Opinie o Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA) w Warszawa Rynek 9/11

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA) w Warszawa Rynek 9/11

gość

Zatrudniają przez Work Service na umowy zlecenie, gdzie praca w określonym miejscu, czasie i pod nadzorem kierownictwa nosi znamiona umowy o pracę a praca jest po 8 godzin dziennie czyli w pełnym wymiarze godzin. Studenci preferowani bo jakże by inaczej ...

konrad

Nie ma idealnej firmy a tym bardzie oddziału firmy. Atmosferę w firmie tworzą przecież pracujący tu ludzie, sami ją psujemy!. BZ WBK jest naprawdę fajnym bankiem, wiadomo, że praca jest stresująca ale jak się ktoś decyduje to pewnie wie o tym. Polecam

tenisista

Czesc, Ja co prawda pracuje w Gdansku na 3 maja, natomiast oddział to tragedia. Pracownice liża (usunięte przez administratora) dyrektorowi, ktory ma problem z głowa i sie jąka jakby ktoś mu w łeb walnął. Straszne jest to, że niektóre z pracownic przesiadują u dyrektora w gabinecie polowe czasu pracy. Wszyscy na siebie gadają i smaruj (usunięte przez administratora) Dyrektor sobie żartuje z wszystkich myśląc, że jest fajny. Nie wspomnę o tym, że zdarza mu się obrażać innych a nawet robi to w sposób nagminny. Nie polecam oddziału. Atmosfera denna, praca niezbyt rozwojowa, jeśli zaczynasz od detalu.

tenisista

Doradca Klienta

Pierwszy etap w oddzaile, rozmowa z dr bardzo profesjonalna i rzeczowa. Rozmowa trwała 30 minut, na rozmowie przedstawiam swoje pomysły i jak widzę ta prace. Dr zaprosiła mnie zatem na drugi etap w obecności kadrowej i dr regionu. Oegralam scenkę z trudnym klientem, dr regionu zadawał pytania o moje obawy co do pracy w banku, pytania padały z trzech stron, rozmowa trwała godzinę.

Dlaczego wybrałam ten bank Pytania o produkty bankowe snenka z trudnym klientem dlatego mają wybrać akurat mnie jak bee pozyskiwać klientów jakie widzę ważne swoich działań w kierunku sprzedaży prod. Banku

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Bankierka

@Bartosz Masz dużo racji ale nie w zupełności. Praca w banku jest stresująca ale ten bank jest zupełnie spoko,

Bankierka

Jaki wysyp nowych ofert pracy! Jaki jest powód , że bank ma tak długa listę ofert? Czyżby jakiś nowy oddział otwierali lub powieszają obecny? Podzielcie się informacją bo interesuje mnie praca ale dobrze wiedzieć co się dzieje żeby nie żałować później.

Bartosz
@Bankierka

po prostu rotacja, ludzie się zwalniają bo nie widzą perspektyw w tej firmie, nie wytrzymują tej całej presji na coraz większe plany sprzedażowe, poza tym w samej organizacji jest stanowczo za dużo zmian na niekorzyść pracownika.... praca w Banku to żaden prestiż i brak stabilności zatrudnienia

Natalia

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć mi kilka informacji na temat pracy menedżera zespołu sprzedaży internetowej? Zależy mi na takiej pracy ale może są jakieś zastrzeżenia i warto je znać? Z góry bardzo dziękuję.

lobaso

Od dluzszego czasu jest mnóstwo ogłoszeń, które wiszą miesiącami...

Baśka

Witam, czy ma ktoś jakąś informacje na temat tak dużych potrzeb kadrowych w banku? Złożyłam swoje cv i czekam na telefon, ale zainteresowała mnie taka długa lista ofert pracy. Czy bank otwiera jakąś nową placówkę? Czy taka potężna reorganizacja? Proszę o info

Edzia
@Baśka

To dlatego, że jest rotacja.... ludzie albo sami się zwalniają, albo zwalniają ich za niewyrabianie norm sprzedażowych, które są coraz większe i bardziej nierealne do wykonania ;/ jeszcze z 10 lat temu praca w Banku to było stabilność, prestiż itp., teraz to jedynie na wysokich szczeblach, po znajomości można mieć fajną pracę w tym Banku.

alicja

Taka ciekawostka w makroregionie południowo wschodnim jest "ciekawy"człowiek od ubezpieczeń pan Michał W. Przestrzegamy przed nim ponieważ stosuje mobing wobec pracowników . Pozwala sobie na nie wybredne żarty wobec ludzi często jego wypowiedzi są z tzw tezą. Jest złośliwy wobec doradców lubi poniżyć pracownika w obecności drugiego. Czy tak ma wyglądać praca w Banku ?

Bonia

Czy bank otwiera nową placówkę? Widziałam sporo nowych ofert pracy. Słyszałam , że fajnie sie tu pracuje i mam ochotę złożyć cv na doradcę. Czy mógłby ktoś w kilku słowach podpowiedzieć jak tu jest ? Jak przebiega rekrutacja? Czy bardzo trudno jest przejść?

