Opinie o Infoster Projekt Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Infoster Projekt Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Infoster Projekt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infoster Projekt Sp. z o.o. w Tarnów

gender paulin

Gawron nie myśałes o inwestycjach na Marsie?(planeta taka w Układzie Słonecznym) wydaje mi sie,ze tam jeszcze ciebie nie znają

tadek
@gender paulin

a pozdrówcie ode mnie stacha wodza i jego partnera ,który sie przedstawiał marysia

misiek
@tadek

Wodza dawno nie ma w Infosterze, on niedawno jako prezes Eko Instal odniósł ogromny sukces - został wielkim zasłużonym dla polskiej myśli technicznej, odbierał honory i nagrody, a tutaj co niektórzy z zawiści uznali że on dalej robi ludzi w bambuko, nie sądzę żeby specjalista tak wysokiej klasy jak Dariusz Wódz zniżał się do takiego poziomu. Acha on dostał jeszcze tytuł złotego inżyniera na łamach plebiscytu czytelników Przeglądu Technicznego.

sasiad z chobrzan
@misiek

Marysiu(to partner stacha wodza) podaj nam linki do tych sukcesów stacha bo póki co to wynika ,że stachu znowu grzeje ławe w PUP-ie

żenada

:))) to było dobre

misiek
@sasiad z chobrzan

Czy to jest Wodza sposób na życie? Rok gdzieś porobić żeby zarobić na półroczny zasiłek i tak na okrągło? Z tego co wiem Wódz jest po doktoracie, wśród takich bezrobocie nie istnieje

j23 znowu nadaje
@misiek

ale jest tez grupa ,którym nic nawet doktorat nie pomoże stachu wróć do chobrzan ,ubierz sie jak człowiek(gumiaki itd)i weź sie za uczciwe zycie ,działalnośc zawodowa(vide Infoster)to nie jest twoja mocna strona

Paulina

@misiek każda opinia jest ważna, ale jednak obrażanie pracowników na forum jest zakazane. @zatroskany wątek dotyczy firmy Infoster Projekt i piszemy tutaj tylko o pracy w niej. Poboczne informacje o innych firmach może administrator usunąć.

marcin

Andrey napisał "To nie firma,to kompka" ale co to znaczy ta kompka? Czy to oznacza, że warto tu pracować?

Paulina

@Sowizdrzal w moim wpisie jest odwołanie nie do Twojego wpisu, a wpisu użytkownika @Tom, który swoje pieniądze chciał odzyskać z zasiłku dla bezrobotnych. Tylko to są pieniądze obywateli, a nie funduszu, o którym piszesz. Nikogo nie chcę zniechęcać. Tylko chce, żeby Wasze działania były fair wobec osób nie związanych z Waszą sytuacją w firmie Infoster Projekt.

Automatyk

1. Wysłanie na CV i listu motywacyjnego. 2. Zaproszenie na rozmowę, która była konkretna i sympatyczna. 3. Propozycja krótkiego okresu próbnego na umowę zlecenie, który przebiegał pod okiem dyrektora działu automatyki. 4. Po pozytywnej weryfikacji moich umiejętności umowa o pracę - zarobki zgodne z oczekiwaniami. 5. Pełne zadowolenie.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Paulina

@ABW czy fakt, że chcę, żebyście rozmawiali o płatnościach z firmą Infoster Projekt jest ich obroną według Was? Uważam, że nie powinniście obwiniać i obciążać innych obywateli tylko próbować do skutku rozwiązać swój problem z firmą.

@Paulina

Jest to problem do rozwiązania na poziomie systemowym i legislacyjnym. Jeśli pracownik zwraca się po zaległą wypłatę do FGŚP to ten fundusz przejmuje wierzytelności i ściąga pieniądze od niewypłacalnego pracodawcy. Gdzie widzisz tutaj obwinianie czy obciążanie innych obywateli? Bo ja tu w Twojej wypowiedzi widzę chęć zniechęcenia byłych pracowników do przeniesienia wierzytelności na FGŚP, który, mimo wszystko, wie lepiej jak ściągnąć zaległe pieniądze i lepiej sobie poradzi z Infosterem niż poszczególni pracownicy...

Paulina

@ABW @Sowizdrzal zwykły pracownik czyli szeregowy. Tak, nie wiem kto umieścił ten wpis, ale mogę się domyślać. Można iść do KRS-u, ale czemu miałby to robić i czemu miałoby go to ciekawić? Nie jestem osobą, za którą mnie postrzegacie. Jestem moderatorem forum Gowork.pl i czytając ogłoszenia przytaczam słowa pracodawcy Infoster Projekt o wysokich wynagrodzeniach. Skoro takie informacje firma publikuje pod swoim logiem to czemu miałabym myśleć, że są niezgodne z prawdą?

@Paulina

Jak to po co sprawdzać w KRS? Aby mieć wiarygodne informacje. Jeśli pada zarzut o niewiarygodności pracodawcy to niedorzeczne jest podawanie jako kontrargumentu tego, co ma on napisane na swojej stronie www. Wiarygodne informacje ma sąd. Jeśli rzeczywiście pracujesz jako moderator, powinnaś zdawać sobie z tego sprawę.

Andrej
@Paulina

Z tego ze 2 lata nie mozemy otrzymac po sadu pieniadze ad tego infosteru.To nie firma,to kompka.

pieniazki
@Andrej

ja wciąż czekam na pieniązki za 2012 rok ZUS tez nie zapłacony oto kraj prawa

Tom
@Andrej

Andrey, Infoster nie zapłaci. Mało tego PIP, sąd i inne instytucje państwowe nie pomogą. Jedyne, co może zrobić pracownik aby odzyskać choć część swoich pieniędzy (jeżeli ma przepracowany rok w Infosterze) to: - doprowadzić się w firmie Infoster do otrzymaniaprzez firmę wypowiedzenia z pracy - następnie już po zakończeniu pracy zarejestrowanie się w PUP i załatwienie zasiłku - przesiedzenie 0,5 roku na zasiłku, aby go cały wykorzystać To jedyny sposób na odzyskanie choć części pieniędzy z tej pracy

Sowizdrzał
@Tom

Nie jest to jedyny sposób. Można też odzyskać pieniądze przez FGŚP.

zre
@Sowizdrzał

Otóż jak już było pisane we wcześniejszych postach fundusz FGŚP nie działa. Tzn działa po spełnieniu iluśtam niemożliwych do spełnienia warunków - proszę odnaleźć ten wcześniejszy post i poczytać

@Paulina

A dlaczego myślisz, że są zgodne z prawdą?

@zre

Próbowałeś? Warunki nie są nie do spełnienia. Idziesz z pozwem do sądu pracy, dostajesz wyrok, czekasz na uprawomocnienie, idziesz z tym do komornika, dostajesz albo ściągniętą kasę albo papier o braku ściągalności i z tym papierem idziesz do FGŚP. Da się.

Paulina

@Tom ale to nie jest odzyskanie pieniędzy od firmy Infoster Projekt tylko czerpanie od państwa zasiłku, kiedy można iść do pracy. Uważasz, że jest to fair rozwiązanie wobec innych obywateli? Jeżeli firma Wam w czymś zalega to róbcie tyle ile możecie, żeby to firma Wam to oddała, a nie inni obywatele.

Tom
@Paulina

To jest bardzo fair względem państwa, gdyż państwo w postaci PIP, urzędów oraz sądów nie zrobiło nic aby odzyskać dla nas te pieniądze - nawet nie zamknęło we więzieniu tego właściciela firmy oszusta, więc uważam że teraz to państwo jest nam - pracownikom Infoster coś winne

@Paulina

Paulino, wciąż bronisz Gawrona, Stypkę i innych kryminalistów, skąd nagle taka "obywatelska" postawa ?.

