Opinie o Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA) w Warszawa Rynek 9/11

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA) w Warszawa Rynek 9/11

Doradca

Doradca Nowy wpis17.01.2020 17:43 Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień. Witam, Mam pytanie odnośnie pracy na stanowisku doradca klienta w placówce? Jakie zarobki tj ile podstawy na dzień dobry i ewentualnie w jakich przedziałach premia? Czy duże ciśnienie na wynik? No i pytanie z innej beczki jeśli chodzi o zaświadczenie o niekaralności to czy jest wymagane? Jakiś czas temu straciłem prawko i nie wiem czy to w tym banku mnie dyskwalifikuje? Obecnie pracuję w banku konkurencji i o tej sytuacji poinformowałem przełożonych i nikomu to nie przeszkadzało, ale obecnie przeprowadzam się do mniejszej miejscowości gdzie nie ma mojego banku, a Santander prowadzi rekrutację. Tylko właśnie nie wiem jak to jest z tym zaświadczeniem o niekaralności. Bardzo proszę o odpowiedź osób, które mają wiedzę na ten temat a nie domysły.

@Doradca

Zalezy w jakim regionie mieszkasz czy w malym miescie czy w warszawce / poznaniu . Podstawa od 2800-3500 z takimi na dzien dobry sie spotkalam i zazwyczaj zalezalo to wlasnie od polożenia placówki i czy masz jakies doswiadczenie . Premie za 100 proxent 315 brutto okolo wiec na czysto lekko ponad 200 pln . Jak masz dobrze sprzedajacy oddzial to co kwartal premie kwartalne ale tez smieszne a roccznych od tego roku juz wgl nie ma . Generalnie słabo

Mietek
@Doradca

Witam, mam pytanie do Doradcy. Czy kwoty, o których piszesz są kwotami netto czy brutto? No i czy jest opcja wynegocjowania czwórki z przodu?

@Mietek

Oczywiscie ze brutto nie netto . 4 z przodu nie wiem jak w wielkich miastach typu Warszawa , Kraków w przecietnych na doradcy klienta nigdy sie nie spotkalam .

Łucja
@Doradca

Orientujesz się ,czy firma daje możliwość rozwoju pracownikowi wewnątrz firmy np: studia, angielski, szkolenia?

@Łucja

W Gdańsku na start 3800 brutto, po roku przy przedłużeniu umowy dają 500 zł brutto podwyżki. Jak przechodzisz na doradcę premium to idzie wynegocjować do 5100 zł brutto podstawy. Premie indywidualne niestety pozostają na żenującym poziomie. Za 100% indywidualnego planu około 350 zł brutto, do 200 % realizacji jest odcinka i wychodzi jakieś 900 zł brutto.

Mariusz

Zamierzam startować w rekrutacji na stanowisko doradca klienta biznesowego W Warszawie, obecnie pracuje na tym stanowisku w innym banku. Ktoś mógłby wyrazić opinie? Na jakie zarobki podstawa/premia można liczyć?

Doradca biznesowy.
@Mariusz

Pracowałam na tym stanowisku i odradzam. Po stronie pracownika lezy decyzyjność kredytów i pełna odpowiedzialność...trzeba dobrze znać analizę finansowa. Premie miesięczne ok 1000 zł brutto jak się zrobi plan 100 %, kwartalne jeszcze niższe. Wynagrodzenie 5000 tys brutto.

@Doradca biznesowy.

Dzięki za odpowiedz, jakoś niedawno pracowałaś ? Czy to był oddział w Warszawie? Z tego co słyszałem można wynegocjować wyższa podstawę 7-8 tys brutto.

Doradca biznesowy
@Mariusz

Nikt z moich znajomych z pracy nie miał takiej podstawy. Myślę, że gdyby były takie podstawy to nie byłoby takiej rotacji w tym banku. Sama bym została gdybym zarabiała tyle. Niestety realia są inne i o podwyżkach nie ma co marzyć.

@Doradca biznesowy

Ok zobaczymy po rozmowie.. dawno odeszłaś? Zmieniłaś branże czy przeniosłaś do konkurencji ?

Po szkole średniej

Czy trzeba mieć maturę, żeby pracować jako doradca klienta?

