Opinie o El-Cab w Bolechowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie El-Cab. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie El-Cab na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El-Cab w Bolechowo

kazek

bez filizofowania, w porzadku jest

fir
@kazek

hej, pracujesz na produkcji?

kazek
@fir

magazyn

Benek
@fir

a co potrzebujesz wiedziec z produkcji?

fir
@Benek

już dowiedziałem się tego o co chciałem zapytać, dzięki ;)

Zainteresowana

Cześć! Byłabym zainteresowana pracą w tej firmie, ale chciała bym się dowiedzieć co to znaczy składanie wiązek kablowych? Jak wygląda atmosfera w pracy? Czy często "ucina" się pracownikowi pensje za małe błędy? No i przede wszystkim czy wysokość pensji jest adekwatna do obowiązków ??

FgH
@Zainteresowana

Adekwatna jest, praca jest raczej nie stresująca chyba że kogoś nawet oddychanie stresuje...... ale od początku, składanie wiązek nie jest skomplikowane trzeba się uwijać ale do wypracowania wszystko, szczególnie, że tak jak mówie to nie jest trudna robota. Atmosfera jak na produkcji, raz lepiej raz gorzej. Jak cisną to źle jak za dużo luzu to też niedobrze..... odpowiedź na następne pytanie to nie, a na trzecie już odp

@FgH

to nie wygląda to źle szczerze mówiąc, trochę się zastanawialam i może spróbuję

Melwin
@katarynka

Dawaj, się nie stresuj ;)

@Melwin

nie stresuję się, po prostu dopiero rozważam wszystkie za i przeciw i się zastanawiam

@katarynka

chyba jednak się zdecyduję, po namyśle ;)

Belka
@katarynka

Powodzenia w takim razie, daj znać jak już to ogarniesz =)

Blender nie strasz nie strasz bo sie ... :D

@F16

heh, dokończyłbym, ale nie chcę, żeby mi posta usunęli

Xyz

To fakt na hali masakra...A u nas na ukladaniu(export) zero wentylatorów... A teraz z innej beczki my nie mamy nadgodzin wypłatą marna nie starcza "od pierwszego do pierwszego" Ale Ukraina zostaje po godzinach....

asdf

Obawiam się, że dyrekcja tu nie wchodzi i nie czyta...oczywiście, ze to ciężka praca, masz rację, ale chyba lepiej zgłosić problem bezpośrednio? bo na goworku to ciężko coś zmienić, a wątpię, żeby tv zajęło się tematem, bo bogiem a prawdą nie odbiega to od typowych produkcyjnych warunków...

@asdf

Hej ludziska na hali jak narazie jest przyjemnie chociaż już marudza że za zimno ...ale nie dogodzisz

@Pvc

i tak to jest a blender i xyz juz do tv gwiazdeczki chcą, masakra

@F16

Bez przesady...gdzieś trzeba poruszyć te tematy bo Oni tego nie widzą....

@Pvc

obstawiam że nie tu ale dobra.

@F16

Z tego co wiem to jak w firmie był poruszony temat to odp była taka że Ukraina musi mieć zapewnioną pracę więc co za tym idzie że mamy siedzieć cichbo jak nam się nie podoba to się zwolnij oni na nasze miejce zatrudnia kolejną Ukrainę

oj nawet q.........a nie pytaj

UCIEKAJ!

Leszno
Martini

jaki system pracy jest u was?

pekisz
@Martini

Praca jest ma 2 zmiany

@pekisz

okej a powiesz mi jeszcze w jakich konkretnie godzinach?

@Martini

6 do 14 i 14:05 do 22;05.

dziękuję :)

Pl

Praca spoko. Zarobki do bani, nadgodzin brak dla Polaków bo dla obcych oczywiście są, bo przecież oni tu przyjechali zarobić a my to dla przyjemności i z nudów tu przychodzimy..... nikt nie ma rachunków, kredytów itp. Wiedza, doświadczenie i umiejętności nie maja znaczenia, nikt tego nie docenia. Premia jest jakaś tam ale to niewiele zmienia bo podstawy slabiutkie, kilkanascie lat pracy i 3000 brutto to juz malo zabawne.czas chyba odejsc

Baś

Trafiłam właśnie na stronę Wspólnego Sukcesu i poczytałam trochę, ogólnie mega szacun dla El-Cabu za podejmowanie takiej współpracy. Serio, myślę, że niewiele firm zdecydowałoby się na taką. Miło się patrzy na takie rzeczy ;)

Yes
@Baś

Baś ładnie ze strony El-cabu i to naprwde napawa optymizmem ale sama inicjatywa jest godna ukłonu

Baś
@Yes

To prawda ;)

Stachu
@Baś

a o co chodzi z tym wspolnym sukcesem? sorry, nie jestem zorientowany, bo wpadłem tylko poszukac info o ewentualnej pracy

pappi
@Stachu

to taka spółdzielnia socjalna, która ma na celu aktywizować zawodowo osoby niepełnosprawne i właśnie el-cab z nimi współpracuje

Yel

Mi sie tu spoko pracuje, moge dać 4 gwiazdki

@Yel

no i git

Witu
@.

Toście się panowie rozgadali :) Powiecie coś więcej dla zainteresowanego?

Yel
@Witu

A co zainteresowany chciałby wiedzieć?

Witu
@Yel

Nie dla mnie, dla jakiegoś innego zainteresowanego hehe

nie płacz ewka

żeby o tobie nikt na goworku nie napisał. karma wraca ;)

Dsd
@nie płacz ewka

Nie bądź taka do przodu bo ci tylu zabraknie ....

nie płacz i ty
@Dsd

jak już to nie będę taki do przodu, o ile wezmę sobie do serca ;)

Dsd
@nie płacz i ty

Mik

Jakie są stanowiska, magazyn, składanie wiązek co jeszcze?

carlo
@Mik

właśnie dobre pytanie i w które najlepiej celować?

Pajak
@carlo

No to zależy co chcesz robić? Nikt ci nie napisze w co masz celować, sam musisz zdecydować gdzie się nadajesz

moro

Widze, ze pare osob jest zainteresowanych praca. nie sugerujcie sie za bardzo tym co tu jest pisane, bo tylko sie idzie niepotrzebnie zestresowac i zniechecic. co człowiek to opinia, ja na przyklad pracuje od niedawna ale jestem zadowolony

bob
@moro

ja tez nie narzekam a nawet polecam jak dla mnie jest wporzo

arnoldinio
@bob

Bo to tak jest zazwyczaj, ze dobry pracownik jest z pracy zadowolony

franklin
@arnoldinio

a macie jakieś benefity, fundusz? niżej coś widziałem o multisporcie, coś jeszcze?

@franklin

ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie posiłków, wspomniany multisport, bony na święta

ola

jestem zainteresowana pracą i... Czy mógłby ktoś powiedzieć ile sie zarabia, ile jest zmian i czy są nocki ? po okresie próbnym na ile lat dają drugą umowe ? na rok czy wiecej ?

@ola

a szukają kogoś w ogóle?

zaskroniec
@??

Na stronce jest ogłoszenie na produkcję, więc raczej tak

@zaskroniec

gdzie na stronce jest to ogłoszenie? nie widzę żadnej zakładki "praca" ani nic takiego

??

nie wiem jak mogłem tego nie znaleźć, glupi ja :P dzieki!

ElPako

Jakbyście mieli oceniać trudność pracy to jak wypada, ciężko się takie wiązki składa?

@ElPako

Na początku zawsze i wszędzie jest ciężko..ogólnie jest ok nic trudnego

ElPako
@Pvc

Dzięki, troche mnie uspokoiłeś. Nie wiem jak to wygląda więc troche strach podyktowany niewiedzom. Dzięki jeszcze raz

Spoko

@ElPako

Podstawa to ogarnąć schemat I chęci do nauki a reszta już z górki

monti
@ElPako

A zaczałeś już prace w czy sie przymierzasz dopiero? szukali lub szukaja na produkcje? bo ja nie widze nigdzie ogloszeń ale czasami poczta pantoflowa wiecej sie dowiesz, bo mam dosyc dobry dojazd i może akurat się załapię

Apacze apacze a nie widzę
@monti

Eh, królu złoty, ogłoszenie na stronie stoi jak byk. nie wiem czy linki tu można zarzucać, więc dam ci prostą instrukcję- wchodzisz na stronkę, zakładka Firma, a tam odnośnik - Oferty pracy. Oto cała filozofia, nie dziękuj.

@monti

Na stronie albo na portiernie zanieść

monti
@Apacze apacze a nie widzę

Mówisz"nie dziękuj" ale ja jestem uprzejmy i dziękuję za każde wskazówki więc dzięki, już sobie to ogarnałem

Pdp
@ElPako

I na którym dziale jesteś?!

M...

Co mówicie będzie w piątek wypłata??

Regi

Pięknie się prezentuje nasza społeczność, firmie na ogol nie ma czego zarzucic ale wystarczy obsuwa 2 dni z wyplatami przez jakis problem techniczy i od razu rumor niesamowity

smuteczek
@Regi

Polacy no niestety, tu kazdy patrzy i czeka byle ktos sie potknal wtedy huraaa na niego...

Żebyś wiedział
@smuteczek

To bardziej świadczy o tym że ludzie kompletnie nie potrafią gospodarzyć pieniędzmi. Rozumiem żyć "od pierwszego do pierwszego" ale trzeba być już wybitnym (....) żeby mieć wyliczone pieniądze co do dnia, co do godziny. dzień dwa zwłoki a tu ludzie przymierają głodem, woda odcięta, przy świeczce siedzą bo rachunki nie opłacone... Dramat.

żebyś wiedział

po pierwsze wyłącz capsa jak do mnie piszesz, a po drugie co ty pieprzysz?

Felipe

dawno nie patrzyłem co słychać na profilu mojej ulubionej firmy:p co to za zmiany? Co tu się stało? Dlaczego tak?

Look

Ale cisza... nikogo nie dziwi że kasy na koncie brak a jutro 10ty?xxxxx???????????

Mika
@Look

#będzie dobrze Look #głaszcze po głowie, już uspokojoniejszy czy dalej będzie siana panika?

Wstyd
@Look

W el cab nie zarabia sie kokosow zeby dopuszczac taka sytuacje. Niektorzy zyja od wyplaty do wyplaty i niestety taka jest rzeczywistosc ale rachunki sa placone na ostatnia chwile. Prawda jest taka, ze wymagaja tempa, zostawania na nadgodzinach i bezblednosci a w zamian za to co daja?! Rozumiem, ze w pt nie bylo pradu (chociaz nie powinno mnie to obchodzic) to kasa nie powinna byc wysylana na ostatnia chwile. A nawet gdyby tak bylo i bylaby wyslana z samego rana to juz powinna dzisiaj (godz 19) byc na koncie. Wiec ktos sobie robi z nas jaja. Niedopuszczalne!

@Wstyd

W piątek wieczorem już system działał wiec w sobote od rana Pani kadrowa mogła podnieść 4 litery i przyjechać do pracy i zrobić przelewy, no ale najedzony głodnego nie zrozumie. To sa kpiny co się w tym miesiącu dzieje.

Młoda

Widziałam że Pani kadrowa była w sobotę w firmie - możliwe że w tej sprawie ale widocznie niektóre dziewczyny z naszej firmy nie widzą dalej niż czubek swojego nosa. Dla mnie to też nie była komfortowa sytuacja - też mam rachunki do zapłacenia. Na szczęście już wszystko ok. kasa dzisiaj wpłynęła na konto.

Mika

Bo w Szczepankowie najpierw się poplotkuje po kątach czy tam napisze na forum a na koniec doda "ale ja nic nie mówie" albo "ale ja nie oceniam" dlatego tak się dzieje Misiaczku

Mor

Jakie zainteresowanie pracą w EL-cabie

@Mor

dziwisz się?

Janie

Ja nie, złota firma

miko

Jakies info odnosnie ofert pracy? ktos cos?

Dorek
@miko

Na ich stronie internetowej sie rozgladnij bo zamieszczaja obecne oferty pracy.

NOPIK
@Dorek

na produkcje widzialem ze szukali i tam byl mail gdzie mozna wyslac formularz bo sie wlasnie interesowalem

@NOPIK

Jak nie umiesz wysłać przez neta CV przyjedź i zostaw na portierni lub poproś i prosto do kadr lub jest poczta polska

Kornel

macie jakieś świeższe info o wolnych etatach?

zorro
@Kornel

ococho
@zorro

ja wyslalem cv przez internet pare dni temu ale jeszcze nie mam odp a wy?

Tru
@ococho

kiedy wysyłałeś dokładnie? sory że dopytuje ale też wysłałem i zastanawiam się czy już powinni oddzwonić czy jeszcze

Zostaw merytoryczną opinię o El-Cab - Bolechowo

• Jak się pracuje w El-Cab?

Zobacz opinie na temat firmy El-Cab tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w El-Cab?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 15 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy El-Cab?

Kandydaci do pracy w El-Cab napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

El-Cab