Sowizdrzał
@Paulina

Bardzo ładnie pokazana bezstronność, pani "moderator"...

Paulina

@cypisek po raz kolejny upominam Was, że na forum jest regulamin i wszyscy muszą go przestrzegać https://www.gowork.pl/regulamin Nie opisujcie i nie używajcie innych nazwisk osób z firmy Infoster Projekt.

cypisek

Gawron jest tak wytrawnym oszustem, że z powodzeniem mógłby ludziom wytrawiać wrzody na żołądkach, zresztą on podobno był lekarzem

kumpel gawrona
@cypisek

felczerem

Paulina

Pamiętajcie, żeby nie używać w swoich wypowiedziach personaliów innych osób, ani nikogo nie obrażać. Takie komentarze są naruszeniem regulaminu i mogą wtedy zniknąć z portalu.

s1niko

Dołączam się do pytania - czy Tomasz Czapkiewicz w dalszym ciągu jest prezesem - słupem w firmie Skynamo Aerospace?

antysłup
@s1niko

Apropo slupów,czy poza smrodem i gnojem nie ma żadnych śladów po wybitnym managerze darku wodzu?

n81

Czytałem o Skynamo Aerospace, teraz szukają tam prezesa/dyrektora operacyjnego - co się stało z Tomaszem Czapkiewiczem? Zrezygnował? A może już poszedł siedzieć za Gawrona?

KG

Co do nie płacenia - nikt nie będzie płacił pracownikom za obijanie się w czasie godzin pracy

ABW

Zmienili siedzibę spółki na ul. Hodowlaną, dla zmylenia wierzycieli, czy wyrzucili ich z budynku przy ul. Do huty 31 ?.

gawronfriend
@ABW

przegrał gawron w sądzie i miejsce w którym sie zagnieżdżił jak to gawron bezprawnie musi wypier...ć bo budynki po fruktonie teoretycznie wykupił..do dzis nie zapłacił ..gawron ma takie geny

Jaca
@gawronfriend

Gawronfriend skąd masz takie informacje że przegrał w sądzie? A poza tym pisali tu już wcześniej że Gawron miał iść siedzieć wyrokiem Sądu, to było w czasie wakacji i co się z nim dzieje teraz? Nie poszedł siedzieć?

loco

Raczej mają dużo za uszami, a pan Czarny ich straszy że jak odejdą to ich udupi.

Paulina

@Sowizdrzal a skąd posiadasz informacje jakie zadłużenie ma firma Infoster Projekt? Raczej zwykły pracownik nie powinien posiadać takiej wiedzy i nie są to informacje do publikowania na forum, bez żadnego potwierdzenia, bo w ten sposób można kogoś wprowadzić w błąd. Odsyłam również wszystkich, którzy posługują się nazwiskami na forum do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

@Paulina

Gawron , co to znaczy zwykły pracownik? Skąd wiesz kto umieścił wpis? Może ktoś, kogo błędnie obdarzyłeś zaufaniem? Niezależnie od tego jak wygląda majątek w stosunku do zobowiązań spółki potwierdzają wpisy w KRS. Poza tym sprawozdania finansowe spółki są publikowane i jawne dla wszystkich.

@Paulina

Paulino, jeśli Ty nie jesteś pracownikiem spółki (lub inaczej powiązana) a piszesz o wysokich wynagrodzeniach (skąd masz wiedzę, jakie pieniądze wpływają w rzeczywistości na konta pracowników?), to dlaczego odmawiasz mi prawa do wiedzy o zobowiązaniach. Przecież wystarczy pójść do sądu i poprosić o szczegółowy wypis z KRS. Nawet nie trzeba być "zwykłym pracownikiem".

Maryssia

Ciekawi mnie, co się teraz dzieje z idiotą o nazwie Dariusz Wódz - czy w dalszym ciągu jest podejrzewany o przestępstwa gospodarcze, które popełnił jako prezes względem pracowników Infosteru w postaci nie wypłacanych wypłat? Czy siedzi na nim komornik? A może kontynuuje swoją bandycką działalność jako szycha w nowej firmie głównodowodzącego akcją skierowaną przeciwko swoim pracownikom firmie Skynamo Aerospace?

AntyWodzianka
@Maryssia

Proszę bardzo: "W Ogólnopolskim Plebiscycie ORŁY POLSKIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2017 Eco Instal otrzymała Złotą Statuetkę i I nagrodę w kategorii Ochrona Środowiska. Nagrodę odebrał Prezes Zarządu Eco Instal Dariusz Wódz" także dalej robi w ludzi w bambuko. Na stronie firmy wiecej zdjęć można zobaczyć sobie Wodza jak odbiera nagrodę.

marysia
@Maryssia

nie wierze w to co pisza o wodzu- jak dla mnie jest zbyt głupi

tiktak
@marysia

obejrzyj zdjęcia to uwierzysz są na stronie firmy Eco Instal

dron
@Maryssia

To ten Wódz od sandomierskiej giełdy? A co go łączyło z Infosterem i kiedy ? i czym sobie tak zasłużył na takie 'pochlebne' opinie? Szukam info o tym gościu i innych bliżej z nim związanych oszustach. O Infosterze aż do tego wpisu nie słyszałem ale statuetki możecie tu ogladać: https://pl.linkedin.com/in/dariusz-w%C3%B3dz-326534a0

mike
@Maryssia

o nie łatwo się tu wpisać. Już mnie usunięto. No ale od nowa: A co łączyło Wodza z Infosterem i kiedy? Jakoś się tym nie chwali na swoich profilach. Przekrętami w innych firmach też nie - a są. Co i kiedy robił w Infosterze i czym sobie na takie opinie zasłużył?

mike

orły obejrzyjcie na linkelnie

Paulina

@ABW ale ja nie wiem czy są płacone i chcę to uzgodnić. Ty piszesz o upadłości, a ja chcę Cie poinformować, że firma nadal poszukuje nowych pracowników, co powoduje pewną sprzeczność. @R73 nie jestem ściemniaczem. Chcę pomóc osobom zainteresowanym pracą w Infoster Projekt Sp. z o.o., żeby zdobyły jak najwięcej informacji o firmie. @Gal anonim no to przykre, że nie równa się to prawdzie. A czy w jakiś sposób pracownicy dochodzą swoich pieniędzy od pracodawcy?

Marys

Słyszałem że Dariusz Wódz otrzymał tytuł złotego inżyniera na łamach plebiscytu czytelników Przeglądu Technicznego - to prawda?

gfriend
@Marys

a jego partner ?(marysia) co robi?

Proktolog

Polecam zobaczyć odcinek Telexpressu z dnia 25.10.2017r., pokazali firmę Krzysztofa G. i jego kosmiczny wynalazek ufundowany z naszej kasy. Kto nie chce oglądać całość to podaję, że materiał jest w 8:19 minucie. A może by tak poinformować Telexpress o naszych wypłatach (a właściwie ich braku) z Infosteru i Biprozat??? https://teleexpress.tvp.pl/

Aprobator
@Proktolog

Jest za. Tylko jak się skrzykniemy?

łysy

Nie polecam tej firmy - oszukują ludzi i nie płacą, dodatkowo na hali straszny mobbing i chamstwo ze strony kierownika produkcji, pana Radosława Ptaka

Zostaw merytoryczną opinię o Infoster Projekt Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Infoster Projekt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infoster Projekt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infoster Projekt Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Infoster Projekt Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Infoster Projekt Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Infoster Projekt Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 866 ocen.

Infoster Projekt Sp. z o.o.