Łucja
@Po szkole średniej

Sporo osób udziela się na tym wątku, więc na pewno ktoś Ci odpowie. Znalazłam jednak archiwalną ofertą pracą i wymagają nie matury, a doświadczenia w sprzedaży i/lub obsłudze klienta. Widziałam, że Bank Zachodni WBK organizuje też praktyki. Może zacząłbyś właśnie od nich?

@Łucja

Zawsze praktyki to na plus ( czy to do wpisu do CV, czy ew. starania się o prace) A Wszystko zależy od osoby tworzącej ogłoszenie, ale znajac rotację i wymagania doradców klienta, to teraz pewnie już nie (doradca to zwyczajny handlowiec, znasz cegiełki procesu sprzedaży. Od przywitania, docenienia klietnta, rozmowy, badania potrzeb, propozycji cross sell, zbojaniu obiekcji, finalizacji, pozeganie itd. całą jakość itp. Więc Try It.

@Po szkole średniej

Potrzebna jest matura bez tego nie otrzymasz wpisu do knf do sprzedawania ubezpieczen

pani k
@Po szkole średniej

Minimum wykształcenie średnie. Podczas podpisywania umowy wymagana jest kopia ukończenia szkoły średniej bądź dyplom ukończenia szkoły wyższej- nie nie trzeba mieć matury.

Omijać szerokim łukiem.

Ten bank to jeden wielki mobbing! Ktoś w końcu musi się tym zająć. Proponuję zacząć od głównego Wrocławskiego oddziału.

Elwira
@Omijać szerokim łukiem.

Mobbing jest na porządku dziennym. Tylko każdy boi się to tak nazwać. Dyrektorzy każą robić niezgodnie z procedurą. I by plan był. Nie bałam się powiedzieć pewnej Pani dyrektor co myślę o jej metodach i odbiła piłeczkę. Zlozylam wypowiedzenie a ona wystawiła mi takie referencje że muszę iść do sądu...pewnie zależy od oddziału. Aczkolwiek ma stanowiskach są w większości przypadków ludzie

Doradca Klienta

Pierwszy etap w oddzaile, rozmowa z dr bardzo profesjonalna i rzeczowa. Rozmowa trwała 30 minut, na rozmowie przedstawiam swoje pomysły i jak widzę ta prace. Dr zaprosiła mnie zatem na drugi etap w obecności kadrowej i dr regionu. Oegralam scenkę z trudnym klientem, dr regionu zadawał pytania o moje obawy co do pracy w banku, pytania padały z trzech stron, rozmowa trwała godzinę.

Dlaczego wybrałam ten bank Pytania o produkty bankowe snenka z trudnym klientem dlatego mają wybrać akurat mnie jak bee pozyskiwać klientów jakie widzę ważne swoich działań w kierunku sprzedaży prod. Banku

Gosc

W Swarzedzu tylko 2 kobietki obsluguja to po co tyle stanowisk maja przygotowanych do obslugi?

Mb
@Gosc

Bo kiedyś byly potrzebne a teraz dyrektorzy rozliczani sa z efektywności więc tną etaty

Na początku warto wspomnieć że każdy oddział, contact center czy centrala mogą bardzo znaczącą się różni pod względem pracowników, atmosfery, kultury zarządzania chodziaż tak być nie powinno. Ja pracowałam w multikanałowym centrum obsługi klienta na kolorowej w Poznaniu. Praca w dużej mierze zależy od działu. Plany są ambitne, ale realne gdy już sie ma ok 2 miesięcy doświadczenia - niektórzy dostali premie po 1 miesiącu pracy na słuchawcele. Najpierw miesięczne szkolenie. Tak było w moim zespole. Najgorzej jest (to tylko moje wrażenie) na obsłudze i sprzedaży. Rotacja też była bardzo duża. Opłaca zostać się min pół roku, bo w ten sposób jesteś już sprawdzony jako doradca klienta. Wiele osób już po tym czasie przeszło rekrutację do oddziałów innych banków Plusem też były premie kwartalne, roczne, prywatna opieka medyczna i multisport

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Bank Zachodni WBK S.A.?

doradca klienta Poznań

A na jakie stanowisko byś chciał aplikować ?

Renata

Dawno nikt nie wypowiadał się na temat pracy w Bank Zachodni WBK S.A. Firma oferuje swoim pracownikom benefity w postaci opieki medycznej Medicover, systemu kafeteryjnego MyBenefit, programu Multisport, wsparcia edukacji dzieci, wsparcia dla młodych rodziców, dodatkowego ubezpieczenia, dofinansowania edukacji, pożyczek oraz pomocy finansowej: https://bank.santander.pl/kariera/?_ga=2.16730870.1768145797.1567617649-928566973.1567617649. Obecnie poszukują osób do pracy na stanowisku Dealer i Specjalista/Starszy specjalista ds. rachunkowości operacyjnej: https://bank.santander.pl/kariera/oferty.html. Jest tu ktoś, kto aplikował lub dopiero zamierza aplikować? Zachęcam do dyskusji!

Elwirka
@Renata

Nie proponuje pracy w tym banku, dyrektorzy psychicznie nie radzą sobie z planami, w banku niestety rządzi kolesiostwo. Pracuje tam kilka dobrych lat. Od 2 lat z innym dyrektorem. Kompletnie nie radzi sobie że stresem, nie umie przyjąć krytyki i decyduje razem że swoją psiapsiułka jako jedyna nie musi nic robić. Wielokrotnie chciałam coś gdzieś zglosic Ale człowiek się boi że od regionalnych nic nie powinno wypłynąć A wypływa.

@Elwirka

Elwirka.... Myślałem, że takie hejterstwo tylko na YT czy FB, ale jest wszedzie. CHociaz powtarzać się nie bede, w jednym poście na tym portalu się rozpisałem. Pani Elwirko (Dobrze, że nie, Mariolka, pozdrawiam tych co wiedzą) :) Więc polecam pisać z sensem, z czymś co coś wnosi.

Janusz

Podpowiedzcie czy w ogóle trudno jest dostać pracę w banku?

@Janusz

Co to znaczy trudno ?

@doradca klienta Poznań

@Janusz prawdopodobnie pytał czy wymaga się dużych kwalifikacji i doświadczenia oraz czy trudno przejść rozmowę kwalifikacyjną w tym banku? Mógłbyś odnieść się do tych kwestii?

@Mariusz

To wszystko zależy na jakie stanowisko aplikujesz. Jeśli to doradca klienta, to wiele zależy od samego dyrektora, kogo widzi w zespole, czy świeżą krew która coś wniesie, czy jednak osobę z doświadczeniem bezpośrednim z innego oddziału (wtedy nowicjusz nie ma szans) Więc nie ma na to odpowiedzi na to pytanie. Co do kwalifilacji, teraz wystarczy średnie, najważniejsze jest chęć ciągła rozwuju, akceptowania zmian oraz PARCIA NA REALIZACJĘ planów sprzedażowych.

szef

Prosze o kontakt osoby, ktore pracuja w banku. Mozliwosc zarobku kilkudziesieciu tysiecy zlotych. radionx09@yahoo.com

Zombi

Witam Potrzebuje informacji ile mniej więcej można sobie powiedzieć za wynagrodzenie na stanowisku select w Santander. Jaka jest maxymalna stawka.

doradca Poznań
@Zombi

Nie ma maks stawki, plus każdy bank wycenia dane stanowisko inaczej. Jeśli znasz swoje umiejętności, wiedzę, doświadczenie. Wiesz, że możesz praktycznie od razu wejśc w tryb pracy i generować dochód dla jednostki to wyceń tyle ile uważasz plus 20%. ;) Pozdrawiam

XXX

Hej jakie pytania mogą się pojawić na drugim etapie rekrutacji? tj. rozmowa z regionalnym?

doradca Poznań
@XXX

Też tak może być, chociaż najczęściej rozmowa jest z Kims z HR, kadrowa, plus dyrektor placówki. (razem bądź osobno) A pytania coż. Wszystko zależy na kogo trafisz. Głownie pytania raczej o pomysł na realizcję celów sprzedażowych, doświadczenie które posiadasz czy też nie. PLus co jest dla Ciebie ważne w pracy. Wiec raczej pytania otwarte. Pozwalające się wykazać ;)