Witajcie, dostałem propozycję pracy na stanowisku "Młodszy specjalista ds. obsługi prawnej procesów kredytowych" - czy ktoś pracował na tym stanowisku i mógł mniej więcej opisać jak to wygląda? I oczywiście jak średnio wyglądają warunki finansowe na tym stanowisku? Z góry dzięki :)

Joanna

@Tomaszrozumiem, że pracując na stanowisku Doradcy MSP trzeba się liczyć z dużą kontrolą jakości pracy. Wspominasz o braku profesjonalizmu. Co przez to rozumiesz?

Tomasz

Wyzysk człowieka przez człowieka . Doradca MSP wyżyłowany do granic możliwości . Tajemniczy klient dla doradcy MSP to delikatnie określę ,nieporozumienie . Już nie mówiąc o aspektach prawnych ( jakim prawem nagrywa to ktoś z firmy zewnętrznej ? art 23 i 24 kc) To totalnie słabe jest i z tego co się orjetuje do wygrania w sądzie pracy . W BZWBK dostaje się naganę za niski wskaźnik obsługi tajemniczego klienta . Ja nie polecam tego pracodawcy. Nepotyzm i kumoterstwo zero profesjonalizmu to to czego można się spodziewać .

Niewidomy
@Tomasz

Możesz powiedzieć jak średnio wygląda plan? rozliczany jest miesięcznie/ kwartalnie? Jest ktoś kto może ocenić pracę doradcy MŚP w Poznaniu? Jaka podstawa/ jaki system premiowania?

Niewidomy
@Tomasz

warszawiak
@Niewidomy

plany ida do góry a premie w dół.. . stanowisko nazywa się doradca a nie sprzedawca nie rozumiem czemu jeszcze Państwo nie wprowadziło zakazu nakładania planu... dla mnie ten bank to porażka może przez to że w moim oddziale atmosfera jest jak grobowa dyrektorka z kierowniczka na koniec miesiąca podchodzą do tych którym coś brakuje i każą robić to na sobie znajomych i rodzinie . podstawa 4500brutto na Warszawę dla nie to Cienko zwłaszcza patrząc na to co trzeba robić i jak duża odpowiedzialność spoczywa na kasjerze... sami fałszywi ludzie ale to pewnie w każdym banku istnieje. Osobiście uważam że prywatyzacja naszemu krajowi wyszła na zle w państwowym banku doradca klienta by doradzał a nie sprzedawał. nie mowie żeby nic nie sprzedawać ale otwieranie kont na sztukę bez aktywacji jest bez sensu ale oni w zachodnim wychodzą z założenia ilościowego a nie jakościowego. Mobing! dyrektorka raz rzuciła we mnie kubkiem po kawie a jak jej oddałem to dostal3m nagane:) kabarety

Tomasz

Iza

Bank Zachodni WBK ma w mojej ocenie dobrą opinię jako pracodawca!!!

ola

wie ktoś może o szczegółach stanowiska na które jest nabor: doradca klienta premium. jakie mogą być obowiązki, czy to odpowiedzialne stanowisko i jakie zarobki

Joanna

@Mella rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda Twoja codzienna praca.

czy warto???

Witam. Chciałabym zapytać o tzw. MCK o którym pisaliście wyżej a użytkownik anna pisała na ten temat wcześniej.Interesuje mnie czy to jest zwyczajne call centre czy jakaś techniczna obsługa kont i aplikacji, czy obsługuje się tez klientów korporacyjnych? To ze jest sprzedażówka to wiadomo bo tak jest w każdym banku przy przy okazji ale czym docelowo zajmują sie wlaściwie ci doradcy klienta online? Czy duża jest rotacja?Od pewnego czasu widze ogłoszenia do Lublina i Poznania i nie wiem czy warto aplikować. Czy stawki w tych miastach sa takie same czy w Poznaniu wieksze? Czytając wasze wpisy na temat BZWBK zaczynam podchodzic do tej korporacji z rezerwą.pzdr

Mella

Zgadzam sie z przedmowcami ktorzy twierdza ze zdala od tego pracodawcy. Jeszcze pracuje ale niebawem zamierzam spadać i poszukac czegos innego. Kolesiostwo ktore panuje u mnie w oddziale nie zna granic. Liczą sie tylko kolezanki ktorym zalatwia sie prace, pomaga realizowac plany i przymyka sie oko na ich ....... sprzedaz. A jak sie menadzerowi powie prawde w oczy to zrobia wszystko zeby cie zniszczyc i przelozeni wiedza o tym i nic z tym nie robia tylko jeszcze chronia ich tyłki. Żenada szkoda zdrowia.

Zostaw merytoryczną opinię o Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA) - Warszawa

• Jak się pracuje w Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA)?

Zobacz opinie na temat firmy Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 6 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA)?

Kandydaci do pracy w Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA)