Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Izol-Plast Sp. z o.o. w Rogów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Izol-Plast Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Izol-Plast Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Izol-Plast Sp. z o.o. w Rogów

Nowoczesna firma z tradycjami. Prezesi dobrze prowadzą firmę i dbają o własnych pracowników. Chwała im za to!

Hela
@Pracownica

Serio, krzyki to kojarzą mi się z niezbyt poważnym miejscem. A w jakich sytuacjach się zdarzało, że się unosili? Brak podwyżki, ale może podstawa na początek była dobra? Coś tu było pisane o minimalnej, ale to już jakiś czas temu. Premia tylko na święta, nic pomiędzy?

Dora Nowy wpis

„ Nie znaleziono propozycji pracy” jako operator centrum obrobczego, to nie wiem po co wisi oferta, skoro po wejściu taki komunikat. Co jaki czas są rekrutację mniej więcej, może o czymś nie wiem po prostu? Powiedzcie, czy warto czekać czy jednak szukać gdzie indziej

Pracownik Nowy wpis

Prezesa można po rękach całować, że potrafi takie świetne warunki pracy stworzyć, za takie dobre pieniądze, w dzisiejszych czasach

Jak jest z pakietem medycznym w Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Izol-Plast Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Dobra praca, dobre warunki

Trochę mało konkretów :( widzę ze firma zajmuje się wyrobem produktów dla górnictwa, zastanawiam się czy przy takim czyms na produkcji da się wyciągnąć 5k ? Czy na początek to zdecydowanie za dużo

Pracownik Nowy wpis

Tak, ale brak przyjęć i nie ma wolnych miejsc, bo pracownicy nie odchodzą z tej firmy, bo to dobry pracodawca.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Izol-Plast Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno

No właśnie widzę, że ludzie na forum chwalą sobie w większosci prace tutaj. Ktoś pisał że zarobki dobre. A znasz może jakieś widełki płacowe? Pod tym względem tez to dobry pracodawca?

Gosia

Bardzo dobra firma z tradycjami. Polecam

@Gosia

Tak ludzie tu piszą, ale o o jakich tradycjach tu mowa? W sumie aż się zastanawiam czy dużo u was osób, które pracują przez lata w firmie, czy raczej duża rotacja jest. Mimo tej tradycji są też otwarci na zmiany? Pisano tu o niskich zarobkach, więc ciekawe czy progres w tym kierunku jest przewidywany.

To może o ten prl chodziło właśnie :P A tak na poważnie, rozwiniesz może jak tu jest u was w firmie? Jakieś przykładowe sytuacje, gdzie sie to zarządzanie rodem z prlu objawia?

Kyjo
@Gosia

Nie ma idealnych miejsc, kto ma chęć do pracy to znajdzie sobie miejsce.

Przemek

Tytułujesz się w nicku jako pracownik, to trochę bym Cię w sumie pomęczył hehe :D Było tu pytanie ostatnio o wysokość dokładną pensji i premii. Może Ty napiszesz, ile dają? I może też rozwiniesz pod jakim względem według Ciebie dbają o własnych pracowników? Trochę chce się dowiedzieć, bo tak rozkminiam, czy cv wysyłać.

@Przemek

A na jakie stanowisko chcesz wysłać CV?

Pracownica

Pracowałam tam i szczerze nie polecam. Szefostwo krzyczy i wiecznie im coś nie pasuje. Pracowałam tam 3 lata i ani jednej podwyżki a premii jakieś 100zl na święta, ciągle tylko narzekanie że kasy nie mają bo był covid i musimy zrozumieć że podwyżek nie będzie. Wszędzie lepiej tylko nie tam.

Hela
@Pracownica

Staś

A z jakiego powodu? Widziałem tu wpisy o tym, że ludzie zadowoleni z wynagrodzenia ale konkretnie nie ma wpisu, ile tu się zarabia. Może Ty napiszesz? Jeszcze o atmosferze też pisali i chwalili. Potwierdzasz ,że tak jest? Jak tak to Twoim zdaniem, co na to wpływa, że jest tak dobra w głównej mierze?

Pracując w firmie Izol-Plast, jestem niezwykle zadowolony z poziomu wynagrodzenia. Firma oferuje najwyższe płace w okolicy, co jest niezwykle motywujące. Dodatkowo, regularne premie i podwyżki są niewątpliwie dużym atutem. To sprawia, że czuję się doceniony za swoją pracę i zaangażowanie. Jestem wdzięczny za możliwość pracy tutaj i polecam Izol-Plast innym, którzy poszukują stabilnej pracy, dobrej atmosfery i godnego wynagrodzenia

Bronisław

O, to super, że wynagrodzenie jest na wysokim poziomie! Regularne premie, a w jakiej wysokości i za co są? Jeszcze dopytam o te podwyżki, o których piszesz, zdarzają się standardowo raz w roku czy częściej? Powiem Ci, że miło czasami natrafić na pozytywną opinię :D

Egon

Zakład pracy Izol-Plast jest bardzo dobrze zarządzany i oferuje pracownikom wiele korzyści. Firma dba o swoich pracowników, oferując im konkurencyjne wynagrodzenia, programy szkoleniowe, opiekę medyczną oraz inne dodatkowe benefity. Pracownicy są traktowani z szacunkiem i uznaniem, a ich opinie są słyszane i brane pod uwagę przy podejmowaniu decyzji dotyczących firmy. Atmosfera w firmie jest przyjazna i sprzyja współpracy. Zarówno menedżerowie, jak i pracownicy są bardzo komunikatywni i otwarci na nowe pomysły i sugestie. Wszyscy pracownicy są traktowani równo i z szacunkiem, co sprzyja zwiększeniu motywacji i zaangażowania w pracy. Jako model biznesowy, firma ta jest bardzo solidna i stabilna. Izol-Plast ma dobrze zdefiniowaną strategię, która jest stale aktualizowana wraz z rozwojem branży. Firma zawsze stara się pozostać na czele konkurencji, inwestując w nowe technologie i szkolenia pracowników. Podsumowując, Izol-Plast to solidna firma z dobrą strategią, solidnymi korzyściami dla pracowników i przyjazną atmosferą pracy. Gorąco polecam tę firmę jako pracodawcę.

@Egon

Skoro zatrudnienie solidne to umowy pewnie też długoterminowe albo na czas nieokreślony, co? Ty na jakiej pracujesz? Masz bezterminową?

Egon
@Adrian

Cześć! Tak, moje zatrudnienie jest solidne i mam umowę o pracę na czas nieokreślony. Jednak nie czuję się komfortowo omawiając szczegóły mojego zatrudnienia.

@Egon

Rozumiem. Wspomniałeś o benefitach. Są tu może imprezy integracyjne dla pracowników? Np. przed świętami albo w wakacje?Jak wszyscy tacy zgrani i dobra atmosfera do takie spotkania byłyby na plus. Tu można na nie liczyć?

Pracownik fizyczny

Jestem zatrudniony w firmie Izol-Plast od kilku lat i z całego serca mogę polecić tę firmę każdemu, kto poszukuje pracy w dynamicznym i przyjaznym środowisku. Firma Izol-Plast dba nie tylko o swoich pracowników, ale także o ich rozwój i sukcesy zawodowe. Od pierwszego dnia mojej pracy, czułem się mile widziany w zespole. Atmosfera w pracy jest przyjazna i otwarta, co sprzyja owocnej współpracy. W tej firmie wszyscy pracownicy są traktowani z szacunkiem i godnością, a kierownictwo zawsze słucha opinii i pomysłów pracowników. Firma Izol-Plast oferuje również wiele możliwości rozwoju zawodowego, oferując szkolenia i programy szkoleniowe, które pomagają pracownikom rozwijać swoje umiejętności i kwalifikacje. Dzięki temu, wiele osób w Izol-Plascie rozwija swoje kariery i awansuje na wyższe stanowiska. Ponadto, Izol-Plast oferuje bardzo dobre wynagrodzenie, a także atrakcyjne benefity dla pracowników, w tym prywatną opiekę medyczną i wiele innych. Jeśli szukasz pracy w firmie, która dba o swoich pracowników i oferuje wiele możliwości rozwoju, to Izol-Plast jest miejscem dla Ciebie. Serdecznie polecam!

@Pracownik fizyczny

Czyli same plusy. Mnie zainteresowały szkolenia o których wspomniałeś. Można zrobić sobie nowe uprawniania na koszt firmy i nie trzeba za to podpisywać umowy lojalnościowej? To znaczy odpracowywać tego prze jakiś okres czasu? Wiesz jak to wygląda w praktyce?

Zarobki

2 740,48 PLN kwota netto 3 490,00 PLN kwota brutto 4 204,75 PLN łączny koszt pracodawcy

@Zarobki

Na jakim stanowisku te zarobki? To jest najniższa krajowa - czy nie prościej było tak po prostu napisać?

Czy firma oferuje bezpłatny transport pracowniczy lub dofinansowanie do dojazdów?

@Zainteresowany

Firma nie finansuje dojazdu do pracy.

@Zainteresowany

Nie

Czy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Izol-Plast Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku operator produkcji?

Mario

Lepiej chyba dla ciebie jest pierwsza umowa np. na czas określony. Nie musisz wtedy jej przedłużyć jeśli nie spodoba ci się praca.No i zawsze możesz negocjować stawkę przy kolejnej umowie.

@Mario

A to jest jakaś większa różnica? Chodzi mi o to czy przypadkiem gdy jest na nieokreślony to nie przysługuje po prostu jakiś okres wypowiedzenia? Ile by trwał? Co do przedłużania, bo piszesz z perspektywy pracownika, firma zawsze chętnie podpisuje kolejną?

Praca w tej firmie odbywa się na jednej zmianie w godzinach od 6:00 do 14:00. Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, premie miesięczne, premie świąteczne - dwie w roku, fundusz socjalny. Firma oferuje niezbędne szkolenia, możliwość przyuczenia się na danym stanowisku. Dobra atmosfera. Imprezy integracyjne. Praca głównie na miejscu. Urlop elastycznie ustalany z pracodawcą. Firma zapewnia odzież roboczą i niezbędne wyposażenie BHP. Wynagrodzenie wypłacane na czas do 10 dnia danego miesiąca.

Ala

Te odpowiedzi to chyba pracodawca pisze.

@Ala

w sumie to które masz w tym momencie na myśli i czemu tak stwierdzasz? serio jakoś konkretnych odpowiedzi nie widać jeszcze to bym była ciekawa. wiesz coś więcej o firmie z innych źródeł i dasz znać?

Bardzo chętnie poznam wasze opinie o tym miejscu pracy. Niestety niewiele można przeczytać na temat tego, jakim pracodawcą jest Izol-Plast. Brakuje informacji na temat atmosfery, szans na rozwój i wszystkiego tego, co jest istotne dla pracowników. Czy firma oferuje jakieś opcje rozwoju?

Karol

Pojawiła się oferta pracy w tej firmie. Jak wygląda aktualna sytuacja w tej firmie? Czy warto aplikować? Czy firma się rozwija?

@Karol

hej a gdzie tych ofert szukać, bo na głównej stronie nie widzieliśmy? Jakaś zakładka z pracą była? a na jakie stanowisko i za jaką stawkę teraz jest?

Karol
@Krystyna

Ogłoszenie jest na portalu olx. Brak podanej stawki.

Czy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Izol-Plast Sp. z o.o. rzeczywiście można liczyć na zarobki 4800 PLN?

To zależy od stanowiska na którym się pracuje, od umiejętności, rzetelności, wydajności. Tak można taką kwotę brutto zarobić.

Polecam pracę w tej firmie. Przyjemna atmosfera, wynagrodzenia na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Izol-Plast Sp. z o.o. - Rogów

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Izol-Plast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Izol-Plast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Izol-Plast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Izol-Plast Sp. z o.o.
  • Raciborska 79
    44-362 Rogów

Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Izol-Plast Sp. z o.o.