doradca klienta Poznań

A może by tak ktoś BEZ EMOCJI, napisał komentarz merytorycznie o pracodawcy, oddziale, regionie czy miejscu gdzie swoje obowiązki wykonuje ? Za dużo takich postów nie widzialem, ale mniejsza. :) Ja pracuję w oddziale jako doradca klienta (przez 2,5 roku z kasą) obecnie już bez ( na szczęście) Wiele się przez te 4 lata zmieniło, jednak moim zdaniem BZ WBK S.A. Jako pracodawca jest po prostu ok. Wypłata jest zawsze zgodnie z dniem kiedy ma być. Nigdy nie zdarzyło mi się aby po swoich obliczeniach dostać mniej na rękę w danym miesiącu. Moje odczucia co do pracy w oddziale są bardzo dobre. Głownie dlatego że mam bardzo sympatycznych współpracowników z którymi mogę być szczery. Powiedzieć z czym się zgadzam a z czym nie. Dyrektor też bardzo spoko człowiek, wyrozumiały i przyjmujący argumenty na różne tematy. PLus sama atmosfera jest bardzo wesoła :) (pomimo różnych klientów którzy nie mają takiego dobrego poczucia humoru) I taka myślę ważna sprawa i mały apel. Jeśli podejmujesz pracę jako doradca klienta to jesteś stety, niestety hanbdlowcem który ma zrealizować plan sprzedażowy. To jest głowny cel i obowiązek doradcy zatrudnionego na tym stanowisku. Wieć jeśli taki charakter pracy z ciągłymi tabelkami, raportami, analizami komuś nie pasuje. Proponuję zmienić pracę na zupełnie inną brąnże. Chociaż czy jest branża w sprzedaży, handlu czy bankowości która nie zakłada planów sprzedażowych itd???? Chyba jedynie banki spóldzielcze gdzie takich planów nie ma( jednak wynagrodzenie jest o ok połownie mniejsze) Tak, mam koleżanke która przeniosła się do Spółdzielczego. Niestety to jest korporacja, zawsze będzie maksymalizacja zysku i wyników pod akcjonariuszy. Grunt to dogadać się, mieć fajne miejsce pracy (czyli wyciągać samemu ile się da z korporacji) plus nawiązywać relację pozytywna z kim się da to zrobić. Co do samego wynagrodzenia, nie wiem jak u was, ale w momencie kiedy miałem bardzo dobry rok za sobą, dużo aktywności poza oddziałowych po prostu poszedłem do przełożonego, powiedziałem co mnie interesuję (podwyżka) i po 3 mc ją uzyskałem (nawet więcej niż to co wnioskowałem) i nie było to 300 zł brutto ;) Tak, powyżka wynagrodzenia o mniej niż 300 zł brutto to żart, aby co niektózy sobie nie pomyśleli. ;) I taka rzecz, czy tego chcemy czy nie. Bankowośc się zmienia i niestety zamienia się powoli w stację Orlen( ale hot dogów jeszcze nie ma) Czy placówkę poczty Polskiej która już nie tylko listami żyje ;) Są zmiany i będą w banku oraz oddziałach. I niestety liczba oddziałow będzie maleć. Ponowne nawiąznie do kosztów. Więc warto się rozwijać i iśc dalej. (szkolenia, rozgladanie sie ZAWSZE za czyms nowym) i TAK, nie wierzę w swoją pracę jako doradca do emerytury (jeśli taka nadajdzie kiedyś) Jeśli ktoś ma sensowne pytania, zapraszam do dyskusji, bedę tu wpadał co jakiś czas. Pozdrawiam wszystkich :) ps. przepraszam za literówki.

gurmet
@doradca klienta Poznań

Witam ! Jutro mam rozmowę kwalifikacyjną w banku BZ WBK na stanowisko doradca klienta. Nie posiadam żadnego doświadczenia a wykształcenie posiadam pedagogiczne. Nie pracowałam wcześniej w żadnej pracy na umowę, tylko sprzedaż perfum. Jakie mam zasugerować wynagrodzenie ? Miasto posiada 15000 mieszkańców.

@gurmet

Więc jakie wrażenia ?

ww
@doradca klienta Poznań

ze spółdzielczym prawda kasa o około połowę niższa, a jak koleżance się pracuje w Spółdzielczym?

@ww

Ponoć b. dobrze, ostatnio dostali nawet snesowne podwyższenie wynagrodzenia podstawowego. Ile ? Nie wiem, ale koleżanka jest zadowolona.

Grego

Nie polecam tej placówki kiedy nie wejdę to naj dłużej trzeba czekać żeby się dostać do obsługi jak już się dostanę to zostanę zbyty odp nie stery ale nie możemy przyjąć wpłaty od pan! Co naj ważniejsze idę do tej samej placowi centrom miasta bez obaw obsługują bez żadnej wymyśla ze muszę posiadać upoważnienie Co od x roku za wszystkie wpłaty prowizja jest obciążana z rachunku firmowego

Czarek
@Grego

To forum dla pracowników, a nie klientów tłuku.

Zombi
@Grego

Wystarczy że trafiłeś do placówki partnerskiej i już nie mają możliwości cię obsłużyć. Może wypada skontaktować się ze swoim opiekunem klienta a nie marudzić.

Joanna

Ciekawe co się stanie z pracownikami DB? do tej pory nie mamy zadnej informacji. Zastanawiam się, czy powinnam rozglądać się za praca czy czekać do końca. Jakie Wy macie zdanie na ten temat?

@Joanna

Maja mieć jak pracownicy z KB ROK ochrony. To potwierdzone info.

Xoxo
@doradca klienta Poznań

Ściema... W życiu tak nie będzie, poważnie to pisze. Santander nie ma na to funduszy

@Xoxo

do XOXO mają i będą mieli, takie były warunki przejęcia DB. Nie wiem skąd Twój komentarz in informację że BANK nie ma środków za zakup innego banku zgodnie z umowa ? Jedyną niewiadomą jest ilu praconików DB zgodzi się pracować dalej pod Szyldem Santandera i z naszym systemem premiowym, stylem pracy w danym sektorze itp.

xoxo
@doradca klienta Poznań

doradco, masz na myśli tylko sprzedaż? Ja pracuję w Centrali (w biurze), więc wątpie, że wezmą nas wszystkich i jeszcze będziemy mieć rok. Aż tak kolorowo to przejęcie się nie przedstawia...

@xoxo

Coż. Mówie tylko co wiem od szkoleniowców i menadżerów. Każdy pracownik DB ma mieć rok gwarancji pracy z godnie z umową przejęcia. Więcej szczegółów nie znam

Jolka
@doradca klienta Poznań

Nie masz Kolego racji. Rok ochrony to ściema-pewnie już to wiesz.

Brodi

Czy ktoś wie na jakich warunkach przeszli pracownicy DB do SAN? Czy mają jakieś gwarancje zatrudnienia? Czy i kiedy planowane są jakieś zwolnienia. Przeszło prawie 2k pracowników więc coś musi się wydarzyć.

nick
@Brodi

Pracownicy Deutsche przeszli na warunkach umów o pracę, które mieli z DB. Jasne , że planowane są zwolnienia. To standard w sytuacji łaczenia banków, że robotę traci minimum 30% załogi. Akcja ruszy po nowym roku, kedy dokładnie, to wie tylko zarząd , koszty i HR.

Ryzy
@Brodi

Ciekawe co z warunkami sporu zbiorowego, które mają pracownicy exDB w SAN?

@Brodi

Czy obecnie pracujesz w tym miejscu? Dlaczego sądzisz, że w firmie zajdą jakieś znaczące zmiany? Czy pracodawca coś o tym wspominał? Rozumiem, że pracownicy są zaniepokojeni, czy są jakieś sygnały świadczące o tym, że nastąpią zmiany na gorsze? Może jednak będą one pozytywne.

Dex

No i ruszyły zwolnienia.

BBC
@Dex

Jaki region/makro?

Wszystkie

Bbc

Myślę że najpierw wezmą się za exDB a później za dublujace się stanowiska wraz z centrala a na koniec dystrybucję.

Ghu
@Bbc

Ktoś coś wie o zwolnieniach?

Bbc
@Ghu

Podali info. Pojechali.

lunder
@Bbc

wg informacji z sieci szykują się wysokie odprawy. Ciekawe, czy rzeczywiście centrala zamierza wypłacić wszystkim pracownikom aż taka kasę... Jeśli tak to dla ludkow z dawnego DB to opłacalny transfer nawet jeśli krótki, to w portfelu będą mieli na kilka miechow spory zastrzyk gotówki

Dert
@lunder

Kiedy ruszą te zwolnienia? Miało być od 10 i cisz. Ktoś coś wie?

Trickster

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Mniejsza presja na sprzedaz, wieksze skupienie na obsludze klienta. Wieczny brak czasu na wszystko. Kolejlki na infolinii przez wiekszosc czasu. Czeste przerwy w dzialaniu systemow.

