mam. Teraz siedzę w niemcach ale praca w domgosie to jeden z fajniejszych czasów

Zostaw opinię o Domgos sp. z o.o. - Racibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domgos sp. z o.o.