Bzwówka,

Praca ciężka bo w sprzedaży. Presja czasu, plany ale jako firme bardzo sobie chwalę. Są co chwilę jakieś zmiany i trzeba się dostosowywać, nadążac. Jest bardzo duzo dodatkowych motywatorow. Benefit. Rajdy bankowaca. Medicaver dodatkowa opieka medyczna i bardzo dobre wynagrodzenie. W zależności do obowiązków. Im szybciej wynegocjuje się stała stawkę tym lepiej. Premie są ale różne co chwilę zmiany. Jako pracodawca polecam bardzo Moje sugestie dla Bank Zachodni WBK S.A.: Odpowiednie premie do realizacji planów

Przestroga

Ja Powiem tak…kiedyś kochałam ten bank i wierzyłam w niego. Wydawał mi się teki inny niż pozostałe, taki nowoczesny i otwarty na klienta. Pracowałam w nim 7 lat. Miał super CRM – inne banki raczkowały!! Moi pierwsi dyrektorzy to byli ludzie w rekrutacji wewnętrznej którzy ścieżką awansu dostawali się na to stanowisko. Nie każdy dyrektor to była udana rekrutacja – bo pomyłki również się zadrżały, ale przeważnie byli to ludzie z doświadczeniem od których można było się uczyć. Pamiętam bank w którym można było negocjować oprocentowanie kredytu, ale tak naprawdę – nie na niby jak to się dzieje obecnie – bo aktualnie bank nastawiony jest na to, aby oskubać klienta maksymalnie!! Pamiętam jak atmosfera była dobra, jak w banku były możliwości rozwoju. Oj dawno to było… Odeszłam gdy zrozumiałam, że już nic na mnie tu nie czeka, a ja zap…m jak ten chomik w kołowrotku – codziennie tak samo, ale…szybciej. Dochodziło do absurdalnych sytuacji w których była promocja na kredyt gotówkowy 4,99%, ale nie wolno nam go było sprzedawać bo DZNS był z niego znikomy. Tak samo było z kredytami hipotecznymi. Plany były wyżyłowane na maxa! Wręcz nierealne. Jak wmawiano nam, że mamy potraktować naszą pracę jak własną działalność gospodarczą. Telefonów dzienne wykonywaliśmy jak na infolinii – aby tylko coś sprzedać. W sytuacjach gdy wiedzieliśmy, że klient w innym banku nie otrzyma kredytu i jesteśmy jedyni którzy go skredytują to sprzedawało się najdrożej jak się dało! Jak przyszedł nowy makroregionalny z DB na Śląsk i powiedział, że nie ma kredytów bez ubezpieczenia! Nie wolno takiego sprzedać, bo penetracja spadnie i że, do każdego klienta któremu ktoś sprzeda kredyt bez ubezpieczenia będą dzwonić, aby sprawdzić jak doradca prezentował ubezpieczenie – jakich argumentów użył, aby go przekonać. Mogłabym tak do rama pisać… Jak odeszłam – dopiero wtedy zrozumiałam, jak bardzo ludzie w tej firmie są zmanipulowani. Powiem wam… nie warto! Szkoda zdrowia – system premiowy jest śmieszny do wysokości planów – anty-motywacyjny. Mobbing jest na ogromną skalę. Poza tym – bank ten stoi przed widmem ogromnych zwolnień i cięć budżetowych. Jeśli ktoś jednak bardzo chce pracować w Santander Polska to niech wie, że robi to na własną odpowiedzialność i negocjuje jak najwyższą podstawę (minimum 4 tys. Podstawy na stanowisku DK) – bo później leczenie zdrowia po pracy w tym banku kosztuje, a tego Santander już nie zwraca!

Kandydatka

Wybieram się na rozmowę na stanowisku doradca klienta gotówkowego czyt. Kasjer ???? Czy ktoś może mi konkretnie podać o jakie wynagrodzenie mogę się ubiegać. Są różne informacje a nie chciałabym zniechęcić do siebie oraz byc pokrzywdzona w jakiś sposób. Proszę was bardzo o konkretną odpowiedź. Z góry dziękuję bardzo :)

@Kandydatka

@Kandydatka, jak potoczyła się rozmowa? Widzę, że nikt nie udzielił Ci na forum informacji, o które pytałaś, czy zdobyłaś wiedzę z innych źródeł? Może zatrudniłaś się w firmie i mogłabyś się podzielić doświadczeniami? Jakie warunki zostały Ci zaproponowane?

Zostaw merytoryczną opinię o Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA) - Warszawa

• Jak się pracuje w Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA)?

Zobacz opinie na temat firmy Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 5 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA)?

Kandydaci do pracy w Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA)